Devil May Cry 4 - PC Thread

::Devil May Cry 4 ::

خب بالاخره ديديم اين بازي تاپيكي نداره يه تاپيك زديم اگه هم داشت به بزرگي خودتون ببخشين
N_aggressive%20(4).gif

samfisher222

کاربر سایت
Dec 12, 2007
206
نام
parham
سلام بچه ها
می خواستم بدونم آیا نسخه سرزمین کامل هست؟
بازی دو نوع پایان داره؟
یعنی با devil hunter یا human تموم کنیم فیلم آخرش فرق میکنه؟
آخه من با دویل هانتر تموم کردم و برادرم با هیومن ولی واسه برادرم آخرش یه فیلم اضافه تر داشت.(همون فیلمی که دانته و لیدی و تریش تو دویل می کرای هستن.)

samfisher222

کاربر سایت
Dec 12, 2007
206
نام
parham
با دویل هانتر فیلم دانته و لیدی و تریش رو هم نشون میده ولی با human فکر نکنم نشون بده .
دقیقا برعکس:cheesygri یعنی با هیومن نشون داد ولی با دویل هانتر نشون نداد.:eek:عکسی که پایان بازی هم نشون میده فرق می کرد.:confused:

Dante 70

کاربر سایت
Dec 30, 2007
23
dante 70

اقا ما این بازی رو پس که سفارش داده بودیم اومد ولی خیلی حالم گرفته شد بگید چرا؟اخه 2تا دی وی دی هاش یکی بود یعنی دو تا دی وی دی 2 اش بود 1 رونفرستاده بودندبه این میگن بد شانسی نه

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
میگم بچه ها من رو devil hunter تمومش کردم
میشه یکی بگه dante son of sparda و dark knight sparda چه چیز جدیدی دارن یعن ارزش داره دوباره روی اونا تمومش کنی

shinoda

کاربر سایت
Jul 9, 2008
127
نام
hamid
سلام بچه ها
می خواستم بدونم آیا نسخه سرزمین کامل هست؟
بازی دو نوع پایان داره؟
یعنی با devil hunter یا human تموم کنیم فیلم آخرش فرق میکنه؟
آخه من با دویل هانتر تموم کردم و برادرم با هیومن ولی واسه برادرم آخرش یه فیلم اضافه تر داشت.(همون فیلمی که دانته و لیدی و تریش تو دویل می کرای هستن.)

من با جفتش تموم کردم...توجفتش دموی لیدی رو داشت...شاید بستگی به اون قسمتی داره که کردیت رو نشون میده و نرو شیطانارو میکشه تو یه تایمه کم...مثله دویل 3...که اخر بازی با لیدی شیطانارو میکشی اگه تعداد زیاد بکشی دموی ورجیل رو نشون میده و فکر کنم این باشه

samfisher222

کاربر سایت
Dec 12, 2007
206
نام
parham
من با جفتش تموم کردم...توجفتش دموی لیدی رو داشت...شاید بستگی به اون قسمتی داره که کردیت رو نشون میده و نرو شیطانارو میکشه تو یه تایمه کم...مثله دویل 3...که اخر بازی با لیدی شیطانارو میکشی اگه تعداد زیاد بکشی دموی ورجیل رو نشون میده و فکر کنم این باشه
درسته اگه بتونی تو اون تایم 1/5 دقیقه ای از kyrie محافظت کنی اون دمو رو نشون میده.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
دوستان یه سوال (البته فکر کنم تکراری باشه):cheesygri
بدون گیم پد هم میشه راحت بازی کرد؟ آخه من DMC های قبلو با کنسول و دسته رفتم .
با کیبورد چجوریاس؟

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
ببینم دیگه کسی نیست بگه پورت های CAPCOM بده!!! از اولشم بد نبود :love: !!

اون دویل 3 هم خوب بود!! اون اویاش هم خوب بود!! نمیخوام تایپیک رو منحرف کنم!! فقط میخواستم ببینم اون همه فوش و ناسزا کجا رفت!!!

R-teen

کاربر سایت
Oct 28, 2007
268
نام
آرتین
دوستان یه سوال (البته فکر کنم تکراری باشه):cheesygri
بدون گیم پد هم میشه راحت بازی کرد؟ آخه من DMC های قبلو با کنسول و دسته رفتم .
با کیبورد چجوریاس؟

با کیبورد هم خوبه. من خودم با کیبورد بازی کردم. البته گیم پد داشتم ولی چون 3 اش رو با کیبورد تموم کرده بودم دیگه عادت کرده بودم بهش. ولی توی یک جا دیدم (فکر کنم system requirements اش بود) نوشته بود Game pad highly recommended! :cheesygri

ببینم دیگه کسی نیست بگه پورت های CAPCOM بده!!! از اولشم بد نبود :love: !!

اون دویل 3 هم خوب بود!! اون اویاش هم خوب بود!! نمیخوام تایپیک رو منحرف کنم!! فقط میخواستم ببینم اون همه فوش و ناسزا کجا رفت!!!

البته فکر کنم DMC4 برای PC ساخته شده و روی کنسول های دیگه پورت شده.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
ولی توی یک جا دیدم (فکر کنم system requirements اش بود) نوشته بود Game pad highly recommended!
کلا با هر گیم پدی میتونی به راحتی بازی کنی
البته فکر کنم DMC4 برای PC ساخته شده و روی کنسول های دیگه پورت شده.
تمام بازی های کپ کام تو این نسل به همین صورته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر