DmC: Devil may Cry | Xbox 360

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
ای بابا :-<
تا وقتی که بازی یا اطلاعات بیشتری درمورد داستانش نیاد نمیشه چیزی گفت.
(شاید روایت موازی دانته توی غرب باشه :d )

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
در این حد ؟! این تحول نبود ! کـُنفَیَکون بود ! تحول هم موقع مرگ لازمه . سری DMC مشکل خاصی نداشت که بخواد تحول توش ایجاد شه ...
بابا بنده خدا گفت تنوع:d
من خودم شخصا با ریبوت بازی مشکل ندارم. حتی اگه کلا سبک گیم پلیش هم عوض میشد(که نشده). من با قیافه ی این دانته ی جدید مشکل دارم. کاش حداقل اسمش دانته نبود!

Isaac

کاربر سایت
Sep 8, 2010
63
نام
بردیا
بابا بنده خدا گفت تنوع:d
من خودم شخصا با ریبوت بازی مشکل ندارم. حتی اگه کلا سبک گیم پلیش هم عوض میشد(که نشده). من با قیافه ی این دانته ی جدید مشکل دارم. کاش حداقل اسمش دانته نبود!

بابا این یارو جوونیای دانته است.وقتی که هنوز قدرتی نداشته.

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
من این تریلر TGS ـشو دیدم(که ای کاش نمی دیدم!)... واقعاً خورد تو ذوقم!... خدا خفه کنه این Capcom رو که برای پول درآوردن همه چی رو از این رو به اون رو کرده!... دلمون رو خوش کرده بودیم دوباره با دانته بازی کنیم و به تیکه های باحالش بخندیم! اه... اینجوری پیش بره من که میگم حتی کمتر از DMC 4 می فروشه! (البته شاید ملت غیر فن برن با علاقه بازی رو بخرن!). ولی اگه معلوم بشه کلاً بازی تو همون سبک و سیاقیه که تو تریلر بود...
ای خدا لعنت کنه هرچی شرکت طمع کاره!

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
بابا این یارو جوونیای دانته است.وقتی که هنوز قدرتی نداشته.
اگر خبرها درست باشه و این بازی جدید ریبوت IP باشه ، این دانته دیگه اون دانته نیست.
یه توضیح در مورد ریبوت بدم. با یه مثال. شما فیلمهای بتمن رو در نظر بگیر. وقتی شوماخر اومد Batman Forever رو ساخت IP بتمن رو ریبوت کرد. شخصیت بتمن همونه، دنیای بتمن و دشمناش هم همونه اما این دیگه ربطی به فیلمهای تیم برتون نداره و در واقع ادامه ی اونا نیست. وقتی هم که نولان Batman Begins رو ساخت این IP دوباره reboot شد. دوباره توش نشون دادن که بروس وین چجوری به بتمن تبدیل میشه و ... .(یه مثال از ریبوت تو دنیای بازی POP 2008 هست که با اینکه بازی همون شاهزاده ی فارس هست اما ربطی به سه گانه ی قبلی نداشت و البته یه ریبوت ناموفق بود) حالا اینجام باید یه همچین اتفاقی بیفته. شخصیت اصلی دانته هست و استایل کلی بازی عوض نشده. اما دوباره باید دانته معرفی بشه و این بازی دیگه ادامه ی بازیهای قبلی نیست.

Isaac

کاربر سایت
Sep 8, 2010
63
نام
بردیا
شما جوونيات اينقدر زشت مي شي؟ بعد قدرت چه ربطي به قيافه داره؟

كلا اين تيم شخصيت مرد نسازه هر چقدر توي شخصيت مونث وارده توي شخصيت مرد ...ه

نه دوست عزیز حق با منه ! من اینو از تو سایت dbazi خوندم ! حتما الان اینجا برید :

http://www.dbazinews.com/index.aspx?siteid=1&pageid=141&newsview=1882

آخرین ویرایش:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
اگر خبرها درست باشه و این بازی جدید ریبوت IP باشه ، این دانته دیگه اون دانته نیست.
یه توضیح در مورد ریبوت بدم. با یه مثال. شما فیلمهای بتمن رو در نظر بگیر. وقتی شوماخر اومد Batman Forever رو ساخت IP بتمن رو ریبوت کرد. شخصیت بتمن همونه، دنیای بتمن و دشمناش هم همونه اما این دیگه ربطی به فیلمهای تیم برتون نداره و در واقع ادامه ی اونا نیست. وقتی هم که نولان Batman Begins رو ساخت این IP دوباره reboot شد. دوباره توش نشون دادن که بروس وین چجوری به بتمن تبدیل میشه و ... .(یه مثال از ریبوت تو دنیای بازی POP 2008 هست که با اینکه بازی همون شاهزاده ی فارس هست اما ربطی به سه گانه ی قبلی نداشت و البته یه ریبوت ناموفق بود) حالا اینجام باید یه همچین اتفاقی بیفته. شخصیت اصلی دانته هست و استایل کلی بازی عوض نشده. اما دوباره باید دانته معرفی بشه و این بازی دیگه ادامه ی بازیهای قبلی نیست.
دوست عزیز شما مفهوم ریبوت رو درست بیان کردی اما تو همون فیلم های Batman که مثال آوردی، بتمن تبدیل به شتمن یا چیز دیگه ای نشد، دنیای فیلم هم همونیه که تو کمیک هاست.
در مورد POP هم، این بازی خودش محبوبه نه شخصیت اولش که تو هرقسمت تغییراتی( کم یا زیاد) داشته

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
خوب ما که تا حالا سعادت نداشتیم دویل بازی کنیم این داستانش جداست از بقه سریهاش دیگه ؟یعنی نیازی به بازی نسخه های پیشین نیست ؟

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
دوست عزیز شما مفهوم ریبوت رو درست بیان کردی اما تو همون فیلم های Batman که مثال آوردی، بتمن تبدیل به شتمن یا چیز دیگه ای نشد، دنیای فیلم هم همونیه که تو کمیک هاست.
در مورد POP هم، این بازی خودش محبوبه نه شخصیت اولش که تو هرقسمت تغییراتی( کم یا زیاد) داشته
هر بازیگری هم که برای بروس وین بیارن بعد از پوشیدن لباس بتمن میشه همون بتمن همیشگی با یه سری تغییرات جزئی. شاید اینجا هم لازم بود یه همچین مشخصه هایی برای دانته باشه. مثلا موی سفید یا لباس قرمز. به هر صورت برای قیافه ی این یارو همون شتمن هم زیاده از نظر من!
خوب ما که تا حالا سعادت نداشتیم دویل بازی کنیم این داستانش جداست از بقه سریهاش دیگه ؟یعنی نیازی به بازی نسخه های پیشین نیست ؟
بله. کلا بازی از اول شروع میشه و ربطی به سری قبلی نداره. با اینکه بازیهای خوبی از دست دادی ولی به جورایی خوش بحالت!

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
copcom بد میبینه با این تحولاتش. حالا میگین نه بشینید ببینید! DMC بهترین بازی این کمپانی بود ( از نظر من ) خیلی بازی قشنگیه. خدا کنه داستانش از خط اصلی خارج نشه. حالا میشه با قیافه کاراکتر کنار اومد. مثل روانی ها شده این دانته!!! ولی من هنوز به این بازی اعتقاد دارم.
یه مدت پیش یکی از دوستان یه داستانی از DMC 5تو سایت گذاشته بود. خیلی داستان باحالی بود! ولی با این تیکه داستانی که تو پست اول هست اصلا همخوانی نداره!
ولی من میگم نگران نباشیم. کارای copcom رو نمیشه پیش بینی کرد. اینا خیلی از سورپرایز و حیرون کردن مردم خوششون میاد. یهو دیدی اومدن گفتن همش الکی بوده اینم عکسا و تریلر های جدید:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر