Dishonored 2 | PC

بالاخره پس از مدت ها انتظار نسخه دوم بازی Dishonored برای PC، XOne و PS4 معرفی شد.

داستان بازی:
داستان بازی 15 سال بعد از نسخه قبل و در شهر Karnaca در کنار شهر
Dunwall می پیوندد. هنگامی که لرد Regent مرده و تاعون از بین رفته. حالا فردی از جهانی دیگر آمده و تاج و تخت Emily Kaldwin را گرفته و سرنوشت جزیره نامعلوم است.

اطلاعات تایید شده بازی:

# - شما در نقش Emily Kaldwin و Corvo Attano بازی را تجربه خواهید کرد.
# - هر کدام از این دو کرکتر دارای نشان مخصوص هستند و از سلاح ها، ابزار و جادوهای خاصی استفاده میکنند.
# - محیط بازی نسبت به نسخه ی قبل بزرگ تر گردیده.
# - آلمان های نسخه قبلی مانند خشونت بالا، دید اول شخص و مخفی کاری عمیق حفظ شده اند.
# - مانند نسخه قبل تصمیمات شما در بازی و کشتن ها و نکشتن هایتان در نتیجه ی هر مرحله و در نهایت بازی تاثیر خواهد داشت.
# - هنگامی که بین Emily یا Corvo یکی را به عنوان کرکتر اصلی خود انتخاب کنید امکان سویچ کردن بین این دو را نخواهید داشت.
# - قابلیت tendril-shooting (شلیکِ پیچک) امیلی عملکردی مانند Blink دارد با این تفاوت که به امیلی این اجازه را میدهد که به دیوارها بچسبد و همچنین دشمنان خود را از روی دیوار برای کشتن سریع تر به بالا بکشد.
*در صورت انتشار اطلاعات بیشتر بروزرسانی میگردد*

Developer: Arkane Studios
Publisher: Bethesda Softworks
Genre: Action-Adventure, Stealth
Platforms: XOne, PS4, PC
...:Release Date
Mods: Single-Player

تاپیک تصاویر بازی

|Dishonored 2 -- Official E3 2015 Announce Trailer|
vkae_screenshot_20150615004434.jpg

(1080p (86mb
دانلود

(720p (54mb
دانلود

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
نمایش E3 فوق‌العاده بود از هر لحاظ.:D
کیفیت کاری Arkane واقعا با هر بازی داره بالاتر میره.به نظرم پتانسیلش رو دارن که تا چند سال آینده جزو بهترین استودیو‌های بازیسازی بشن.

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
نمایش بازی تو E3 خیلی خوب بود. همچنان بازی به گونه ای هست که هر شخص تجربه‌ی منحصر به فرد خودش رو داره و میتونه با خلاقیت یک مرحله رو بارها بارها تکرار کنه ولی هر بار به یک شکل جدید. تنها چیزی که فعلا از بازی می ترسم اینه که قابلیت های امیلی باعث ساده شدن بازی بشه. در کل بازی کاملا پتانسیل GOTY شدن رو داره.

پ.ن: اونجا که بین تایملاین های مختلف سوییچ می کرد من رو یاد شاهزاده ایرانی 2 انداخت و باعث شد دوباره لعنتی بر یوبیسافت بفرستم که این عنوان رو زنده نمی کنه و باید آخرین عنوان از این سری یه بازی موبایل باشه.

• Like
Reactions: king of north

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
یکی از معدود بازی های که من رو به این صنعت امیدوار نگه میداره

بی صبرانه در انتظار نسخه بعدی هستم ، و برای بار سوم دارم نسخه اول رو تموم میکنم

امیدوارم بهینه سازیش رو pc خوب باشه وگرنه دیگه باید برم به سمت کنسول ها

• Like
Reactions: Hamid Payne

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
من اون زمانی که نسخه اول بازی اومد یکی دو ساعتی بازیش کردم و بعد نصفه نیمه رهاش کردم
اما بعد از شنیدن وجود نسخه جدید ، دوباره نشستم نسخه گوتی رو بازی کردم و تمومش کردم
خیلی عالی بود . گرافیک هنری فوق العاده ، گیم پلی خلاقانه و داستان گیرا :x:x:x
شدیداََ منتظر نسخه دومم

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
تریلر فوقالعاده بود
به مناسبت همین هم یه ویدیو تو یوتوب به نام creative kills dishonored 1 هم دیدم که واقعا جالب بود
من اون متوقف کردن زمان و گرفتن جسد درحال سقوط رو هوا رو خیلی دوست داشتم

احساس میکنم انیمیشن های بازی خیلی پیشرفت داشته.یکی از ایراداتم از نسخه اول انیمیشن های ضعیفش بودن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر