Diablo II: Resurrected | PC

diablo-II-resurrected-pc-specs.jpg

بازی Diablo II: Resurrected ، نسخه ی بازسازی شده ی بازی کلاسیک Diablo II است که با گیم پلی اوریجینال و قابلیت های بصری و فنی فراوان، قرار است خاطرات زیادی رو برای گیمرهای قدیمی زنده کند. از جمله اصلی ترین قابلیت های بازی ، اضافه شدن رزولوشن 4k (2160p) و Dolby 7.1 به این نسخه از بازی میباشد.

قابلیت های نسخه ی بازسازی شده

bullet-icon@2x.png
گرافیک ریمستر شده- مانسترها، هیروها، آیتم ها و اسپل ها همه بازسازی شده اند.
bullet-icon@2x.png
یک داستان حماسی در 5 اکت مجزا
bullet-icon@2x.png
بازی با حفظ گیم پلی اورجینال، ریشه های اصلی اش را تغییر نداده است.
bullet-icon@2x.png
پشتیبانی battle.net
bullet-icon@2x.png
قابلیت cross-progression که بازیکن میتواند ادامه ی ماجراجویی اش را در پلتفرم دیگری انجام دهد.
bullet-icon@2x.png
و قابلیت های بسیار دیگر ....

بازگشت "ارباب نابودی"

این نسخه از بازی تمامی محتویات اکسپنشن ®Diablo II: Lord of Destruction رو در بر دارد. از جمله شما میتوانید با دو کلاس Assassin و Droid که در این اکسپنشن قابل بازی بودند، بازی رو تجربه کنید.

کلاس های بازی

بازی دارای 7 کلاس قدرتمند است که هرکدام 30 مهارت منحصر به فرد دارند.

Amazon
Screenshot 2021-06-14 164222.png

کلاس آمازون مهارت بالایی در پرتاب نیزه دارد و در شرایط جنگی با چابکی فرا انسانی خود عمل میکند. او به قدرت جادو وابسته است که مهارت های جنگی خود را افزایش دهد.

Assassin
Screenshot 2021-06-14 164813.png

او عضوی از سلسله ی Vizjerei (وِجِرای) میباشد، که به این منظور پایه گذاری شده است که mage های تبدیل شده به rogue را شکار کند. او یک متخصص هنرهای رزمی است که از تله های مرگبار و تکنیک های سایه برای نابودی دشمنانش استفاده میکند.

Necromancer
Screenshot 2021-06-14 172002.png

تسلط او بر زندگی و مرگ، به او توانایی احضار ارتشی از اسکلت ها و هیولاها را میدهد. او از زهر و نفرین علیه دشمنان خود استفاده میکند.

Barbarian
Screenshot 2021-06-14 172355.png

او یک بیابان گرد سرگردان است که با خشونت و قدرت فیزیکی بالای خود و مهارت در استفاده از سلاح ها از فریادهای خود استفاده میکند که به یارانش قدرت بدهد و دشمنانش را تضعیف کند.

Paladin
Screenshot 2021-06-14 172659.png

ایمان یک پالادین سلاح ها و به خصوص سپرش هستند. او با استفاده از aura های قدرتمندش ، از ترکیب قدرت های رزمی و دفاعی اش بهره میگیرد که شیاطین را نابود کند.

Sorceress
Screenshot 2021-06-14 173018.png

او با تسلط بر عناصر متفاوت، میتواند با فرستادن قدرت های یخی، برق، آتش و ... دشمنان را نابود کند.

Druid
Screenshot 2021-06-14 173348.png
او نگهبان و حافظ حیات وحش و موجودات وحشی است. او میتواند تبدیل به خرس یا گرگینه شود، به حیوانات دستور دهد و جادوهای کهن و بسیار مخرب مربوط به زمین، آتش، باد و یخ را استفاده کند.

ویژگی های اضافه شده به گیم پلی بازی

قابلیت ladder season که در آن بازیکن میتواند پیشرفت خود را با بهترین و قدرتمند ترین پلیرها مقایسه کند.

رابط کاربری بازسازی شده

شما میتوانید اطلاعات کامل کاراکتر خودتون رو ببینید، آیتم ها رو با هم مقایسه کنید و از قابلیت های دیگر رابط کاربری بازسازی شده استفاده کنید.

استش بزرگتر
در این نسخه از بازی فضای بزرگتری برای آیتم های لوت شده در نظر گرفته شده است و همچنین یک tab shared stash به بازی اضافه شده.
bullet-icon@2x.png
استش شخصی از 8*6 به 10*10 افزایش یافته است.
bullet-icon@2x.png
استش تب مشترک میان تمام کاراکترهای شما در اکانت battle.net
bullet-icon@2x.png
هم اکنون میتوان آیتم ها را بین تمام هیروها به سادگی جابجا کرد

ارتش خود را تشکیل بدهید

یکی از بهترین ویژگی های بازی ، کوآپ 8 نفره است که میتوانید با دوستانتان به لوت کردن و ماجراجویی بپردازید. هرچند با تعداد نفرات بیشتر، قدرت دشمنان نیز افزایش میابد.

اطلاعات تکمیلی

ویدیوهای مربوط به بازی

1- مقایسه ی بصری نسخه ی بازسازی شده با نسخه ی کلاسیک

2- تریلر اول

3- تریلر E3

پلتفرم های بازی

Screenshot 2021-06-14 180151.png

نسخه ی ریمستر بازی Diablo II بر روی پلتفرم های PC, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, PS4, PS5 و Switch عرضه خواهد شد.

نسخه های مختلف بازی همراه با قیمت

این بازی در دو نسخه ی Diablo® II: Resurrected و Diablo ® Prime Evil Collection با قیمت های 39.99 دلار و 59.99 دلار عرضه خواهد شد. نسخه ی Prime Evil، بازی Diablo III را هم شامل میشود.

تاریخ انتشار بازی

این بازی در تاریخ 23 سپتامبر سال جاری ( 1 مهر 1400) عرضه خواهد شد.

پ.ن: در صورت انتشار اطلاعات جدیدتر پست آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
یعنی از npc ها میخری یا منظورش تبادل بین بازیکن هاست البته من بنظرم میاد تو حالت انلاین از npc ها میشه هر ایتمی رو خرید تمامی راهنمای بیلد هایی که من دیدم بر اساس خرید ایتم و جالب تر خرید rune word بود

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
یعنی از npc ها میخری یا منظورش تبادل بین بازیکن هاست البته من بنظرم میاد تو حالت انلاین از npc ها میشه هر ایتمی رو خرید تمامی راهنمای بیلد هایی که من دیدم بر اساس خرید ایتم و جالب تر خرید rune word بود

نه از بقیه بر و بچه های بازیکن میخرید.
آنلاین اینجوری نیست .. حداقل من که فرق خاصی توی حالت آنلاین و سینگل خودمون ندیدم. البته یک سری Runeword ها و ... فقط روی Ladder و Realm اتفاق میفته .

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام دوستان.
توجهتون رو جذب میکنم به عکس زیر ! :biggrin1:
نه جادوگری در کاره. نه حقه ای . نه Cheat و نه هیچ چیز غیر معمول دیگه !

vowuj6.jpg

بَه بَه . بَه بَه ! سید میبینم که Iced Earth گذاشتی تو امضات !

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
خوب چیه مگه حاجی صحنه قبل از درگیریه دیگه:cheesygri

پ ن: کلا من این اهنگ رو بیشتر از بقیه کارای این گروه دوست دارم

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
شايعه ديابلو 3

آقا با عرض شرمندگي كه Off topic مي زنم ولي همونطور كه مي دونيد اين چند روزه شايعه معرفي يك بازي در تاريخ اول ماه مي خيلي داغ شده خيلي وقت هم هست كه Diablo3.com يه شمارش معكوس زده حالا هم يك سايت هك يك خبر عجيب پست كرده در باره اسم بازي!
اين هم لينك ها:
سايت غير رسمي ديابلو 3 كه توسط طرفداران ديابلو 2 اداره مي شه و ربطي به Blizzard نداره:
http://www.diablo3.com

سايت هكفريومز كه شمارش معكوس جديد رو زده:
http://www.hackforums.net/showthread.php?tid=15519

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
سهیل جان این off topic بود؟ بابا شکسته نفسی میکنی :love:کلی حال کردم با این خبر البته خودم هم همیشه پیگیر diablo 3 بودم ولی شمارش معکوس رو خبر نداشتم امیدوارم این شایعه درست از اب دربیاد .
هرچند از حالا نمیشه گفت ولی حدس و تحلیلت چیه از قضیه؟ من که عرق سرد یه MMORPG رو تنم نشسته که اگه این طوری باشه خودم با یه عملیات انتحاری تو سالگرد 11 سپتامبر بلیزارد رو منفجر میکنم:cheesygri

آخرین ویرایش:

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
سهیل جان این off topic بود؟ بابا شکسته نفسی میکنی :love:کلی حال کردم با این خبر البته خودم هم همیشه پیگیر diablo 3 بودم ولی شمارش معکوس رو خبر نداشتم امیدوارم این شایعه درست از اب دربیاد .
هائوون؟ نه بابا جَو گیر نشو. این خبر مال چند روز پیش بود، و بعدش هم یه خبر اومد که خود بر و بچه های این سایت گفتن که این شمارش معکوس ربطی به اومدنِ Diablo III نداره! منتها الان لینکش دم دستم نیس بدم :\

Mephisto

کاربر سایت
Apr 22, 2008
3
RED5

من زیاد پیگیر جریانات بلیزارد نیستم اما دوسال پیش یه استودیو مخفی به اسم RED5 توی بلیزارد تاسیس شد.
به نظر من( متواضع هم هستم) بهتره که تام رایز فعلا این کار رو انجام نده چونکه با این کار احتمالا قسمتی از طرفدارای wOw رو از دست میده . و البته تعداد زیادی از منفیست های دیابلویی رو که نمیتون خاطرات بی یل رو از ذهنشون پاک کنن.

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
ديابلو 3

البته خود سايت گفته كه اول ماه مي خبر عرضه ديابلو 3 به صورت رسمي منتشر نميشه. ممكنه منظورش اين باشه كه به صورت غير رسمي منتشر ميشه؟;)
اما من فكر ديگه اي ميكنم. به نظر من بليزرد خيلي وقته www.diablo3.com رو خريده و روز اول ماه مي خبر خريد اين domain توسط Activision-Blizzard به طور رسمي اعلام ميشه يا سايت ديابلو 3 مستقيماً refer ميكنه به www.blizzard.com كه يعني...خبر عرضه بازي به طور رسمي اعلام نشده ولي به عبارت بهتر اسمشو نيار خودشو بيار.
در مورد MMO هم تقريباً مطمئن هستم MMO ميشه. چون تو سايت خود بليزرد هم ليست استخدام ها براي كار در تيم ديابلو و ديابلو 2 به يك بازي MMORPG نسل بعد اشاره ميكنه (نسل بعدش هم مشكوكه كه ميتونه به كنسول ها اشاره داشته باشه). خيلي از شايعات هم از MMO بودن بازي خبر مي دن ولي تازگي ها من يك منبع درست و حسابي كه با كارمنداي بليزرد در ارتباط بود رو تو يكي از سايت ها ديدم كه مي گفت الان چهار ساله بازي در دست توليده و يك بار به طور كامل دور ريخته شده و MMO نيست. به هر حال شايعات انقدر زياده كه هيچ حرفي نميشه زد.
ویرایش: آقا برو تو این آدرس. اوضاع شدیداً قمر در عقرب شده مثل اینکه واقعاً خبراییه...
http://www.hackforums.net/showthread.php?tid=15519

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
تا جایی که من یادم میاد نه تنها com بلکه بقیه پسوند های دیگه رو خریده حالا شاید این خرید رو رسما اعلام کنند یادم نیست این قضیه رو کجا دیدم ولی بیشتر شبیه خبر رسمی بود تا شایعه

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
نگفتم؟؟؟

اما من فكر ديگه اي ميكنم. به نظر من بليزرد خيلي وقته www.diablo3.com رو خريده و روز اول ماه مي خبر خريد اين domain توسط Activision-Blizzard به طور رسمي اعلام ميشه يا سايت ديابلو 3 مستقيماً refer ميكنه به www.blizzard.com كه يعني...خبر عرضه بازي به طور رسمي اعلام نشده ولي به عبارت بهتر اسمشو نيار خودشو بيار.

نگفتم؟ الآن یک چند دقیقه ای هست که این اتفاق افتاده. ولی جالب اینه صاحبای Domain اون رو به طور مجانی به بلیزرد دادند. حالا فریوم Diablo3.com رفته رو یک Domain جدید به اسم www.diablofans.com . قراره 28 و 29 جون امسال بلیزرد تو پاریس یک World Wide Invitational داشته باشه (درست مثل کره که Starcraft 2 رو معرفی کرد). به نظر من دیابلو 3 اونجا رسماً معرفی میشه. شمارش معکوس واقعی امروز شروع شده. ببینیم حرف من درست در میاد یا نه؟

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
while Blizzard is indeed acquiring the diablo3.com domain name, they told me that this shouldn't be considered an announcement for the Diablo 3 game we've been waiting for all these years. They acquire new domains all the time. While this is true, I personally can't help but think that this is a confirmation of sorts that they're working on the next Diablo game. Sure, they can claim it's because they want to protect their intellectual properties 'n what have you, but I can't imagine they would all of a sudden be so interested in the diablo3.com domain if they weren't working on a new Diablo 3 game behind the scenes
/:):arrowu:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
آقايون ديابلو باز، ما نيز بسي پايه هستيم اگه دوستان ما تازه كارا رو راه بدن.
البته نع اونقد تازه كار ... ولي خوب، ادعايي نداريم.
هم من و هم دوستم PeaCe هستيم، اگه قراري ميذارين، بگين كه ما هم بيايم.

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
آقايون ديابلو باز، ما نيز بسي پايه هستيم اگه دوستان ما تازه كارا رو راه بدن.
البته نع اونقد تازه كار ... ولي خوب، ادعايي نداريم.
هم من و هم دوستم PeaCe هستيم، اگه قراري ميذارين، بگين كه ما هم بيايم.
خوش اومدی :)
والا ما تقریباً اصلاً مالتی پلیر بازی نمیکنیم، هر کی جدا واسه خودش یه نفره میره لذتشو میبره بعد میاد میگه چیکارا کرده تا بقیه هم لذتشو ببرن :biggrin1:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
چرا؟! من يكم با رفيقم بازي كردم، وحشتناكه.

آقايون اگه پا باشن يه قراري بذاريم، البته ظاهرا شما پچ جديد ميگيرن و اين حرفا.

خلاصه من پايه مولتي هستم.
سروري هست كه با بازي كپي بشه توش بازي كرد؟ مثله سرور هاي خصوصي WoW.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر