Diablo II: Resurrected | PC

diablo-II-resurrected-pc-specs.jpg

بازی Diablo II: Resurrected ، نسخه ی بازسازی شده ی بازی کلاسیک Diablo II است که با گیم پلی اوریجینال و قابلیت های بصری و فنی فراوان، قرار است خاطرات زیادی رو برای گیمرهای قدیمی زنده کند. از جمله اصلی ترین قابلیت های بازی ، اضافه شدن رزولوشن 4k (2160p) و Dolby 7.1 به این نسخه از بازی میباشد.

قابلیت های نسخه ی بازسازی شده

bullet-icon@2x.png
گرافیک ریمستر شده- مانسترها، هیروها، آیتم ها و اسپل ها همه بازسازی شده اند.
bullet-icon@2x.png
یک داستان حماسی در 5 اکت مجزا
bullet-icon@2x.png
بازی با حفظ گیم پلی اورجینال، ریشه های اصلی اش را تغییر نداده است.
bullet-icon@2x.png
پشتیبانی battle.net
bullet-icon@2x.png
قابلیت cross-progression که بازیکن میتواند ادامه ی ماجراجویی اش را در پلتفرم دیگری انجام دهد.
bullet-icon@2x.png
و قابلیت های بسیار دیگر ....

بازگشت "ارباب نابودی"

این نسخه از بازی تمامی محتویات اکسپنشن ®Diablo II: Lord of Destruction رو در بر دارد. از جمله شما میتوانید با دو کلاس Assassin و Droid که در این اکسپنشن قابل بازی بودند، بازی رو تجربه کنید.

کلاس های بازی

بازی دارای 7 کلاس قدرتمند است که هرکدام 30 مهارت منحصر به فرد دارند.

Amazon
Screenshot 2021-06-14 164222.png

کلاس آمازون مهارت بالایی در پرتاب نیزه دارد و در شرایط جنگی با چابکی فرا انسانی خود عمل میکند. او به قدرت جادو وابسته است که مهارت های جنگی خود را افزایش دهد.

Assassin
Screenshot 2021-06-14 164813.png

او عضوی از سلسله ی Vizjerei (وِجِرای) میباشد، که به این منظور پایه گذاری شده است که mage های تبدیل شده به rogue را شکار کند. او یک متخصص هنرهای رزمی است که از تله های مرگبار و تکنیک های سایه برای نابودی دشمنانش استفاده میکند.

Necromancer
Screenshot 2021-06-14 172002.png

تسلط او بر زندگی و مرگ، به او توانایی احضار ارتشی از اسکلت ها و هیولاها را میدهد. او از زهر و نفرین علیه دشمنان خود استفاده میکند.

Barbarian
Screenshot 2021-06-14 172355.png

او یک بیابان گرد سرگردان است که با خشونت و قدرت فیزیکی بالای خود و مهارت در استفاده از سلاح ها از فریادهای خود استفاده میکند که به یارانش قدرت بدهد و دشمنانش را تضعیف کند.

Paladin
Screenshot 2021-06-14 172659.png

ایمان یک پالادین سلاح ها و به خصوص سپرش هستند. او با استفاده از aura های قدرتمندش ، از ترکیب قدرت های رزمی و دفاعی اش بهره میگیرد که شیاطین را نابود کند.

Sorceress
Screenshot 2021-06-14 173018.png

او با تسلط بر عناصر متفاوت، میتواند با فرستادن قدرت های یخی، برق، آتش و ... دشمنان را نابود کند.

Druid
Screenshot 2021-06-14 173348.png
او نگهبان و حافظ حیات وحش و موجودات وحشی است. او میتواند تبدیل به خرس یا گرگینه شود، به حیوانات دستور دهد و جادوهای کهن و بسیار مخرب مربوط به زمین، آتش، باد و یخ را استفاده کند.

ویژگی های اضافه شده به گیم پلی بازی

قابلیت ladder season که در آن بازیکن میتواند پیشرفت خود را با بهترین و قدرتمند ترین پلیرها مقایسه کند.

رابط کاربری بازسازی شده

شما میتوانید اطلاعات کامل کاراکتر خودتون رو ببینید، آیتم ها رو با هم مقایسه کنید و از قابلیت های دیگر رابط کاربری بازسازی شده استفاده کنید.

استش بزرگتر
در این نسخه از بازی فضای بزرگتری برای آیتم های لوت شده در نظر گرفته شده است و همچنین یک tab shared stash به بازی اضافه شده.
bullet-icon@2x.png
استش شخصی از 8*6 به 10*10 افزایش یافته است.
bullet-icon@2x.png
استش تب مشترک میان تمام کاراکترهای شما در اکانت battle.net
bullet-icon@2x.png
هم اکنون میتوان آیتم ها را بین تمام هیروها به سادگی جابجا کرد

ارتش خود را تشکیل بدهید

یکی از بهترین ویژگی های بازی ، کوآپ 8 نفره است که میتوانید با دوستانتان به لوت کردن و ماجراجویی بپردازید. هرچند با تعداد نفرات بیشتر، قدرت دشمنان نیز افزایش میابد.

اطلاعات تکمیلی

ویدیوهای مربوط به بازی

1- مقایسه ی بصری نسخه ی بازسازی شده با نسخه ی کلاسیک

2- تریلر اول

3- تریلر E3

پلتفرم های بازی

Screenshot 2021-06-14 180151.png

نسخه ی ریمستر بازی Diablo II بر روی پلتفرم های PC, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, PS4, PS5 و Switch عرضه خواهد شد.

نسخه های مختلف بازی همراه با قیمت

این بازی در دو نسخه ی Diablo® II: Resurrected و Diablo ® Prime Evil Collection با قیمت های 39.99 دلار و 59.99 دلار عرضه خواهد شد. نسخه ی Prime Evil، بازی Diablo III را هم شامل میشود.

تاریخ انتشار بازی

این بازی در تاریخ 23 سپتامبر سال جاری ( 1 مهر 1400) عرضه خواهد شد.

پ.ن: در صورت انتشار اطلاعات جدیدتر پست آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
بعضی ها اصلاً همه جا پولدارن! خجالت نمیکشی؟! تو کانتر که همیشه از من پولدار تر بودی! تو GW همیشه پولات از پارو بالا میره، تو دیابلو هم که همینطور تو اون Titan Quest هم که باز همیشه پولدارترین بودی... من میترسم CoD4 هم باتو بازی کنم باز از من پولدار تر باشی تازه اونجا پولم نمیده! چیکااااار میکنی؟!؟!؟! بمنم بگو خو.. به هیچکی نمیگم... به روح نرزول ـه بزرگ قسم میخورم گرچه ارک بود اما بزرگ بود... شانسم نداشتیم این حمید از نسل اون باشه انقدر اسکل نباشه...

آها

نکته داره جوون، نکته داره
نکته ـشم اینه که وقتی سعی کنی در بازی بسیار خسیس باشی و با هر بدبختیی که شده از ارزون ترین آیتم های ممکن استفاده کنی و بهترین آیتم هایی که پیدا می کنی رو بفروشی و کلاً در یه کلام مث من بری :biggrin1: وضعت میشه اینکه پولداری در بازی و البته از مضراتش اینه که از یک سمت این پول تا آخر بازی مدام در حال زاد و ولده (یعنی زیاد میشه) و از سمت دیگهً من هم تا آخر بازی در حال جوون کندن (چون نه دلم میاد خرج کنم، نه هم دلم میاد پولم کم باشه :biggrin1:)
پارسیا هم شاید اینطوری باشه (البته من یه عادت هم که دارم اینه که مپ رو زیر و رو می کنم و دوبار دوبار می چرخم که یه وقت خدای ناکرده، آیتمی چیزی از دستم نره)

اما من
کاراکتر محبوب من هر موجودیه که از جادو بهره ببره ...
از اون Barbarian گنده و اون Paladin ـه به قول سیاوش، رادیکال، که بخاطر سبک جنگی شون خوشم نمی یادش (چون من عمراً بتونم برم تو شیکم ملت و مشغول قوچی قوچی باشم، این کار در تخصص حمیده، اونم چون اقتضای طبیعتشه :biggrin1:)

بعد از Amazon هم همین جوری خوشم نمی یاد ... چیکار کنم خو
Assassin رو هم گفته بودم قبلاً به سیاوش، عمراً برم باهش

با Necromancer خیلی دوست دارم برم یه بار، ولی مشکل اینه که من اصولاً مشکل دارم با این Summoning و اینا، پس اینم پر

می مونه Sorceress و Druid
دروئید که خفنه، یعنی اگه بخوای پارتی بری و بعد بشه پارتی رو در حین بارگذاری Skill Tree انجام داد، بسیار مناسب میشه ... چون می تونه آدم بسیار مناسب اسکیل بر داره و بعد در جنگ گروهی در Hell (که خدا نصیب گرگ بیابون نکنه اونجا رو (البته با Patch 1.11b)) توی پارتی می تونه آدم خیلی خوب خط پشت جبهه رو داشته باشه و ساپورت و اینا
ولی چون پارتی تعطیل، بنابراین مجبور میشی که یکم اسکیل های Aggressive برداری باهش و به همین جهت قر و قاطی میشه، نهایتاً میشه مث Sorceress، با این تفاوت که اینجا باید Summon و اینا داشته باشی که خوب من از این یکی معذورم، من خیلی بتونم حواسم رو جمع کنم، حواسم رو متمرکز می کنم روی Life Bar ـم تا یه هویی نبینم که بعله، تموم شد رفت رو هوا ... :)

بنابراین انتخابی که می مونه برا من همانا چیزی نیست جز Sorceress جانم :love:
کلاً با تریپ Frost و Lightning بسیار حال می کنیم (از فایر خوشمان نمی آید) و در همین راستا اسکیل های خود را بر اساس این دو base بالا می بریم

حالا باز یه نکته ی دیگه ای هم هست و اون اینه که: همون طوری که عصر به پارسیا هم می گفتم، برا RPG بازهای کلاسیک، دیابلو یه جورایی تعیین کننده ی راه بود
یعنی شاید اگه دیابلو نبود من توی هر بازی RPG ـه جدیدی که وارد می شدم همه ی این اسکیل ها رو یه دور می چرخیدم
ولی دیابلو بود که باعث شد تا ماها برا خودمون کلاس کاری مشخصی داشته باشیم و از همین نظر مثلاً من همیشه یه چیزی تو مایه های Magic کار کنم، یا مثلاً پارسیا Marksman باشه و ...

نکته اینه که مثلاً HellGate روبه توصیه ی پارسیا یه دور شروع کردیم با Marksman بریم، ولی رو level فکر کنم 9 یا 10 بود که دیدم نمی تونم کنار بیام، رفتم Evoker برداشتم (که شبیه سورسرر باشه فرضاً) و با اینکه کاراتر بشدت ضعیفه (و هر کی بره باهش فحش خورم می کنه)، ولی خودم باهش بشدت راحتم و از وضعیت موجود راضی :biggrin1:

چی کار کنیم، عادت کردیم نصف دشمنان خود را قبل از اینکه بتونن بهمون نزدیک شن نابود کنیم (که البته از نظر من بهترین مزیتی که جادو بر دیگر انواع نیروها داره، اینه که بردش زیاده و میشه از دور باهش کار کرد و علاوه بر اون نمی خواد در یک زمان، چندین پارامتر رو هم زیر نظر داشته باشی)

جهت اطلاع الان من Titan Quest رو هم (که تازه دارم دوباره میرمش، چون دفعه ی قبل بدلیل مشکلات عدیده ی بازی سیو هام پریدن :mad:) اومدم و Mastery هام رو Earth و Storm انتخاب کردم (که البته باز بیشتر روی Storm تمرکز دارم) ... توی این چندین هزار جک و جونوری که تا حالا کشتم، یدونه شونم با شمشیر نیوده و اینا، همه با جادو ... و این نکته قابل توجه ـه که داریم پول جمع می کنیم و هم اکنون احساس می کنیم که Staff ها یـمان بسیار ضعیف هستند و در کشتن دشمنان با اشکال مواجه می شویم برخی اوقات، ولی از سمت دیگه زورمان می آید سکه خرج کنیم :biggrin1: چون یک طرح بسیار قدیمی می گوید ... پول، پول میاره ... (یا مثلاً سکه، سکه میاره)

دیابلو رو هم دوباره شروع کردم و دارم با Patch 1.11b (که این ـه منو XFire ابله دتکت نمی کنه متاسفانه، البته علتش کرک از اون ابله ترم هستش) و خیلی وقته شروع کردم، ولی همون اولش هستم ... الان تمرکز دارم روی تایتان تا تموم شه و کخش در وجودم بخوابه، بعد با خیال راحت بیام سراغ سلطان RPG ... دیابلوی کیبر ... و یکسری تجدید خاطرات داشته باشم ... بیاد خاطرات شیرین جوانی

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
پارسیا به من پیشنهاد داد بازی کنم :D ولی هنوز بازی نکردم خو :D
من الان دچار دوگانگی شدم :D این دوگانگی به این خاطره که ما همچنان منتظر Dl شدن این بازی توسط سمیر هستیم تا در اولین فرصت خفتش کنیم و بازی رو بگریم :D :D :D

حالا من بازی نکرده میگم assassin :D خو چون خیلی دوس دارم :D

پ.ن: این hellgate هم عین oblivion خوشحال نیست آدم فیض ببره :D البته من میگم oblivon خوشحال نبود،یکی از بهترین بازی های عمرم بود،ولی استاد پارسیا میگه خوشحال بود :D نبود:D بود؟ :D نبود دیگه :D

پ.ن: دیدید دچار دوگانگی شدم :D

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
بعضی ها اصلاً همه جا پولدارن! خجالت نمیکشی؟! تو کانتر که همیشه از من پولدار تر بودی! تو GW همیشه پولات از پارو بالا میره، تو دیابلو هم که همینطور تو اون Titan Quest هم که باز همیشه پولدارترین بودی... من میترسم CoD4 هم باتو بازی کنم باز از من پولدار تر باشی تازه اونجا پولم نمیده! چیکااااار میکنی؟!؟!؟! بمنم بگو خو.. به هیچکی نمیگم... به روح نرزول ـه بزرگ قسم میخورم گرچه ارک بود اما بزرگ بود... شانسم نداشتیم این حمید از نسل اون باشه انقدر اسکل نباشه...

ای وای .. عزیزم من که هر چی پول داشتم میگذاشتم وسط که .. توی کانتر برای خودم scout میخریدم 2750 چوق .. برای شما AWP میخریدم .. این صحبت ها چیه .. من متعلق به همه کلن هستم.
توی GW هم که .. خیر سرم 2400 ساعت بازی کردم .. اگه پولدار نبودم که باید میرفتم خودم رو میکشتم.

بابا این کاراکتر من الان توی NIghtmare ـه . خو اونجا همه چیز گرونه .. تورم بالا است .. در عوض آیتم ها هم گرونند .. یک آیتم Superior سفید زپرتی رو 20000 تا میخره.

خوب برای پولدار شدن ..

1. هر چی آیتم Superior هست رو برمیداری!

2. آیتم های خاکستری رو بیخیال میشی .. مگر اینکه قانون 1 وارد عمل بشه یعنی آیتم Superior خاکستری باشه.

3. دو جور آیتم رو همیشه بردار. حتی سفیدشون. اون اسلحه های Necromancer و Sorceress. عصاهاشون رو نمیگم .. یک چیزهایی دارند که دو تا جا بیشتر نمیگیره و یک دستی هم میگیرند.
برای Necro میشه Wand و برای Sorceress میشه Orb . این ها معمولا قیمتشون زیاده. چون معمولا Skill Bonus دارند .. مثلا Frozen Armor +2 . که این قیمت رو میبره بالا.
مثلا Yew Wand - Bone Wand - Frozen Orb - Clasped Orb .
خلاصه هر چی که تهش Orb یا Wand داشته باشه.
این اسلحه Paladin اسمش چیه مثل عصای سلطنتی یک دستی میمونه.. اون ها هم بد نیستند مخصوصا اگه Skill Bonus داشته باشند.

4. آیتم های سبز و زرد رو که حتما باید برداری. آبی ها رو .. ring/amulet و اینها رو حتما بردار . بقیه رو اگه احتیاج داشتی مگر اینکه قانون های بالایی فعال بشوند.

5. یکی رو میتونی خفت کنی که باهات Multi بازی کنه و بیاد کلی پول بهت بده. من الان این کاراکتر ام تا خرخره پولش پره .. توی Stash و توی جیبم . هی مجبورم الکی Gamble کنم. فقط این مشکلات که نمیگذاره پاشم بیام اونجا خو.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
پارسیا به من پیشنهاد داد بازی کنم :D ولی هنوز بازی نکردم خو :D
من الان دچار دوگانگی شدم :D این دوگانگی به این خاطره که ما همچنان منتظر Dl شدن این بازی توسط سمیر هستیم تا در اولین فرصت خفتش کنیم و بازی رو بگریم :D :D :D

حالا من بازی نکرده میگم assassin :D خو چون خیلی دوس دارم :D

پ.ن: این hellgate هم عین oblivion خوشحال نیست آدم فیض ببره :D البته من میگم oblivon خوشحال نبود،یکی از بهترین بازی های عمرم بود،ولی استاد پارسیا میگه خوشحال بود :D نبود:D بود؟ :D نبود دیگه :D

پ.ن: دیدید دچار دوگانگی شدم :D

نمیخواد DL کنید خو. یکیتون پاشه بیاد دمه خونه من بگیره.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
خو این بد بخت الان کلی dl کرده،حیفه :D من که الان زیر فشارم :biggrin1: در کل من هیچ کاره تشریف دارم با این اینترنت نفتی :D Dl نشه باید مزاحم l0rd بشیم :biggrin1:
من الان داریم میمرم این diablo رو بازی کنم
211.gif
211.gif

آخرین ویرایش:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
آقا دستت درد نکنه لطف داری:love:این تورنتی که دارم dl میکنم امروز مثل آدم سرعتش خوب شده تا فردا ردیف میشه.بعد تازه من و جواد پس فردا کنکور داریم:biggrin1:بازم ممنون.

farhad.kaka.22

کاربر سایت
Nov 18, 2006
11
من خیلی دوست دارم diablo 2 رو بازی کنم
ولی یه مشکل دارم وقتی بازی رو نصب میکنم دو تا گزینه میاد 3dو2d من وقتی رو 3d میزارم تصویر سیاه میشه و بازی نمیاد ولی رو 2d بازی اجرا میشه ولی با گرافیکه کم بازیو از دارینوس گرفتم دوستان راهنماییم میکنید:blushing::blushing::blushing::blushing:

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
بازیو از دارینوس گرفتم دوستان راهنماییم میکنید:blushing::blushing::blushing::blushing:

بذا یه خورده فک کنم ...
یادم میاد خود دیابلو بدون پــَچ و اینا، روی ویندوز XP اجرا نمیشد. باید پــَچش رو بریزی. البته امیدوارم دارینوس از این تیریپای Easy Setup نزده باشه، اگه نه نمیشه پــَچ ریخت روش!

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
اوه اون کنکور. کوئست خفنی و خفنم exp میده. حواستون باشه که کوئستتون رو کامپلیت کنید.

خیلی هم کوئست مزخرفیه :D
من که فعلا Normal و Nightmare (کنکور لیسانس و فوق) رو تموم کردم .. تو فکرم که بیخیال Hell (دکترا) بشم :D Resistance ام خیلی پایینه الان .. یک چیزی تو مایه های -30 .
نمیشه یک چیزی مثل این خرس Summon کنم به جام بره کنکور بده ؟

Druid شد Level 50 .. رسیدم به اول Act III Nightmare .

zxc0012004

Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
خیلی هم کوئست مزخرفیه :D
من که فعلا Normal و Nightmare (کنکور لیسانس و فوق) رو تموم کردم .. تو فکرم که بیخیال Hell (دکترا) بشم :D Resistance ام خیلی پایینه الان .. یک چیزی تو مایه های -30 .
نمیشه یک چیزی مثل این خرس Summon کنم به جام بره کنکور بده ؟

Druid شد Level 50 .. رسیدم به اول Act III Nightmare .

دقیقاً
بسیار کوئست بی خودیه، همون یه باری که رفتم دنبالش برا هفت پشتم بسه ... البته حداقل برا من خیلی خفن exp داد که خو می ارزید به کامل کردن کوئست، ولی نفسمون برید در عوضش
یه موردی هم هست و اون اینه که متاسفانه یا خوشبختانه من کوئستم یکم قاطی پاتی شد (البته این کوئست ما، naturally قاطی پاتیه) و نهایتاً بجای اینکه برم normal، همون اول از hell سر در آوردم (خیلی سخته خو، 11 ترم نفسمون رو گرفت به خدا)
دوره ی بعدی هم که من اگه بخوام ادامه بدم، قاعدتاً post hell میشه دیگه ... نه ؟ خدایا برس به فریادم ...
در همین راستا فکر نکنم حتی summon کردن دایناسور (هائوون ؟؟؟) جواب بده، چه رسد به خرس ... همون خودمون دست به کار شیم بهتره، حداقل ـش اینه که تا حالا نتیجه داده دیگه ...

اما من،
بعد از این حرف های بسیار جذابی که در مورد دیابلو خوندم، فیل ـم یاد هندوستان کرد و نهایتش اینکه TQ فعلاً رفته تو وضعیت pending
داریم دیابلو میریم، همون اول بازیم، با کارکتر محبوبم، sorceress و هم اکنون در lvl 5 بادرجه س سختی normal بسر می برم، ضمناً ذکر این نکته ضروریست که با کمک حمیدوس این کرک درست و حسابی 1.11b رو ریختم و XFire ـه داره counter می ندازه (کمک حمید این بود که بصورت زنده :biggrin1: کرک رو برام آپ کرد و منو از زحمت فراوون گشت و گذار برای پیدا کردن کرک معاف کرد و اینا (البته تو gameburnworld بودش و قبلاً دانلودش کرده بودم، ولی کرکی که از دست حمید می رسه معتبر تره در هر صورت))

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
همه که تهران نیستن بخوان بیان بیان از شما بگیرن...
این مغازه دارای عنتره اینجا هم که اصن نمیدونن Diablo چی هست :-"
خودمم بخوام با این دایل آپه گازوئیلی بدانلودیم عمر خودمون که هیچ عمر نوه نبیره هام هم به سر میرسه :-"
کلا عین حمار موندم تو گل شدید!
بده در راهه خدا!

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
سلام
بلاخره این تورنت مسخره ما با سرعت مسخره ترش dl کرد:biggrin1:
اول یه مشکل من با Loader 1.11b.exe بازی رو اجرا میکن برای من هم counter نمیندازه:(احمد جان میشه لطف کنی اون کرک رو به من بدی؟
با Assassin بازی میکنم نه بخاطر Assassin بودنش خدایی این Sword و این چیزارو سبک خدابیامورز قیطر میگیره:biggrin1:.این Fallen ها تو Demo خوشحال بودن الان یه چندباری بلند میشن احتمالا بخاطر درجه سختی نیست؟البته سخت نیست ها میخوام بدونم باید یبار بازی رو کامل رفت تا درجه سختی بشه انتخاب کرد یا نه؟
ممنون

آخرین ویرایش:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
سلام
.این Fallen ها تو Demo خوشحال بودن الان یه چندباری بلند میشن احتمالا بخاطر درجه سختی نیست؟البته سخت نیست ها میخوام بدونم باید یبار بازی رو کامل رفت تا درجه سختی بشه انتخاب کرد یا نه؟
ممنون

سلام
آره ؟ باید یک بار Normal تموم کنی تا بتونی با همون کاراکتر توی Nightmare ادامه بدی و برای Hell هم همینطور. همینجوری که یک کاراکتر نمیتونی بسازی بپری توی Nightmare .. مثلا حدودا با کاراکتر لول 28-30 یا بیشتر ملت Nightmare رو شروع میکنند که توش میمونند.

آهان ؟ این Fallen ها خودشون بلند نمیشند. یک موجوداتی دیگه وجود دارند شبیه همین Fallen ها به اسم Fallen Shaman که Fireball میزنند و یک مشعل هم دستشونه .. اونها بلندشون میکنند. اول Shaman رو بزن و بعد بقیشون رو .. چون که فقط برای یک بار کشتنشون experience میگیری.

این کرک من که توی xfire کار میکنه اینه.

http://tyrax.persiangig.ir/Game.rar

آخرین ویرایش:

zxc0012004

Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
سلام
بلاخره این تورنت مسخره ما با سرعت مسخره ترش dl کرد:biggrin1:
اول یه مشکل من با Loader 1.11b.exe بازی رو اجرا میکن برای من هم counter نمیندازه:(احمد جان میشه لطف کنی اون کرک رو به من بدی؟
با Assassin بازی میکنم نه بخاطر Assassin بودنش خدایی این Sword و این چیزارو سبک خدابیامورز قیطر میگیره:biggrin1:.این Fallen ها تو Demo خوشحال بودن الان یه چندباری بلند میشن احتمالا بخاطر درجه سختی نیست؟البته سخت نیست ها میخوام بدونم باید یبار بازی رو کامل رفت تا درجه سختی بشه انتخاب کرد یا نه؟
ممنون

هوم

http://zxc0012004.persiangig.com/other/Games/Diablo II - LOD/LOD 1.11b Crack.rar

خوب
اول بازی رو uninstall کن
بعد دوباره بازی رو بریز، ولی نه با اون روشی که توی فایل text ـه داخل فولدر carck ـه اون تورنت کذائیه
به این شکل که:

1. Diablo II رو install کن
  2. پچ 1.09 رو بریز
  3. حالا expansion رو (همون lord of destruction) رو نصب کن
  4. پچ 1.11b رو بریز
  5. حالا محتویات این crack رو کپی کن توی فولدر بازی
  6. برای بازی کردن هم باید CD ـه expansion رو با یه برنامه ای mount داشته باشی

حالا دیگه counter می ندازه
و اما ماجرای درجات سختی
اول شما لطف می کنی و بازی رو روی normal تموم می کنی تا برات nightmare باز بشه
بعد اگه توانشو داشتی دوباره بازی رو با nightmare میری، تا hell باز بشه
و اما در مورد hell
زیاد زور نزن اونجا (البته اگه رسیدی)، چون بدون پارتی hell رو تموم کردن البته با پچ 1.11b تقریباً امری ست غیر ممکن (که البته اگه خدا بخواد، قصد داریم این ناممکن رو ممکن کنیم :biggrin1:)
و اینجا یه نکته ای هست، اونم اینکه تنها، همون کاراکتری که normal رو تموم کرده می تونه nightmare رو بره (و بعدش اگه خدا بخواد و خودشم بخواد و بتونه، hell رو)، نه بقیه (با تمام item ها و experience هایی که داره)، بازی رو نرمال تموم کنی، می تونی یه کاراکتر دیگه هم بسازی که بهش می گن hardc*re (همون هاردکور، ای بترکه هرچی فیل و فیلبانه ... اه :sick:) ... برخلاف کاراکترهای نرمال که اگه بمیرن برمی گردن از basement ـه همون act و دوباره شروع می کنن، این کاراکتر HC اگه بمیره بازی تموم میشه ...

fallen ها رو هم که پارسیا گفت ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر