Dino Crisis Fan-Made Remake

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
تیزر جدید از گیم پلی:

View attachment 142835
عجب حال و هوایی داره بازی ، عالی بود ، به نظرم شرف داره به این بازیای بازسازی شده شرکتی این اواخر ، حالت دوربین و تیراندازی هم خیلی به اویل چهار شباهت داره که یعنی سازندگان اهل دل تشریف دارن و اون آهنگ خاطره انگیزش که دیگه نگو ! امیدوارم همه چی خوب پیش بره و تا هنوز جوونیم یه بارم که شده یه بازی بازسازی شده رو بدون در نظر گرفتن رضایت بازیکنای جدید تجربه کنیم ، نه گرافیک آنچنانی و نه فریم و این چیزای ظاهری ، فقط تجربه دوباره یه حس واقعی از دنیای بازیای دیجیتالی ..

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,147
ریک و گیل:

EZlZReQWkAAZVGB.jpeg

EZfiAKbXgAUaA_T.jpeg

مدل کرکترها واقعا خوبه. اگر میتونستند روی انیمیشن ها هم یه مقدار بیشتر کار کنند عالی میشد :D

ای کاش مثل RE2 یه نفر توی کپکام پیدا میشد این پروژه رو میدید و یه فکری به حال این فرانچایز میکرد. هر چند برای این پروژه و تیمی روش کار میکنه به نوعی خوشایند نیست اما حداقل فن بیس هر چند خیلی محدود بازی بعد از سالها به یه چیزی دلشون خوش بود :D
این پروژه هم برای فن ها خوبه، اما باید مثل پروژه RE2 یه مقدار بیشتر توی شبکه های اجتماعی فعالیت و سر و صدا کنه، اما خب قاعدتا نمیشه محبوبیت RE و مخصوصا RE2 رو با DC مقایسه کرد.

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
نمیدونم شاید این تریلری که گذشتید و من دیدم شاید فرق میکنه با چیزی که میبینید. ولی در بهترین حالت گیم‌پلی و انیمیشن‌های این ریمیک حتی از ‌Ride To Hell هم ضعیفترن و چنین چیزی واسه اسم این فرنچایز خجالت‌آور هست امیدوارم کنسل شه کلا.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
نمیدونم شاید این تریلری که گذشتید و من دیدم شاید فرق میکنه با چیزی که میبینید. ولی در بهترین حالت گیم‌پلی و انیمیشن‌های این ریمیک حتی از ‌Ride To Hell هم ضعیفترن و چنین چیزی واسه اسم این فرنچایز خجالت‌آور هست امیدوارم کنسل شه کلا.
اره خیلی داغونه:D
البته گمانم تو مرحله ی الفا/بتا و...که هیچ، در مرحله ی گاما و لانداس و هنوز خیلی جا داره که راجبش نظر بدیم:))
ولی اگر قراره روزی بلفرض نسخه 2 یا اصلا کالکشنی ازش ریمیک بشه امیدوارم یه تیم خوب رو بالا سر پرژه قرار بدن
من یه عمر خاطره دارم با این لعنتی!?
با توجه به اینکه اواخر نسلیم و استودیوها به دانشی رسیدن که از نهایت قدرت کنسول دارن بهره ی لازم رو میبرن، من یکی به کمتر از ریمیکی مشابه همین اویل های اخیر قانع نیستم/:)
اگر قراره یه چیز مفتکی و فقط از سر بازکنی بسازن ممیخوام صد سال سیاه سمت این ip نرن!

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste

حرفت درست هست ، ولی همین فن مید کپکام را به فکر ریمیک رزیدنت ایول 2 انداخت.به هر حال این ها امکانات انچنانی ندارن و از سر علاقه دست به

همچین کاری زدند.در واقع میخوان به کپکام نشون بدن که طرفداران کشته مرده ای داره این سری بازی

بازخوردها تو یوتوب و توییتر واقعا مثبت هست.شاید جرقه ای بشه که کپکام ریمیک بازی را اغاز کنه

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,147
اسم پروژه.کاورش هم عالیه

View attachment 144850

کامنت ها را بخونید.چقدر ذوق کردن <:-P?

کارشون خیلی خوبه. قشنگ معلومه اشتیاق زیادی برای این پروژه دارند. با اینکه قبلا هم گفتم دوست دارم کپکام مثل پروژه فن مید ریمیک RE2 با الهام از این پروژه خودش دست بکار بشه و یه ریمیک یا ریبوت اساسی بسازه، اما هرچه اپدیت بیشتری از این میبینم، دیگه دلم نمیاد تا قبل از تموم شدنش به سرنوشت پروژه RE2 دچار شه :D که البته با احتمالا با بودجه و نیرویی که این تیم در اختیار داره فکر نکنم به به این زودی ها تموم بشه.

کامنت های اون توئیت هم باحال بود. بعضی ها درباره نسخه ps4 و xb1 سوال کرده بودند :)) که احتمالا یا نمیدونستند این پروژه فن مید هست یا اینکه اصلا ای پی متعلق به کپکام هست.

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
یک سری فن آرت از این دوست عزیزمون.عجب چیزی میشه داینوکرایسیس نسل نهمی:-t

مرسی بهزاد :Rose:

آرت ورک ها تو رزولوشن و حجم اصلی ?:x

vbj_dicri4.jpg

h8ub_dicri3.jpg

ufqw_dicri2.jpg