Devil May Cry 5

195151
  • Hideaki Itsuno بار دیگر به عنوان کارگردان بازی ایفای نقش می‌کند. از دیگر عناوین او می‌توان به DMC3, DMC4 و Dragon's Dogma اشاره کرد.
  • اتفاقات بازی پس از قسمت دوم در جریان است و در Red Grave City به وقوع می‌پیوندند. دانته و نیرو به طور قابل ملاحظه ای بزرگ تر شده اند.
  • به گفته ایتسونو، داستان بازی احساسی تر از گذشته خواهد بود و ممکن است بازیکنان را به گریه بیندازد.
  • دانته، نیرو و یک شخصیت کاملا جدید، قابل بازی خواهند بود.
  • موتور گرافیکی استفاده شده برای ساخت بازی، RE Engine می‌باشد که مدل ها و جرئیات واقعی ارائه می‌دهد و بازی بر خلاف نسخه های گذشته، رویه واقع گرایانه تری به خود گرفته است.
  • Nico، شخصیتی جدید و غیر قابل بازی است که نیرو را در ماموریت ها همراهی می‌کند. تخصص او در ساخت دست های مکانیکی و سلاح های جدید برای نیرو است.
  • دست مکانیکی جدید نیرو که Devil Breaker خوانده می‌شود، در صورت ضربه خوردن و یا اجرای برخی حرکات بسیار قدرتمند، خواهد شکست.
  • Devil Breaker های مختلفی برای نیرو طراحی شده است که هر کدام چندین قابلیت منحصر به فرد دارند:
    • Overture: قابلیت اجرای ضربات الکتریکی و ایجاد شوک های قدرتمند.
    • Gerbera: قابلیت شلیک لیزرهای الکتریکی
    • Ragtime: قابلیت آهسته کردن زمان برای مدت زمانی مشخص شده.
    • Punch Line: قابلیت پرتان دست به صورت موشک و سوار شدن بر روی آن.
    • Buster Arm: قابلیت پرتاب کردن دشمن ها به اطراف خصوصا برای مواقعی که تعداد زیادی از دشمنان نیرو را احاطه کرده اند.
    • Tomboy: قابلیت شارژ کردن Blue Rose برای اجرای شلیک های بسیار قدرتمند. همچنین قابلیت ارتقای قابلیت های Red Queen برای اجرای حرکات کاملا جدید و قدرتمند.
    • Helter Skelter: قابلیت تبدیل به تیغه های چرخان برای قطعه قطعه کردن دشمنان که شامل 3 حالت مختلف می‌باشد.
    • Rawhide: قابلیت تبدیل دست به نوعی شلاق که به وسیله آن می‌توان ضربات گروهی وارد کرد.
  • موتور سیکلتی که در تریلر معرفی نشان داده شد، یکی از سلاح های جدید دانته می‌باشد که به دو سلاح شمشیر/اره برقی تبدیل می‌شود.
  • موسیقی مبارزات بسته به Ranking بازیکن، اوج می‌گیرد. به این صورت که هر میزان کمبوهای شما Stylish تر باشد، ریتم موسیقی تندتر و بلند تر خواهد شد.
  • Photo Mode و Training Mode تایید شدند.
  • بازی در تاریخ 8 مارچ 2019 (17 اسفند 97) عرضه خواهد شد.
195156

195157
qkx2_video03.gif csyo_video02.gif 5le2_video01.gif
195162

آخرین ویرایش:

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
خب من دیگه نتونستم تحمل کنم و پایان بازی دیدم چون قیمتشم حتی نمیاد پایین دیگه بیخیال شدم~X(
خوب شد که دیدم و اصلا خوشم نیومد خیلی خیلی زود تموم شد..........هی دارن الکی کشش میدن بازی بیشتر مثل یه پیش درامد و یه زیرشاخه:| dmc4 هم همین بود منتظر یچی بودیم ولی اخرش هیچی نشد هیچ جاییش بجز صحنه تبدیل شدن نیرو جالب نبود.............:|

• Like
Reactions: Dante _Sparda

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
دو ساعتی بازی کردم جز گرافیک فنی پشم ریزون از لحاظ باقی موارد یک ده سالی از قافله عقبه بازی
امیدوارم در ادامه بهتر بشه

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
575
خب من دیگه نتونستم تحمل کنم و پایان بازی دیدم چون قیمتشم حتی نمیاد پایین دیگه بیخیال شدم~X(
خوب شد که دیدم و اصلا خوشم نیومد خیلی خیلی زود تموم شد..........هی دارن الکی کشش میدن بازی بیشتر مثل یه پیش درامد و یه زیرشاخه:| dmc4 هم همین بود منتظر یچی بودیم ولی اخرش هیچی نشد هیچ جاییش بجز صحنه تبدیل شدن نیرو جالب نبود.............:|
آره پایان بازی یک جور ی ناقص بود انگار باید ادامه داشته باشه من فکر کنم اینها از همین الان برای نسخه بعدی برنامه ریزی کردن و این بازی پیش درامدی برای نسخه بعده تبدیل شدن نیرو و جایگزین کردن نیرو به جای دانته هرچند خودم اصلا از نیرو خوشم نمیاد... احتمال برگشت ماندوس در نسخه بعدی هست آخر دویل 1 به دانته میگه یک روز بر میگردم دانته هم به شوخی میگه پسرم جولوتو میگیره حالا به جای پسر دانته پسر برادرش هست البته بنظرم بازی باید مثل nier المان های rpg اضافه کنه میگم حیفه گیم پلی بازی از دست بدی اگه سیستم خوبی داری یا حتی متوسط مایل به خوب روی پی سی بازی کن پورت بازی هم خیلی خوبه راحت 60 فریم میده)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Big boss_returns

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
آره پایان بازی یک جور ی ناقص بود انگار باید ادامه داشته باشه من فکر کنم اینها از همین الان برای نسخه بعدی برنامه ریزی کردن و این بازی پیش درامدی برای نسخه بعده تبدیل شدن نیرو و جایگزین کردن نیرو به جای دانته هرچند خودم اصلا از نیرو خوشم نمیاد... احتمال برگشت ماندوس در نسخه بعدی هست آخر دویل 1 به دانته میگه یک روز بر میگردم دانته هم به شوخی میگه پسرم جولوتو میگیره حالا به جای پسر دانته پسر برادرش هست میگم حیفه گیم پلی بازی از دست بدی اگه سیستم خوبی داری یا حتی متوسط مایل به خوب روی پی سی بازی کن پورت بازی هم خیلی خوبه راحت 60 فریم میده)
دقیقا منم وقتی بازی تموم شد یاد مونداس افتادم که گفت برمیگرده و دانته بهش گفت پسرش:))(شاید تو ذهن کامیا واقعا وقتی مونداس برمیگشت پسرش ترتیبش میداد:D) بگزریم ایتسونو میتونست خیلی راحت مونداس تو این قسمت بیاره و تموم کنه سری رو ورجیل هم باهاش میاورد مثل 1 پایانش بد نبود ولی سنگین نبود و از اینکه هی میخوان کشش بدن خوشم نیومد برای قسمت بعدم از فرمول nier استفاده کنن خوبه........ اتفاقا بازی به سیستمم میخوره ولی low low اویل2 میشد رو low با افت فریم رفت ولی dmc5 نمیشه افت فریم شدید میده و لذتش از بین میره خوشبختانه یا متاسفانه میخوام ماه بعد days gone بخرم البته اونم اگه شد قیمتا افتضاح

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
دو ساعتی بازی کردم جز گرافیک فنی پشم ریزون از لحاظ باقی موارد یک ده سالی از قافله عقبه بازی
ده سال چیه بابا گیمپلی به شدت روون و لذت بخشه اونم الان که هک اند سلش این همه کمیاب شده

Sent from my G3112 using Tapatalk

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
ده سال چیه بابا گیمپلی به شدت روون و لذت بخشه اونم الان که هک اند سلش این همه کمیاب شده

شاید خوب باشه ولی استانداردهاش مال همون dmc4.........
H&s واسه این کمیابه جون ریسک بزرگیه و دیگه مثل قدیم طرفدار نداره بهترین کاری که میتونستن کنن این بود که کمی rpg بکننش تا قدیمی به نظر نرسه البته بازی به لطف تبلیغات مناسب(حالا نمیدونم چرا رو xbox همون زمان معرفیش تو کنفرانس مایکی هیچکی برای تریلر ذوق نکرد) خوب فروخته و نقدای منفیشم احتمالا واسه داستانش بوده ولی این سبک خودش به تنهایی مردس

• Like
Reactions: Mahdi444

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
شاید خوب باشه ولی استانداردهاش مال همون dmc4.........
H&s واسه این کمیابه جون ریسک بزرگیه و دیگه مثل قدیم طرفدار نداره بهترین کاری که میتونستن کنن این بود که کمی rpg بکننش تا قدیمی به نظر نرسه البته بازی به لطف تبلیغات مناسب(حالا نمیدونم چرا رو xbox همون زمان معرفیش تو کنفرانس مایکی هیچکی برای تریلر ذوق نکرد) خوب فروخته و نقدای منفیشم احتمالا واسه داستانش بوده ولی این سبک خودش به تنهایی مردس
طرفدار هاش کمتر از قبله ولی این به این معنی نیست که دیگه قابل بازی نیست یا خوب نیست یا کار هنرمندانه ای ازش درنمیاد

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
طرفدار هاش کمتر از قبله ولی این به این معنی نیست که دیگه قابل بازی نیست یا خوب نیست یا کار هنرمندانه ای ازش درنمیاد

درسته ولی rpg جاش گرفته بدم گرفته حالا امیدواریم سازنده ها با امدن dmc5 یه تغییری تو ذهنیتشون ایجاد بشه مخصوصا تیم نینجا(شرکتی که هم زمان با کپکام h&s خلق کرد) که معلومه حالا جالا ها سرشون با nioh گرمه و ng نمیسازن یا سانتا مونیکا که gow(از نظر خودم به مخالفت ها جواب نمیدم) به بدترین شکل ممکن با دورین tlou rpg کرد..........
ولی ترکیب h&s با rpg چیز خیلی خوبیه(نه مثل gow) و pg با ساخت nier این ثابت کرد به امید روزی که dmc6 بیاد و سری تموم شه و کامیا برگرده و یه ریمیک خفن با صدای drew coombs بسازه(صدای langdon بهتره ولی مناسب دانته dmc1 نیست) بعدشم ریمیک2 میدونم 2 چرته ولی شدیدا پتانسیل داره بنظرم

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
بازی تموم کردم برام عالی بود پتانسیل اینو داره دوباره ادم بره سراغش درسته شبیه dmc4 شده تا حدی ولی به نظرم این مورد اصلا بد نیس خوب در اوردنش سلاح های دانته خیلی خوبه
در مورد اتمامش اره کوتاه بود یا قراره dlc بگیره (که بعیده) و یا dmc 6 به زودی معرفی می شه( امیدوارم تو e3 خبری بشه)
تنها نکته منفی به نظرم می یاد اینه
کاش نقش لیدی و تریش بیشتر می کردن عملا بود نبودشون زیاد فرقی نداره

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
بازی تموم کردم برام عالی بود پتانسیل اینو داره دوباره ادم بره سراغش درسته شبیه dmc4 شده تا حدی ولی به نظرم این مورد اصلا بد نیس خوب در اوردنش سلاح های دانته خیلی خوبه
در مورد اتمامش اره کوتاه بود یا قراره dlc بگیره (که بعیده) و یا dmc 6 به زودی معرفی می شه( امیدوارم تو e3 خبری بشه)
تنها نکته منفی به نظرم می یاد اینه
کاش نقش لیدی و تریش بیشتر می کردن عملا بود نبودشون زیاد فرقی نداره
لیدی و تریش بیشتر واسه فن سرویس حظور دارن
تا چندسال خبری از dmc6 نمیشه خیالت راحت ایتسونو داره یچی دیگه میسازه و بازیش احتمالا 2020 معرفی بشه ولی الان زمان خوبی واسه ریمیک دادنه

• Like
Reactions: poorya_1

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
لیدی و تریش بیشتر واسه فن سرویس حظور دارن
تا چندسال خبری از dmc6 نمیشه خیالت راحت ایتسونو داره یچی دیگه میسازه و بازیش احتمالا 2020 معرفی بشه ولی الان زمان خوبی واسه ریمیک دادنه

خدایی بی انصافی ه باز 3 4 سال ما رو تشنه بذاره

• Like
Reactions: Big boss_returns

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان

بدترم میشه. باقی بازی تا مرحله آخر تکرار همین دو مرحله اول با چینش جدیده. فقط داستان از میشن 12 به بعد یکم جذاب میشه و در نهایت قابل پیشبینی اما ارضا کننده است.

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
درسته ولی rpg جاش گرفته بدم گرفته حالا امیدواریم سازنده ها با امدن dmc5 یه تغییری تو ذهنیتشون ایجاد بشه مخصوصا تیم نینجا(شرکتی که هم زمان با کپکام h&s خلق کرد) که معلومه حالا جالا ها سرشون با nioh گرمه و ng نمیسازن یا سانتا مونیکا که gow(از نظر خودم به مخالفت ها جواب نمیدم) به بدترین شکل ممکن با دورین tlou rpg کرد..........
ولی ترکیب h&s با rpg چیز خیلی خوبیه(نه مثل gow) و pg با ساخت nier این ثابت کرد به امید روزی که dmc6 بیاد و سری تموم شه و کامیا برگرده و یه ریمیک خفن با صدای drew coombs بسازه(صدای langdon بهتره ولی مناسب دانته dmc1 نیست) بعدشم ریمیک2 میدونم 2 چرته ولی شدیدا پتانسیل داره بنظرم
درمورد گاد کاملا موافقم. بنظرم اون کار یه تصمیم اقتصادی بود، من خیلی بیشتر به بازی هایی مثل dmc یا دوم یا گاد های قدیمی احترام میزارم نسبت به گاد جدید این ها رو بیشتر بعنوان اثر هنری قبول دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر