Diablo II: Resurrected | PC

diablo-II-resurrected-pc-specs.jpg

بازی Diablo II: Resurrected ، نسخه ی بازسازی شده ی بازی کلاسیک Diablo II است که با گیم پلی اوریجینال و قابلیت های بصری و فنی فراوان، قرار است خاطرات زیادی رو برای گیمرهای قدیمی زنده کند. از جمله اصلی ترین قابلیت های بازی ، اضافه شدن رزولوشن 4k (2160p) و Dolby 7.1 به این نسخه از بازی میباشد.

قابلیت های نسخه ی بازسازی شده

bullet-icon@2x.png
گرافیک ریمستر شده- مانسترها، هیروها، آیتم ها و اسپل ها همه بازسازی شده اند.
bullet-icon@2x.png
یک داستان حماسی در 5 اکت مجزا
bullet-icon@2x.png
بازی با حفظ گیم پلی اورجینال، ریشه های اصلی اش را تغییر نداده است.
bullet-icon@2x.png
پشتیبانی battle.net
bullet-icon@2x.png
قابلیت cross-progression که بازیکن میتواند ادامه ی ماجراجویی اش را در پلتفرم دیگری انجام دهد.
bullet-icon@2x.png
و قابلیت های بسیار دیگر ....

بازگشت "ارباب نابودی"

این نسخه از بازی تمامی محتویات اکسپنشن ®Diablo II: Lord of Destruction رو در بر دارد. از جمله شما میتوانید با دو کلاس Assassin و Droid که در این اکسپنشن قابل بازی بودند، بازی رو تجربه کنید.

کلاس های بازی

بازی دارای 7 کلاس قدرتمند است که هرکدام 30 مهارت منحصر به فرد دارند.

Amazon
Screenshot 2021-06-14 164222.png

کلاس آمازون مهارت بالایی در پرتاب نیزه دارد و در شرایط جنگی با چابکی فرا انسانی خود عمل میکند. او به قدرت جادو وابسته است که مهارت های جنگی خود را افزایش دهد.

Assassin
Screenshot 2021-06-14 164813.png

او عضوی از سلسله ی Vizjerei (وِجِرای) میباشد، که به این منظور پایه گذاری شده است که mage های تبدیل شده به rogue را شکار کند. او یک متخصص هنرهای رزمی است که از تله های مرگبار و تکنیک های سایه برای نابودی دشمنانش استفاده میکند.

Necromancer
Screenshot 2021-06-14 172002.png

تسلط او بر زندگی و مرگ، به او توانایی احضار ارتشی از اسکلت ها و هیولاها را میدهد. او از زهر و نفرین علیه دشمنان خود استفاده میکند.

Barbarian
Screenshot 2021-06-14 172355.png

او یک بیابان گرد سرگردان است که با خشونت و قدرت فیزیکی بالای خود و مهارت در استفاده از سلاح ها از فریادهای خود استفاده میکند که به یارانش قدرت بدهد و دشمنانش را تضعیف کند.

Paladin
Screenshot 2021-06-14 172659.png

ایمان یک پالادین سلاح ها و به خصوص سپرش هستند. او با استفاده از aura های قدرتمندش ، از ترکیب قدرت های رزمی و دفاعی اش بهره میگیرد که شیاطین را نابود کند.

Sorceress
Screenshot 2021-06-14 173018.png

او با تسلط بر عناصر متفاوت، میتواند با فرستادن قدرت های یخی، برق، آتش و ... دشمنان را نابود کند.

Druid
Screenshot 2021-06-14 173348.png
او نگهبان و حافظ حیات وحش و موجودات وحشی است. او میتواند تبدیل به خرس یا گرگینه شود، به حیوانات دستور دهد و جادوهای کهن و بسیار مخرب مربوط به زمین، آتش، باد و یخ را استفاده کند.

ویژگی های اضافه شده به گیم پلی بازی

قابلیت ladder season که در آن بازیکن میتواند پیشرفت خود را با بهترین و قدرتمند ترین پلیرها مقایسه کند.

رابط کاربری بازسازی شده

شما میتوانید اطلاعات کامل کاراکتر خودتون رو ببینید، آیتم ها رو با هم مقایسه کنید و از قابلیت های دیگر رابط کاربری بازسازی شده استفاده کنید.

استش بزرگتر
در این نسخه از بازی فضای بزرگتری برای آیتم های لوت شده در نظر گرفته شده است و همچنین یک tab shared stash به بازی اضافه شده.
bullet-icon@2x.png
استش شخصی از 8*6 به 10*10 افزایش یافته است.
bullet-icon@2x.png
استش تب مشترک میان تمام کاراکترهای شما در اکانت battle.net
bullet-icon@2x.png
هم اکنون میتوان آیتم ها را بین تمام هیروها به سادگی جابجا کرد

ارتش خود را تشکیل بدهید

یکی از بهترین ویژگی های بازی ، کوآپ 8 نفره است که میتوانید با دوستانتان به لوت کردن و ماجراجویی بپردازید. هرچند با تعداد نفرات بیشتر، قدرت دشمنان نیز افزایش میابد.

اطلاعات تکمیلی

ویدیوهای مربوط به بازی

1- مقایسه ی بصری نسخه ی بازسازی شده با نسخه ی کلاسیک

2- تریلر اول

3- تریلر E3

پلتفرم های بازی

Screenshot 2021-06-14 180151.png

نسخه ی ریمستر بازی Diablo II بر روی پلتفرم های PC, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, PS4, PS5 و Switch عرضه خواهد شد.

نسخه های مختلف بازی همراه با قیمت

این بازی در دو نسخه ی Diablo® II: Resurrected و Diablo ® Prime Evil Collection با قیمت های 39.99 دلار و 59.99 دلار عرضه خواهد شد. نسخه ی Prime Evil، بازی Diablo III را هم شامل میشود.

تاریخ انتشار بازی

این بازی در تاریخ 23 سپتامبر سال جاری ( 1 مهر 1400) عرضه خواهد شد.

پ.ن: در صورت انتشار اطلاعات جدیدتر پست آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
Barbarian، چون بین کاراکترهای بازی، این یکی خصوصیاتش به Orc ها نزدیکتره :biggrin1:
اصولاً سیستم قوچی قوچی بکُش برو جلو خیلی راه داره. مخصوصاً با دو تا شمشیر در دست! البته تبر هم اصولاً یه حس خاصی داره. اون هـــَـــوارهایی هم که میکشه بسیار مناسبه.

• Like
Reactions: BatmanGame

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
Barbarian، چون بین کاراکترهای بازی، این یکی خصوصیاتش به Orc ها نزدیکتره :biggrin1:
اصولاً سیستم قوچی قوچی بکُش برو جلو خیلی راه داره. مخصوصاً با دو تا شمشیر در دست! البته تبر هم اصولاً یه حس خاصی داره. اون هـــَـــوارهایی هم که میکشه بسیار مناسبه.

خوب البته شما خودت استادی :D
ولی خوب اون جلو آدم له نمیشه ؟! .. البته Defence خفنی داره ولی خوب ... من اصولا علاقه زیادی به Melee ندارم . ولی اون صدای قشنگی که باهاش Potion از جسد ها میکشه بیرون هم خیلی خوشحاله.
من ترجیح میدم خرسم اون جلو باشه اگه مرد هم یکی دیگه Summon میکنم .. تو بمیری که نمیشه یکی دیگه Summon کرد :D البته کاراکتر خودم خیلی پیزوریه ! Druid ـه خوب.

------------------

کسی این آیتم رو نداره ؟
Isenhart's Horns
Isenhart%20Horns.JPG
منظورم اینه که کاراکتری که این آیتم رو داشته باشه .. من سه تای دیگه set رو دارم .. فقط این یکی مونده که کامل بشه.
البته چیز درست حسابی نیست ولی خوبه آدم یک Set رو داشته باشه.
اطلاعات مربوط به کلش اینجا هست .

Isenharts Armory

Isenhart's Lightbrand - Broad Sword
Isenhart's Horns - Full Helm
Isenhart's Case - Breast Plate
Isenhart's Parry - Gothic Shield

آخرین ویرایش:
  • Like

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
من Diablo باز نیستم ولی Diablo بازان رو دوست دارم !
یکی از دوستام میگه که هر دفعه که Diablo II رو بازی کنیم آیتمهایی که از دشمنا میگیریم فرق میکنه. ( فکر کنم Hellgate هم همچین چیزی داره ) و مثلآ ممکنه یه آیتمی باشه که بعد از 10 بار بازی کردن هم بهش نرسیم. واقعآ این طوریه ؟!!

• Like

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
من Diablo باز نیستم ولی Diablo بازان رو دوست دارم !
یکی از دوستام میگه که هر دفعه که Diablo II رو بازی کنیم آیتمهایی که از دشمنا میگیریم فرق میکنه. ( فکر کنم Hellgate هم همچین چیزی داره ) و مثلآ ممکنه یه آیتمی باشه که بعد از 10 بار بازی کردن هم بهش نرسیم. واقعآ این طوریه ؟!!

سلام اریا جان.

این حرف کاملا درسته. کلا هر بار که وارد یه مرحله و مپ بشی، کل ایتم هایی که Loot می کنی و میشه گرفت فرق میکنه.

در ضمن این مطلب رو هم بگم که Hellgate هم کاملا همین جوره. یعنی به صورت کاملا رندوم.

یکی از دلایل محبوبیت دیابلو همینه . من کلا 3 بار این دیابلو رو ار اول تا آخر رفتم. هر بار فرق می کرده.

البته الان دارم برای بار 4م می رم.

توام آریا جان یه بار بازی کن. ضرر نداره ..

از برادرانی که این بازی و بسته الحاقیش رو دارن خواهش میکنم یه دستی تکون بدن.

فریدون جان.. این بازی رو فکر کنم هر بازی باز نقش آفرینی داشته باشه. یعنی حتما باید توی ارشیوش باشه.

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
آره اینجوریه و حتی علاوه بر این، خصوصیات و Ability های خیلی از Monster های بازی هم توی دفعات مختلقی که بازی میکنی متفاوته. یعنی مثلاً یه دفعه بازی میکنی، فلان مانستر جادوهای Cold بهش بی اثره، دفعه ی بعد که میری میبینی که مثلاً طرف این دفعه جادوهای Fire روی طرف تاثیری ندارن. این به خاطر اینه که بشینین تیمی بازی کنین و همه نوع جادو رو بتونین بزنین.

تازه علاوه بر اینها، حتی مـَپ های بازی هم هر دفعه که بازی میکنی فرق داره! یعنی اینجوری نیست که راهها رو حفظ کنی و دفعه ی بعد که بازی کردی یه راست بری سراغ راه درست (چون راههای سرِکاری زیاد داره). تازه توی Difficulty های سخت تر، مرحله های بزرگتر هم میشن. توی دیفیکالتیِ Hell، پیر میشی تا یه Quest رو انجام بدی چون هم خود مانسترها قویتر هستن هم مرحله ها وسیعترن.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
فریدون جان.. این بازی رو فکر کنم هر بازی باز نقش آفرینی داشته باشه. یعنی حتما باید توی ارشیوش باشه.
محمد جان مثل اینکه کسی پست رو ندید یا نمیخواد ببینه یا .... :(. در هر حال هم چنان منتظر دست یاری دوستان هستیم :biggrin1:.

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
این بازی رو فکر کنم هر بازی باز نقش آفرینی داشته باشه. یعنی حتما باید توی ارشیوش باشه.
من یه بار همون زمان بچگی اینو داشتم متاسفانه در همون زمان بچگی اینو دادم به یک دودره بازه خفن (پسرخالم :sick: )اونم نامردی نکرد سیدیهاشو با خودش برد به بلاد کفر! دیگه هم برنگشت :-" از اون زمان هم دیگه بازیشو پیدا نکردم!
منم یه بار با Barbarian یا همون به سبکه قوچی قوچی تمومش کردم و بعد uninstsall ! :blushing: بچگی بود دیگه! اصولا آدما تو بچگی کارایه بچگونه میکنن دیگه نه؟ :blushing:
حالا هم هر کسی که حاضره این ثواب معنوی رو ببره و این بازی به فقرایی مث ما هدیه (رایت!) کنه با کمال میل کمکشو میپذیریم! :blushing:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
ُسلام
آقا انقدر Diablo گفتید طاقت نیووردم فعلا امروز رفتم demoش رو dl کردم.اولین چیزی که یادش افتادم Titan Quest البته واضحه که Titan Quest از Diablo II الگو برداری کرده چقدر شدید.:biggrin1:first quest Kill Blood Ravenجو Titan Quest که خوش حال بود جو Diablo هم خوف ناک:biggrin1:.آقایون جان من یه لینک Resume بدید برای Full Version.حتما بعد از 7 و8 سال یه لینکی باید باشه تورنت زورم میاد کلی بیخیودی Upload کنم به من چه:biggrin1:

آخرین ویرایش:

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
ُسلام
.آقایون جان من یه لینک Resume بدید برای Full Version.حتما بعد از 7 و8 سال یه لینکی باید باشه تورنت زورم میاد کلی بیخیودی Upload کنم به من چه:biggrin1:
فقط یادت باشه که حتماً خود بازی به اضافه ی اکسپنشن و بعدش حداقل پـَچ 1.10 رو بریز، بعد شروع کن بازی کردن. (آخرین پچی که اومده، 1.11b ـــه)
قبل از ریختن اکسپنشن اصلاً بازی نکن به نظرم.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
فقط یادت باشه که حتماً خود بازی به اضافه ی اکسپنشن و بعدش حداقل پـَچ 1.10 رو بریز، بعد شروع کن بازی کردن. (آخرین پچی که اومده، 1.11b ـــه)
قبل از ریختن اکسپنشن اصلاً بازی نکن به نظرم.

حمید راست میگه :D
البته معمولا راست میگه .. در موارد بازی و سخت افزاری.
توی ورژن های قبل از 1.10 یک جورهایی میشه خیلی راحت حتی روی Hell Difficulty هم بازی رو تموم کرد. کلا خیلی راحته .. و اصلا خوش نمیگذره :D
-------------
به نظرتون این موجودات بازیهای RPG چه احساسی دارند؟
مثلا این دیابلو بدبخت هی باید منتظر بمونه تا یکی سالی یک بار بیاد و اون رو بکشه .. حوصله اش سر نمیره؟ وقت های بیکاریشون چیکار میکنند به نظرتون ؟ هائووون ؟ :D

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
خو منم کاراکتر محبوبم Necromancer ـه خو ولی Barbarian هم دوس دارم خو. یه نکرو دارم لول 68 خپنه. دارم منم جدید میرم گفتم با این مرتیکهء وحشی برم. اسم کاراکتر نکرومنسرم Armageddon ـه و اسم کاراکتر بربرم "حیدربابا" الانم لولش 20 ـه فعلاً این سوسکای برقیه تال راشا حالمو گرفتن باید یه چاره ای برای این قسمت بیاندیشم.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
خو منم کاراکتر محبوبم Necromancer ـه خو ولی Barbarian هم دوس دارم خو. یه نکرو دارم لول 68 خپنه. دارم منم جدید میرم گفتم با این مرتیکهء وحشی برم. اسم کاراکتر نکرومنسرم Armageddon ـه و اسم کاراکتر بربرم "حیدربابا" الانم لولش 20 ـه فعلاً این سوسکای برقیه تال راشا حالمو گرفتن باید یه چاره ای برای این قسمت بیاندیشم.

این سختیهای زندگی و مشکلات آب و هوایی که نمیگذاره من پاشم بیام که. اینترنت هم که دیگه نداریم .. ای لعنت به این زندگی . حالا ولش .. این Druid رو میارم این Duriel رو له کنیم بره.
-----------------
این هم کشف جدید من توی Diablo .. بعد از اون شمشیر .. چشممون به "بیل" روشن شد.
DIablo%202-%20Bill.jpg
بیل با چهار تا Socket .. مثلا runeword خفن هم روش بندازی .. میشه بیل خفن موجود کشی .. چه میدونم.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
این سختیهای زندگی و مشکلات آب و هوایی که نمیگذاره من پاشم بیام که. اینترنت هم که دیگه نداریم .. ای لعنت به این زندگی . حالا ولش .. این Druid رو میارم این Duriel رو له کنیم بره.
-----------------
این هم کشف جدید من توی Diablo .. بعد از اون شمشیر .. چشممون به "بیل" روشن شد.
DIablo%202-%20Bill.jpg
بیل با چهار تا Socket .. مثلا runeword خفن هم روش بندازی .. میشه بیل خفن موجود کشی .. چه میدونم.

بعضی ها اصلاً همه جا پولدارن! خجالت نمیکشی؟! تو کانتر که همیشه از من پولدار تر بودی! تو GW همیشه پولات از پارو بالا میره، تو دیابلو هم که همینطور تو اون Titan Quest هم که باز همیشه پولدارترین بودی... من میترسم CoD4 هم باتو بازی کنم باز از من پولدار تر باشی تازه اونجا پولم نمیده! چیکااااار میکنی؟!؟!؟! بمنم بگو خو.. به هیچکی نمیگم... به روح نرزول ـه بزرگ قسم میخورم گرچه ارک بود اما بزرگ بود... شانسم نداشتیم این حمید از نسل اون باشه انقدر اسکل نباشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر