Dishonored | PC

ss_preview_dishonored_spreadcover.jpg.jpg

Developer : Arkane Studios
Publisher : Bethesda Softworks
Genre : Modern Action Adventure
Release Date :
October 9,11,12. 2012

Arkane Studios را باید جزو شرکت های کوچک ولی بسیار بلند پرواز صنعت بازی شناخت شرکتی که با دو عنوان Dark Messiah of Might and Magic و Arx Fatalis سعی کرد وارد سبک نقش آفرینی شده و با بزرگانی چون Gothic و Elder Scrolls رقابت کند اما متاسفانه عنوان پرهزینه و بزرگ این شرکت یعنی Dark Messiah of Might and Magic به یک شکست تجاری تبدیل شد و از متقدین نیز امتیاز های متوسطی را دریافت کرد این در حالی بود که رقیب اصلی آن Oblivion با فروشی عالی ، به عنوان بهترین بازی سال 2006 نیز انتخاب شد، پس از آن بود که این استودیو به حاشیه رفت و مدتن ها در سکوت خبری باقی ماند تا اینکه سال گذشته Zenimax با خرید آن علنا آن را به زیر مجموعه ای از رقیب سابق Bethesda تبدیل کرد ، حال پس از گذشت یکسال GI اولین عنوان حاصل از این همکاری را معرفی کرده است Dishonored یک اکشن مخفی کاری با فضایی آینده گرایانه خواهد بود که ظاهرا با خشونت بسیار ، داستانی سنگین و سیاه یک عنوان جذاب و بزرگ به نظر میرسد ، باید دید و منتظر ماند که آیا این عنوان نیز مانند سایر آثاری که Bethesda فقط ناشر آن هاست نظیر Hunted و Brink یک عنوان ضعیف خواهد بود یا در حد و اندازه های عناوین ساخت این شرکت ظاهر خواهد شد.
طراحان معروفي در اين بازي حضور دارند از جملطارح اصلي Harvey smith كه بر روي بازي Deus Ex كار كرده است و همچنين در بازي Thief: Deadly Shadows حضور داشته است.سازنده عناوين Arx Fatalis و Dark Messiah of Might and Magic يعني مدير ارشد طراحان و معاون استديو Raf Colantonio و يكي از طراحان بازي Half-Life 2 اقاي Viktor Antonov كه شهر اكونوميك City 17 را طراحي كرده بود

استودیو Arkane اطلاعات جدیدی از بازی Dishonored منتشر کرد که می‌توان به‌وجود پارامتر مانا، قدرت‌های مختلف و زمان صرف‌شده برای اتمام بازی اشاره کرد. این استودیو اعلام کرد که یک بازی‌باز حرفه‌ای می‌تواند بازی را درعرض 12 ساعت تمام کند؛ اما اگر اهل گشت‌وگذار هستید، این زمان برای شما دوبرابر خواهد شد. علاوه‌بر این، یک بازی‌باز معمولی مسلماً زمان بیشتری را صرف تمام‌کردن بازی خواهد کرد که به‌صورت میانگین، می‌تواند درعرض 14 ساعت بازی را به‌اتمام رساند. از طرفی، سازندگان از وجود پارامتر مانا در بازی پرده‌برداری کردند. این پارامتر در ابعاد کم به‌صورت غریزی پرخواهد شد اما برای انجام جادوهای کلیدی نیاز به‌استفاده از داروهای مخصوص خواهید داشت. سازندگان اعلام کردند که حدود 40 " Bone Charm " در بازی وجود دارد که به بازی‌باز قابلیت‌های ماورالطبیعه می‌دهد. وجود شش قدرت فعال و چهار قدرت غیرفعال (به‌اصطلاح Passive) از دیگر اطلاعات منتشر شده درباره‌ی بازی است. عنوان Dishonored اکتبر / مهر-آبان امسال برای سه پلتفرم معمول منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
بچه ها حتما خبر دارید، ولی اگر ندارید هم داشته باشید که نمرات بازی رسما ترکونده و الان متاکریتیک نسخه PC اش، 90 درصد هستش!
smiley-happy091.gif

فکر کنم خیلی وقته بازی که متای 90 بگیره ندیده بودم...
312jtp0%5b1%5d.gif

یه سری نمره جالب هم گرفته، مثل نمره 9 از Edge و همچنین 9 از گیم اسپات.

به عرضه بازی روی استیم 8 ساعت مونده (اگه کسی اریجینالش رو روی استیم داره امیدوارم خیر از جوونی اش نبینه الهی)، و خلاصه فعلا به این زودی لینک دانلود نیست ازش، ولی امیدوارم زودتر لینک هاش در بیاد، چون داره کاملا به یه دونه از اون بازی هایی تبدیل میشه که نمیشه صبر کرد تا دانلودشون تموم بشه!
a032.gif

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
بچه ها حتما خبر دارید، ولی اگر ندارید هم داشته باشید که نمرات بازی رسما ترکونده و الان متاکریتیک نسخه PC اش، 90 درصد هستش!
smiley-happy091.gif

فکر کنم خیلی وقته بازی که متای 90 بگیره ندیده بودم...
312jtp0%5b1%5d.gif

یه سری نمره جالب هم گرفته، مثل نمره 9 از Edge و همچنین 9 از گیم اسپات.

به عرضه بازی روی استیم 8 ساعت مونده (اگه کسی اریجینالش رو روی استیم داره امیدوارم خیر از جوونی اش نبینه الهی)، و خلاصه فعلا به این زودی لینک دانلود نیست ازش، ولی امیدوارم زودتر لینک هاش در بیاد، چون داره کاملا به یه دونه از اون بازی هایی تبدیل میشه که نمیشه صبر کرد تا دانلودشون تموم بشه!
a032.gif
EDGE 9 داده؟ :-o
بابا دم Arkane Studios گرم.
بعد از تجربه تلخ Dark Messiah حسابی می چسبه.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin

Game Informer : a

The console versions of Dishonored have more graphical hiccups like framerate issues and screen tearing (especially on PS3). The textures look a little muddy no matter how you play, but go for PC if you have the option.

صبر میکنیم تا نسخه ی PC بیاد :d

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
آخرین سری از اسکرین شات های بازی که مربوط میشه به نسخه PC و با بالاترین تنظیمات ممکن که میشه از بازی گرفت.

نمرات نسخه PC هم تا اینجا فوق العاده بوده!
GameRankings 92.14
Metacritic 90

آخرین ویرایش:

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,878
نام
صابر
دوست عزیزمون (majidred2011) که هی یه حرف صد بار تکرار میکنی من بارها و بارها شاهد اسپم های شما بودم ! این بار اخطار گرفتید اما بار دیگر اخطاری در کار نیست !
------------

دوستان هم توجه داشته باشن نظر هر کس برای خودش محترمه و به نظرات همدیگر هم احترام بگذارید . اگر موردی دیدی اونو گزارش کنید یا به یکی از ناظم های بخش پیغام خصوصی بزنید. !

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
بازیه زیبایی هست توصیه میکنم روی درجه سختی بالا بازی رو برید اینطوری واسه هر کاری باید برنامه ریزی داشته باشید . دلتونم برای گرافیک خوب خوش نکنید ولی گیم پلی خوبی داره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر