Devil may cry 4

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
اقا اگه رو sons of sparda تموم کنی چی ظاهر میشه ؟
یه رمزی تو دویل 3بود که لباسهای مختلف برا دانته و همه مدهای بازی ظاهر میشد کسی اون رمز رو یادشه ؟

dmc_dante222

کاربر سایت
Jul 15, 2008
76
اچیومنت
عکس
یک چیزای دیگه هم باز میشه
دویل 3 رو کامپیوتر بود که رمز داشت...این هم فکر کنم رو کامپیوتر رمز داشته باشه...ولی دویل 4 که لباس باز نمیشه...من که رفتم نشد...ولی شنیدم اگه درجه ی بعد از son of sparda رو بری قدرت شیطانیت بینهایت میشه...

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,851
نام
صفا
اقا اگه رو sons of sparda تموم کنی چی ظاهر میشه ؟
یه رمزی تو دویل 3بود که لباسهای مختلف برا دانته و همه مدهای بازی ظاهر میشد کسی اون رمز رو یادشه ؟

اگه رو Son Of Sparda تموم کنی حالت Dante Must Die با یک Artwork باز میشه.

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
نوشته شده توسط dmc_dante222
اچیومنت
عکس
یک چیزای دیگه هم باز میشه
دویل 3 رو کامپیوتر بود که رمز داشت...این هم فکر کنم رو کامپیوتر رمز داشته باشه...ولی دویل 4 که لباس باز نمیشه...من که رفتم نشد...ولی شنیدم اگه درجه ی بعد از son of sparda رو بری قدرت شیطانیت بینهایت میشه...
دویل 3 رو ps2 هم رمز داشت

اگه رو Son Of Sparda تموم کنی حالت Dante Must Die با یک Artwork باز میشه.

ممنون از راهنمایی دوستان ولی هنوز به جواب این سوالیم نرسیدم : اون رمز رو ps2 بازی چی بود که همه ی مدهای بازی باز و همه ی لباسهای دانته باز میشد ؟:confused:

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
سلام
من بازیرو روی humanتموم کردم حالا رو devilhunter اونجایی که غول آخر رو باید بکشی من هی شیشه هاشو میشکنم و میزنمش تا وقتی که دوتا خط دیگه بیشتر خون نداره وقتی اون موقع شیشه شو میشکنم سریع غیب میشه بعد با شمشیر هی به من حمله 6 الی7 بار همینجوری شد باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
سلام
من بازیرو روی humanتموم کردم حالا رو devilhunter اونجایی که غول آخر رو باید بکشی من هی شیشه هاشو میشکنم و میزنمش تا وقتی که دوتا خط دیگه بیشتر خون نداره وقتی اون موقع شیشه شو میشکنم سریع غیب میشه بعد با شمشیر هی به من حمله 6 الی7 بار همینجوری شد باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باید با A بپری و جاخالی بدی اگه قابلیت air hike (دوتا A ) رو ازاد کنی راحت تر میتوینی جاخالی بدی و وقتی حملش تموم شد با شمشیر یا تفنگ بزنیش بعدش با دویل هندت داغونش کنی . اگه بازم مشکلی داشتی بگو

dmc_dante222

کاربر سایت
Jul 15, 2008
76
اقا اصلا مگه شما رمزی واسه این بازی دیدی توی ایکس باکس؟
والا من که son of sparda رو تموم کردم بعد از اون هم 5 مرحله رفتم ولی هنوز لباسی ندیدم...مطمعا هم هستم که نداره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر