Devil May Cry 4 - PC Thread

::Devil May Cry 4 ::

خب بالاخره ديديم اين بازي تاپيكي نداره يه تاپيك زديم اگه هم داشت به بزرگي خودتون ببخشين
N_aggressive%20(4).gif

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
من نمی تونم طاقت بیارم . چون من بچه شهرستانم.

اگه ممکنه بگید از چه سایتی خرید اینترنتی کنم؟
فعلا بازی منتشر نشده ...
وقتی منتشر شد میتونی از DC یا Takin بازی رو تهیه کنی اگر بیارند ...
من همین سایت ها رو برای خرید اینترنتی میشناختم ... .

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
خوب یادم هست وقتی که یکی دو هفته به عرضه COD4 مونده بود ،دموی بازی رو از تکین سفارش دادم.دقیقا یک هفته بعد از عرضه ی بازی به دستم رسید.
از همون موقع من تکین رو برای همیشه تحریم:eek: کردم!

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
خوب بازي فردا منتشر ميشه و من مي خوام داستانو لو بدم...
نرو در اصل يكي از... نترس بابا نمي گم:biggrin1:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اقا منم دمو رو بازی کردم چون 360 هم بازی کردم مطمنن میگم حرکات تو pc نرمتر بود در ضمن برا من تو تستش 80 تا 90 فرم روی بالاترین تنظیمات میداد:love: (الترا های ) که واقعا عالی بود و نشون از دقت برو بچ کپکام تو اپتیمایز کردن برا PC میده من که هوس کردم یه بار دیگه بازی کنم رو pc . البته گرافیک از نظر من با کنسول فرقی نداشت( البته باید نسخه کامل بیاد بعد نظر بدیم در باره ی تفاوتش با کنسول)

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
لطفا کسانی که دمو رو بازی کرده اند ،سیستم خودشون رو ذکر کنند.(برای بار شونصدم دارم میگم)
آره ! ،اجباریه!!!

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اقا منم دمو رو بازی کردم چون 360 هم بازی کردم مطمنن میگم حرکات تو pc نرمتر بود در ضمن برا من تو تستش 80 تا 90 فرم روی بالاترین تنظیمات میداد:love: (الترا های ) که واقعا عالی بود و نشون از دقت برو بچ کپکام تو اپتیمایز کردن برا PC میده من که هوس کردم یه بار دیگه بازی کنم رو pc . البته گرافیک از نظر من با کنسول فرقی نداشت( البته باید نسخه کامل بیاد بعد نظر بدیم در باره ی تفاوتش با کنسول)
ram : 2 gb bus 1000
cpu: 6400 core 2 due
vga :8800 gtx
hard : 320 sata 2
win XP SP 2 :pro 2007
vga driver: 175.16

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر