Diablo II: Resurrected | PC

diablo-II-resurrected-pc-specs.jpg

بازی Diablo II: Resurrected ، نسخه ی بازسازی شده ی بازی کلاسیک Diablo II است که با گیم پلی اوریجینال و قابلیت های بصری و فنی فراوان، قرار است خاطرات زیادی رو برای گیمرهای قدیمی زنده کند. از جمله اصلی ترین قابلیت های بازی ، اضافه شدن رزولوشن 4k (2160p) و Dolby 7.1 به این نسخه از بازی میباشد.

قابلیت های نسخه ی بازسازی شده

bullet-icon@2x.png
گرافیک ریمستر شده- مانسترها، هیروها، آیتم ها و اسپل ها همه بازسازی شده اند.
bullet-icon@2x.png
یک داستان حماسی در 5 اکت مجزا
bullet-icon@2x.png
بازی با حفظ گیم پلی اورجینال، ریشه های اصلی اش را تغییر نداده است.
bullet-icon@2x.png
پشتیبانی battle.net
bullet-icon@2x.png
قابلیت cross-progression که بازیکن میتواند ادامه ی ماجراجویی اش را در پلتفرم دیگری انجام دهد.
bullet-icon@2x.png
و قابلیت های بسیار دیگر ....

بازگشت "ارباب نابودی"

این نسخه از بازی تمامی محتویات اکسپنشن ®Diablo II: Lord of Destruction رو در بر دارد. از جمله شما میتوانید با دو کلاس Assassin و Droid که در این اکسپنشن قابل بازی بودند، بازی رو تجربه کنید.

کلاس های بازی

بازی دارای 7 کلاس قدرتمند است که هرکدام 30 مهارت منحصر به فرد دارند.

Amazon
Screenshot 2021-06-14 164222.png

کلاس آمازون مهارت بالایی در پرتاب نیزه دارد و در شرایط جنگی با چابکی فرا انسانی خود عمل میکند. او به قدرت جادو وابسته است که مهارت های جنگی خود را افزایش دهد.

Assassin
Screenshot 2021-06-14 164813.png

او عضوی از سلسله ی Vizjerei (وِجِرای) میباشد، که به این منظور پایه گذاری شده است که mage های تبدیل شده به rogue را شکار کند. او یک متخصص هنرهای رزمی است که از تله های مرگبار و تکنیک های سایه برای نابودی دشمنانش استفاده میکند.

Necromancer
Screenshot 2021-06-14 172002.png

تسلط او بر زندگی و مرگ، به او توانایی احضار ارتشی از اسکلت ها و هیولاها را میدهد. او از زهر و نفرین علیه دشمنان خود استفاده میکند.

Barbarian
Screenshot 2021-06-14 172355.png

او یک بیابان گرد سرگردان است که با خشونت و قدرت فیزیکی بالای خود و مهارت در استفاده از سلاح ها از فریادهای خود استفاده میکند که به یارانش قدرت بدهد و دشمنانش را تضعیف کند.

Paladin
Screenshot 2021-06-14 172659.png

ایمان یک پالادین سلاح ها و به خصوص سپرش هستند. او با استفاده از aura های قدرتمندش ، از ترکیب قدرت های رزمی و دفاعی اش بهره میگیرد که شیاطین را نابود کند.

Sorceress
Screenshot 2021-06-14 173018.png

او با تسلط بر عناصر متفاوت، میتواند با فرستادن قدرت های یخی، برق، آتش و ... دشمنان را نابود کند.

Druid
Screenshot 2021-06-14 173348.png
او نگهبان و حافظ حیات وحش و موجودات وحشی است. او میتواند تبدیل به خرس یا گرگینه شود، به حیوانات دستور دهد و جادوهای کهن و بسیار مخرب مربوط به زمین، آتش، باد و یخ را استفاده کند.

ویژگی های اضافه شده به گیم پلی بازی

قابلیت ladder season که در آن بازیکن میتواند پیشرفت خود را با بهترین و قدرتمند ترین پلیرها مقایسه کند.

رابط کاربری بازسازی شده

شما میتوانید اطلاعات کامل کاراکتر خودتون رو ببینید، آیتم ها رو با هم مقایسه کنید و از قابلیت های دیگر رابط کاربری بازسازی شده استفاده کنید.

استش بزرگتر
در این نسخه از بازی فضای بزرگتری برای آیتم های لوت شده در نظر گرفته شده است و همچنین یک tab shared stash به بازی اضافه شده.
bullet-icon@2x.png
استش شخصی از 8*6 به 10*10 افزایش یافته است.
bullet-icon@2x.png
استش تب مشترک میان تمام کاراکترهای شما در اکانت battle.net
bullet-icon@2x.png
هم اکنون میتوان آیتم ها را بین تمام هیروها به سادگی جابجا کرد

ارتش خود را تشکیل بدهید

یکی از بهترین ویژگی های بازی ، کوآپ 8 نفره است که میتوانید با دوستانتان به لوت کردن و ماجراجویی بپردازید. هرچند با تعداد نفرات بیشتر، قدرت دشمنان نیز افزایش میابد.

اطلاعات تکمیلی

ویدیوهای مربوط به بازی

1- مقایسه ی بصری نسخه ی بازسازی شده با نسخه ی کلاسیک

2- تریلر اول

3- تریلر E3

پلتفرم های بازی

Screenshot 2021-06-14 180151.png

نسخه ی ریمستر بازی Diablo II بر روی پلتفرم های PC, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, PS4, PS5 و Switch عرضه خواهد شد.

نسخه های مختلف بازی همراه با قیمت

این بازی در دو نسخه ی Diablo® II: Resurrected و Diablo ® Prime Evil Collection با قیمت های 39.99 دلار و 59.99 دلار عرضه خواهد شد. نسخه ی Prime Evil، بازی Diablo III را هم شامل میشود.

تاریخ انتشار بازی

این بازی در تاریخ 23 سپتامبر سال جاری ( 1 مهر 1400) عرضه خواهد شد.

پ.ن: در صورت انتشار اطلاعات جدیدتر پست آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
برادر Kain مبارک باشه :D
بابا شما که دیگه پدر دیابلو و Baal رو درآوردی .. ولشون کن این بدبخت ها رو :D
برو سراغ یک بازی دیگه .. Titan Quest یی چیزی
نه برادر Tyrax! اصرار نکن اصلاً راه نداره ! :biggrin1:
همین دفه سومی هم رفتم پیش Baal گفتم خودت با زبون خوش بمیر، اما اصلا حالیش نشد و از اون بدتر یه نگاه هم به من انداخت که اصلاً خوشم نیومد ! :biggrin1:
اون عکس سومی که سه نفر توشن باید بشن 6 تا شاید یه فرجی شد و این مغز ما از هنگ در اومد و رفت سراغ یه چیز دیگه !!
البته خیلی سخت بود ولی آیکون بازی رو از رو دسکتاپ پاک کردم و میخوام برم سراغ Icewind Dale.
فکر کنم از الان به بعد رسماً در تاپیک تخته شه بره پی کارش !! ;)

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
اسم زنه رو گذاشتی Raziel ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:angry:
لا اقل می ذاشتی Ariel یا راضیه:biggrin1:...حتی اگه Zephon می ذاشتی قابل تحمل بود (مخصوصاً این زفان که آخر عمری تخم گذار هم شده بود) ولی Raziel ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:punish:
تن رازیل بیچاره و مظلوم من تو شمشیر داره می لرزه...:((
بیچاره رازیل...

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
اسم زنه رو گذاشتی Raziel ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:angry:
لا اقل می ذاشتی Ariel یا راضیه:biggrin1:...حتی اگه Zephon می ذاشتی قابل تحمل بود (مخصوصاً این زفان که آخر عمری تخم گذار هم شده بود) ولی Raziel ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:punish:
تن رازیل بیچاره و مظلوم من تو شمشیر داره می لرزه...:((
بیچاره رازیل...
:-":-":-":-"
خوب مگه چیه خوب ؟! :-"
آخه نیست Raziel تریپ جادو جمبل بازی هم داشت اونم از نوع آتیش و ... و این حرفا گفتم بزارم رازیل خوب ! :biggrin1:
الان یه Amazon هم برداشتم اسمشو گذاشتم Melechiah !
این خوبه الان ؟؟ :biggrin1:

پ.ن : اِ اِ اِ اِ . پسر دیدی از زبونم در رفت لو دادم قضیه رو !! :biggrin1::-" به خدا قول میدم کم کم بازی کنم ! :biggrin1:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
خوب الان یه فرصتی شد که برای دوستان کمی در مورد بیلد Poisoner بگم.
البته اینایی که میگم همش تجربیات خودمه و ممکنه بعضی ها راه حلهای بهتری داشته باشن.
اول از همه در کل Poisoner بیلد قدرتمندیه! تو نرمال و Nightmare که واقعاً عالیه. مخصوصاً تو Nightmare كه خيلي عاليه و كشتن Ancient ها و خود Baal و و بقیه باس ها مثل آب خوردن میمونه.
و اما Hell. توی این درجه سختی تو بیشتر مواقع یعنی یه چیزی حدود 70 درصد مواقع کشتن مانسترها با پایین آوردن Immunity و اسکیل هایی مثل Poison Nova خیلی راحته. تنها مشکل این بیلد در مقابل مانسترهایی هست که در مقابل Poison ایمن هستن. وقتی Poison Immunity یه مانستر از بین میره تقریباً دیگه جادوهای Poison روشون بی اثره ! حتی Poison Explosion با حدود 20000 تا Damage فقط به اندازه یک ابسیلون از خونشون کم میکنه. تعداد این مانسترها در طول بازی نسبتاً زیاده و در بعضی مواقع شدیداً تو مشکل میندازتتون!
مثلاً تو ACT II توی اون معبد مارمولک که میرین قسمت تاج اون عصا رو میگیرین یه سری مومیایی هستن که Poison Immune هستن و کشتنشون خیلی اعصاب خوردکن و سخته و همه چیز بستگی به Hiring ــِتون دار.
و اما راهنمایی ها و راه حل ها برای راحت تر بازی کردن با این بیلد و شکستن شاخ Hell.
این بیلد 4 تا اسکیل اصلی داره و چند تا فرعی.
اصلی ترین ها اول Poison Dagger هست که فقط توی نرمال و Nightmare کارایی داره و توی Hell بدلیل Attack Rating پایین در مقابل مانسترها و همچنین خطر کشته شدن اصلاً کارایی نداره و باید بی خیالش شد.
دومی Poison Explosion هست که بدلیل محدوده اثر کم زیاد کارایی نداره و فقط به عنوان Synergy ازش باید استفاده کرد. البته وقتی مانسترها دور Hiring حلقه میزنن میتونه مفید باشه و حسابی حال مانسترها رو بگیره اما در حالت کلی خیلی مؤثر و کارا نیست.
سومی هم Poison Nova هست که اصلی ترین اسکیل این هست و تمام قدرت و تمرکز این بیلد روی این اسکیل هست. چهارمی و آخری هم Lower Resist هست که اینم بسیار مهم هست که Immunity ها رو از بین میبره.
و اما اسکیلهای فرعی که میتونن خیلی کمکتون کنن.
یکیش Clay Golem هست که یه Tank فوق العاده هست. به جثه ریزش نگاه نکنین. چند تا اسکیل به Clay Golem و چند تا هم به Golem Mastery بدین تا ببینین چه جوری براتون تو Hell و در مقابل بیشتر مانسترها کولاک میکنه. علاوه بر خون زیاد با ضرباتش سرعت حرکت مانستر رو خیلی کم میکنه و ترکیبش با یه Hiring تو ACT II از نوع Defensive یه ترکیب محشر هست.
اسکیل بسیار مهم بعدی Decrepify هست که سرعت حرکت مانستر رو خیلی خیلی کمتر میکنه و میزان آسیب ضربات فیزیکی رو 50 درصد بیشتر میکنه. این اسکیل در مقابل مانسترهایی که Extra Fast هستن خیلی خیلی خیلی کارایی داره و کشتنشون رو خیلی ساده تر میکنه. البته لازم نیست Skill Point اضافه براش صرف کنین. همون یه دونه به اضافه آیتمهایی که به اسکیلها اضافه میکنن کافیه.
Amplify Damage هم برای شکستن Physical Immunity استفاده میشه که اینم خیلی مفیده. حتی میتونین روی مانسترهای دیگه هم استفاده کنین که Hiring خیلی سریعتر دخلشونو بیاره.
بقیه اسکیلها کارایی به اون صورت ندارن یا اصلاً کارایی ندارن.
شما اول باید به ترتیب Poison Dagger و Poison Explosion و Poison Nova رومکس کنین که 60 تا Skill Point استفاده میشه. بعد برین سراغ Lower Resist و اونو مکس کنین.
البته به این صورت که وقتی به لول 30 رسیدین یه جوری اسکیل هاتونو مصرف کنین که به Lower Resist یه دونه بدین بعد برین سه تا Poison رو مکس کنین و بعد در نهایت بیاین Lower Resist رو مکس کنین. در نهایت هم هر چی باقی میمونه بدین Clay Golem و Golem Mastery.
و اما راه حل برای مانسترهای Poison Immune. اول از همه یه Decrepify که سرعت مانسترها رو کم کنه و میزان Damage وارده توسط Hiring بیشتر بشه. به محض اینکه یکی دو تا از مانسترها مردن سریع برین روی اسکیل Corpse Explosion و شاهد کشته شدن بسیار سریع این مانسترها باشین!
این استراتژی توی ACT II و اون مومیایی های توی اون معبد مار و مارمولک و مقبره تالراشا خیلی خیلی به کمکتون میاد و به قول بچه ها گفتنی شدیداً فاز میده ! :cheesygri
خوب ببخشید زیاد ور زدم. امیدوارم اراجیف اینجانب خستتون نکرده باشه.
مختصر و مفید این بود راهنمایی این بیلد سم افشان !!!! :biggrin1::biggrin1:

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
:-":-":-":-"
خوب مگه چیه خوب ؟! :-"
آخه نیست Raziel تریپ جادو جمبل بازی هم داشت اونم از نوع آتیش و ... و این حرفا گفتم بزارم رازیل خوب ! :biggrin1:
الان یه Amazon هم برداشتم اسمشو گذاشتم Melechiah !
این خوبه الان ؟؟ :biggrin1:
موبیوس مقنعه سرش می کنه می تونی اسم اونو بذاری. ایریل هم که خودش زنه. زفان رو هم بذار من ازش خوشم نمیاد. رهاب رو هم اگه اصرار داشتی باشه. ولی Melchiah و Turrel و Dumah و Vorador و Kain و Raziel و Janos و Mortanius رو کاری نداشه باش گناه دارن:biggrin1: به نظر من اسم Necro رو می ذاشتی Kain که هم قیافش شباهت داره، هم با اون کاری که با رازیل و برادراش کرد یه پا Necro هست دیگه. Dumah هم بیشتر با Barbarian سنخیت داره. البته در مورد این چند نفر کار از کار گذشته ولی لا اقل اسم Assassin رو که ایشالا تا چند وقت دیگه شروع می کنی:biggrin1: بذار Ariel دلیلش هم اینکه یک Assassin ایریل رو کشت:biggrin1:

مختصر و مفید این بود راهنمایی این بیلد سم افشان !!!! :biggrin1::biggrin1:

بسیار جالب بود. Stats رو هم بگو دیگه.

آخرین ویرایش:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
به نظر من اسم Necro رو می ذاشتی Kain که هم قیافش شباهت داره، هم با اون کاری که با رازیل و برادراش کرد یه پا Necro هست دیگه.
خوب راستش من اولین کاراکترم Druid بود که اسم اونو گذاشتم کین و البته قصدم نداشتم اینجوری زیگیل دیابلو بشم در نتیجه مجبور شدم بقیه رو یه چیز دیگه بذارم. رازیل رو هم چون خیلی دوست دارم :-" روی دومین کاراکترم گذاشتم. Dumah هم به ناچار واسه نکرو انتخاب کردم. تقریباً بهش میاد! :biggrin1:
Melechiah هم تریپ اسمش به زن میخوره نمیدونم چرا ! :biggrin1:
اما واسه Assassin اسم Ariel خوبه. همین اسمو میذارم روش.

Stats رو هم بگو دیگه
خوب تو همون عکس اولی نظر من مشخصه.
Strength در حدی که کار شما رو راه بندازه و واسه استفاده آیتم ها به مشکل بر نخورین.
Dexterity , Energy دقیقاً هیچی !! :biggrin1:
بقیه همه برای Vitality!
و دیگر هیچ ....

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168
خب دوستان دیابلویی بنده مدتی است اندر کف این بازیم ولی خب جایی پیدا نکردم که بخرمش.:p یه جوانمردی که این بازی رو کامل با مکملش و پچاش داره یه پیغام خصوصی به ما بده بدجوری خریدارشیم.:smile:

Se7en12532

کاربر سایت
Apr 7, 2009
101
نام
محمد رضا
لطفا من را کمک کنید من در مرحله دو گیر کردم

The Seven Tombs

The Symbol Of The True Tomb To Rasha
این ماموریت را هم گیر کردم

Use The Horadric Cube To Restore The Staff

در ضمن می خواستم کاربرد این وسایل را هم بدانم Horadic Cube و این lmbue

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
لطفا من را کمک کنید من در مرحله دو گیر کردم

The Seven Tombs

The Symbol Of The True Tomb To Rasha
این ماموریت را هم گیر کردم

Use The Horadric Cube To Restore The Staff

در ضمن می خواستم کاربرد این وسایل را هم بدانم Horadic Cube و این lmbue
دوست من شما وقتي اون جادوگر رو كشتي؛ علامت واقعي قبر تال راشا نمايش داده مي شه. توي Quest Log هم اين علامت ثبت مي شه. Quest Log رو باز كن براي اين كار Q رو بزن. بعد اون ماموريت رو كليك كن. علامت قبر رو نمايش مي ده. بعد برو تو اون صحرا كه توش مقبره ها وجود دارند. هر مقبره جلوي درش (تو دو طرف در) علامت خاصي ثبت شده. وارد قبري شو كه كه علامت واقعي مقبره تال راشا روش وجود داره. البته مي توني بقيه مقبره ها رو هم جستجو كني تا Level بگيري و آيتم هاي جالب پيدا كني.
قبل از وارد شدن به مقبره حواست باشه: غول آخر اين مرحله فوق العاده قويه. براي مبارزه باهاش تعداد زيادي Scroll of Town Portal ( ترجيحاً يه Tome) ، تعداد زيادي محلول Healing يا Rejuvenation و Thawing Potion داشته باش.

آخرین ویرایش:

Se7en12532

کاربر سایت
Apr 7, 2009
101
نام
محمد رضا
دوست من شما وقتي اون جادوگر رو كشتي؛ علامت واقعي قبر تال راشا نمايش داده مي شه. توي Quest Log هم اين علامت ثبت مي شه. Quest Log رو باز كن براي اين كار Q رو بزن. بعد اون ماموريت رو كليك كن. علامت قبر رو نمايش مي ده. بعد برو تو اون صحرا كه توش مقبره ها وجود دارند. هر مقبره جلوي درش (تو دو طرف در) علامت خاصي ثبت شده. وارد قبري شو كه كه علامت واقعي مقبره تال راشا روش وجود داره. البته مي توني بقيه مقبره ها رو هم جستجو كني تا Level بگيري و آيتم هاي جالب پيدا كني.
قبل از وارد شدن به مقبره حواست باشه: غول آخر اين مرحله فوق العاده قويه. براي مبارزه باهاش تعداد زيادي Scroll of Town Portal ( ترجيحاً يه Tome) ، تعداد زيادي محلول Healing يا Rejuvenation و Thawing Potion داشته باش.

اقا مرسي اقا حميد راهنمايي كرد ردش كردم ولي باز دست درد نكنه

Se7en12532

کاربر سایت
Apr 7, 2009
101
نام
محمد رضا
اقا باز من گير كردم تو مرحله سه ماموريت 3 لطف كند و به من كمك كنيد اين هم ماموريت

khalim`s will

find khalim`s relics.search for his eye in the spider cavern

در ضمن من اين ها را هم دارم khalim`s heart و khalim`s flail و khalim`s brain

فقط khalim`s will را ندارم بايد كجا برم پيداش كنم چون تقريبا كله نقشه را دو بار گشتم اما پيداش نكردم

در ضمن اين spider cavern تو كجايه نقشه هست

R-teen

کاربر سایت
Oct 28, 2007
268
نام
آرتین
تقریباً چشمام داره در میاد چون حدود 2 ساعته نشستم تک تک پست های این تاپیک رو خوندم. :biggrin1: اول می خواستم یکی دو تا عکس از کاراکترم بذارم و برای کشتن دیابلو روی Normal درخواست کمک کنم، اما بعد از دیدن عکس های صفحات قبل به طرز شدیدی خجالت کشیدم. :biggrin1: به هر حال پالادین لول 26 ـم و از اونجایی که بار اولم بود Diablo بازی می کنم، اسکیل هام رو فکر کنم چیزهای خوبی انتخاب نکردم. با این حال اگر میشه یه راهنمایی ـی برای کشتن این دیابلوی وحشی بکنید. :biggrin1:
در ضمن وقتی که شروع کردم که بازی کنم اینترنت نداشتم برای همین مجبور شدم تا این جا رو با همون ورژن 1.07 (اگر اشتباه نکنم) بیام. الان اگر پچ 1.11b رو نصب کنم کاراکترم پرپر میشه؟

ممنون. :happy:

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
سلام:biggrin1:
کسی لینک دانلود Diablo 2 + EXPANSION: LORD OF DESTRUCTION رو داره ؟؟:confused:
خیلی وقته دارم دنبالش میگردم:((
:blushing:لطفا کمک کنید خیلی تو کفم;):(
:love:

آخرین ویرایش:

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
سلام:biggrin1:
کسی لینک دانلود Diablo 2 + EXPANSION: LORD OF DESTRUCTION رو داره ؟؟:confused:
خیلی وقته دارم دنبالش میگردم:((
:blushing:لطفا کمک کنید خیلی تو کفم;):(
:love:

تو تاپیک دانلود بازیهای کامپیوتر لینک هاش هست . اگه پیداش نکردی بگو تا بهت بدم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر