Dinosaurum Games: نمایش نامه Without Memory توسط David Cage ستوده شده

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
Without-Memory.jpg

همان گونه که میدونید استودیوی روسیه ای Dinosaurum Games در حال ساخت یک بازی هیجان انگیز جدید با عنوان Without Memory به صورت انحصاری برای کنسول PS4 می باشد که قرار است در سال 2016 منتشر شود،بازی ای که بسیاری بر این باورند که از عناوین کارگردان مشهور و جنجال بر انگیزی چون David Cage الهام گرفته

به تازگی وب سایت GamingBolt در تماسی که با آقای Arkadiy Kulikov بنیان گذار Dinosaurum Games داشته به بحث در مورد این بازی پرداخته که در زیر به بخشی از اونها اشاره شده.

Arkadiy Kulikov:
PS4 برای معماری واحد و قدرتش معروف شده است،چیزی که Dinosaurum Games در نظر دارد این است تا معماری آن را به طور کامل برای به خدمت گرفتن در پیشرفت گرافیکی و انیمیشن به کار گیرد "در واقع ما را انعطاف پذیر خواهد کرد برای ایجاد یک کنسول و موتور سینمایی نسل بعدی" Arkadiy همچنین میگوید "ما از ضبط حرکات صورت برای انتقال عواطف و احساسات از شخصیت بازی به صورت دقیق ترین شکل ممکن استفاده خواهیم کرد"

او همچنین خاطر نشان کرد که David Cage، مردی که پشت سر Heavy Rain و Beyond Two Souls قرار دارد نمایش نامه Without Memory را ستوده و آنها برای اثبات اعتماد صورت گرفته سخت کار می کنند. Arkadiy میگوید: دیوید کیج نمایش نامه ما را مورد ستایش قرار داده و ما همه با تمام معنا سعی میکنیم اعتمادی که به وی صورت گرفته به علاوه امیدهای بازیکنان را توجیه کنند.

به طور قطع اینها تنها بخشی از ادعاهای جسورانه و جالب خواهد بود برای اینکه ببینیم آیا آنها قادر خواهند بود وعده های خود را عملی کنند،آنها قرار است نخستین تیزر تبلیغاتی از این بازی را به همراه برخی تصاویر در تابستان امسال منتشر کنند.

درگاه خبر

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
اون روزی که ستایش یه به بازی توسط ابر استاد قرن (!) دیوید کیج کبیر (!!) بشه خروجی خبرگزاری ها، روز مرگ این صنعته!
شما خودت ناظم انجمنی بعد در صف اول میای ترول می کنی دیگه نمیشه انتظار داشت بقیه این کار رو نکنن ! اینطوریه که یه تاپیک خبری به فنا میره !

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
حداقل یه "به نظر من" لابلای پستای گهربارتون بنویسین تا آدم گمراه نشه :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
دیگه انتقاد کردن و مسخره کردن کیج تو این فروم داره سمت سوی من خیلی با حالم و یا من خیلی گیمرم میگیره ... یارو داره بازی میسازه ...داره با افتخار به خودش میباله که کیج از فیلم نامشون تعریف کرده و اینطوری جار میزنه ... بعد اساتید اینجا ...
قرار نیست همه آدما مثل هم باشن. سلیقه ها فرق داره

یکی از دیوید کیج خوشش میاد یکی هم مثل من اصلا حال نمیکنه باهاش

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
قرار نیست همه آدما مثل هم باشن. سلیقه ها فرق داره

یکی از دیوید کیج خوشش میاد یکی هم مثل من اصلا حال نمیکنه باهاش

خب شما میای با تکبر و با یه ژست خاص ... دیوید کیج رو ترول کنی ؟؟؟

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
متاسفانه بعضی دوستان نه تنوع میدونن چیه نه به علایق دیگران احترام میزارن
بازی های کیج متفاوته خیلی ها هم این سبکو دوست دارن مثل من.
الان مثلا به نظر من sunset overdrive یه بازیه ای که اصلا با سلیقه من جور نیست.یه بازیه شلوغ بی محتوا که یه تفنگ دستت میگیری کل شهرو میترکونی.حالا اگه هیمن حرف رو من تو تاپیک خودش میزدم ضمن جواب های تندی که بهم میشد احتمالا بن دائم هم میشدم:d
به سلایق یکدیگر احترام بگذارید خواهشا

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
دوستایی که بازی های کیج و خودش رو مسخره میکنن، یه بازی هم سبک انحصاریتون رو معرفی کنید تا مقایسه کنیم :)

همین جور ادامه پیدا کنه بحث، میرسیم به GTA و TLOU :)))

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
تاپیک هایی که اسم Cage توش هست شده تاپیک عرض اندام بعضی ها . خوششون میاد مثلا یه تیکه میپرونن 10 الی 20 نفر هم زیرش لایک میزنن .

تا حالا بیست هزار بار به همینایی که لایک خورشون ملس هست توضیح داده شده که بازی های Cage سلیقه ای هست و سلیقه خیلی ها باهاش جور هست و خیلی ها هم بدشون میاد .

من خودم با اینکه تازه سونی فن هم هستم ولی حالم از بازی Beyond بهم میخوره و اصلا ذره ای در حد و اندازه بازی Heavy Rain یا Fahrenheit نبود .

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
دوستان طوری نکنید که دیگران فکر کنند طوری شده است.l-)
کسی هم که این پست رو داده خودش تا الان سه چهار تا بازی بازی ساخته و از بازیسازان معروف دنیاست و به خاطر نقشی که تو پیشرفت این صنعت داشته کار همچین بازیسازایی رو نمیبینه.باشد که رستگار شود :D

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
من شخصا با ماورا زندگی کردم ,,, یادش بخیر اولین باری که شروع به بازیش کردم به کوب تا 5 صبح ادامش دادم...
اون روزی که ستایش یه به بازی توسط ابر استاد قرن (!) دیوید کیج کبیر (!!) بشه خروجی خبرگزاری ها، روز مرگ این صنعته!
این نظر شماست و کاملا هم محترمه , مثلا منم از سری بازیهای هیلو متنفرم اصلا داخل بازی نمیدونمشون و اینم نظر منه و البته خیلی ها هم عاشقشن که اینها هم محترمه! پس سلایق کاملا متفاوته برای شما رواج بازیهای کیج میشه روز مرگ صنعت برای من نوعی رواج امثال هیلو برای یکی دیگه رواج یه نوع بازیه دیگه و و و

پس بزارید هر کس هر بازی رو دوست داره بازی کنه و به سلایق همیدگه احترام بزاریم...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
بازي هاي استاد در همين حد كم بمونن خوبه ، من خودم HR رو دوست داشتم B2S هم كه بازي نكردم
هم سبك اين بازي ها هم Walking Dead بود كه خيلي هم خوب بود
حالا نميدونم بازي جديد استاد چه سبكي داره اما اگر هم سبك HR باشه برا تنوع خوبه

Blackfire

کاربر سایت
May 18, 2014
73
نام
Sh!mA
دوستان طوری نکنید که دیگران فکر کنند طوری شده است.l-)
کسی هم که این پست رو داده خودش تا الان سه چهار تا بازی بازی ساخته و از بازیسازان معروف دنیاست و به خاطر نقشی که تو پیشرفت این صنعت داشته کار همچین بازیسازایی رو نمیبینه.باشد که رستگار شود :D
طوری نکنید که طوری شود که دیگران فکر کنند طوری شده .......;;)
از ارمان های امام نقل میکنی درست نقل کن .....:d
دوست دار امام ........:>

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
شما خودت ناظم انجمنی بعد در صف اول میای ترول می کنی دیگه نمیشه انتظار داشت بقیه این کار رو نکنن ! اینطوریه که یه تاپیک خبری به فنا میره !
من ترول نکردم، نظرم رو در مورد خبر و دیوید کیج دادم.
نظر ارسالی که حتما نباید باب طبع دوست داران دیوید کیج باشه!
همونقدر که شما حق داری بیای از اینکه استاد کیج از فیلم نامه بازی تعریف کرده خوشحال بشی و اظهار نظر کنی، منم همونقدر حق دارم که خوشحال نشم و اظهار نظر کنم.
تاپیک هایی که اسم Cage توش هست شده تاپیک عرض اندام بعضی ها . خوششون میاد مثلا یه تیکه میپرونن 10 الی 20 نفر هم زیرش لایک میزنن .

تا حالا بیست هزار بار به همینایی که لایک خورشون ملس هست توضیح داده شده که بازی های Cage سلیقه ای هست و سلیقه خیلی ها باهاش جور هست و خیلی ها هم بدشون میاد .

من خودم با اینکه تازه سونی فن هم هستم ولی حالم از بازی Beyond بهم میخوره و اصلا ذره ای در حد و اندازه بازی Heavy Rain یا Fahrenheit نبود .
شما کی هستی که با توضیحت یه عده بخوان قانع بشن و دیگه اظهار نظر نکنن!؟
جوابت رو بالا دادم. شما اگه خیلی اعتقاد داری بازی های کیج سلیقه ای هست پس باید اینم قبول کنی که همونطور که با سلیقه خیلی ها جوره، با سلیقه خیلی ها هم جور نیست و اونایی که با سلیقشون جور نیست هم دقیقا همونقدر حق دارن نظر بدن که بقیه دارن.
=====
پستای بی ربط به تاپیک هم پاک شد. در خصوص خود تاپیک و مباحث مرتبطش بحث کنین. پای بازی های دیگه رو به تاپیک باز نکنین.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
این بازی چون انحصاری هست فقط اسمش بزرگ شده .. به نظرم با یک بازی متوسط رو به پایین طرف باشیم

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
تا دیروز اعتراض بعضی از ”متنفران از دیوید کیج” این بود که اگر ایشون استاد هستن چرا کسی ازش الهام نمیگیره!

حالا یک استودیو پیدا شده و با علاقه خاصی داره از کارهای ایشون الهام میگیره و دقیقن فکر کنم حال بعضی ها به همین خاطر رو به کما داره میره

اگر دیوید کیج کارگردان خلاق و بزرگ اندیشه ای نبود یه سری ها اینقدر مورد لطف قرارش نمیدادن و گذشته ها نشون داده افرادی که جرعت هنجار شکنی دارن چه کچل باشن چه مو دار عاشقان بسیاری به دست خواهند آورد،برید استودیوهایی رو بکوبونید که کارشون شده کلیشه سازی،البته اگر در سبکهای بازی تنوع طلب هستید!

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
شما کی هستی که با توضیحت یه عده بخوان قانع بشن و دیگه اظهار نظر نکنن!؟
جوابت رو بالا دادم. شما اگه خیلی اعتقاد داری بازی های کیج سلیقه ای هست پس باید اینم قبول کنی که همونطور که با سلیقه خیلی ها جوره، با سلیقه خیلی ها هم جور نیست و اونایی که با سلیقشون جور نیست هم دقیقا همونقدر حق دارن نظر بدن که بقیه دارن.

الان چجوری از جمله من چنین چیزی استنباط میشه ؟ من دارم میگم قبلا هم همین بحث ها شده و خیلی ها ( نه من ! ) توضیح دادند که سلیقه ای هست . چیزی مبنای اینکه اظهار نظر نشه هم گفته نشد .

اظهار نظر که بیای بگی نمیپسندم یه چیزی هست ولی بیای مسخره کنی و طرفدار های ایشون رو ( من خودم نیستم به شخصه ! ) مسخره کنی یه چیز دیگه هست .
اگر مبنای اعلام مخالفت کردن با سلیقه این و اون این شکلی باید باشه که خب الان 90 درصد تاپیک ها توشون جر و دعوا بود .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر