Deus Ex: Human Revolution | PC

deus-ex-3-20100304032931890_640w.jpg

Publisher:Square Enix
Developer: Eidos Montreal
Genre: Sci-Fi First-Person Shooter
Release Date: March 2011​

ادامه ای بر بهترین Hybrid تاریخ...
مطمئنا هیچ کدام از شما لذت چرخ زدن در راهرو های کاخ سفید را از یاد نبرده اید...؟؟

آخرین ویرایش:
خب برای بار 5 ـُم بازی رو تموم کردم :دی تقریبا اچیومنت ها رو گرفتم جز دوتاش که حوصلم نشد دیگه :دی این نزدیکی ها هم یه آف بخوره میسینگ لینک میخرمش .

من DLC رو دارم بازی می کنم اما باگهایی داره مثلا میبینی طرف خشکش زده از جلوش هم رد می شی کاری نمی کنه البته وقتی یه بار load کنی درست می شه

تو DLC ها چقدر داستان بازی پیشرفته ؟ کلا ارزش داره بازی کنم ؟ جایی هم ندیدم بزارن واسه دانلود . خود بازی رو تا آخرش رفتم . اگر DLC ارزش داره بگین تا اونم بگیرم .

تو DLC ها چقدر داستان بازی پیشرفته ؟ کلا ارزش داره بازی کنم ؟ جایی هم ندیدم بزارن واسه دانلود . خود بازی رو تا آخرش رفتم . اگر DLC ارزش داره بگین تا اونم بگیرم .

سلام منم این dlc رو تازه گرفتم تغریبا 3 گیگه ولی نصبش نکردم
[h=2]Deus Ex Human Revolution The Missing[/h]

از بعضی مغازه دارا میتونی بخری یا پیدا کنی!

در ضمن رو همه اسلحه ها Combine نمیشه!هر اسلحه Upgrade های خاص خودش رو داره!
من همه ی مغازه هارو گشتم اما نتونستم پیدا کنم:(
آپگیریدهای هر اسلحه رو از کجا میشه گیر آورد و اعمال کرد؟

آپگیریدهای هر اسلحه رو از کجا میشه گیر آورد و اعمال کرد؟
اتفاقا امروز هم Upgrade دمیج و ....رو برای اون کلته(اسمش دقیق یادم نیست) خریدم!

بعضی از این مغازه دارا رو بکش هم Credit میگیری هم AMMO و اسلحه...آپگرید هم دارن بعضیاشون!:d
مزی ترینری چیزی نیست که همه ی آپگریدهارو بخرم و جونم تموم نشه و
مزه بازی اونجوری میره!اصلا چیت میت نکن:d

آخرین ویرایش:
اتفاقا امروز هم Upgrade دمیج و ....رو برای اون کلته(اسمش دقیق یادم نیست) خریدم!

بعضی از این مغازه دارا رو بکش هم Credit میگیری هم AMMO و اسلحه...آپگرید هم دارن بعضیاشون!:d
آره اما لامصبا بعضیاشون رو که میخوای بکشی اسلحه دارند:d
رمزی ترینری چیزی نیست که همه ی آپگریدهارو بخرم و جونم تموم نشه و...آخه یسری که رفتم آخرش نتونستم همه ی آپگریدهارو بگیرم و اون باس فایته که از همه بدنش عضلش زده بود بیرون:d هم خیلی اعصابمو خورد کرد بیش تر از 40 بار باختم تا با بدبختی بالاخره ردش کردم.
ممنون.

نسخه Director's Cut یک هفته دیگه با قیمت $20 عرضه میشه: Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut on Steam
البته قیمت آن برای کسانی که نسخه معمولی رو قبلا خریدن, 10$ خواهد بود و برای کسانی که علاوه بر نسخه معمولی, missing link را هم داشته باشند, 5$ خواهد بود.

یعنی 75 درصد تخفیف در روز عرضه بازی! قابل توجه اینایی که نسخه GOTY عرضه میکنند. :d

نسخه Director's Cut یک هفته دیگه با قیمت $20 عرضه میشه: Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut on Steam
البته قیمت آن برای کسانی که نسخه معمولی رو قبلا خریدن, 10$ خواهد بود و برای کسانی که علاوه بر نسخه معمولی, missing link را هم داشته باشند, 5$ خواهد بود.

یعنی 75 درصد تخفیف در روز عرضه بازی! قابل توجه اینایی که نسخه GOTY عرضه میکنند. :d
این نسخه چه فرقی میکنه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or