DmC: Devil may Cry | Xbox 360

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
سلام به دوستان طرفتدارای این بازی!!
بنده نسخه های پیشین رو اصلا نرفتم!شاید نسخه قبل از اینه یک ساعت بازی کردم!
بازی گیرا هست!؟
ارزش خرید داره؟!گرافیک چجوریاست>؟!خط داستانی؟!
درود به همه!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام به دوستان طرفتدارای این بازی!!
بنده نسخه های پیشین رو اصلا نرفتم!شاید نسخه قبل از اینه یک ساعت بازی کردم!
بازی گیرا هست!؟
ارزش خرید داره؟!گرافیک چجوریاست>؟!خط داستانی؟!
درود به همه!
سلام داداش:d
چون این نسخه یک ریبوت محسوب میشه برای سری داستانه بازی از نوع گفته میشه و ربطی به dmc های قبلیس نداره
گیرایی بازی هم که عالیه یک بازی سریع و درگیر کننده با کمبو های مختلف که تکراری و خسته کننده نمیشه
ارزش خرید داره.گرافیک هم خوبه و گرافیک هنری عالیه و قابل قبوله.داستان بازی هم که کاملا گیراست هر چند که بعضی جاها کاملا قابله حدسه ولی مطمئنن درگیر داستان هم خواهی شد مخصوصا شخصیت پردازی دانته که جالب از کار درومده

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
سلام داداش:d
چون این نسخه یک ریبوت محسوب میشه برای سری داستانه بازی از نوع گفته میشه و ربطی به dmc های قبلیس نداره
گیرایی بازی هم که عالیه یک بازی سریع و درگیر کننده با کمبو های مختلف که تکراری و خسته کننده نمیشه
ارزش خرید داره.گرافیک هم خوبه و گرافیک هنری عالیه و قابل قبوله.داستان بازی هم که کاملا گیراست هر چند که بعضی جاها کاملا قابله حدسه ولی مطمئنن درگیر داستان هم خواهی شد مخصوصا شخصیت پردازی دانته که جالب از کار درومده

چیزی به پایان هیتمن نمونده!!
میگیرمش پس!!
تصادف کردم از کار و زندگی افتادیم!!!:D

مممنون از شما

راستی نسخه پلی 3 و 360 هردو امده؟!یا فقط 360 عزیز؟!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بازي امروز عرضه جهاني شد با اين كه نمرات بازي نسبتا خوب بوده ولي نمرات يوسر هاي meta اصلا خوب نيست و ميانگين نمراتشون شده 2.9 حالا معلوم نيست اين نمرات مثل mass effect 3 هستش كه يك عده براي بد نشون دادن بازي اين نمراتو دادن يا اين كه واقعا بازي براي يوسر ها دلچسب نبوده

---------- نوشته در 04:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:58 PM ارسال شده بود ----------

چیزی به پایان هیتمن نمونده!!
میگیرمش پس!!
تصادف کردم از کار و زندگی افتادیم!!!:D

مممنون از شما

راستی نسخه پلی 3 و 360 هردو امده؟!یا فقط 360 عزیز؟!
خدا بد نده ايشالله بهتر شي;;)
هر دو نسخه بازي هم براي Xbox و هم براي PS3 اومده

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب منم دیشب بازی رو گرفتم و دوتا مرحله ابتداییش رو همون موقع رفتم :biggrin1: دو مرحله ابتدایی شاهکار بودن ! مخصوصا که چیز زیادی ازشون ندیده بودم و فوق العاده غافلگیر شدم. طراحی محیط ، گرافیک هنری ، دیالوگ ها و .... همه و همه عالی کار شده بودن :x خلاصه از بازی دل کندم و اومدم بیرون یه ذره توی سایتا گشتم ولی دوباره وسوسه شدم برم ادامه اش بدم :biggrin1: نشستم بازی کردن و همینطوری یکی یکی مراحل رو رد میکردم که یهو به خودم اومدم دیدم صبح شده و منم تا مرحله 16 بازی رفتم :-o !!! اینقدر بازی جذاب بود که اصلا گذر زمان رو حس نکردم ! طراحی مراحل ، گرافیک هنری ، لیمبو ، مبارزات ، داستان و ... فوق العاده کار شدن ! از همین الان هم میگم که برای من بعد از Rebellion و Cerberus الان Aquila اومده در رتبه سوم برترین سلاح های کل سری قرار گرفته :x

این دشمن محترم هم تبدیل شد به محبوبترین دشمنم در کل سری DMC :

اصلا دوست دارم بجای باس ها با این مبارزه کنم :biggrin1: حرف باس شد تا اینجا به جز یه باس بازی از بقیه شون اصلا خوشم نیومده :| به نظرم باس فایت ها میتونستن خیلی بهتر باشند !

چی دیگه یادم رفت بگم .... آها مراحل 15 و 16 شاهکار بودن و تا الان توی هیچ HnS ـی نمونه شون رو ندیدم ( مخصوصا مرحله 16 که روایت داستانیش فوق العاده سینمایی و زیبا بود ) مراحل 3 ، 4 ، 7 تا 10 و همینطور 12 و 13 هم شاهکار بودن و کلهم یه جا توی حلق علی :biggrin1:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
رفقا من از چند نفر پرسیدم گفتن که میشه توبازی موهای دانته رو سفید کرد
روش خاصی داره؟
با تموم کردن بازی ( روی درجات مختلف ) کاستوم های مختلفی برای دانته باز میشه که چندتاشون هم مربوط به دانته با موی سفیده

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
یکی از دوستان بی زحمت توی اسپویلر دو مرحله آخر رو توضیح بده که چه اتفاقاتی میوفته!
من نسخم مشکل داره تو لود مرحله 19 گیر می‌کنه:|
ممنون

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا داستان چیه ؟ منم یکی از دوستام توی مرحله 19 گیر میکنه . آیا برای همه این مشکل هستش ؟

minatonamikaze

کاربر سایت
Jun 24, 2011
196
نام
هورخش
عجب بازی خفنی بود....همین الان دستم رسید دو تا مرحله بازی کردم و اسلحه های شیطانی و فرشته ای رو گرفتم... باس اول بازی هم خیلی مسخره و راحت بود...امیدوارم بقیم اونجوری باشن :D بازی شاهکاری هست کمبو ها هم که خیلی خوبن به زودی میام دوباره نظر میدم

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
دوستان من بازی رو گرفتم ، تو دموی دوم که دانته دراز کشیده گیر می کنه ! دو بارم دیسک رو عوض کردم !!!

کنسولم J-Tag هست !
مشکل چیه؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
درود
یکی از دوستان بی زحمت توی اسپویلر دو مرحله آخر رو توضیح بده که چه اتفاقاتی میوفته!
من نسخم مشکل داره تو لود مرحله 19 گیر می‌کنه:|
ممنون
مرحله 19:تو اون مرحله در مقابل مندس باید بجنگیم.دقیق یادم نیست از کجا شروع میشه مرحله 19 ولی فکر کنم اینجوری بود که مندس بعد از این که ورجیل میزنش و رو زمین افتاده با استفاده ازقدرتش همه چیرو به خودش جذب میکنه و تبدیل به یک قول گنده میشه و با توجه به این که limbo با جهان واقعی قاطی شده دانته و ورجیل به کمک هم میرن سراغ مندس ولی مندس ورجیلو اسیر میکنه و حالا این دانتس که باید برای حفظ جونه ورجیل و زمین با مندس بجنگه.بعد از این باس فایت وارد مرحله 20 میشیم جایی که دانته و ورجیل پیروز شدن و درحالی که دانته فکر میکنه تونسته جون انسانو رو نجات بده از نیت شوم ورجیل یعنی از بین رفتن انسان ها و حاکمیت خودش با خبر میشه.ورجیل انسانارو بدون استفاده و به درد نخور خطاب میکنه و حتی کت رو هم با این گونه لفظ خطاب میکنه اینجاس که دانته با ورجیل مخالفت میکنه و حالا باید تو باس فایت نهایی بازی با ورجیل بجنگیم بعد از شکست ورجیل توسط دانته در حالی که دانته قصد کشت ورجیلو داره کت ازش خواهش میکنه که اونو نکشه و دانته هم قبول میکنه و اینجا ورجیل به دانته میگه که تو راه اشتباه رو انتخاب کردی و تو نمیتونی مثل یک انسان باشی و در نهایت میگه برادر من تو رو دوست دارم و به وسیله ی شمشیرش پرتالی درست میکنه و میره و در همون جا دوربین بر روی چشمان دانته که قرمز میشه میره و نوشته های پایانی بازی نمایان میشه.
داداش من خیلی خلاصه توضیح دادم امید وارم خودتم بتونی تجربش کنی تا کامل این مراحلو متوجه بشی

---------- نوشته در 10:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:07 PM ارسال شده بود ----------

عجب بازی خفنی بود....همین الان دستم رسید دو تا مرحله بازی کردم و اسلحه های شیطانی و فرشته ای رو گرفتم... باس اول بازی هم خیلی مسخره و راحت بود...امیدوارم بقیم اونجوری باشن :D بازی شاهکاری هست کمبو ها هم که خیلی خوبن به زودی میام دوباره نظر میدم
کلشون همینجوری آسونن رو درجه دویل هانتر

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
مرحله 19:تو اون مرحله در مقابل مندس باید بجنگیم.دقیق یادم نیست از کجا شروع میشه مرحله 19 ولی فکر کنم اینجوری بود که مندس بعد از این که ورجیل میزنش و رو زمین افتاده با استفاده ازقدرتش همه چیرو به خودش جذب میکنه و تبدیل به یک قول گنده میشه و با توجه به این که limbo با جهان واقعی قاطی شده دانته و ورجیل به کمک هم میرن سراغ مندس ولی مندس ورجیلو اسیر میکنه و حالا این دانتس که باید برای حفظ جونه ورجیل و زمین با مندس بجنگه.بعد از این باس فایت وارد مرحله 20 میشیم جایی که دانته و ورجیل پیروز شدن و درحالی که دانته فکر میکنه تونسته جون انسانو رو نجات بده از نیت شوم ورجیل یعنی از بین رفتن انسان ها و حاکمیت خودش با خبر میشه.ورجیل انسانارو بدون استفاده و به درد نخور خطاب میکنه و حتی کت رو هم با این گونه لفظ خطاب میکنه اینجاس که دانته با ورجیل مخالفت میکنه و حالا باید تو باس فایت نهایی بازی با ورجیل بجنگیم بعد از شکست ورجیل توسط دانته در حالی که دانته قصد کشت ورجیلو داره کت ازش خواهش میکنه که اونو نکشه و دانته هم قبول میکنه و اینجا ورجیل به دانته میگه که تو راه اشتباه رو انتخاب کردی و تو نمیتونی مثل یک انسان باشی و در نهایت میگه برادر من تو رو دوست دارم و به وسیله ی شمشیرش پرتالی درست میکنه و میره و در همون جا دوربین بر روی چشمان دانته که قرمز میشه میره و نوشته های پایانی بازی نمایان میشه.
داداش من خیلی خلاصه توضیح دادم امید وارم خودتم بتونی تجربش کنی تا کامل این مراحلو متوجه بشی

---------- نوشته در 10:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:07 PM ارسال شده بود ----------

کلشون همینجوری آسونن رو درجه دویل هانتر
به نظرم زیاد جالب داستان رو تموم نکردن:|
خیلی بهتر از این می‌تونسته تموم شه!
راستی مراحل 19 و 20 چیز هایی مثل اون روح ها که آزادشون می‌کنی یا کلید و مراحل Secret داره؟!
چون می‌خوام از دوستم بگیرم سریع بازی رو تموم کنم بدم بهش، می‌خوام ببینم از این چیز ها هم داره یا نه؟!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
به نظرم زیاد جالب داستان رو تموم نکردن:|
خیلی بهتر از این می‌تونسته تموم شه!
راستی مراحل 19 و 20 چیز هایی مثل اون روح ها که آزادشون می‌کنی یا کلید و مراحل Secret داره؟!
چون می‌خوام از دوستم بگیرم سریع بازی رو تموم کنم بدم بهش، می‌خوام ببینم از این چیز ها هم داره یا نه؟!
19 که فکر کنم داشت ولی 20 نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر