Diablo II: Resurrected | PC

diablo-II-resurrected-pc-specs.jpg

بازی Diablo II: Resurrected ، نسخه ی بازسازی شده ی بازی کلاسیک Diablo II است که با گیم پلی اوریجینال و قابلیت های بصری و فنی فراوان، قرار است خاطرات زیادی رو برای گیمرهای قدیمی زنده کند. از جمله اصلی ترین قابلیت های بازی ، اضافه شدن رزولوشن 4k (2160p) و Dolby 7.1 به این نسخه از بازی میباشد.

قابلیت های نسخه ی بازسازی شده

bullet-icon@2x.png
گرافیک ریمستر شده- مانسترها، هیروها، آیتم ها و اسپل ها همه بازسازی شده اند.
bullet-icon@2x.png
یک داستان حماسی در 5 اکت مجزا
bullet-icon@2x.png
بازی با حفظ گیم پلی اورجینال، ریشه های اصلی اش را تغییر نداده است.
bullet-icon@2x.png
پشتیبانی battle.net
bullet-icon@2x.png
قابلیت cross-progression که بازیکن میتواند ادامه ی ماجراجویی اش را در پلتفرم دیگری انجام دهد.
bullet-icon@2x.png
و قابلیت های بسیار دیگر ....

بازگشت "ارباب نابودی"

این نسخه از بازی تمامی محتویات اکسپنشن ®Diablo II: Lord of Destruction رو در بر دارد. از جمله شما میتوانید با دو کلاس Assassin و Droid که در این اکسپنشن قابل بازی بودند، بازی رو تجربه کنید.

کلاس های بازی

بازی دارای 7 کلاس قدرتمند است که هرکدام 30 مهارت منحصر به فرد دارند.

Amazon
Screenshot 2021-06-14 164222.png

کلاس آمازون مهارت بالایی در پرتاب نیزه دارد و در شرایط جنگی با چابکی فرا انسانی خود عمل میکند. او به قدرت جادو وابسته است که مهارت های جنگی خود را افزایش دهد.

Assassin
Screenshot 2021-06-14 164813.png

او عضوی از سلسله ی Vizjerei (وِجِرای) میباشد، که به این منظور پایه گذاری شده است که mage های تبدیل شده به rogue را شکار کند. او یک متخصص هنرهای رزمی است که از تله های مرگبار و تکنیک های سایه برای نابودی دشمنانش استفاده میکند.

Necromancer
Screenshot 2021-06-14 172002.png

تسلط او بر زندگی و مرگ، به او توانایی احضار ارتشی از اسکلت ها و هیولاها را میدهد. او از زهر و نفرین علیه دشمنان خود استفاده میکند.

Barbarian
Screenshot 2021-06-14 172355.png

او یک بیابان گرد سرگردان است که با خشونت و قدرت فیزیکی بالای خود و مهارت در استفاده از سلاح ها از فریادهای خود استفاده میکند که به یارانش قدرت بدهد و دشمنانش را تضعیف کند.

Paladin
Screenshot 2021-06-14 172659.png

ایمان یک پالادین سلاح ها و به خصوص سپرش هستند. او با استفاده از aura های قدرتمندش ، از ترکیب قدرت های رزمی و دفاعی اش بهره میگیرد که شیاطین را نابود کند.

Sorceress
Screenshot 2021-06-14 173018.png

او با تسلط بر عناصر متفاوت، میتواند با فرستادن قدرت های یخی، برق، آتش و ... دشمنان را نابود کند.

Druid
Screenshot 2021-06-14 173348.png
او نگهبان و حافظ حیات وحش و موجودات وحشی است. او میتواند تبدیل به خرس یا گرگینه شود، به حیوانات دستور دهد و جادوهای کهن و بسیار مخرب مربوط به زمین، آتش، باد و یخ را استفاده کند.

ویژگی های اضافه شده به گیم پلی بازی

قابلیت ladder season که در آن بازیکن میتواند پیشرفت خود را با بهترین و قدرتمند ترین پلیرها مقایسه کند.

رابط کاربری بازسازی شده

شما میتوانید اطلاعات کامل کاراکتر خودتون رو ببینید، آیتم ها رو با هم مقایسه کنید و از قابلیت های دیگر رابط کاربری بازسازی شده استفاده کنید.

استش بزرگتر
در این نسخه از بازی فضای بزرگتری برای آیتم های لوت شده در نظر گرفته شده است و همچنین یک tab shared stash به بازی اضافه شده.
bullet-icon@2x.png
استش شخصی از 8*6 به 10*10 افزایش یافته است.
bullet-icon@2x.png
استش تب مشترک میان تمام کاراکترهای شما در اکانت battle.net
bullet-icon@2x.png
هم اکنون میتوان آیتم ها را بین تمام هیروها به سادگی جابجا کرد

ارتش خود را تشکیل بدهید

یکی از بهترین ویژگی های بازی ، کوآپ 8 نفره است که میتوانید با دوستانتان به لوت کردن و ماجراجویی بپردازید. هرچند با تعداد نفرات بیشتر، قدرت دشمنان نیز افزایش میابد.

اطلاعات تکمیلی

ویدیوهای مربوط به بازی

1- مقایسه ی بصری نسخه ی بازسازی شده با نسخه ی کلاسیک

2- تریلر اول

3- تریلر E3

پلتفرم های بازی

Screenshot 2021-06-14 180151.png

نسخه ی ریمستر بازی Diablo II بر روی پلتفرم های PC, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, PS4, PS5 و Switch عرضه خواهد شد.

نسخه های مختلف بازی همراه با قیمت

این بازی در دو نسخه ی Diablo® II: Resurrected و Diablo ® Prime Evil Collection با قیمت های 39.99 دلار و 59.99 دلار عرضه خواهد شد. نسخه ی Prime Evil، بازی Diablo III را هم شامل میشود.

تاریخ انتشار بازی

این بازی در تاریخ 23 سپتامبر سال جاری ( 1 مهر 1400) عرضه خواهد شد.

پ.ن: در صورت انتشار اطلاعات جدیدتر پست آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
بالاخره این ACT II هم تموم شد و رسیدیم به ACT III . ولی کل ACT II یه طرف این یه تیکه آخرش تو Talrasha's Tomb یه طرف ! :(( واقعا اشکمو درآوردن این اسکلت ها و اون موجودات احمقی که زندشون میکنن.
وقتی میرسیدم به اینا اسکلت ها رو دونه دونه میکشیدم چند اطاق اونورتر بعد میزدمشون که فاصله زیاد باشه و نتونه زندشون کنه بعد دوباره میرفتم جلو، چند تا اسکلت که میمومدن به هوای من دوباره فرار میکردم میرفتم چند تا اطاق اونطرف تر و .... خلاصه به همین منوال رد کردم.
حالا بماند یه سری ها رو هم یه جورایی پیچوندم. یه دسته از این قول بیابونی ها که گرز دستشونه و هیکل خیلی بزرگی دارن و زنجیر به دست و پاشون بستس (هیچ رقمه هم نمیشد زدشون) رو کشوندم تو یه اتاق بعد در رو بستم بعد سریع یه Teleport Scrollباز کردم رفتم تو شهر و بعد با همون Teleport عادی که تو شهره و میشه بپری به همه جا برگشتم دوباره تو مقبره. :biggrin1: اگه اینجوری نمیکردم خوب چلاق که نبودن پشت سرم در رو باز میکردن و میومدن دنبالم اما اینجوری هیچ کاری نمیتونستن بکنن !! :biggrin1: چند گروهی رو همینجوری دور زدم.
از نظر زمانی هم حدود ساعت 10 شب رفتم داخل مقبره تالراشا و حدود ساعت 3 نصفه شب رسیدم به اونجا که باید عصا رو کار بزاری! (5 ساعت ناقابل) Duriel رو نسبتا راحت زدم و مشکلی نبود اما فک کنم ضربان قلبم در دقیقه 2-3 تایی هم از مرغ مگس خوار بیشتر شده بود !!! :biggrin1:

آخرین ویرایش:

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
نوشته شده توسط [DOG];371548:
منم اگر بخوام بازي كنم بازي حالت offline هم داره ؟
از جاي خاصي بايد تهيه كنم؟
پچ خاصي احتياج هست؟
بله حالت آفلاین هم داره، یه نفره میری جلو حالشو میبری.
صفحات قبلی همین تاپیک رو یه نیگا بنداز توش توضیح داده شده که چه چیزایی لازم داری.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
بسلامتی hell رو شروع کردم و دو تا ماموریت اول رو انجام دادم و تا حالا که مشکلی نداشتم
کلا راحت تر از اون چیزیه که فکر میکردم حداقل تاحالا

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
خوب به سلامتی این ACT III هم تموم شد و رسیدیم به Hell تو Hell !!
جالب اینجاست که ACT III از دو تای اولی راحت تر بود و به جز این یه تیکه آخرش قبل از Mephisto بقیه بازی زیاد هم سخت نبود !!
امیدواریم این دو تا ACT باقی مونده هم به خیر و خوشی تموم شه و از شر این Hell راحت شیم. ;)
-------------------
سید امیدوارم همه جای بازی به همین راحتی اولش برات باشه. :cool:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام دوستان.
ACT IV هم تموم شد و موفق شدم دیابلو رو شکست بدم . خیلی خوشحالم.
امیدوارم این ACT آخر هم به سلامتی تموم شه.
اینم یه عکس در حالی که دیابلو سََقَط شد و دود شد رفت هوا !! :cheesygri

v4qn1c.jpg

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
سلام به همه دوستان ،

به به ، به به ،

دیابلو عالی منور :laughing:

همه دوستان به hell رسیدن و دارن دیگه میزنن تو گوشش

من همون اول سال act V بودم ولی یکم خسته شدم دیگه ادامه ندادم ، الان وسطای act V هستم .

در کل hell زیاد سخت نیست . مشکلش بعضی جاهایه شلوغ هستش که boss monster هایی با چند تا extra داره . مثل extra strong ، fast ، stone skin , lightning enchanted و cursed . این lightining enchanted با multi shot و extra fast که قاطی میشد مساوی بود با مرگ .

ولی به شکر یه اسپل - chilling armor - مشکل این lightining enchanted حل شد برام

یه سری عکس از ایتم ها و چیزای دیگه دارم که میخوام بذازم ولی منتظرم تا تموم کنم بعد .

این boss های اصلی هم که اصلا مشکل نیستن چون immunity ندارن . diablo و anderail , duriel راحتتر از normal هستن !

اخه من Meteor ام 4000 تا damage اولیه داره و با DOT اش فکر کنم به 20000 هم میرسه

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
با سلام ؛
این عکسا رو هم میخواسم بعدا بزارم ، ولی چون در راستای سوال سید بود گفتم الان بذارم

این هم از حضرت Diablo Clone

2myn4sn.jpg

20f3ngp.jpg

این هم Diablo تو Hell (نمیدونم شایدم nightmare)

21dho9x.jpg

محمد جان اون patch که دادی وقتی کاراکتر رو load میکنم error میده دلیلش چی میتونه باشه ؟

اونو من کلی ور رفتم تا را افتاد ؛ خیلی بد قلقه

اول اینکه باید کرکت همون game.exe ایی که ماله deviance هستش باشه

بعدش باید اینو در همون شاخه ای که diablo رو نصب کردی نصب کنی

مثل این عکس

jhtzf4.jpg

بعدش باید این PatchD2gfxDll.exe رو اجرا کنی

بعد کافیه PlugY.exe رو اجرا کنی ;)

آخرین ویرایش:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
محمد جان این عکس های دیابلو کلان مربوط به کاراکتر خودته ؟؟؟
جل الخالق ! :eek: چرا این دیابلو تو Act II ظاهر شده ؟
----------------------------------
آقا من حدودا 15 دقیقه پیش این Ancient ها رو کشتم الان طبقه دوم هستم نزدیک Baal و به احتمال زیاد ظرف یکی دو ساعت آینده بکشمش !
فقط یه چیز برام عجیب بود این Ancient که جرو Boss ها هستن Immune داشتن که . من و خرسم پدرمون در اومد تا زدیمشون. یعنی بهتر بگم شانسی زدیمشون !
همین جوری داشتیم اون وسط من بدو آهو بدو میکردیم که رفتم یه گوشه دیدم فقط یکیشون اومد جلو و بقیه معلوم نیست کجا رفتن ! اولی همون یارو بود که یه تبر بزرگ دستشه و هی میپره ! این بابا نسبت به Cold ایمن بود و من با جادوهای Fire و کمک خرسم راحت زدمش. بعد رفتم یه ذره جلوتر بازم شانس آوردم یکیشون اومد. همون یارو که 2 تا تیر دستشه و پرت میکنه. این بابا نسبت به Fire , Lighting ایمن بود. من با جادوهای یخم سرعتش رو تا حدودی کم میکردم و خرسم هم میزد. 10 - 15 دفه خرسمو کشت تا تونستیم بزنیمش. حالا رسیدیم به این آخری که شمشیر و سپر داره و هی فر میخوره. این بابا نسبت به Fire , Cold ایمن بود و جادوها من کشک ! فقط میموند خرسم !
تا خرسم رو Summon میکردم یه فر میخورد میزد میکشتش ! پدر منو در آورد تا زدمش :(( فک کنم یه 50 دفه ای خرسمو زد تا کارشو تموم کردیم.
حالا شدیدا این وسط خورده بودم به کمبود Mana , Health Potion و خیلی خیلی شانس آوردم . متاسفانه همون طور که خودتون میدونین از تلپورت هم نمیشه استفاده کرد و رفت خون و مانا گرفت.
خلاصه شانسی شانسی زدمشون. خیلی خیلی سخت بودن.
حالا من موندم یه کاراکتر مثل Sorceress که جادوهاش Cold , Fire هست اون سومی که نسبت به جفتش ایمن هست رو چطوری میخواد بزنه ؟؟؟؟ :confused:

behnambox04

کاربر سایت
Feb 8, 2006
46
من مدتها پیش دیابلو 2 رو خریده بودم جالب اینه که اونی که من اوائل بازی میکردم 6 مرحله اول رو کلهم نداشت و یک دفعه از وسطا شروع میکرد به بازی.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
محمد جان اجراش کردم و احتیاجی به اون deviance نداشت با RAZR هم اجرا میشه فقط حتما باید تو دایرکتوری بازی باشه
متاسفانه یا خوشبختانه کلون دیابلو به من هم تو اخر ACT III حمله کرد درست قبل از ورودی معبد مفیستو منم مجبور شدم دورش بزنم و فرار کنم کلا اولین موجودی بود که ازش فرار کردم عکس هم گرفتم که اگه یاد گرفتم چطور باید بزارم حتما میزارمشون

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام دوستان.
شب شنبس !
برای غافلگیری اموات Andariel , Duriel , Mephisto , Diablo خصوصا مرحوم تازه در گذشته Baal اجماعا من یقرا فاتحه !!! :biggrin1:

23l1bu9.jpg

2rgc1s9.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر