Devil may cry 4

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
مراحل اولیه واقعا ناامید کننده بودند ولی از مرحله 8 به بعد واقعا امیدوار کننده شد.خیلی بازیش هیجانی و زیبا شد

MAMALY_SANDY

کاربر سایت
Apr 29, 2006
262
نام
محمد
دوستان یه سوال تقریبا نامربوط:
چراغ پاور کنسول وسط این بازی به حالت چشمک زن مییوفته یعنی مدام میره روی 2 و برمیگرده روی 1 برای شما هم همچین اتفاقی افتاده یا مال این آپدیت جدیدس.

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
چراغ پاور کنسول وسط این بازی به حالت چشمک زن مییوفته یعنی مدام میره روی 2 و برمیگرده روی 1 برای شما هم همچین اتفاقی افتاده یا مال این آپدیت جدیدس.

چراغ اطراف نه چراغ وسط چراغ وسط هموني هست كه نشان دهندهي روشن يا خاموش بودن دستگاهه
بله براي همه اينطوري ميشه دليلشم نامشخصه البته كمي دقت هم مي خواد چون يه لحظه بيشتر نيست علاوه بر اينكه گه گاهي اين اتفاق مي افته در كل چيزي نيست راحت به كارت ادامه بده

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اقا من تو حیات این اپرا گیرکردم با اون کت قرمزه هم جنگیدم الانم تمام کلیسا رو زیرو رو کردم هرچی خوردنی
بود خوردم اون سر اسکلت هم برداشتم رفت تو دست نرو حالا باید برم بیرون نمیتونم لطفا راهنمایی کنید

MAMALY_SANDY

کاربر سایت
Apr 29, 2006
262
نام
محمد
چراغ اطراف نه چراغ وسط چراغ وسط هموني هست كه نشان دهندهي روشن يا خاموش بودن دستگاهه
بله براي همه اينطوري ميشه دليلشم نامشخصه البته كمي دقت هم مي خواد چون يه لحظه بيشتر نيست علاوه بر اينكه گه گاهي اين اتفاق مي افته در كل چيزي نيست راحت به كارت ادامه بده
مال من چراغ اطراف خاموش روشن میشه
اول چراغ1 که وقتی دسته رو روشن میکنی روشن میشه بعد از یه مدت میره روی چراغ 2 یعنی چراغ سمت راست بالا بعد دوباره تکرار میشه البته بعضی وقتها

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
مال من چراغ اطراف خاموش روشن میشه
اول چراغ1 که وقتی دسته رو روشن میکنی روشن میشه بعد از یه مدت میره روی چراغ 2 یعنی چراغ سمت راست بالا بعد دوباره تکرار میشه البته بعضی وقتها
نشون دهنده اینه که باطری دسته ضعیف شده

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اقا من تو حیات این اپرا گیرکردم با اون کت قرمزه هم جنگیدم الانم تمام کلیسا رو زیرو رو کردم هرچی خوردنی
بود خوردم اون سر اسکلت هم برداشتم رفت تو دست نرو حالا باید برم بیرون نمیتونم لطفا راهنمایی کنید
کسی نمیدونه چیکار باید کرد تو این مرحله؟

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
سلام به همه من گفتم مدهای بازی رو براتون بنویسم بد نیست .
1_مد human =همون آسون خودمون.
2_devil hunter= نرمال (همون متوسط)
3_son of sparda =هارد مد (همون سخت)
4 _dunte must die =همون خیلی سخته خودمون (یه ساعت دارم سعی می کنم بنویسم همش خراب میشه نمیدونم چرا :biggrin1:)
5_heaven or hell = این جدیده که با یه ضربه میمیرید و با یه ضربه هم میکشید که به نظرم از خیلی آسون هم آسون تره .
6_hell or hell = هنوز این مد رو ندیدم ولی یا خیلی آسونه یا اصلاَ نمیشه تمومش کرد از سختی و فقط برای سرکاری گذاشتنش :biggrin1:.
در کل گفتم بد نیست اینا رو بگم امیدوارم به درد خورده باشه ...

باتشکر

آخرین ویرایش:

Max_Payne

کاربر سایت
Mar 25, 2007
118

این یعنی اینکه کنسول شما روی سطح شیب دار قرار داره و تراز نیست.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
خوب بیا از کلیسا بیرون یه در هستش فکر کنم.بیا بیرون درست میشه.
تمام درها رو امتحان کردم راه فراری نیست درضمن اونجایی که سر اسکلت رو برداشتم یه چیزی شبیه ستاره
داره میچرخه روش وایسادم ولی فایده ای نداشت درضمن دری به سمت برون کلیسا وجود نداره یا به محوطه
اپرا برمیگرده یا کلیسا

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
تمام درها رو امتحان کردم راه فراری نیست درضمن اونجایی که سر اسکلت رو برداشتم یه چیزی شبیه ستاره
داره میچرخه روش وایسادم ولی فایده ای نداشت درضمن دری به سمت برون کلیسا وجود نداره یا به محوطه
اپرا برمیگرده یا کلیسا

اگه اشتباه نكنم شما بودي كه خيلي ادعاي انگليسي بلد بودن داري،اگه بعد از اينكه اسكلت رو گرفتي اون متني كه ميومد رو ميخوندي نوشته كه بايد روي اون قسمتي كه ميگي شبيه ستاره هست بري و Rb رو نگه داري و بعد دكمه B رو بزني تا نرو با كمك دستش به قسمت ديگه اي بپره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر