Devil May Cry 4 - PC Thread

::Devil May Cry 4 ::

خب بالاخره ديديم اين بازي تاپيكي نداره يه تاپيك زديم اگه هم داشت به بزرگي خودتون ببخشين
N_aggressive%20(4).gif

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
من یکی از دوستام شماله اون زودتر از من بازی رسید دستش...ایشالا به دستت برسه.

چی میگی رفیق:eek:

دوست عزیز ممکنه ازش بپرسی چطوری دستش زود رسیده :((چون زود رسیدن بازی به دست من برای من خیلی مهمه:((

چطوری از کجا خریده منم برم بخرم:love:

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
اصلا مگه DMC 3 تنظیمات داشت؟:D این نسخه خیلی تنظیمات زیادی داره ;)
دستت در نکنه :cheesygri میشه بگید Resolution 1680*1050 رو هم ساپورت می کنه ؟ ( اینو برا این می پرسم چون مانیتورم 2232bw اگه Resolution کمتر این بزارم مثه اینه که بازیو رو 480*640 دارم بازی می کنم )

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
چی میگی رفیق:eek:

دوست عزیز ممکنه ازش بپرسی چطوری دستش زود رسیده :((چون زود رسیدن بازی به دست من برای من خیلی مهمه:((

چطوری از کجا خریده منم برم بخرم:love:

اگه پول برات مهم نیست و فقط می خوای بازی زود دستت برسه از dc بگیر
خیییییلی سریع می فرسته تنها اشکالش اینه که یه کم گرون می ده ( هر dvd 2000 تومن ) :-"
من mass efect :love: رو چون گیر نیوردم از dc گرفتم

shinoda

کاربر سایت
Jul 9, 2008
127
نام
hamid
آقا کسی هست بازیو تموم کرده باشه؟من مرحلی 13 6 ساعته موندم...سره اون 4 راهه که یه مجسمه 3 رنگ داره گیر کردم...از هر مسیری که میرم میوفتم تو تاریکی...کمممممممممممممممممک.

shinoda

کاربر سایت
Jul 9, 2008
127
نام
hamid
بازیو همین امروز تموم کردم...خدایی خیلی توپ بود...فقط پیشنهاد میکنم به کسایی که بازیو شروع نکردن رو درجه ی آسون بازی نکنن...چون راحته خیلیم زود تمومش میکنی...من که الان یه ذره ناراحتم...کلی صبر کردم تا بیاد ولی لذت بازی تو یه روز تموم شد...به هر حال من که دیوونه ی این بازیم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر