Devil May Cry 4 Special Edition | PC

Devil May Cry 4 Special Edition

Developer:Capcom
Genre:Hack And Slash
Platform:PC/Xbox One/PS4
2015 Release Date:24June

3 تیر 1394
بلاخره Copcom بازی محبوب DMC 4 رو برای انتشار بر روی PC تایید کرد.
نسخه باز سازی شده با نام رسمی DMC 4 Special Edition انتشار میابد و شامل همه ی آپدیت ها و همچنین همه بخش های اضافه نیز میشود.
سه شخصیت با نام های Vergil و Lady و Trish قابل بازی هستند و هر کدام گیم پلی خودشان را دارند.
لباس های جدیدی برای شخصیت ها وجود دارد.
همچنین بخش Dark Knight هم در این نسخه وجود دارد.
منبع

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
فایل steam_api.ini کرک را باز کنید, در قسمت dlc یکسری عدد هست که جلوش نوشته که چی رو آنلاک میکنه
مثلا 359497 باید 300 هزار تا red orb بده که باید کل خط مربوط به این dlc را پاک کنید.
یه نظر من فقط باید خط 359496=Lady & Trish Costumes را نگه دارید و بقیه را پاک کنید.
S.Nero/Dante/Vergil هم به نظر چیت میاد. :-?

آخرین ویرایش:

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
623
دوستان میتونید این فایل اصلی steam.ini رو اپلود کنید که dlc ها انلاک نشده باشه.
من نسخه corepack رو گرفتم و خودش بطور خودکار انلاک کرده بود.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,596
نام
Omid
بچه ها من نسخه کورپک دارم کاستوم های لیدی و تریش نیستن تو بازی !
فایل steam.ini رو چک کردم و 359496=Lady & Trish Costumes بود اما تو خود بازی نمیشه لباس براشون انتخاب کرد

.:majid:.

کاربر سایت
Sep 27, 2012
119
نام
majid
دوستان من بازی رو نصب کردم ولی وقتی داخل بازی میشم و یه شخصیت انتخاب میکنم و Play رو میزنم میره رو یه صفحه سیاه میمونه ، مشکل از کجاست؟؟ نسخه ی Corepack رو گرفتم .../

ROONEY190

کاربر سایت
Jun 24, 2012
233
نام
علیرضا
دوستان من بازی رو برای pc گرفتم ولی نمی تونم کنترل رو برای کیبورد تنظیم کنم و هی ارور می ده و برمی گرده به حالت اول چیکار باید بکنم؟؟؟؟اصلا نتونستم بخاطر کنترلش بازیش کنم

Ms613j

کاربر سایت
May 2, 2016
18
نام
محسن
یه بار دیگه نصب کنش فک کنم درست شه یا اینکه تو تنظیمات <برگشت همه تنظیمات به تنظیمات اولیه>reset settings رو بزن شاید اینجور بشه.

Ms613j

کاربر سایت
May 2, 2016
18
نام
محسن
دوستان من بازی رو نصب کردم ولی وقتی داخل بازی میشم و یه شخصیت انتخاب میکنم و Play رو میزنم میره رو یه صفحه سیاه میمونه ، مشکل از کجاست؟؟ نسخه ی Corepack رو گرفتم .../
یا مشکل از کرکته یا سیستمت که بعید میدونم مشکل از سیستم باشه چون همه سیستما dmc4رو بالا میارن.بس حتما مشکل کرکته.برو صفحه اول همین روم.کرکو بیدا میکنی و دانلود کن.سه تا کرکه.اولین کرک که لینکش خرابه .شما دومی و سومیو امتحان کن ایشالله درست میشه.

Princess Claire

کاربر سایت
Apr 18, 2016
84
نام
Cereza
سلام من نسخه اورجینال این بازی و خریدم اما متاسفانه وقتی واردش میشم ....... نمیدونم چه طور توضیح بدم
تمام صفحه رو نمیگیری ، مثل اینکه ی پنجره عادی و باز کردی
بعدم وقتی پلی و میزنم تصویر میپاشه و کامپیوتر خودکار ریسرت میکنه
نسخه blackboxش و از پسر خاله ام گرفتم اما بازم همین مشکل و داشت
متاسفانه بخاطر کمبود بودجه نتونستم برای PS4 بخرمش یا از استیم بخرمش:((
میشه راهنماییم کنید؟:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر