DmC: Devil may Cry | Xbox 360

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
یادش بخیر DMC3 ! دانته منرو دیونه کرده بود با اون حرکاتش! یا جو سنگین بازی با اون احساس ترس کمی که توی بازی بود+ Vergil! زمانی که هر چقدر توی بازی بودم خوف بیشتری همه رو میگرفت، بازی عالی بود...
Dmc4 اومد نا امیدم کرد! با اون قیافه ای مزخرفی که برای دانته طراحی کردند و Vergil رو ول کردند، تازه خیلی از محیط های بازی توی جنگل و روز روشن و گل و بلبل ! بود! اون حس و جو سنگین رو نداشت! بازی باید درجه T میگرفت! آنقدر روی اعصاب بود که شبیه FF شده بود! اصلا اکشن و خشونت مسخرش(چون اصلا خشونت نداشت) حالمو بهم زد، حالا این بازی: به نظرم این بازی میتونه بازی خیلی خوبی بشه ، تریلری که ازش دیدم خشونت کافی رو داشت، قیافه دانته لاتی شده بود (فقط اگر موهاش سفید بود بهتر بود) باهاش حال کردم... امیدوارم این بازی خون بیشتری داشته باشه،
آهنگ متال هم زیییاد داشته باشه!
راستی دوستان:
این نظر من بود و به هیچ کسی هم ربط نداره که بخواد اظهار نظر منفی کنه در مورد صحبتم! اینو گفتم چون میدونم خیلی ها شعور کافی رو ندارن!:d:x

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
>:d<به امید اینکه ورجیل هم باشه!:x
آره آره ! یهو میبینیم یه مواد فروشه هست اسمش ورجیله !!
*دویل می کرای شدیدا خوب بود غوغا هم کرد ولی 2 گند زد!چه طور جمعش کردن؟؟!بله فلش بک!....چهار هم گند زد تقریبا!حالا چه کار کردن؟؟!!فلش بک....
یک ، این DMC 5 نیست که بخواد طبق فرمول شما عمل کنه !
دو ، هیچ منطقی وجود نداره که بازی اینطوری شه ! 4 به بدیه 2 نبودش .

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
آره آره ! یهو میبینیم یه مواد فروشه هست اسمش ورجیله !!

یک ، این DMC 5 نیست که بخواد طبق فرمول شما عمل کنه !
دو ، هیچ منطقی وجود نداره که بازی اینطوری شه ! 4 به بدیه 2 نبودش .
من که نگفتم این اتفاق میافته!:|
اگه این طور شد که خیر و برکت نشد و هم باز خوشحال میشیم!!

راستی تو این دوره و زمونه که همه بازیهای حتی god of war 3 هم coop داره اینها میخوان بازم فقط یکنفره کار کنن؟؟؟!!
چی مشید ورجیل برگرده؟؟؟!!!!=((

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
وووای عکسی که تو صفحه ی قبل از دانته گذاشتی اصل بود یا فیک ؟؟؟:(
همین مونده دانته رو شکنجه اش هم بدن
اصلا این دانته هه که شیطان نیست پس برای چی اسم بازی دویل می کرای هست؟؟؟>:)
بعدشم حرف از 2 شد ووووای خدا 4 پیش 2 شاهه !!! تازه فکر کنم این دویل جدیده هم پیش 2 شاه باشه من وقتی داشتم 2 رو بازی می کردم هر 5 دقیقه یه بار :-&

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
خدایا توبه
این دیگه کیه
بیشتر شبیه زامبیای رزیدنت اویل 4 میمونه تا دانته
خدا کنه درستش کنن
میگن این قیافش واسه این این شکلیه چون میخوان به مذاق غربیا خوش بیاد
خودمونیما این غربیا سلیقشون چقدر .......... :d

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان می گم می خوهید از اظهار نظراتون فاکتور بگیریم,تو بقیه ضرب کنیم!:dخوب الان تموم شد دیگه؟همه درباره ی قیافه اش اظهار نظر کردن؟
من هر چی دارم فکر می کنم,این دویل می تونه یه شاهکار بشه.شاید کپکام را برگردونه.با صحبت های مشکوکی که تو مصاحبه شده معلوم شده که داستان سریک لا ریبوت نشده و می تونیم منتظر اتفاقات بی نظیری باشیم.گیم پلی هم با توجه هب چیزی که از نینجا دیدم...کلا من عاشق این استودیو شدم.می خوام برم بهش پیشنهاد ازداج بدم!:d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,073
نام
محمد امین
آی دانته کجایی که یادت بخیر..

afe66ff2b49141918517.png

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
یادش بخیر DMC3 ! دانته منرو دیونه کرده بود با اون حرکاتش! یا جو سنگین بازی با اون احساس ترس کمی که توی بازی بود+ Vergil! زمانی که هر چقدر توی بازی بودم خوف بیشتری همه رو میگرفت، بازی عالی بود...
Dmc4 اومد نا امیدم کرد! با اون قیافه ای مزخرفی که برای دانته طراحی کردند و Vergil رو ول کردند، تازه خیلی از محیط های بازی توی جنگل و روز روشن و گل و بلبل ! بود! اون حس و جو سنگین رو نداشت! بازی باید درجه T میگرفت! آنقدر روی اعصاب بود که شبیه FF شده بود! اصلا اکشن و خشونت مسخرش(چون اصلا خشونت نداشت) حالمو بهم زد، حالا این بازی: به نظرم این بازی میتونه بازی خیلی خوبی بشه ، تریلری که ازش دیدم خشونت کافی رو داشت، قیافه دانته لاتی شده بود (فقط اگر موهاش سفید بود بهتر بود) باهاش حال کردم... امیدوارم این بازی خون بیشتری داشته باشه،
آهنگ متال هم زیییاد داشته باشه!
راستی دوستان:
این نظر من بود و به هیچ کسی هم ربط نداره که بخواد اظهار نظر منفی کنه در مورد صحبتم! اینو گفتم چون میدونم خیلی ها شعور کافی رو ندارن!:d:x

افرین !

حرف دلم رو زدی مخصوصا این متال رو خوب اومدی ! ;)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب تاپیک رو از زیر چند کیلومتر خاک کشیدم بیرون :D

امروز تریلر TGS اومد و به نظرم من که خیلی عالی بود و من یکی خیلی به بازی امیدوارتر شدم ، حرکات دانته خیلی استایلیش و زیبا بود ، طراحی محیط هم خیلی قشنگ بود مخصوصا اون مرحله کارنوال ، با دیدن این تریلر و خوندن اون مقاله ایی که چند روز پیش توی سایت VG247 قرار گرفته کاملا از بازی خوشم اومده

امیدوارم به زودی یه Story تریلر هم منتشر کنند ، همچنین کالکشن هم رسما تایید بشه

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
باید منتظر بمونیم و ببینیم طرح نهایی دانته چطوری میشه ولی من همین الان هم باهاش مشکل خاصی ندارم و به نظرم خوب طراحی شده ( البته توی اون عکسی که گذاشتی یه جورایی اصلا موی سفید بهش نیومده )

دوتا صحنه توی تریلر هست که خیلی جالب و استایلیشه ، اولین صحنه همون Rain Storm هست که خیلی جالب اجرا میشه و دانته توی هوا زانوش رو خم میکنه و در کل خیلی باحاله

دومیش توی Boss Fight لحظه ایی دانته جاخالی میده خیلی باحاله و یه جورایی من رو یاد دانته توی DMC 3 انداخت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر