Diablo II: Resurrected | PC

diablo-II-resurrected-pc-specs.jpg

بازی Diablo II: Resurrected ، نسخه ی بازسازی شده ی بازی کلاسیک Diablo II است که با گیم پلی اوریجینال و قابلیت های بصری و فنی فراوان، قرار است خاطرات زیادی رو برای گیمرهای قدیمی زنده کند. از جمله اصلی ترین قابلیت های بازی ، اضافه شدن رزولوشن 4k (2160p) و Dolby 7.1 به این نسخه از بازی میباشد.

قابلیت های نسخه ی بازسازی شده

bullet-icon@2x.png
گرافیک ریمستر شده- مانسترها، هیروها، آیتم ها و اسپل ها همه بازسازی شده اند.
bullet-icon@2x.png
یک داستان حماسی در 5 اکت مجزا
bullet-icon@2x.png
بازی با حفظ گیم پلی اورجینال، ریشه های اصلی اش را تغییر نداده است.
bullet-icon@2x.png
پشتیبانی battle.net
bullet-icon@2x.png
قابلیت cross-progression که بازیکن میتواند ادامه ی ماجراجویی اش را در پلتفرم دیگری انجام دهد.
bullet-icon@2x.png
و قابلیت های بسیار دیگر ....

بازگشت "ارباب نابودی"

این نسخه از بازی تمامی محتویات اکسپنشن ®Diablo II: Lord of Destruction رو در بر دارد. از جمله شما میتوانید با دو کلاس Assassin و Droid که در این اکسپنشن قابل بازی بودند، بازی رو تجربه کنید.

کلاس های بازی

بازی دارای 7 کلاس قدرتمند است که هرکدام 30 مهارت منحصر به فرد دارند.

Amazon
Screenshot 2021-06-14 164222.png

کلاس آمازون مهارت بالایی در پرتاب نیزه دارد و در شرایط جنگی با چابکی فرا انسانی خود عمل میکند. او به قدرت جادو وابسته است که مهارت های جنگی خود را افزایش دهد.

Assassin
Screenshot 2021-06-14 164813.png

او عضوی از سلسله ی Vizjerei (وِجِرای) میباشد، که به این منظور پایه گذاری شده است که mage های تبدیل شده به rogue را شکار کند. او یک متخصص هنرهای رزمی است که از تله های مرگبار و تکنیک های سایه برای نابودی دشمنانش استفاده میکند.

Necromancer
Screenshot 2021-06-14 172002.png

تسلط او بر زندگی و مرگ، به او توانایی احضار ارتشی از اسکلت ها و هیولاها را میدهد. او از زهر و نفرین علیه دشمنان خود استفاده میکند.

Barbarian
Screenshot 2021-06-14 172355.png

او یک بیابان گرد سرگردان است که با خشونت و قدرت فیزیکی بالای خود و مهارت در استفاده از سلاح ها از فریادهای خود استفاده میکند که به یارانش قدرت بدهد و دشمنانش را تضعیف کند.

Paladin
Screenshot 2021-06-14 172659.png

ایمان یک پالادین سلاح ها و به خصوص سپرش هستند. او با استفاده از aura های قدرتمندش ، از ترکیب قدرت های رزمی و دفاعی اش بهره میگیرد که شیاطین را نابود کند.

Sorceress
Screenshot 2021-06-14 173018.png

او با تسلط بر عناصر متفاوت، میتواند با فرستادن قدرت های یخی، برق، آتش و ... دشمنان را نابود کند.

Druid
Screenshot 2021-06-14 173348.png
او نگهبان و حافظ حیات وحش و موجودات وحشی است. او میتواند تبدیل به خرس یا گرگینه شود، به حیوانات دستور دهد و جادوهای کهن و بسیار مخرب مربوط به زمین، آتش، باد و یخ را استفاده کند.

ویژگی های اضافه شده به گیم پلی بازی

قابلیت ladder season که در آن بازیکن میتواند پیشرفت خود را با بهترین و قدرتمند ترین پلیرها مقایسه کند.

رابط کاربری بازسازی شده

شما میتوانید اطلاعات کامل کاراکتر خودتون رو ببینید، آیتم ها رو با هم مقایسه کنید و از قابلیت های دیگر رابط کاربری بازسازی شده استفاده کنید.

استش بزرگتر
در این نسخه از بازی فضای بزرگتری برای آیتم های لوت شده در نظر گرفته شده است و همچنین یک tab shared stash به بازی اضافه شده.
bullet-icon@2x.png
استش شخصی از 8*6 به 10*10 افزایش یافته است.
bullet-icon@2x.png
استش تب مشترک میان تمام کاراکترهای شما در اکانت battle.net
bullet-icon@2x.png
هم اکنون میتوان آیتم ها را بین تمام هیروها به سادگی جابجا کرد

ارتش خود را تشکیل بدهید

یکی از بهترین ویژگی های بازی ، کوآپ 8 نفره است که میتوانید با دوستانتان به لوت کردن و ماجراجویی بپردازید. هرچند با تعداد نفرات بیشتر، قدرت دشمنان نیز افزایش میابد.

اطلاعات تکمیلی

ویدیوهای مربوط به بازی

1- مقایسه ی بصری نسخه ی بازسازی شده با نسخه ی کلاسیک

2- تریلر اول

3- تریلر E3

پلتفرم های بازی

Screenshot 2021-06-14 180151.png

نسخه ی ریمستر بازی Diablo II بر روی پلتفرم های PC, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, PS4, PS5 و Switch عرضه خواهد شد.

نسخه های مختلف بازی همراه با قیمت

این بازی در دو نسخه ی Diablo® II: Resurrected و Diablo ® Prime Evil Collection با قیمت های 39.99 دلار و 59.99 دلار عرضه خواهد شد. نسخه ی Prime Evil، بازی Diablo III را هم شامل میشود.

تاریخ انتشار بازی

این بازی در تاریخ 23 سپتامبر سال جاری ( 1 مهر 1400) عرضه خواهد شد.

پ.ن: در صورت انتشار اطلاعات جدیدتر پست آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,035
نام
آریا
و باز هم افتخاری دیگر برای کـِلن MaMMaD!

بالاخره تونستم بازی رو با دیفیکالتی Hell تموم کنم /D:\
این موفقیت رو به تمام اعضای کـِلن تبریک میگم، الان اشک شوق توی چشمهام حلقه زده :crying1:

7890c3cee5d75ec629bb88b11bfcc06c76c564f4.jpg

بنده خدا Baal جسدش یخ زد و ترکید واسه همین در این صحنه مشاهده نمیشه :\
اولآ خیلی تبریک میگم ! با اینکه خودم اصلآ نمیدونم چی به چیه ولی از هرکی بازی کرده شنیدم برای تموم کردن بازی روی این Difficulty باید برای یه مدتی از زندگی خداحافظی کنی !
حالا کلآ چقدر طول کشید تا تموم شد ؟!!

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
اولآ خیلی تبریک میگم ! با اینکه خودم اصلآ نمیدونم چی به چیه ولی از هرکی بازی کرده شنیدم برای تموم کردن بازی روی این Difficulty باید برای یه مدتی از زندگی خداحافظی کنی !
حالا کلآ چقدر طول کشید تا تموم شد ؟!!
ممنون :) اینجوری که XFire نشون میده، تقریباً بیشتر از 40 ساعت طول کشیده تا خودِ Hell رو تموم کنم. اما میدونی که برای اینکه اصولاً بتونی Hell رو بازی کنی، باید قبلش 2 بار بازی رو تموم کرده باشی (با دیفیکالتی های پایینتر). یعنی احتمالاً مثلاً 60 ساعت هم قبلش بازی کرده بودم. جمعاً شاید بشه یه چیزی حدود 100 ساعت.

اقا من اصلا از RPG خوشم نمیاد ولی با این همه تعریفی که شما از این بازی میکنین من فکر کنم بزرگترین اشتباهم رو انجام دادم که این بازی رو بازی نکردم میگم حالا اگه من بخوام بازی کنم این بازی از کجا گیر بیارم یه ادرس اگه بدین ممنون میشم بعد اسم بازی دقیقا چیه ؟:blushing:
خوش اومدی :)
اسم خودِ بازی اینه: Diablo II، که سه تا CD ـــه.
یه Expansion Pack هم داره به اسم Lord of Destruction که یه CD ــــه.

اصولاً پیشنهاد میکنم که بدون اکسپنشن اصلاً بازی نکنی. اگه تهران هستی میتونی بری از آبی کامپیوتر بخری، اونجا آرشیو گیم و نرم افزار دارن معمولاً همه چی توش پیدا میشه.

آدرس: میدان فاطمی، بازارچه هدیه، شماره 13
تلفن: 88955519

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
به به ببین اینجا چه خبره ، میبینم حاجی مصطفی و سید بعد از سالها پست میزنن
چه عجب این طرفا ، مگه اینکه Diablo باشه شما رو ببینینم

میگم حاجی میبینم که از جرگه جادوگرها خارج شدی رفتی سراغ طرفداران طبیعت :p
دیگه از طرفداری sorceress فقط من موندم

به حمید اقام تبریک میگم ، منم یه رفیق داشتم اون به من diablo رو داد اون زمان صحبت از hell و اینا میکرد؛ منم نمیدونستیم چی میگه

با این که بازیهای خوبین ولی قدیمی شدن ، گرافیکشون چنگی به دل نمیزنه . اگه پایه ای ماجول nwn2 یا ماجواهای معروف nwn بازی کنیم

سلام محمد جان خوبی اقا؟:love:
من گاها به سایت میام سر میزنم .در مورد پیشنهادت والا من هر کار میکنم حس neverwinter رو ندارم مثل شماره یکش حال نمیده به من نمیدونم چرا فعلا میخوایم با حاجی بریم تو خط psp

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
سختیش اولش یه خورده شوکه میکنه آدمو :D
منم یه Potion Master خوشحال هستم :D
این یه کلاس جدیده و به یک عدد Barbarian اطلاق میشه که اقذه Potion حمل کنه جا برا Quest Item ـهاش نمونه :D

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
حمید جون مبارک باشه این پیروزی گران بها ;) دیر رسیدم تموم شد نه؟ :D

بابا این tomb of tal rasha منو **** کرده :D 7 تا tomb بود 6 تاش رو گشتم چیزی نصیبم نشد احتمالا همین آخریه باشه :D
نشونه خاصی نداره عین من آدم انقدر دور خودش نگرده؟

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
به به ببین اینجا چه خبره ، میبینم حاجی مصطفی و سید بعد از سالها پست میزنن
چه عجب این طرفا ، مگه اینکه Diablo باشه شما رو ببینینم
مخلصیم محمدجان. :love:
بالاخره از مزایای تمام شدن آش خوریه دیگه ! :biggrin1:
یگم حاجی میبینم که از جرگه جادوگرها خارج شدی رفتی سراغ طرفداران طبیعت
دیگه از طرفداری sorceress فقط من موندم
ما همیشه طرفدار جادو هستیم اما تو دیابلو با این یارو شغال سواره :biggrin1: خیلی حال میکنم.
من هنوزم Sorcerer دوست دارم. اگه یادت باشه اونموقع که داشتم Icewind Dale 2 میرفتم 3تا از 5 تا کاراکترم Sorcerer بود !
با این که بازیهای خوبین ولی قدیمی شدن ، گرافیکشون چنگی به دل نمیزنه . اگه پایه ای ماجول nwn2 یا ماجواهای معروف nwn بازی کنی
والا منم یه جوریایی حس سید رو دارم اما زده به سرم بعد از این دیابلو برم سراغش ببینم چی میشه. ;)
گه تهران هستی میتونی بری از آبی کامپیوتر بخری، اونجا آرشیو گیم و نرم افزار دارن معمولاً همه چی توش پیدا میشه.
اه اه اه. من پیشنهاد میکنم اصلا سمت آبی کامپیوتر نری !
برو مغازه دست چپیش به اسم پارادایس. این آبی ها خیلی ادعاشون میشه و فکر میکنن آرشیوشون گنجینه ای هست که هر قیمتی که خواستن میدن. خبر ندارن که با وجود تورنت دیگه آرشیو قدیمی و این حرفا معنی نداره !!!!
به نظر من برو پارادایس طرف اصلا ادعاش نمیشه و خیلی هم منصف تر و خوش برخوردتره ! ;)
فعلا میخوایم با حاجی بریم تو خط psp
:biggrin1:
بابا این tomb of tal rasha منو **** کرده 7 تا tomb بود 6 تاش رو گشتم چیزی نصیبم نشد احتمالا همین آخریه باشه
نشونه خاصی نداره عین من آدم انقدر دور خودش نگرده؟
:eek::eek:
میگم برادر شما هم گرفتی ما رو ها !!
خوب یارو Dragnon (درست نوشتن اسمشو ؟) بهت میگه دیگه کدوم یکی اصلیه !
شما اصلا Quest هاتو چک کردی ؟ تو کوئست هات عکس سمبلی که روی ورودی اصلی هست رو کشیده. یه مربع هست.
البته موقعی که اون Summoner رو میکشی 6 تا سمبل اشتباه رو اونجا نشون داده. هر کدوم از اون 7 تا که جزو این 6 تا نیست میشه سمبل ورودی اصلی !

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
میگم برادر شما هم گرفتی ما رو ها !!
خوب یارو Dragnon (درست نوشتن اسمشو ؟) بهت میگه دیگه کدوم یکی اصلیه !
شما اصلا Quest هاتو چک کردی ؟ تو کوئست هات عکس سمبلی که روی ورودی اصلی هست رو کشیده. یه مربع هست.
البته موقعی که اون Summoner رو میکشی 6 تا سمبل اشتباه رو اونجا نشون داده. هر کدوم از اون 7 تا که جزو این 6 تا نیست میشه سمبل ورودی اصلی !
نه برادر من کجا شما رو گرفتم :D
من اصلا سمت dragnon نرفتم که باهاش صحبت کنم :D خو symbol ورودی اصلی رو دیدم یه مربع هست :D ولی خو جایی ندیدم این symbol ها رو اصلا :D از سمیر هم پرسیدم که ماشالله جواب سر بالا رو به پایین داد ! گفت همه رو بگرد منم گشتم شانس قشنگم دقیقا افتاد آخری :D یعنی من دهنم آسفالت گشت 6 تا tomb اضافه گشتم :D

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
من اصلا سمت dragnon نرفتم که باهاش صحبت کنم :D خو symbol ورودی اصلی رو دیدم یه مربع هست :D ولی خو جایی ندیدم این symbol ها رو اصلا :D از سمیر هم پرسیدم که ماشالله جواب سر بالا رو به پایین داد ! گفت همه رو بگرد منم گشتم شانس قشنگم دقیقا افتاد آخری :D یعنی من دهنم آسفالت گشت 6 تا tomb اضافه گشتم :D
این Dragnon بچه خوبیه ! باهاش صحبت کن ضرر نمیکنی ! :biggrin1:
خوب سمبل هارو یا روی ستونهای کوچولویی :biggrin1: دو طرف درب ورودی زده. یا روی اون قاب سنگی دور درب ورودی.
کاملا مشخصه سمبلها.
با Druid اگه بازی کنی سمبل ها رو بزرگتر هم نشون میده ! باور نداری ؟ برو بشین بازی رو از اول با Druid برو خوت میبینی !!!!!!!!! :biggrin1::-"

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا

ببین اصولا کل اون Tomb ها رو ما همیشه میگردیم .. !
و باید بگردی .. اصلا توفیق اجباری شده :D

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
خو ضرر نکردی که، XP جمع کردی Level-up شدی الان خوشحال باش.
اما حواست باشه، دفعه ی بعد که بازی کنی، علامت مقبره اصلی تال راشا لزوماً همینی نیست که این دفعه دیدی هااااا! هر دفعه شانسی یه کدومشونه. گفتم بگم که دفعه های بعد هم نری سر کار :biggrin1:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
با Druid اگه بازی کنی سمبل ها رو بزرگتر هم نشون میده ! باور نداری ؟ برو بشین بازی رو از اول با Druid برو خوت میبینی !!!!!!!!! :biggrin1::-"

نه اتفاقا با druid که میری علف و سبزه و خزه روی سمبل ها رو می پوشونه چیزی دیده نمیشه همه رو باید بگردی ولی وقتی با Paladin میری بهت وحی میشه که کدوم مقبره اصلیه اخه وقتی Paladin رو انتخاب میکنی یکی اون بالا میخوادت و حمایتت میکنه :biggrin1:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
نه اتفاقا با druid که میری علف و سبزه و خزه روی سمبل ها رو می پوشونه چیزی دیده نمیشه همه رو باید بگردی ولی وقتی با Paladin میری بهت وحی میشه که کدوم مقبره اصلیه اخه وقتی Paladin رو انتخاب میکنی یکی اون بالا میخوادت و حمایتت میکنه :biggrin1:

اتفاقا همیشهLadder های Battle.Net تقریبا 50 درصد Paladin اند :D
چون پارتی خورش خوبه و همه میخوانش .. مثل Monk توی GW که روی هوا میزدنش.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
این پچ 1.11 نصب نمیشه .

diablo%20ii.jpg
2u95mht.jpg

روی Diablo2 که پچی نمیخاد نصب کنیم ؟

نه خود Diablo2 پچ نمیخواد.
Crack کردید؟ فکر کنم میدونید که باید فایل اصلی بازی باشه برای patch کردن.
بعد اونوقت بازی که نصب شده ... شاید registry و اینها نداره.

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
نه خود Diablo2 پچ نمیخواد.
Crack کردید؟ فکر کنم میدونید که باید فایل اصلی بازی باشه برای patch کردن.
بعد اونوقت بازی که نصب شده ... شاید registry و اینها نداره.

نه خب Crack نکردم . نمیدونم .
شاید پچ خرابه !! حالا نمیشه بدون این پچ بازی کرد ؟ یا تاثیرش رو بازی زیاده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر