Devil May Cry 4 - PC Thread

::Devil May Cry 4 ::

خب بالاخره ديديم اين بازي تاپيكي نداره يه تاپيك زديم اگه هم داشت به بزرگي خودتون ببخشين
N_aggressive%20(4).gif

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
تکین از زمانی که تو سایتش اعلام می کنه تا زمانی که بازی رو پخش می کنه همیشه چند روز فاصله داره .
ضمنا دوستان ، من تا حالا سری بازی های دویل می کرای رو بازی نکردم . معمولا هم نمره خیلی خوبی نمی گیرن . می خوام بدونم آیا شماره 4 ارزش بازی کردن داره ؟ شبیه به کدوم بازیه ؟ آیا مثل رزیدنت ایول فقط با کیبورده و یا مثل بازیهای ژاپنی دیگه برای بازی با گیم پد طراحی شده ؟

shinoda

کاربر سایت
Jul 9, 2008
127
نام
hamid
تکین از زمانی که تو سایتش اعلام می کنه تا زمانی که بازی رو پخش می کنه همیشه چند روز فاصله داره .
ضمنا دوستان ، من تا حالا سری بازی های دویل می کرای رو بازی نکردم . معمولا هم نمره خیلی خوبی نمی گیرن . می خوام بدونم آیا شماره 4 ارزش بازی کردن داره ؟ شبیه به کدوم بازیه ؟ آیا مثل رزیدنت ایول فقط با کیبورده و یا مثل بازیهای ژاپنی دیگه برای بازی با گیم پد طراحی شده ؟

از وست گیم بگیرین بازیو...
راستش طرفداراش اندازه ی اویل نیستن ولی من خودم به شخصه طرفدارشم...4 که هیچ چی نداشته باشه یه داستانه فوق العاده جذاب داره حالا جدا از چیزای دگه...خیلیا که طرفدارش نیستن به خاطره شلوغ بودنه بازیه ولی شلوغیش به من که مزه میده...پیشنهاد میکنم حتما بازی کنی مطمئن باش پشیمون نمیشی.انقد داستانش کشش داره که مبارزه های زیادش خستت نمیکنه بلکه تحریکتم میکنه تا سریعتر دشمنا رو از بین ببری:);)

shinoda

کاربر سایت
Jul 9, 2008
127
نام
hamid
یادم رفن بگم...راستش من که بازی تو این سبک تو پی سی ندیدم...بازی با پده..با کیبورد هم میشه ولی خوب با پد اصلشه خیلیم راحت تره.

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی

البته به جز شماره دوم شماره های 1 و 3 و 4 نمرات خیلی خوبی گرفتن!
صد در صد بازی رو باید با گیم پد بری تا ارزش واقعی بازی رو درک کنی چون با کیبورد اصلا حال نمیده مثل اویل 4 روی PC

R-teen

کاربر سایت
Oct 28, 2007
268
نام
آرتین
البته به جز شماره دوم شماره های 1 و 3 و 4 نمرات خیلی خوبی گرفتن!
صد در صد بازی رو باید با گیم پد بری تا ارزش واقعی بازی رو درک کنی چون با کیبورد اصلا حال نمیده مثل اویل 4 روی PC

نه با کیبورد هم حال میده! من همین DMC 3 رو تا Dante Must Die اش رو با همین کیبورد تموم کردم خیلی هم حال میده. تازه Evil 4 رو هم دو بار باکیبورد تموم کردم! :biggrin1:

shinoda

کاربر سایت
Jul 9, 2008
127
نام
hamid
من که دانلود نمیکنم...حدود 8 گیگه انگار...بابا یه سر برو خودت بخرش دیگه...تو فروشگاهای وست گیم که یا امروز یا فردا 100 در صد میاد...بخوای دانلود کنی یا سفارش بدی فکر کنم بیشتر طول بکشه.

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
با سلام

لطفا دوستانی که بازی رو تهیه کرده اند در مورد گیم پلی و گرافیک و بقیه چیزای بازی توضیح بدن.(نخ سوزن:biggrin1: اونایی که نسخه PS3 یا 360 رو هم بازی کرده اند تا یک مقایسه ای هم بکنیم!)

نه با کیبورد هم حال میده! من همین DMC 3 رو تا Dante Must Die اش رو با همین کیبورد تموم کردم خیلی هم حال میده. تازه Evil 4 رو هم دو بار باکیبورد تموم کردم!

البته اگه شما با گیم پد بازی رو برید لذتش چند برابر هم میشه چون این دو بازی نام برده برای گیم پد بهینه شده اند

R-teen

کاربر سایت
Oct 28, 2007
268
نام
آرتین
جدی اومد؟؟؟ بابا همین دیروز بازی ریلیز شده! چه زود!:love:

کسی نیست لینک دانلود برای ما هم بزاره

ای بابا تا بیام از این فروشگاه ها بخریم که کلی طول میکشه

این لینک دانلودش از تورنت: http://thepiratebay.org/tor/4283904/Devil.May.Cry.4-RELOADED ولی تا بخوای 7.5 گیگ رو دانلود کنی پیر میشیا!;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر