Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
برای من میزنه
Auction house is currently unavailable

حتی نمیشه واردش شد برای انتخاب ایران به عنوان کشور هست؟!
شما گویا با همین ah معمولی مشکل داری، ولی account ـت Lock نشده تا حالا ؟
بعد از یه بار مشکل پیش اومدن واسه account، دسترسی به real money AH قطع میشه.باید authenticator رو فعال کنی تا بتونی دوباره به ah دسترسی پیدا کنی. اگر دوباره مشکل پیش بیاد بطور دائم دسترسی به ah قطع میشه. نمیدونم مشکل شما هم به این مربوطه یا نه.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
من که راحت رفتم داخل و بازی هیچ ارور عجیب غریبی هم بهم نداد ... فقط delay داشتم. چیزشکن هم نداشتم تا تست کنم ببینم با اون وضعیت چجوریه ولی این طور که دوستان میگن باید بهتر بشه بازی کرد.

بعد از 1.5 ساعت بازی کردن فقط 5-6 مگ از حجمم کم کرد که این خیلی عالیه

سوال برام پیش اومده: چطور میشه با کلید های WASD دربازی حرکت کرد ؟
در تنظیمات رفتم نشد که تغییر بدم. من هیروم demoun hunter ساختم و برای همین باید از دشمن هام دور باشم اما وقتی میخوام سریع کلیک کنم که دشمن ها را بکشم اشتباهای کنارشون کلیک میکنم هیروم به سمتشون حرکت میکنه

در تریلر گیمپلی بازی DH دیدم که این هیرو پرش میکرد ... هر کاری کردم نشد، باید قدرت خاصی گیرم بیاد ؟

در اخر هم بگم هر کس بازی خواست اما نمیتونست دانلود کنه یک پ.خ کنه تا بازی براش ارسال کنم.

هفته دیگه هم احتمالا Cd-key میخرم ... قیمتش 70% 105 تومان و 100% 110 تومان کسی خواست بازم پ.خ کنه

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
Buy original Diablo 3 they said , it would be fun they said

واقعا الان هیچ چیزی مثل یه شبیه ساز سرور آفلاین حال نمیده .

آخرین ویرایش:

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
دوستان 1 سوال :
این بازی اصلا قسمت بازی با دستگاه رو داره ؟ یا نه فقط باید انلاین بازی کرد ؟

نه عزيز شما اشتباه متوجه شدي بازي MMO نيست . بلكه يه بخش كامل و بسيار زيباي تك نفره داري ولي خب براي مسائل كپي و كرك و غيره بايد هميشه به اينترنت وصل باشيد .

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام،

منم الان دسترسی به AH ندارم. برام می نویسه Auction House is currently Unavailable.

من فکر کنم به خاطر این باشه که کشورم ایرانه. من نه اکانتم الان لاک شده و نه اصلا از چیز استفاده کردم. احتمال خیلی زیاد به خاطر کشور عزیز ایرانه.

دوستانی که الان کشورشون ایرانه توی اکانت BN با AH مشکلی ندارن ؟

یاعلی...

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
سوال برام پیش اومده: چطور میشه با کلید های WASD دربازی حرکت کرد ؟
wow که بازی نمی کنی.اصل دیابلو به همین کلیک کردنش هست هیچ راهی هم نداره.
خب منم بازی رو تموم کردم.اول از همه بگم که داستانش تقریبا ضعیف و کلیشه ای بود،البته خوب دیابلو های قبلی هم داستان جالبی نداشتن ولی خب از کمپانی که وارکرافت رو با اون داستان زیبا عرضه کرده انتظار بیشتری می ره.
در مورد خود بازی بدون مشکلات سرور،اول از همه کوتاهی بازی بود به طوری که میشه توی نرمال با کشتن تمام دمشن ها و رفتن تمام سیاهچال ها سر 7 ساعت بازی رو تموم کرد.نکته بعدی آسونی بیش از اندازه درجه سختی نرمال بود هر چند من میدونم که بازی رو درج هاس سختی دیگه هم داره ولی خب اسم نرمال برای این درجه سختی زیاد جالب نیست.
درمورد ساختار بازی میشه گفت بیشتر المان های بازی حذف شده و صرفا یک بازی H&S هست ولی خب اونقدر از لذت بازی کم نمی کنه ولی خب اگه ساختارش مثل نسخه ای قبلی بود خیلی بهتر بود.
در مورد اتمسفر بازی از همه نسخه ها ضعیف تر بود.بهترین تو اتمسفر دیابلو 1 بود ولی این بازی زیاد تو این مورد خوب عمل نکرده بود.
در مورد گرافیک هم می تونم بگم گرافیک هنری بازی شاهکار هست و هیچ مشکلی نداره و گرافیک فنی هم در موقعیت خوبی قرار داره.
نمره من بدون مشکلات سرور 8 هست ولی خب با این همه مشکل بهش 6.5 می دم
سلام،

منم الان دسترسی به AH ندارم. برام می نویسه Auction House is currently Unavailable.

من فکر کنم به خاطر این باشه که کشورم ایرانه. من نه اکانتم الان لاک شده و نه اصلا از چیز استفاده کردم. احتمال خیلی زیاد به خاطر کشور عزیز ایرانه.

دوستانی که الان کشورشون ایرانه توی اکانت BN با AH مشکلی ندارن ؟

یاعلی...
من الان مشکلی با AH ندارم.نمیدونم چرا برای شما اینجوریه!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
محمدرضا جان منظورت اگر Real money auction house هست که خیلی کشور ها از جمله ایران دسترسی ندارن بهش.
اگر منظورت AH معمولیه که چیز پیش پا افتاده ای هست نیاز به تحریم نداره :D بیلیزارد انقدر بیکار نیست...اگر می خواست تحریم کنه ip ایران رو می بست که با خیال راحت بری دنبال کار و زندگی :D
کلا AH توی یک هفته اخیر گویا شدیدا مشکل داره و تمام maintenance ها هم برای AH ـه تقریبا، احتمالا باگ خور شدی.

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام،

جمع کنین این بچه بازی هارو. با هم دعوا دارین، بازی سنتر اومده برای افرادی باجنبه مثل شما PM گذاشته. هرچی می خواین برین به هم بگین.

خواهشا این تاپیک جای این کارا نیست.

خلاص...

محمدرضا جان منظورت اگر Real money auction house هست که خیلی کشور ها از جمله ایران دسترسی ندارن بهش.
اگر منظورت AH معمولیه که چیز پیش پا افتاده ای هست نیاز به تحریم نداره
biggrin1.gif
بیلیزارد انقدر بیکار نیست...اگر می خواست تحریم کنه ip ایران رو می بست که با خیال راحت بری دنبال کار و زندگی
biggrin1.gif

کلا AH توی یک هفته اخیر گویا شدیدا مشکل داره و تمام maintenance ها هم برای AH ـه تقریبا، احتمالا باگ خور شدی.

راستش رو بخوای جواد. من از اولی که بازی منتشر شد، اصلا دسترسیم همیشه به AH بسته بود. یکی میشه یه عکس از کلیکی که روی Iconـه AH رو برای من اینجا بزاره ؟

ممنون میشم... می خوام ببینم چی مینویسه وقتی روش موس رو نگه می دارین.

یاعلی..

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
سلام بچه ها امروز دیدم یک کد دیگه داشتم تو پک دیابلوم مال wow است خوب چون من از بازی wow بشدت متنفرم این کد رو که اخرین کد از این پک هست میتونم در اختیار دوستان قرار بدم هرکی خواست pm بده و هرکی زودتر داد من میدم و از کسانی که pm در مورد دو کد قبلی که بهشون نرسید عضر خواهی میکنم + کسانی که این کد بهشون نرسد پیشاپیش عضر خواهی میکنم راستی بچه ها من نمیتونم به سرور بازی دیابلو وصل شم شما چطور ؟؟

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
راستی بچه ها من نمیتونم به سرور بازی دیابلو وصل شم شما چطور ؟؟
من راحت وصل میشم اگر ارور 37 میده همین جور بزن لاگین کن خودش وصل میشه .... راستی مرسی :-*

---------- نوشته در 08:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:16 PM ارسال شده بود ----------

یک عدد demon hunter باز پ.خ بنماید هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر