Dino Crisis Fan-Made Remake

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
dino-crisis-fan-image.jpg

بیش از 20 سال از عمر فرانچایز داینوکرایسیس میگذرد. بازی که خیلی زود تبدیل به یکی از بهترین سری بازی های کپکام و کنسول پلی استیشن شد و خاطرات فراوانی را برای بازیبازها به ارمغان اورد.

مدت ها گذشت و خبری از ادامه این فرانچایز محبوب نشد. کار به جایی رسید که شینجی میکامی خالق معروف سری در جریان نمایشگاه گیم لب ، لب به سخن گشود و ادعا کرد ایده هایی نو برای این سری دارد.هر چند هیچ صحبتی جناب میکامی بعد از ان نکردند و به نظرمیرسد ایده ها را دفن کردند!

سوالی که مطرح میشود این است که چه چیزی باعث محبوبیت این سری بازی شد و ان را تا این حد نمادین و محبوب کرد؟

داستان قوی ، شخصیت پردازی های خوب ، حس ترس و دلهره ، دایناسورهای دوست داشتنی وحشتناک ، پایان های چند گانه داستان دست به دست هم دادند تا داینوکرایسیس افتخاری دیگر برای ناشر پراوازه ژاپنی و همچنین سامورایی محبوب صنعت بازی استاد شینجی میکامی باشد.

هامن طور که مطلع هستید چند ماهی هست که تیم team Arklay ́s در حال ریمیک عنوان داینوکرایسیس هست و خبر از انتشار تریلر جدیدی طی روزهای اینده داده است.با توجه به ثبت عنوان تجاری داینوکراییس توسط کپکام، درخواست های هوارداران بیشمار بازی در طی این سال ها و دست به کار شدن تیم team Arklay ́s انتظار میرود که کپکام عنوان دانوکرایسیس را سال اینده معرفی کند.احتمالا نخست به سراغ ریمیک نسخه اول میروند و بعداز ان شماره چهارم سری ساخته خواهد شد

از انجایی که دنبال کردن کار این تیم جذاب است این تاپیک را میزنیم تا اخبار بازی اینجا پوشش داده شود.البته میتوان مقالات ، عکس ها ، فن آرت ها و والپیپرهای بازی را هم اینجا منتشر کرد.

تیزر تریلر جدید طی روزهای اینده

Dino Crisis Fan-Made Remake Trailer Teases Gameplay

کل تریلرهای بازی در صفحه یوتوب تیم team Arklay ́s

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
god bless you behzad!
آنتاگونیست فقط داینوها!! >:)>:D<
لعنتی ipاییه که داشت الکی الکی خاک میخورد ، البته من ریمیک 2اشو میخوام:(
رسما نسل کشی دایناسورهابود:D
شاید اولین بازی ایی بود که کرم xp جمع کردنو در من رشد داد:D
یادمه همش دنبال این بودم که پشت سر هم بزنمشون که ضریب بگیره و اوج لذتش اونجا بود که باهاش میرفتیم سلاح و فشنگ و.. میخریدیم :p
کپکام آدم شو!!!!
کاش یه کالکشن hd از هر۳ تاش باهم بده:(

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
دستت درد نکنه بهزاد خاطرات خوبمون رو زنده کردی
قطعا کپکام از نظر تعداد و تنوع ای پی بدون رقیب هست.من از داینو کرایسیس کلی خاطره دارم یادش بخیر نسخه دوم رو ظرف دو ساعت و پانزده دقیقه تمومش کردم
هر دو نسخه اول و دوم مستحق بازسازی هستن حالا حساب کنید رو کنسولهای نسل بعدی داینوکراسیس چه هیولایی بشه

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
این بنده خدا را هم میتونید در توییتر فالو کنید.عشق داینوکرایسیس هست و در طول این سال ها در حفظ یاد و نام این ip بزرگ کوشا بوده است. :D

https://twitter.com/Jawmuncher

:hearteyes::hearteyes::hearteyes:

dino-crisis-dino-crisis-2-wallpaper-preview.jpg

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,002
نام
اسماعیل

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018