Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
دوستان این کرک کی میاد؟من که دیگه حالم بهم خورد از مسخره بازیها،هر روز یک ارور جدید با پینگ داغون اونم برای سینگل پلیر!!!!!!
واقعا هدف بلیزارد از این کار جز آزار همه چی بوده؟

R_E_Z_A

کاربر سایت
May 18, 2012
30
دوستان این کرک کی میاد؟من که دیگه حالم بهم خورد از مسخره بازیها،هر روز یک ارور جدید با پینگ داغون اونم برای سینگل پلیر!!!!!!
واقعا هدف بلیزارد از این کار جز آزار همه چی بوده؟

پول در آوردن >:)

مشخصه که بازی صد در صد آماده نبود ولی دیگه نمیخواستن بازی تاخیر بخوره

آخرین ویرایش:

Rez9v

کاربر سایت
Apr 26, 2012
62
نام
رامتین
سلام دوباره....
من فک کنم فهمیدم مشکلم چیه!!
بازی من Diablo III EU هست و CD key starter edition من Regionش آمریکاس!
اگه مشکل اینه که باید رجیون آمریکا رو عوض کنم خب بگید چطوری؟ چطوری می تونم رجیون سی دی کی آمریکا رو بکنم اروپا؟
من می خوام Log in شم تو Diablo III EU می گه E12 : there is no licence!
کمکم کنید ممنون می شم.
چون من می خوام سی دی کی اصلی بخرم و باید مطمئن شم که سیستمم می کشه...

marios

کاربر سایت
Mar 6, 2012
218
نام
محمد
این چرا اینطوریه؟خب سبزه ولی هرچی میزنم هیچکی هیچیش نمیشه :dکل مپ رو ول می چرخم=))

بعضی اوقات اینطور میشه واسه منم پیش اومده سبزه ولی کلا انگار به سرور وصل نیستی...
در ضمن مانک هم مگه شیلد میگیره دستش برادر؟! fist ی daibo ی چیزی میدیدی دستش...!

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
پول در آوردن >:)

مشخصه که بازی صد در صد آماده نبود ولی دیگه نمیخواستن بازی تاخیر بخوره
نچ . ایده عال گرایی بلیزارد اصلا بهش اجازه نمیده بازی که هنوز اماده نیست رو روانه بازار کنه ... درستش اینه که بگی " مشخصه بلیزارد انتظار این همه استقبال رو نداشت ."

---------- نوشته در 12:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:20 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوباره....
من فک کنم فهمیدم مشکلم چیه!!
بازی من Diablo III EU هست و CD key starter edition من Regionش آمریکاس!
اگه مشکل اینه که باید رجیون آمریکا رو عوض کنم خب بگید چطوری؟ چطوری می تونم رجیون سی دی کی آمریکا رو بکنم اروپا؟
من می خوام Log in شم تو Diablo III EU می گه E12 : there is no licence!
کمکم کنید ممنون می شم.
چون من می خوام سی دی کی اصلی بخرم و باید مطمئن شم که سیستمم می کشه...
همون جا که میخوای لوگ این بشی اون گوشه تو آپشن بعد برو تو اکانت بعدش اونجا مشخصه .

Rez9v

کاربر سایت
Apr 26, 2012
62
نام
رامتین
نچ . ایده عال گرایی بلیزارد اصلا بهش اجازه نمیده بازی که هنوز اماده نیست رو روانه بازار کنه ... درستش اینه که بگی " مشخصه بلیزارد انتظار این همه استقبال رو نداشت ."

---------- نوشته در 12:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:20 PM ارسال شده بود ----------

همون جا که میخوای لوگ این بشی اون گوشه تو آپشن بعد برو تو اکانت بعدش اونجا مشخصه .

ممنون ولی همین الان به مشکل پی بردم. نتونستم سی دی کی رو عوض کنم ولی تونستم گیم رو American بکنم

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo

این حرف ماله قدیم بود الان نشون داد بلیزارد که هیچی نیست و فقط حرف میزنه و یه گند بزرگ برای خودش تو کارنامه کاریش گزاشت این وضعیت سرو ها و بقیه مشکلات رو هم هیچ کس یادش نمیره

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
این حرف ماله قدیم بود الان نشون داد بلیزارد که هیچی نیست و فقط حرف میزنه و یه گند بزرگ برای خودش تو کارنامه کاریش گزاشت این وضعیت سرو ها و بقیه مشکلات رو هم هیچ کس یادش نمیره

اهان يعني بازي با متاي 89 !! ميشه يه گند بزرگ به كارنامه همچين استديو بزرگي ، اره ؟؟

اقا ما ارادت داريم . >:d

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
شاید . ولی من هنوزم بهش اعتقاد دارم ...
اهان يعني بازي با متاي 89 !! ميشه يه گند بزرگ به كارنامه همچين استديو بزرگي ، اره ؟؟

اقا ما ارادت داريم . >:d
من خودم از بازی راضی هستم . الان احساس خوبی دارم چون از PC حمایت کردم .
..........................................................................................................................................................................

دوستانی که مرورگر کروم دارن این اپلیکشن رو دانلود کنند با یه کلیک وضعیت سرور ها رو نشون میده .
این اپ روی کروم نصب میشه .
https://chrome.google.com/webstore/detail/mpiocogpenlopnoeibcegpepnoggijck?hl=en
این هم یه تم برای مرورگر کروم . تم دیابلو 3
https://chrome.google.com/webstore/detail/pfnbkjlapbofhmbaeabglnbgjacmmmdj?hl=en

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر