Dishonored | PC

ss_preview_dishonored_spreadcover.jpg.jpg

Developer : Arkane Studios
Publisher : Bethesda Softworks
Genre : Modern Action Adventure
Release Date :
October 9,11,12. 2012

Arkane Studios را باید جزو شرکت های کوچک ولی بسیار بلند پرواز صنعت بازی شناخت شرکتی که با دو عنوان Dark Messiah of Might and Magic و Arx Fatalis سعی کرد وارد سبک نقش آفرینی شده و با بزرگانی چون Gothic و Elder Scrolls رقابت کند اما متاسفانه عنوان پرهزینه و بزرگ این شرکت یعنی Dark Messiah of Might and Magic به یک شکست تجاری تبدیل شد و از متقدین نیز امتیاز های متوسطی را دریافت کرد این در حالی بود که رقیب اصلی آن Oblivion با فروشی عالی ، به عنوان بهترین بازی سال 2006 نیز انتخاب شد، پس از آن بود که این استودیو به حاشیه رفت و مدتن ها در سکوت خبری باقی ماند تا اینکه سال گذشته Zenimax با خرید آن علنا آن را به زیر مجموعه ای از رقیب سابق Bethesda تبدیل کرد ، حال پس از گذشت یکسال GI اولین عنوان حاصل از این همکاری را معرفی کرده است Dishonored یک اکشن مخفی کاری با فضایی آینده گرایانه خواهد بود که ظاهرا با خشونت بسیار ، داستانی سنگین و سیاه یک عنوان جذاب و بزرگ به نظر میرسد ، باید دید و منتظر ماند که آیا این عنوان نیز مانند سایر آثاری که Bethesda فقط ناشر آن هاست نظیر Hunted و Brink یک عنوان ضعیف خواهد بود یا در حد و اندازه های عناوین ساخت این شرکت ظاهر خواهد شد.
طراحان معروفي در اين بازي حضور دارند از جملطارح اصلي Harvey smith كه بر روي بازي Deus Ex كار كرده است و همچنين در بازي Thief: Deadly Shadows حضور داشته است.سازنده عناوين Arx Fatalis و Dark Messiah of Might and Magic يعني مدير ارشد طراحان و معاون استديو Raf Colantonio و يكي از طراحان بازي Half-Life 2 اقاي Viktor Antonov كه شهر اكونوميك City 17 را طراحي كرده بود

استودیو Arkane اطلاعات جدیدی از بازی Dishonored منتشر کرد که می‌توان به‌وجود پارامتر مانا، قدرت‌های مختلف و زمان صرف‌شده برای اتمام بازی اشاره کرد. این استودیو اعلام کرد که یک بازی‌باز حرفه‌ای می‌تواند بازی را درعرض 12 ساعت تمام کند؛ اما اگر اهل گشت‌وگذار هستید، این زمان برای شما دوبرابر خواهد شد. علاوه‌بر این، یک بازی‌باز معمولی مسلماً زمان بیشتری را صرف تمام‌کردن بازی خواهد کرد که به‌صورت میانگین، می‌تواند درعرض 14 ساعت بازی را به‌اتمام رساند. از طرفی، سازندگان از وجود پارامتر مانا در بازی پرده‌برداری کردند. این پارامتر در ابعاد کم به‌صورت غریزی پرخواهد شد اما برای انجام جادوهای کلیدی نیاز به‌استفاده از داروهای مخصوص خواهید داشت. سازندگان اعلام کردند که حدود 40 " Bone Charm " در بازی وجود دارد که به بازی‌باز قابلیت‌های ماورالطبیعه می‌دهد. وجود شش قدرت فعال و چهار قدرت غیرفعال (به‌اصطلاح Passive) از دیگر اطلاعات منتشر شده درباره‌ی بازی است. عنوان Dishonored اکتبر / مهر-آبان امسال برای سه پلتفرم معمول منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
611
نام
مهدی
این چرا خودکار سیو نمیشه؟Autu save in journalش تو setting روشنه ولی سیو نمیشه.من دارم دستی سیو میکنم

Sent from my GT-S5300 using Tapatalk 2

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام ، دوستان کدوم Dlc رو پیشنهاد میکنید ؟ + داستانش درمورده چیه + چیز خاص جالبی داره ؟ :D
خود بازی همه DLC ها،هر فیلمی کتابی‌ کارتونی هر چی‌ اومده ازش شدیدا پیشنهاد می‌شه :D
به نظر من اگه میتونین نسخه اصل رو هم بگیرین حتا که از Arkane حمایت بشه :D

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
خود بازی همه DLC ها،هر فیلمی کتابی‌ کارتونی هر چی‌ اومده ازش شدیدا پیشنهاد می‌شه :D
به نظر من اگه میتونین نسخه اصل رو هم بگیرین حتا که از Arkane حمایت بشه :D

همین ، استیم که بازی رو مجانی گذاشت . بازی کردم خوشم اومد . خواستم خوده بازی رو بخرم ، گفتم بپرسم ببینم کدوم Dlc رو بگیرم .

تقریبا همه میگن همشو بگیرم ولی من احتمالا پولم به همش نرسه :D پس به ترتیب از عالی به خوب بگید که من بخرم :D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
همین ، استیم که بازی رو مجانی گذاشت . بازی کردم خوشم اومد . خواستم خوده بازی رو بخرم ، گفتم بپرسم ببینم کدوم Dlc رو بگیرم .

تقریبا همه میگن همشو بگیرم ولی من احتمالا پولم به همش نرسه :D پس به ترتیب از عالی به خوب بگید که من بخرم :D
آخه ‌DLC ها از نظر داستانی ادامه همدیگه هستن،مثلا به نظر من brigmore witches بهترین DLC هست ولی‌ بدون بازی کردن knife of dunwall هیچی‌ نمی‌شه ازش فهمید :D
همون knife of dunwall رو بگیرین.
بعد این دو تا بقیه سلاح‌های اضافه و حرکت اضافه و اینطور چیز‌ها هستن که به نظرم اولویت با این دو تا هست.

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
آخه ‌DLC ها از نظر داستانی ادامه همدیگه هستن،مثلا به نظر من brigmore witches بهترین DLC هست ولی‌ بدون بازی کردن knife of dunwall هیچی‌ نمی‌شه ازش فهمید :D
همون knife of dunwall رو بگیرین.
بعد این دو تا بقیه سلاح‌های اضافه و حرکت اضافه و اینطور چیز‌ها هستن که به نظرم اولویت با این دو تا هست.

GOTY میگیرم .... :D ، مطمئناً می ارزه خریدنش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر