Dishonored | PC

ss_preview_dishonored_spreadcover.jpg.jpg

Developer : Arkane Studios
Publisher : Bethesda Softworks
Genre : Modern Action Adventure
Release Date :
October 9,11,12. 2012

Arkane Studios را باید جزو شرکت های کوچک ولی بسیار بلند پرواز صنعت بازی شناخت شرکتی که با دو عنوان Dark Messiah of Might and Magic و Arx Fatalis سعی کرد وارد سبک نقش آفرینی شده و با بزرگانی چون Gothic و Elder Scrolls رقابت کند اما متاسفانه عنوان پرهزینه و بزرگ این شرکت یعنی Dark Messiah of Might and Magic به یک شکست تجاری تبدیل شد و از متقدین نیز امتیاز های متوسطی را دریافت کرد این در حالی بود که رقیب اصلی آن Oblivion با فروشی عالی ، به عنوان بهترین بازی سال 2006 نیز انتخاب شد، پس از آن بود که این استودیو به حاشیه رفت و مدتن ها در سکوت خبری باقی ماند تا اینکه سال گذشته Zenimax با خرید آن علنا آن را به زیر مجموعه ای از رقیب سابق Bethesda تبدیل کرد ، حال پس از گذشت یکسال GI اولین عنوان حاصل از این همکاری را معرفی کرده است Dishonored یک اکشن مخفی کاری با فضایی آینده گرایانه خواهد بود که ظاهرا با خشونت بسیار ، داستانی سنگین و سیاه یک عنوان جذاب و بزرگ به نظر میرسد ، باید دید و منتظر ماند که آیا این عنوان نیز مانند سایر آثاری که Bethesda فقط ناشر آن هاست نظیر Hunted و Brink یک عنوان ضعیف خواهد بود یا در حد و اندازه های عناوین ساخت این شرکت ظاهر خواهد شد.
طراحان معروفي در اين بازي حضور دارند از جملطارح اصلي Harvey smith كه بر روي بازي Deus Ex كار كرده است و همچنين در بازي Thief: Deadly Shadows حضور داشته است.سازنده عناوين Arx Fatalis و Dark Messiah of Might and Magic يعني مدير ارشد طراحان و معاون استديو Raf Colantonio و يكي از طراحان بازي Half-Life 2 اقاي Viktor Antonov كه شهر اكونوميك City 17 را طراحي كرده بود

استودیو Arkane اطلاعات جدیدی از بازی Dishonored منتشر کرد که می‌توان به‌وجود پارامتر مانا، قدرت‌های مختلف و زمان صرف‌شده برای اتمام بازی اشاره کرد. این استودیو اعلام کرد که یک بازی‌باز حرفه‌ای می‌تواند بازی را درعرض 12 ساعت تمام کند؛ اما اگر اهل گشت‌وگذار هستید، این زمان برای شما دوبرابر خواهد شد. علاوه‌بر این، یک بازی‌باز معمولی مسلماً زمان بیشتری را صرف تمام‌کردن بازی خواهد کرد که به‌صورت میانگین، می‌تواند درعرض 14 ساعت بازی را به‌اتمام رساند. از طرفی، سازندگان از وجود پارامتر مانا در بازی پرده‌برداری کردند. این پارامتر در ابعاد کم به‌صورت غریزی پرخواهد شد اما برای انجام جادوهای کلیدی نیاز به‌استفاده از داروهای مخصوص خواهید داشت. سازندگان اعلام کردند که حدود 40 " Bone Charm " در بازی وجود دارد که به بازی‌باز قابلیت‌های ماورالطبیعه می‌دهد. وجود شش قدرت فعال و چهار قدرت غیرفعال (به‌اصطلاح Passive) از دیگر اطلاعات منتشر شده درباره‌ی بازی است. عنوان Dishonored اکتبر / مهر-آبان امسال برای سه پلتفرم معمول منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:
کوچکترین شباهتی به Fable ندارد
شبیه ترین بازی به این عنوان Deus EX و تا حدودی Half Life هست

و در ضمن به خدا معادل های زیبا تری هم هست.امروز دیدم یک نفر بازی را بی شرف شده ترجمه کرده! هتک حرمت شده بهتر نیست؟

:d
نه یه جو کارتونی یه ذره داره
شبیه fableـه

اصلا به ما ایرانیا نیومده معادل بسازیم
معادل پاک کن : مالش بر دانش
زنبور : ویزبال
مگس : پرویز
خرمگس ...

آها
از نقطه ای خطی بر دایره مماس می کنیم = از هیچکی سیخکی بر گردکی مالونکی :|

همون dishonored

گرافیک بازی به نظر من خوبه
خیلی هنریه:دی

نمیدونم شما از چی این گرافیک بدتون میاد! :دی

------

راستی یک روش برای کشتن راحت تر آدما:

برید توی سطل آشغال در رو هم ببندید و شمشیرتونو به درو دیوار بزنید تا همه جمع بشن دور سطل آشغال
بعد از این که زد در رو باز کرد بزنید همشنو بکشید البته بازم آسیب میبنید ولی راحت تر میشه گشت

البته من همین کارو که کردم گیر کردم توی سطل آشغال اونا نمیتونستن منو بزنن ولی من میتونستم:دی خیلی باگ باحالی بود
یک گروه آدمو یک جا کشتم حتی تیر هم نمیتونست بهم بزنه:دی:دی:دی

---------- نوشته در 06:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:48 PM ارسال شده بود ----------

یک سوال:

چطوری میشه گاو صندوق رو باز کرد
یک Rune توش بود هر کاری کردم نتونستم بازش کنم
یک Note داشتم که یک رمزی مال گاو صندوق توش بود اونو زدم اما باز نشد

الانم رسیدم به یک جایی نوشته Hidden safe که یک گاو صندوق پشت یک تابلو عکس هست
اونو چطوری بازش کنم؟!؟!؟!؟

الانم رسیدم به یک جایی نوشته Hidden safe که یک گاو صندوق پشت یک تابلو عکس هست
اونو چطوری بازش کنم؟!؟!؟!؟
اون پایین چند نفر تو یه زندان هستن . سرباز ها رو بکش . بعد اون ها رو آزاد کن . به حرفاشون گوش کن . رمز رو میگن .

اون پایین چند نفر تو یه زندان هستن . سرباز ها رو بکش . بعد اون ها رو آزاد کن . به حرفاشون گوش کن . رمز رو میگن .
اونا رو که آزاد کردم ولی در رفتن
به حرفاشون گوش نکردم ولی :دی

الان برگردم پیششون بهم جواب میدن؟

یک بار دیگر یک شاهکار خلق شد. این بازی و جو بازی همان چیزی بود که من سالها دوست داشتم در ان غرق شوم. میخوام بگم این بازی هنرمندانه طراحی شده و هیچ چیزی از قلم هنرمندان و طراحان با بی توجهی رد نشده. اگه خوب در بازی غرق شوید و به نامه ها و علامت ها کشیده شده بر در و دیوارهای خانه ها و خیابانها دقت کنید تمام اتفاقات خوب، بد، زشت، عاشقانه، دردناکه، و... درک خواهید کرد و عمیق به فکر فرو خواهید رفت. همه چیز در بازی هنرمندانه است حتی مخفی کاریها که بازهم بیانی فلسفی از خود به جای خواهد گذاشت.

من برای کشتن دشمنا عین اسب :دی میدواءم سمتشون خنجرو میکنم تو حلقشون :دی البته اینو بگم که کفشامو آپگرید کردم و صدایی از پام درنمیاد
یا زرتی تلپورت میکنم سمتشون خنجرو فرو میکنم تو گلو :)
من 98 درصد بازیو با مخفی کاری رفتم
فقط:
1-کشتن این آدمایی که 4 متر از زمین فاصله دارن یه نمه سخته.هیچ جوره نمیشه مخفی ترکوندشون؟
2-وقتی میرم تو مغز ماهی ها یا موشها بعدش که میام بیرون میمیرن ولی برای آدما نمیشه یعنی نمیمیرن.چرا؟
3-گاوصندوق ها خیلی مزخرفن کل محوطه رو گشتم ولی رمزی ننوشته شده بود.هان؟

من برای کشتن دشمنا عین اسب :دی میدواءم سمتشون خنجرو میکنم تو حلقشون :دی البته اینو بگم که کفشامو آپگرید کردم و صدایی از پام درنمیاد
یا زرتی تلپورت میکنم سمتشون خنجرو فرو میکنم تو گلو :)
من 98 درصد بازیو با مخفی کاری رفتم
فقط:
1-کشتن این آدمایی که 4 متر از زمین فاصله دارن یه نمه سخته.هیچ جوره نمیشه مخفی ترکوندشون؟
2-وقتی میرم تو مغز ماهی ها یا موشها بعدش که میام بیرون میمیرن ولی برای آدما نمیشه یعنی نمیمیرن.چرا؟
3-گاوصندوق ها خیلی مزخرفن کل محوطه رو گشتم ولی رمزی ننوشته شده بود.هان؟
1. no idea
2. توي لودينگ خودش ميگه كه موش ها و ماهي به خاطر اينكه ضعيف هستن نميتونن پروسه Posses رو تحمل كنن و ميميرن ولي انسان ها نه، فقط استفراغ ميكنن.
3. به شخصه براي پيدا كردن رمز هيچ گاوصندوقي به مشكل بر نخوردم. مشكل اينجاست كه همه جا رو نميگردي يا به جزئيات توجه نميكني. توي كدومش موندي بگو راهنماييت كنم كه چطوري بايد رمزو پيداش ميكردي.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or