DICE از Wii U می گوید.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

یکی از اعضا DICE و طراح گیم پلی در بازی BF 3 و DLC هایش در مورد Wii U در توییتر خود می گوید:

"چیزی که من دیدم این بود، CPU این کنسول برای نسل جدید کم کوتاه و محدودی خواهد داشت.

CPU این کنسول برای نسل جدید عمری کوتاهی دارد ولی GPU و حافظه قدرتمندی دارد و تکسچرها را کامل بارگزاری می کند. فیزیک و گیم پلی هستند که بر روی CPU پیاده سازی می شوند و این باعث می شود تعداد بازیکنان در بازی محدود شوند."

dicewiiuf1qdg.png

این اولین باری نیست که صحبت های شگفت انگیز و ناخوش آیندی در مورد این کنسول زده می شود. سازندگان دوست ندارند با سخت افزار محدود کار کنند. آنان یک سخت افزار قوی نیاز دارند.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
آره منم شک کردم چرا انقدر زوم کردند روش ، همین باعث شد ایراداتش از هر کسی گفته بشه

بعضی ها چه تعریفی می کنند بعضیا هم می چزونند:d

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
همه از GPU و ram تعریف کردند حتی تو همین خبر ولی مشکل CPU که این سازنده IBM کارش رو درست انجام نداده
چه ربطی به IBM داره آخه؟(به غول آخر سخت افزار چیکار دارین؟) . سفارش مال نینتندو بوده.ناسلامتی Play Station's Cell هم IBM تولید میکرد(با همکاری توشیبا و سونی)
این کجا و آن کجا؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
ولی GPU و حافظه قدرتمندی دارد و تکسچرها را کامل بارگزاری می کند.

از 1:11 تا 1:20 ! آخرشم لود نمیشه بی خیال این قسمت میشن میرن سراغ مقایسه ی بقیه ی بخش ها :-"
عکس دوم هم خیلی باحاله! سمت راست تصویر لود شده،ولی اینطرف... :d

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

از 1:11 تا 1:20 ! آخرشم لود نمیشه بی خیال این قسمت میشن میرن سراغ مقایسه ی بقیه ی بخش ها :-"
عکس دوم هم خیلی باحاله! سمت راست تصویر لود شده،ولی اینطرف... :d
هیچ می دونستی این تصویر برای نسخه تست بازی بوده یعنی اوایل ساخت؟
تست بازی بوده که GT دیروز این ویدیو رو گذاشته رو سایت؟فکر نمیکنم انقدر احمق باشه GT که نسخه ی تست بازی رو با یک بازی کامل مقایسه کنه!
yahoo_4.gif

من این ویدئو رو خیلی وقته دارم چطور میگی دیروز؟
اسکایریم روی PS3 یادم نرفته چه گندی بار آورد.
استفاده از تکنیک ها و قدرت کنسول به سازنده مربوط نه به کنسول

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
تست بازی بوده که GT دیروز این ویدیو رو گذاشته رو سایت؟فکر نمیکنم انقدر احمق باشه GT که نسخه ی تست بازی رو با یک بازی کامل مقایسه کنه! :d

حالا دیروز اشتباه شد،مال 3 روز پیشه مثل اینکه! :d ولی توی GT من ویدیوی مقایسه ی دیگه ای پیدا نمیکنم! :d

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
هیچ می دونستی این تصویر برای نسخه تست بازی بوده یعنی اوایل ساخت؟

اسکایریم روی PS3 یادم نرفته چه گندی بار آورد.
استفاده از تکنیک ها و قدرت کنسول به سازنده مربوط نه به کنسول
مهدی از تو انتظار نداشتم ! خوبه هزار بار این بنده خداهای بتسدا مصاحبه کردن گفتن مشکل از موتور ما بوده و نتونستیم فلان کنیم و ... ولی این که دیگه موتورش مشکل خاصی نداشت !
شما مخصوصا امیر داره میگه مشکل کنسوله اگه اینطوره پس مشکل کنسوله تو اسکایریم هم ولی همه از GPU تعریف کردند پس این مقایسه هم به کنسول سخت افزارش ربطی نداره مثل اسکایرم به تکنیک سازنش ربط داره
بذار ساده تر برات توضیح بدم ! داری میگی اسکایریم , در صورتی که اسکایریم روی همه ی پلتفرم ها مشکل داشت حالا یکی کمتر یکی بیشتر ! از طرفی خود سازنده میاد میگه آقا مشکل از ما ـه ! خب تکلیف مشخصه !
ولی Rocksteady همین بازی ای که داریم در موردش صحبت میکنیم رو , روی هر 3 پلتفرم عرضه کرده بدون مشکل ! حتی روی کنسول آشغال ps3 هم مشکلی نداشته اونم با آنریل انجین ! در مورد بازی ای صحبت نمی کنیم که هنوز عرضه نشده یا روی همه ی پلتفرم ها مشکل داشته . حالا با این اوصاف مشکل کم کاری Rocksteady ـه , یا مشکل از موتورشون ـه یا از جای دیگه ؟
از طرفی تو داری به تعریف استناد میکنی , تعریف معتبر تره یا بازی در حال اجرا ؟ اگر به تعریف باشه که خب از رزیدنت ایول 6 هم قبل عرضه تعریف میشد !

آخرین ویرایش:

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
مهدی از تو انتظار نداشتم ! خوبه هزار بار این بنده خداهای بتسدا مصاحبه کردن گفتن مشکل از موتور ما بوده و نتونستیم فلان کنیم و ... ولی این که دیگه موتورش مشکل خاصی نداشت !
شما مخصوصا امیر داره میگه مشکل کنسوله اگه اینطوره پس مشکل کنسوله تو اسکایریم هم ولی همه از GPU تعریف کردند پس این مقایسه هم به کنسول سخت افزارش ربطی نداره مثل اسکایرم به تکنیک سازنش ربط داره

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
یاد عکسی که نینتندو گذاشته بود از BGA دستگاه و CPU و GPU کنسول مشخص کرده بود از روی عکس گفتم این DIE سی پی یو کوچیکه و قدرت CPU کمه بخاطر حجم کوچک و تعداد ترانزیستورهای برای ساخت این پردازنده با توجه به 45 نانومتر بودنش کمه.بعضیا هر هر شروع کردن به مسخره کردن :

کارشناسان عزیز انقدر پیشرفت کردن که با عکس از این فاصله که تنها چیز واضحش سینک هاش هست کلا مشخصات و قدرت پردازنده رو هم در میارن،در آینده ای نزدیک از روی عکس Benchmark هم می دن بهش
http://forum.bazicenter.com/thread69346/

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
در کل من که کاری به این مولتی پلتفرم ها ندارم هر کسی نینتندو میخره به خاطر انحصاری هاش هست
حتی روی کنسول آشغال ps3 هم مشکلی نداشته
احسان الان فنهاش هوار میشن روی سرت :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر