|Deus Ex : Trivia| پست اول را بخوانید ( خطر اسپویل )

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
Bioshock
Final Fantasy VII, X, XII
TES Games
بازیهای Remedy
بعضی از بازیهای *R
و...

AC
Resident Evil
MW 1&2
و...

این بازی هم اگه درونش نگاه کنین کلی نشانه هست، نکات خیلی ضریف هست، عمق هست
به ما چه آبنده هنوز نیومده نمیتونیم باهاش ارتباط برقرار کنیم :D
خیلی چیزها از ردپاهایی از زمان حال درونشه و...
همونطور که amirhosein s.a گفتن...

درمورد ترجمه، ببینم فردا پس فردا چی میشه، اگه اوضاع مساعد بود پایتم

این قضایا بعد 25 سال قبل از نسخه اول است دوتا گزینه بود نه پایان چون اخر سر یک کات اسکین نشون داد اتفاقات این بازی همه داستان نسخه اول بازی به وجود میاورد درضمن من وقت نداشتم ولی تا حدودی تاپیک وتا ظهور فربودکنترل خواهم کرد
اینا هم کردن داستانو مثل X-Men
ادامه نمیتونن بدن با یدونه برگشت قدرت مگنیتو
میرن گذشته رو نابود میکنن :پی

augmentationsهست غصه وجود ندارد :d
دقیقا مثل خود آدام که از مرگ برگردوندنش تقریبا :پی

راستی،از مقالتم ممنون :-X
تقریبا از تمام جوانب پایان ها صحبت کرده بود...

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,675
نام
iMAN
حرف های بالا و امیرحسین 100 درصد تایید میشه .
به قول یکی از دوستان هر 10 سال یه بازی اینطوری میاد و واقعا غنیمته . من که لذت بردم . ولی واقعا باید بیشتر رو داستانش تفکر کرد .

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
حرف های بالا و امیرحسین 100 درصد تایید میشه .
به قول یکی از دوستان هر 10 سال یه بازی اینطوری میاد و واقعا غنیمته . من که لذت بردم . ولی واقعا باید بیشتر رو داستانش تفکر کرد .
البته بهتره بگیم دوتا :D
چون در مورد Bioshock هم همینطور بود... :پی

راستی، در مورد اون متن گوگل ترنسلیتی، اگه بریم وسط کار هنگامی که هلیکوپتر سقوط میکنه با تایفون کل سربازا رو بفرستیم هوا، Malik زنده میمونه؟
فقط یک مشکلی من دیدم
جسدشو وقتی پیدا میکنیم، یک گلوله توی سرش هست، اما قبل مرگش با آدام حرف میزنه انگار سالم و سلامته :-|
روی لباسش هم آثار گلوله که نبود...

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
انتخابهای آخر بازی واقعا تفکر میبره.

انتخابِ دَرو همون چیزیه که خودم ایدام میخواد. یک قمار بزرگه، چون معلوم نیست علم رو سالم سازی کنه یا کلا از بین ببره یا دوگانگی بین مردم ایجاد کنه.
انتخابِ سَریف یعنی برگردوندن همه چیز به حالت اول، و پیش بردن کپیتالیسم. اما امکانش هست امنیت تکنولوژی رو ببرن بالا تا ازین اتفاقات مثل بایوچیپ پیش نیاد.
انتخابِ تگرت یعنی درست کردن یک وضعیت کاملا پیچیده که اثرات منفیش بیشتر متعاقبه.
اما انتخاب چهارم، درستترین انتخاب همینه چون نتایجش کاملا معلومه و قمار نیست.
وقتی مردم آگمنت شده رو میکشی، فی الواقع زندگی انسانها ریست میشه و 100% آینده ی بهتری خواهند داشت.

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار

راستی، در مورد اون متن گوگل ترنسلیتی، اگه بریم وسط کار هنگامی که هلیکوپتر سقوط میکنه با تایفون کل سربازا رو بفرستیم هوا، Malik زنده میمونه؟
فقط یک مشکلی من دیدم
جسدشو وقتی پیدا میکنیم، یک گلوله توی سرش هست، اما قبل مرگش با آدام حرف میزنه انگار سالم و سلامته :-|

در مورده مالیک شما سه تا انتخاب دارین

1.حالت اول اینکه خودتون رو سریع به اسانسور برسونید و ازون استفاده کنید و اونوقت میبینین که از هلیکوپتر میاد بیرون و توسط بل تاور کشته میشه.
2.دومین حالت برای موقعی هست که شما توی محوطه بمونید ولی کار خاصی انجام ندین یا سرعت عمل در کشتن نداشته باشین اونوقت مالیک توی همون هلیکوپتر گیر می کنه و میسوزه.
3.حالت سوم که به نظرم قشنگترین هم هست اینه که خیلی سریع تمام مامورین رو بکشین و اونوقت مالیک میتونه هلیکوپتر رو تعمیر کنه و بره. البته لازم به کشتنشون نیست و اگه یه ذره تلاش کنین میتونین همشون رو به صورت مخفیانه ناک اوت کنین

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
جالب بود ولی اگه یکی بیاد داستان کلی رو بیان کنه من ممنون میشم
داستان کلی هم میگم فقط باید بفهمم shevchenkoکیه هنوز نفهمیدم :d

---------- نوشته در 03:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:21 PM ارسال شده بود ----------

فقط یک مشکلی من دیدم
مهیار جان همه رو گفتن
:d

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد

1.حالت اول اینکه خودتون رو سریع به اسانسور برسونید و ازون استفاده کنید و اونوقت میبینین که از هلیکوپتر میاد بیرون و توسط بل تاور کشته میشه.
2.دومین حالت برای موقعی هست که شما توی محوطه بمونید ولی کار خاصی انجام ندین یا سرعت عمل در کشتن نداشته باشین اونوقت مالیک توی همون هلیکوپتر گیر می کنه و میسوزه.
3.حالت سوم که به نظرم قشنگترین هم هست اینه که خیلی سریع تمام مامورین رو بکشین و اونوقت مالیک میتونه هلیکوپتر رو تعمیر کنه و بره. البته لازم به کشتنشون نیست و اگه یه ذره تلاش کنین میتونین همشون رو به صورت مخفیانه ناک اوت کنین
من تمام مامورها رو کشتم، خیلی سریع همشون رو اسنایپ کردم اما بازهم مرد.
جنازش هم که توی جایِ تانگ بود نفهمیدم قضیه ش چیه.

اما از میون انتخابها، اون یارو مایکل که سرباز بِل تاوره خیلی قشنگتره.
میتونی باهاش بجنگی و بکشیش، اما این اون چیزی نیست که دکتره میخواد.
میتونی راضیش کنی خودش رو به پلیس معرفی کنه، اما اون این چیزی نیست که ایدام میخواد.
میتونی آزادش کنی بره. این چیزیه که ایدام میخواد درضمن جایزه ش اینه که سربازهای بِل تاور دیگه توی شهر بهت گیر نمیدن.

درضمن اون Anonymous X اگر بهش پول میدادیم چیکار میکرد؟ من بهش پول ندادم و کار خاصی نشد.

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man

میتونی راضیش کنی خودش رو به پلیس معرفی کنه، اما اون این چیزی نیست که ایدام میخواد.
میتونی آزادش کنی بره. این چیزیه که ایدام میخواد درضمن جایزه ش اینه که سربازهای بِل تاور دیگه توی شهر بهت گیر نمیدن.

درضمن اون Anonymous X اگر بهش پول میدادیم چیکار میکرد؟ من بهش پول ندادم و کار خاصی نشد.
اون رباته چی اونو کشتی ؟ من اونو با هزار بدبختی کشتم :d

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
نام
رفیق مَمّد
رباته؟ ندیدمش اما مطمئنم یک کامپیوتر اون اطراف هست که میشه هکش کرد.

و یک انتخاب دیگه اینه که بری LIMB و Biochip رو کار بذاری. من خیال کردم کار درستی کردم اما آخرش دهنم سرویس شد.

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
رباته؟ ندیدمش اما مطمئنم یک کامپیوتر اون اطراف هست که میشه هکش کرد.

و یک انتخاب دیگه اینه که بری LIMB و Biochip رو کار بذاری. من خیال کردم کار درستی کردم اما آخرش دهنم سرویس شد.
بابا من زمانی که اون هواپیماه مالیک به رحمت الهی رفت همه رو با تیر ومسلسل لت وپار کردم همه رو با کلت هت شات کردم بعد یهو ربات اومد اونم لت وپار کردم :))اخر سر دیگه زنده موند :d

Witch_King

کاربر سایت
Jun 13, 2011
177
نام
محمدحسین
انتخابِ دَرو همون چیزیه که خودم ایدام میخواد. یک قمار بزرگه، چون معلوم نیست علم رو سالم سازی کنه یا کلا از بین ببره یا دوگانگی بین مردم ایجاد کنه.
انتخابِ سَریف یعنی برگردوندن همه چیز به حالت اول، و پیش بردن کپیتالیسم. اما امکانش هست امنیت تکنولوژی رو ببرن بالا تا ازین اتفاقات مثل بایوچیپ پیش نیاد.
انتخابِ تگرت یعنی درست کردن یک وضعیت کاملا پیچیده که اثرات منفیش بیشتر متعاقبه.
اما انتخاب چهارم، درستترین انتخاب همینه چون نتایجش کاملا معلومه و قمار نیست.
همه ی پایان ها یک نقصی دارن
پایان تاگرت که اصلا فکرشو نکن
سریف هم که خود کساندرا میگه با اینکارت میذاری شرکت ها هرکاری دلشون خواست انجام بدن
اگه از دکمه ی نابودی هم استفاده کنی، فقط خود آدام و هرکسی که داخل اون هست کشته میشن
اما مگان که زندس و میره پیش باب، پس فقط فرار کردن از آبندس این انتخاب به نظر من
انتخابی که به نظرم بهتر بود اما بازم ناکافی، توی امضام هم که مشخصه، انتخاب دارو بود
ممکنه مردم از Augment ها بترسن، اما بازم احتمال داره کامل ترد نکنن این تکنولوژی رو طبق حرف هایی که گفته میشه

من که با اسنایپر و صدا خفه کن افتادم به جونشون و همشونو کشتم، اما مالیک هم مرد
ایندفعه باید برم وسط کار ببینم با تایفون میشه کاری کرد یا نه :D
داستان کلی هم میگم فقط باید بفهمم shevchenkoکیه هنوز نفهمیدم :d
یکی از دانشمندای دزدیده شده از سریف بود که بعدا کشته شد
اما مهم بود :D

من که به انتخاب آخر رسیدم، آخرش بهت زنگ میزنه و میگه سربازا باهات زیاد کاری ندارن
اما هنوز یکسری پست کوچیک هستن که اذیت میکنن و با یک نارنجک میشه فرستادشون هوا :D

منم پول ندادم
اما با Phenomena Persuasion ازش حرف کشیدم در مورد قتل اون دوست مالیک که چطور پروندشو میخواستن مخفی کنن و اینا، البته اون زنده نموند که واسش تعریف کنم :(

خیلی از ربات بدتون میاد؟
یا از EMP Grendel استفاده کنین
یا اگه تایفون شما آخرین حد باشه، مثل ماموریت انتحاری میرین کنارش، تایفون رو فعال میکنین و میترکونینش :D
من که بهم خوش میگذشت با این استایل :D

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار

مهمترینشون همون رباتست:D اگه اونو زودتر نابود کنی شانس زنده موندنش بیشتر
کامپیوتری هم نیست چارش فقط یه دونه EMP هست خیلی سریع نابودش میکنه

اون ایکس هم منم هر دو دفعه پولشو ندادم :D اتفاقی هم نیفتاد

همه ی پایان ها یک نقصی دارن
پایان تاگرت که اصلا فکرشو نکن
سریف هم که خود کساندرا میگه با اینکارت میذاری شرکت ها هرکاری دلشون خواست انجام بدن
اگه از دکمه ی نابودی هم استفاده کنی، فقط خود آدام و هرکسی که داخل اون هست کشته میشن
اما مگان که زندس و میره پیش باب، پس فقط فرار کردن از آبندس این انتخاب به نظر من
انتخابی که به نظرم بهتر بود اما بازم ناکافی، توی امضام هم که مشخصه، انتخاب دارو بود
ممکنه مردم از Augment ها بترسن، اما بازم احتمال داره کامل ترد نکنن این تکنولوژی رو طبق حرف هایی که گفته میشه

به نظر من هم بهترین پایان ، پایان دارو هستش
در مورد منفجر کردن ایستگاه همونجا ادام یه حرف قشنگی زد و گفت " این یه راه حله؟ " به نظر من هم فقط پاک کردن صورت مسئله است و مردم رو در گمراهی عظیم :D میزاره
پ

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,675
نام
iMAN
الان میچسبه دوباره رو درجه هاردکور بری به قول دوستمون همه رو با تایفون نفله کنی ...! خیلی حال میده ...! این ICARUS Landig هم چیز باحالیه خیلی به کارمیاد ...! :d

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
الان میچسبه دوباره رو درجه هاردکور بری به قول دوستمون همه رو با تایفون نفله کنی ...! خیلی حال میده ...! این ICARUS Landig هم چیز باحالیه خیلی به کارمیاد ...! :d
شما حی بازی تموم کنید ما وقت نداریم که :d

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
Yelena Fedorova
روسی و از نوعی بیماری رنج میبره خشن ترین شخصیت بازی خونخوار
اعضای ایلومانتی

enx31573.jpg

ببخشید دیگه گوگل ترنسه
]

Translate
From: English
With an athletic build and statuesque, augmented height of 6'7", twenty-eight year-old Yelena Fedorova is a trained assassin, part of an elite team of special operations mercenaries working for Belltower Associates, a private military corporation. A Russian woman with a cut of shoulder-length, spiky black hair, she's rarely seen out of her combat gear; her only affectations are a silver cross on a black steel chain around her neck, a family heirloom of great personal value, and sometimes a nose ring, as seen to the right. She has progressive mechanical augmentations; her legs have been extended with digitigrade prosthetics that enable her to move quietly and quickly. These augmentations also give her at least a two foot height boost, giving her an intimidating figure. Yelena is a ruthless and resourceful combatant, never choosing frontal assault when another approach will more easily destroy her enemies with less effort. When she moves, she does so with unexpected agility, speed, and grace - a sleepy-eyed cobra uncoiling rapidly as it strikes. Yelena has become adept at vigilance and is cautious of everything around her; she's not easy to sneak up on, and usually has a plan for every eventuality. Yelena had a romantic affair with Ben Saxon. Sometime before 2027, she is sent to kill Secret Service agent Anna Kelso, who knows too much about her superior's mysterious work and is considering joining the Juggernaut Collective. Later, she is involved in a confrontation between Anna, Ben Saxon and the two other surviving Tyrant operatives. She is shot with an adhesive non-lethal shotgun round, but she is otherwise unharmed.

Translate text or webpage

Type text or a website address or translate a document.
Cancel

[h=3]English to Persian translation[/h]

با ساخت ورزشکار و خوش هیکل، قد افزوده از 6'7 "، بیست و هشت ساله یلنا Fedorova قاتل آموزش دیده ، بخشی از یک تیم نخبگان از مزدوران عملیات ویژه برای همکاران Belltower، یک شرکت نظامی خصوصی کار می باشد. یک زن روسیبا برش از شانه، طول، موهای تند و تیز سیاه و سفید، او به ندرت از دنده مبارزه با او دیده می شود. affectations تنها او صلیب نقره ای در یک زنجیره فولاد سیاه و سفید در اطراف گردن او، دارایی منقولی که باری رسیده باشد خانواده از ارزش بزرگ شخصی و گاهی اوقات حلقه بینی، به سمت راست دیده می شود او تا به augmentations مترقی مکانیکی، پاهای او را با پروتز های digitigrade قادر می سازد که او را به بی سر و صدا و به سرعت حرکت تمدید شده اند این augmentations نیز او را حداقل دو پا ارتفاع تقویت بدهد ، به او چهره تهدید آمیز..

یلنا مبارز ظالم و مدبر است، انتخاب هرگز تهاجمی هنگامی که دیگر روش آسان تر از نابود کردن دشمنان خود را با تلاش کمتر است. وقتی که او حرکت می کند ، او کار را با چابکی غیر منتظره، سرعت، و فیض -- مار کبری خواب آلود چشم uncoiling به سرعت آن را به عنوان اعتصاب. یلنا در هوشیاری است ماهر تبدیل شده است و با احتیاط از همه چیز در اطراف او، دزدکی حرکت کردن او آسان نیست و معمولا دارای یک طرح برای هر احتمال است. یلنا به حال یک ماجرای عاشقانه با بن ساکسون.

گاهی اوقات قبل از 2027، او فرستاده شده به کشتن سرویس مخفی عامل آنا Kelso، می داند که بیش از حد در مورد کار مرموز مافوق خود است و با توجه به پیوستن به جمعی نیروی عظیم منهدم کننده است. بعد ، او در رویارویی آنا، بن ساکسون و دو نفر دیگر باقی مانده عمال مستبد درگیر شده است. او با تفنگ ساچمهای دور چسب غیر کشنده به ضرب گلوله کشته شده است، اما او در غیر این صورت صحیح و سالم درون است.
ADAM:
این پایان دنیا نیست، اما شما می توانید آن را از اینجا ببینید....

در سال 2027، Fedorova بخشی از تیم سیاه و سفید OPS که حملات تحقیقات Sarif صنایع آزمایشگاه، جایی که او جان و دانشمندان بسیاری از ماموران امنیتی است. او ترجیح تاکتیک ضربه و اجرا : او در یک مورد ، نگهبانان چند با SMGs طوفان دوگانه قبل از cloaking blitzed و عقب نشینی به موقعیت بهتری پس از آن.

بعد ، او و لارنس بارت بازگشت از یک ماموریت شکست خورده برای بازیابی مرکز عصبی از یک عضو خلوص مرده تکمیل شده اول، ملاقات با Jaron Namir در مجتمع کارخانه پارک کوهستانی. همانطور که آنها را ترک کنند، آدم جنسن ساخته شده راه خود را به leves پایین، جایی که او جنگیدند و کشته شدن بارت در حالی که Namir و Fedorova فرار. هنگامی که جنسن سفر به مونترال برای مقابله با الیزا Cassan، Federova در انتظار او بود در این تاسیسات که مستقر AI الیزا. وجود دارد ، او را کمین، اما شکست خورد و به طور جدی زخمی شده و در نهایت

یلنا Fedorova مبارزه با وردست دوم را در بازی است. او در برابر جنسن در AI اتاق الیزا ، یک اتاق بزرگ هشت ضلعی با چهار ژنراتور برق و نشت مایع خنک کننده بر روی زمین است. اتاق همچنین دارای چندین قفل عرضه با مهمات برای همه سلاح ها و معادن مختلف مواجه نگردند.

Fedorova متکی به شدت او را cloaking اوت و به طور منظم از آن استفاده کنید به هر دو شارژ انرژی خود را از جنسن و اجرا است. اگر چه نامرئی ، آن است که هنوز هم ممکن است به شکل تحریف شده خود را در محدوده نزدیک به اندازه کافی ، و بازیکن به راحتی می تواند ردیابی حرکات خود را از طریق footsteps او را در خنک کننده ، و یا از دیدن او را در برابر چراغ پس زمینه silhouetted او در اطراف اتاق حرکت می کند. چشم انداز هوشمند نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به او نقطه. اگر پنهان سازی خود را به پایین است او نیز می تواند با علامت گذاری به عنوان ردیاب آهنگ و که خواهد شد و موقعیت او را برای استراحت از مبارزه نشان می دهد صرف نظر از پنهان سازی می شود برچسب. اگر بر در حالی که cloaked اخراج Fedorova آتش با SMGs دوقلوی او بازگشت.

Fedorova دارای دو روش حمله -- اولین بار است که آتش خودکار کامل بر روی جنسن با SMGs دوقلوی او. تقویت زره درم بسیار کمی را در این مبارزه به عنوان Fedorova می توانید به راحتی تفنگ را پایین جنسن به سرعت در محدوده نزدیک کمک کند. در هنگام شلیک ، Federova cloaked نمایش داده نمی شود.

هنگامی که انرژی خود را کاملا شارژ است ، Fedorova نیز در حال اجرا حمله غوغا در جنسن از بند باز کردن. اگر او می رسد ، که او را به سلاح گردباد مانند مواد منفجره و باعث مقابله مقدار بالایی از آسیب مواد منفجره -- به اندازه کافی برای کشتن جنسن در انفجار تنها در مشکلات بالاتر. یک راه خوب برای متوقف ساختن اتهام Fedorova است تا او را با یک اسلحه بی حس کردن ، که او را برای چند ثانیه که در آن بازیکن می تواند در او آتش را با هیچ تهدید مقابله به مثل استفاده از کار افتادن ساقه. یکی دیگر از گزینه کمی ریسک اجازه می دهد در حالی که شارژ او را به نزدیک و فعال اوت گردباد در نزدیک نقطه ، خالی ، خرید و فروش آسیب سنگین و متوقف کردن حمله غوغا. اگر Fedorova با استفاده از حمله غوغا اش در نزدیکی یکی از چهار ژنراتور برق در اطراف لبه های اتاق ، ژنراتور برق ، تخلیه تکان دهنده هر دو Federova و جنسن از طریق خنک کننده روی زمین.

با تقویت EMP محافظ ، جنسن می تواند آسیب و جلوگیری از از دست دادن تقویت از برق و آتش آزادانه باز بر روی Fedorova حیرت زده کرد. بدون تقویت ، بهترین امید برای بقا پخش Fedorova خیره کننده با تفنگ بی حس کردن و باز کردن آتش در حالی که او ناتوان است ، یا رقص سریع و با استفاده از آیتم های بهبود سلامت است.

همانطور که با کارفرمایان دیگر ، نارنجک و معادن ، ابزارهای مفید ، اجازه می دهد جنسن به توقف جنبش Fedorova جای خود غلت بزنید کاشت آنها را در راه او. بازیکن باید مراقب از تحریک معادن خود را ، با این حال ، به خصوص اگر آنها محافظت در برابر اثرات آنها (از طریق augs مناسب). هر سه نوع نارنجک nonlethal -- ضربه مغزی ، گاز ، و EMP ، بی حس کردن او و جلوگیری او را از هر دو حمله و یا cloaking.

استراتژی مفید است برای جنسن در اطراف منطقه مرکزی اتاق باقی بماند ، نزدیک شدن به لبه تنها به معادن گیاه و یا پرتاب نارنجک. ماندن خواهد ساخت ساده تر برای جنسن برای جلوگیری از حمله عجله Fedorova ضربه ، به عنوان یک اتاق به با حداکثر سرعت دویدن به دور از منطقه انفجار وجود دارد ، و ستون ها می تواند به عنوان راحت محافظ خدمت می کنند. یکی دیگر از تاکتیک است به اجازه Fedorova عجله در شما هنگامی که شما را در رویارویی یکی نزدیک خود را از لبه های بیرونی در اتاق است. غیرفعال به سرعت به اطراف یک گوشه تحت پوشش ، او خود عجله missfire حمله ای هنگامی که او در طرف دیگر مانع بیرونی است. شما ممکن است به سرعت پرتاب نارنجک به او و یا یک معدن در هر دو طرف مانع او خواهد شد در نهایت به یکی از آنها اجرا.

با توجه به این که این مبارزه بسیار همراه است ، بهتر است آن را به استفاده از پوشش نیست. سریع آتش سلاح ، مانند تپانچه ماشین و تفنگ رزمی مفید هستند. تفنگ سنگین نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد ، اما زمان چرخش برای هر بشکه معمولا مانع جنسن از فرود بیش از چند عکس قبل از او بهبود یابد.

شما همچنین می توانید به صورت دستی ژنراتور برق را از بین ببرد. سه بازدید از یک تفنگ ساچمهای ، با روشن کردن آن قرمز ، و دو به طور کامل آن را نابود خواهد کرد ، موجب همان اثر به عنوان اگر او آنها را نابود.

هنگامی که جنسن می کند به اندازه کافی برای او شکست خواهد خورد آسیب برساند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر