Diablo II: Resurrected | PC

diablo-II-resurrected-pc-specs.jpg

بازی Diablo II: Resurrected ، نسخه ی بازسازی شده ی بازی کلاسیک Diablo II است که با گیم پلی اوریجینال و قابلیت های بصری و فنی فراوان، قرار است خاطرات زیادی رو برای گیمرهای قدیمی زنده کند. از جمله اصلی ترین قابلیت های بازی ، اضافه شدن رزولوشن 4k (2160p) و Dolby 7.1 به این نسخه از بازی میباشد.

قابلیت های نسخه ی بازسازی شده

bullet-icon@2x.png
گرافیک ریمستر شده- مانسترها، هیروها، آیتم ها و اسپل ها همه بازسازی شده اند.
bullet-icon@2x.png
یک داستان حماسی در 5 اکت مجزا
bullet-icon@2x.png
بازی با حفظ گیم پلی اورجینال، ریشه های اصلی اش را تغییر نداده است.
bullet-icon@2x.png
پشتیبانی battle.net
bullet-icon@2x.png
قابلیت cross-progression که بازیکن میتواند ادامه ی ماجراجویی اش را در پلتفرم دیگری انجام دهد.
bullet-icon@2x.png
و قابلیت های بسیار دیگر ....

بازگشت "ارباب نابودی"

این نسخه از بازی تمامی محتویات اکسپنشن ®Diablo II: Lord of Destruction رو در بر دارد. از جمله شما میتوانید با دو کلاس Assassin و Droid که در این اکسپنشن قابل بازی بودند، بازی رو تجربه کنید.

کلاس های بازی

بازی دارای 7 کلاس قدرتمند است که هرکدام 30 مهارت منحصر به فرد دارند.

Amazon
Screenshot 2021-06-14 164222.png

کلاس آمازون مهارت بالایی در پرتاب نیزه دارد و در شرایط جنگی با چابکی فرا انسانی خود عمل میکند. او به قدرت جادو وابسته است که مهارت های جنگی خود را افزایش دهد.

Assassin
Screenshot 2021-06-14 164813.png

او عضوی از سلسله ی Vizjerei (وِجِرای) میباشد، که به این منظور پایه گذاری شده است که mage های تبدیل شده به rogue را شکار کند. او یک متخصص هنرهای رزمی است که از تله های مرگبار و تکنیک های سایه برای نابودی دشمنانش استفاده میکند.

Necromancer
Screenshot 2021-06-14 172002.png

تسلط او بر زندگی و مرگ، به او توانایی احضار ارتشی از اسکلت ها و هیولاها را میدهد. او از زهر و نفرین علیه دشمنان خود استفاده میکند.

Barbarian
Screenshot 2021-06-14 172355.png

او یک بیابان گرد سرگردان است که با خشونت و قدرت فیزیکی بالای خود و مهارت در استفاده از سلاح ها از فریادهای خود استفاده میکند که به یارانش قدرت بدهد و دشمنانش را تضعیف کند.

Paladin
Screenshot 2021-06-14 172659.png

ایمان یک پالادین سلاح ها و به خصوص سپرش هستند. او با استفاده از aura های قدرتمندش ، از ترکیب قدرت های رزمی و دفاعی اش بهره میگیرد که شیاطین را نابود کند.

Sorceress
Screenshot 2021-06-14 173018.png

او با تسلط بر عناصر متفاوت، میتواند با فرستادن قدرت های یخی، برق، آتش و ... دشمنان را نابود کند.

Druid
Screenshot 2021-06-14 173348.png
او نگهبان و حافظ حیات وحش و موجودات وحشی است. او میتواند تبدیل به خرس یا گرگینه شود، به حیوانات دستور دهد و جادوهای کهن و بسیار مخرب مربوط به زمین، آتش، باد و یخ را استفاده کند.

ویژگی های اضافه شده به گیم پلی بازی

قابلیت ladder season که در آن بازیکن میتواند پیشرفت خود را با بهترین و قدرتمند ترین پلیرها مقایسه کند.

رابط کاربری بازسازی شده

شما میتوانید اطلاعات کامل کاراکتر خودتون رو ببینید، آیتم ها رو با هم مقایسه کنید و از قابلیت های دیگر رابط کاربری بازسازی شده استفاده کنید.

استش بزرگتر
در این نسخه از بازی فضای بزرگتری برای آیتم های لوت شده در نظر گرفته شده است و همچنین یک tab shared stash به بازی اضافه شده.
bullet-icon@2x.png
استش شخصی از 8*6 به 10*10 افزایش یافته است.
bullet-icon@2x.png
استش تب مشترک میان تمام کاراکترهای شما در اکانت battle.net
bullet-icon@2x.png
هم اکنون میتوان آیتم ها را بین تمام هیروها به سادگی جابجا کرد

ارتش خود را تشکیل بدهید

یکی از بهترین ویژگی های بازی ، کوآپ 8 نفره است که میتوانید با دوستانتان به لوت کردن و ماجراجویی بپردازید. هرچند با تعداد نفرات بیشتر، قدرت دشمنان نیز افزایش میابد.

اطلاعات تکمیلی

ویدیوهای مربوط به بازی

1- مقایسه ی بصری نسخه ی بازسازی شده با نسخه ی کلاسیک

2- تریلر اول

3- تریلر E3

پلتفرم های بازی

Screenshot 2021-06-14 180151.png

نسخه ی ریمستر بازی Diablo II بر روی پلتفرم های PC, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, PS4, PS5 و Switch عرضه خواهد شد.

نسخه های مختلف بازی همراه با قیمت

این بازی در دو نسخه ی Diablo® II: Resurrected و Diablo ® Prime Evil Collection با قیمت های 39.99 دلار و 59.99 دلار عرضه خواهد شد. نسخه ی Prime Evil، بازی Diablo III را هم شامل میشود.

تاریخ انتشار بازی

این بازی در تاریخ 23 سپتامبر سال جاری ( 1 مهر 1400) عرضه خواهد شد.

پ.ن: در صورت انتشار اطلاعات جدیدتر پست آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.

سلام برادر
دیدم در باره خانم خشن صحبت می کنید؛ گفتم حیفه این تصویر زیبا از یکی از تریلر های قدیمی دیابلو 2 رو نذارم. نمی دونم دیدید یا نه، ولی عاقبت کسی که زیاد دیابلو 2 بازی کند اینه:
سلام برادر.
والا نمیدونم چه مرگش شده نشون نمیده این عکسو واسه من !
میتونی تو tinypic آپلودش کنی ؟

والا ما یک رفیق داریم با Assassin و Amazon هم Hell رو تموم کرده ولی ازین چیزها گیرش نیومده
این وریه یا از مرز گذشتس و اونور تو Realm چرخ میزنه ؟! :biggrin1:

به به ، طرفدارای حاجی خانم بیشتر شدن
فقط این Druid بیچاره کم طرفدار داره. از اون 3 تا رای نظرسنجی یکیش برادر پارسیا، یکیش اینجانب و اون یکی مجهول الهویه می باشد ! معلوم نیست کی بوده اما هر کی بوده بسیار پسر خوبی بوده ! احسنت . تبارک اله. :biggrin1:

متاسفانه مثل اینکه عجله کردم و روی Energy خیلی سرمایه گذاشتم حالا نمیدونم ادامه بدم یا نه اصلا، البته تا الان که وسطای Nightmare هستم مشکلی نیست ولی فکر میکنم تو Hell به مشکل بخورم، ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنن
برو جلو خیالت راحت به مشکل بر نمیخوری. اگرم مشکل پیدا کردی (البته فکر نکنم) این میشه برات آینه عبرت و آتَقی
و علی و این صحبتا که دیگه Stat هاتو نذاری واسه Energy !

----------

ACT I به راحتی تموم شد اما از 2 بسیار می ترسم ! :((

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
اقا من یه چیزی پیدا کردم اسمش wirt,s leg خوب حالا این چیه جایی به کارمون میاد یا نه بندازمش بره ؟
خوب سوال بعدی اینه :Rune Words چیه ؟
Heart of the Oak اینو باید از کجا پیدا کنم برای Druid میخوام یه جا خوندم باید برای سلاح استفاده بشه حالا نمیدونم از کجا پیدا کنم
البته سوالام یکمی پرته ولی جواب بدید تا ما هم راه بیوفتیم :biggrin1:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
اقا من یه چیزی پیدا کردم اسمش wirt,s leg خوب حالا این چیه جایی به کارمون میاد یا نه بندازمش بره ؟
خوب سوال بعدی اینه :Rune Words چیه ؟
Heart of the Oak اینو باید از کجا پیدا کنم برای Druid میخوام یه جا خوندم باید برای سلاح استفاده بشه حالا نمیدونم از کجا پیدا کنم
البته سوالام یکمی پرته ولی جواب بدید تا ما هم راه بیوفتیم :biggrin1:
عرض کنم خدتمتتون که این Wirt's Leg چیزی نیست جز پای اون دزد دریایی تو کارتون سندباد که فقط برای تبلیغ کارتون سندباد هست !! :-"
خوب حالا از شوخی گذشته این در واقع یه کلید برای وارد شدن به مرحله Secret Cow Level هست که میری اونجا یه سری گاو میکشی محض خنده و آخرشم هیچی به هیچی. البته شاید اون شاه گاو یه آیتم Unique خفن برات دراپ کنه که زیاد هم نباید امیدوار بود.
برای وارد شدن به این مرحله باید پس از اینکه تو ACT V سومین برادر یعنی Baal رو کشتی وارد اون Portal که Tyrael برات باز میکنه نشی. بیا برگرد به شهر و برگرد همون ACT I که اول بازی از اونجا شروع میشه. بعد اون پای مصنوعی با یه دونه از اون کتاب های آبی رنگ که میتونی توش Scroll Of Town Portal رو ذخیره کنی رو بذار تو Horadric Cube و اون دکمه پایین رو بزن. بعد یه Teleport قرمز رنگ برات باز میشه که میره به همون مرحله مخفی.
حالا اینکه Horadric Cube چی هست و از کجا باید بگیریش، جلوتر که بری تو ACT II خودت متوجه میشی ! :biggrin1:
هنوز راه درازی در پیش داری واسه استفاده از این پا.

Rune Word ها هم کلاً سر کاری هستن و پیدا کردن و ساختن آیتم باهاشون اینقدر سخته که بی خیال شی بهتره !
اما محض اطلاع اگه دیده باشی یه سری سنگ خاکستری رنگ هست که یه سری علائم عجیب غریب روشون داره و اسمهای 2 یا 3 یا 4 حرفی دارن مثلا EL یا ORT و ...
حالا شما این Rune هارو به ترتیب خاصی بر اساس اسمشون باید بذاری تو این آیتم های خاکستری رنگی که سوکت (سوراخ) دارن و اون آیتم معمولی تبدیل میشه به یه آیتم خفن و Unique.

این Heart of the Oak هم احتمالاً اسم یه سلاح یا زره و خلاصه یه آیتمی هست که ممکنه تو بازی بهت بده و ممکنه نده. البته اگه بازی اورجینال داشتی روی نت معمولاً آیتم ها بین افراد خرید و فروش میشه اما تو حالت Single احتمال اینکه حتماً فلان آیتم رو داشته باشی خیلی کمه.
چون آیتم ها همشون بصورت تصادفی دراپ میشن و ترتیب و نظمی نداره.

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
والا نمیدونم چه مرگش شده نشون نمیده این عکسو واسه من !
میتونی تو tinypic آپلودش کنی ؟
من تو TinyPic آپلود کرده بودم نمی دونم چرا نشون نمی ده. الآن زدم تو FreeImageHosting، اگه جواب نداد بگو e-mail بفرستم.
78a666c6ee.jpg

اون آیتم که شما تو تریسترم پیدا کردید؛ پای چوبی این جوونه که جوون درست و حسابی هم نبوده و در جریان نابودی تریسترم تو دیابلو 2 به درک واصل شد.البته ایشون قبلاً جوون خوبی بوده ولی وقتی پاشو monster ها گاز گرفتن اینطوری شد و آیتم های غیر قانونی و ممنوع رو می تونستید از ایشون بخرید.
cb60060f4a.jpg

ویرایش: در بازی دیابلو 1 و Diablo: Hellfire

آخرین ویرایش:

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
من تو TinyPic آپلود کرده بودم نمی دونم چرا نشون نمی ده. الآن زدم تو FreeImageHosting، اگه جواب نداد بگو e-mail بفرستم.
http://www.freeimagehosting.net/

اون آیتم که شما تو تریسترم پیدا کردید؛ پای چوبی این جوونه که جوون درست و حسابی هم نبوده و در جریان نابودی تریسترم تو دیابلو 2 به درک واصل شد.البته ایشون قبلاً جوون خوبی بوده ولی وقتی پاشو monster ها گاز گرفتن اینطوری شد و آیتم های غیر قانونی و ممنوع رو می تونستید از ایشون بخرید.
cb60060f4a.jpg

این جوون نادرست :D کجا هست حالا که ما بریم ازش بخریم

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
احتمال برخورد ضربه غير جادوئي (Melee,Rnaged) به مانستر رو نشون ميده... اگه Pointer رو روش نگه داري ميتوني درصد احتمال برخورد ضربه به آخرين مانستر كشته شده رو ببيني! با افزايش Dexterity هم مقدارش افزايش پيدا ميكنه...

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
من تو TinyPic آپلود کرده بودم نمی دونم چرا نشون نمی ده. الآن زدم تو FreeImageHosting، اگه جواب نداد بگو e-mail بفرستم
حله درست شد برادر . منتها به قول یکی از دوستان اگه با بربر بریم و صبح بیدار شیم ..... :-"

-----------------------
الان از ACT II فقط مونده برم توی تو اون مقبره اصلی و عصا رو کار بذارم و Duriel رو بکشم و بعد ادامه داستان.
منتها همون طور که فکر میکردم این ACT II خیلی سخته. البته من الان عزا گرفتم برم تو Tomb یه وقت فیتیله پیچ نشم آخه واسه گرفتن اون قسمت تاج عصا توی اون معبد مار و مارمولک بازی برای نکرو خوشحال من بسیار ناراحت کننده شده بود و یه 10 - 20 بازی مُردم تو این قسمت !!
خوب ظاهراً این بیلد Poisoner واسه Hell به اون قدرتمندی که توی راهنماها عنوان شده بود نیست !!
الان Lower Resist دقیقاً 63 درصد از Resistance ها رو کم میکنه و جالبه با این حال در بعضی مواقع نمیتونه Immunity ها رو از بین ببره ! جالبه وقتی میری مشخصات اون مانستر رو میخونی مثلاً مینویسه Fire Immunity مثلا 130 درصد که اگه جادو رو بزنی میشه 67 درصد و باید Immunity از بین بره که نمیره !
حالا یا جادوی ما نم کشیده یا مانستره در مورد خودش گزارشات دروغ به سایتها داده !! :-"
مورد بعد هم در مورد Poison Immune هست که وقتی از بین میره بازم تقریبا مانستر هیچ آسیبی در مقابل جادوهای Poison من نمیبینه و انگار نه انگار !! و دیگه مجبورم دست به پاچه شلوار Hiring و Curse ها بشم تا اون برام بزنتشون !! :cool:

خلاصه فعلاً داریم میریم و اگه ACT II تموم شه مشکلی نیست به اون صورت تا یه ذره ACT IV و شاخ غول یعنی ACT V .
در دعاهاتون Poisoner و Hiring منم دعا کنین !!

------------------------
پست رو ویرایش کردم چون همین چند لحظه پیش زدم Duriel رو درب و داغون کردم و به سلامتی از شر این ACT II راحت شدیم رفت !

آخرین ویرایش:

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
اینم از Amazon ما و Hell، می خواستم مثلا تا قبل از تموم شدن Hell برسونمش به Level 90
ولی از Level 82-83 به بعد یکی شیر experienceو میبنده منم دیگه به لول 85 راضي شدم.

smsimw.jpg

miko75.jpg

این دفعه Hell خیلی بیشتر خوش گذشت نسبت به دفعه قبل با Sorceress چون 2 تا تانک خفن Monster ها رو سرگرم می کردن و ما می تونستیم از دور کارمونو به درستی انجام بدیم، یکی Hiringام که حسابی مجهز شده بود با ایتم هایی که امام و پیغمبر در طول بازی می رسوندن(من همین جا از هردوشون تشکر می کنم)دومی Valkryie که از Skill های خود امازونه که میشه گفت Damage از نوع فیزیکی روش بی اثره و فقط جادو جونشو کم می کنه.

یه سری عکس از مشخصات Amazonام:

اینم ایتمام:

جناب نیراج Hiring

Ancients
اینارو همین طور که تو عکس زیر می بینید به صورت تک تک خفت کردم آخرین نفر طبق معمول Korlic بود همون که دائم می پره، ضربه هایی که به Valkyrie می زد با نوازش فرقی نداشت.هرچی اینارو راحت کشتم بجاش این Baal خیلی اذیتم کرد.

در طول سفر سه تا تیکه از سته خفن Aldur's Watchtower که مخصوص Druid هست و پیدا کردم،کسی اینجا تیکه چهارم و نداره؟خریدارم:biggrin1:

اینم 2تا Unique Item فوق پیشرفته از نوع خفن مشتی:biggrin1: برا Necromancer دیگه توضیح نمیدم خودتون نگا کنید:-"

خوب از اون جایی که اینبار می خوام با Assassin برم، گفتم از تجارب دیگران استفاده کنم کسی اینجا با Assassin تو Hell رفته؟

پست رو ویرایش کردم چون همین چند لحظه پیش زدم Duriel رو درب و داغون کردم و به سلامتی از شر این ACT II راحت شدیم رفت !
شما با Necro به کجا رسیدی؟

آخرین ویرایش:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
مبارکه آقا. بسیار عالی.
بالاخره یه یار Hell خور پیدا شد که آدم بیشتر تشویق بشه واسه رفتن ! :cheesygri
آیتمهای مخصوص نکرو تو عکسی که گذاشتی اون نیزه که اصلاً به کار نکرو نمیاد ! حالا نمیدونم هدف از طراحی این نیزه چی بوده ! نکرو یعنی یه Wand یا خنجر به اضافه یه سپر خوف ترجیحاً از نوع اسکلتی برای اُبُهت بیشتر و از این حرفا ! :biggrin1:
نکرو که قرار نیست برو جلو به قول برادر حمید قوچی قوچی کنه که این آیتم بدردش بخوره !
اون خنجر هم فقط اون +75 تا Resist اش بسیار جالبه.
خوب من چهارمین کاراکترم Amazon خواهد بود اگه این نکرو رو به سرانجام برسونیم. :biggrin1:

شما با Necro به کجا رسیدی؟
خوب من الان اول ACT 4 هستم تو Hell . خوشبختانه ACT 3 مشکلی نبود به اون صورت و زیاد اذیت نشدم.
حالا 4 و 5 هم اگه تموم شه به سلامتی برای بار سوم پـَک و پوزه Baal به در و دیفال مالیده خواهد شد! :biggrin1:

راستی جا داره اینجا یادی هم از Hero های غزه بکنیم که گیر مانسترهای لول بالا افتادن و Resistance ــِشون ظاهراً خیلی پایینه و آیتمهای Unique خفن هم ندارن و Hiring هاشون هم فقط از دور شعار میدن و خودشونو پ**ه میکنن ولی از کمک خبری نیست ! :biggrin1:
باس برای کمک یه سری آیتم بفرستیم براشون ولی باید قبلش یه جلسه سرّی تو Battle.net بذاریم برای کمک های Unique به این Hero ها !!

پ.ن1: از امراض زیاد بازی کردن دیابلو یکیش اینه ! :biggrin1:
پ.ن2: برادر شما تو آیتم های خفن پیدا کردن از منم خوش شانس تری ها !! :cheesygri

---------------------------
---------------------------
پست رو ویرایش کردم که خبر بدم ACT4 هم تموم شد و دیابلو به سلامتی به درک واصل شد و از اینجا به بعد دیگه معلوم میشه این Poisoner ما چیکاره بیده !! ;)

آخرین ویرایش:

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
اقا من تا به حلال با این assassin بازی نکردم حالا میخوام بازی کنم اگه میشه یه بیلد خوب معرفی کنید که بشه باهاش راحت همه رو نابود کرد:D

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
امروز به سلامتی Ancient ها رو هم کشتم! فقط مونده خود Baal که امروز دیگه خسته شدم و بی خیالش شدم تا فردا.
پروژه Baal میره واسه فردا.
جهت اطلاع دوستان هم عرض کنم که این سه جنگجوی خفن رو در عرض 7 دقیقه نابود کردم و در حین مبارزه تنها از 3 Mana Potion استفاده کردم. کلاً خیلی خیلی راحت بود و هیچ مشکلی نبود. طبق معمول اول اون یارو که تبر پرت میکنه مرد. بعدش اونی که شمشیر و سپر داره و هی فر میخوره و در نهایت هم طبق معمول اون یارو که مثل اسکیپی (کانگروی بوته زار :biggrin1:) میپره !!

نتیجه اخلاقی پاراگراف بالایی :
بــَـه بـَــه Poisoner چقدر قوی هست !! :biggrin1::biggrin1:

حالا جدا از شوخی بازی که تموم شد تجربه بازی کردنم رو با این بیلد Poisoner و معایب و مزایاشُ عنوان میکنم تا اگه کسی خواست با این بیلد بره کمتر به مشکل بر بخوره . ;)

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
خوب دوستان. این هم از سرانجام Poisoner ما .
توضیحات و تجربیات خودمو با این بیلد بعداً میگم چون الان حس و حال تایپ کردن ندارم !! :biggrin1:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
برادر Kain مبارک باشه :D
بابا شما که دیگه پدر دیابلو و Baal رو درآوردی .. ولشون کن این بدبخت ها رو :D
برو سراغ یک بازی دیگه .. Titan Quest یی چیزی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟