Destiny | PSN

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
آقا من تو قسمت tower که همه بازیکنهای دیگه هستن نمیدونم کلا چطوری با تیم باشم .. چطور میشه چند نفر رو پیدا کرد ؟ اگه مثلا یک نفر رو که میشناسم همین گیم رو در حال بازی باشه چطور میتونم پیداش کنم و ادد کنم ؟ ممنون
شما استارت رو بزنید بعد L1 تو قسمت ROASTER میتونید دوستاتون رو ببینید و JOIN FIRETEAM رو بزنید
شما نمیتونی همراه بازیکنای TOWER بازی کنی باید چند تا فرند پیدا کنی

- - -ویرایش - - -

پس الان چطور میتونم باهاتون بازی کنم؟؟؟
کلن ربطی به پیدا کردن پلیر نداره فقط واسه چند تا تروفی استفاده میشه

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
شما استارت رو بزنید بعد L1 تو قسمت ROASTER میتونید دوستاتون رو ببینید و JOIN FIRETEAM رو بزنید
شما نمیتونی همراه بازیکنای TOWER بازی کنی باید چند تا فرند پیدا کنی

- - -ویرایش - - -
:(

کلن ربطی به پیدا کردن پلیر نداره فقط واسه چند تا تروفی استفاده میشه
من زدم ولی تو قسمت freteam فقط خودم هستم هیچکس نیست

دوستان میشه من رو اد کنید من له ول ۳ :
ID: mojahed25

آقا من یه گروه بنام mojahed25 درست کردم ولی نمیدونم چطور باید عضو و همگروه بگیرم و اینکه چطور همزمان سر یک ساعت بخصوص داخی گیم باشیم؟؟

Last edited by a moderator:

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
من این بازیرو دیروز گرفتم الان لولم 5 .ولی تا الان همشو تکی رفتم بخش چند نفره کی شروع میشه
شما همین الانم میتونید با دوستاتون قرار بزارین چند نفره برین ! ولی اگه منظورتون مولتی پلیر هست که از له ول ۶-۷ دو تا مپ باز میشه که چندان چنگی به دل نمیزنه

آقا این دشمنهایی که بالای سرشون ؟؟ هست چجوری میمیرن !؟؟؟ من تو سایتهای خارجی خوندم که باید ورژن فول بازی رو بخرید تا اونا کشته بشن ! درسته ؟

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,026
آقا این دشمنهایی که بالای سرشون ؟؟ هست چجوری میمیرن !؟؟؟ من تو سایتهای خارجی خوندم که باید ورژن فول بازی رو بخرید تا اونا کشته بشن ! درسته ؟

نه . چون لولت تو بازی کمه اون دشمن هارو اونجوری نشون میده ، لولت که بالا بره حل میشه و میتونی بزنی.

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
این بازی بدجوری قاتل حجم مصرفی اینترنته :-s من دو تا ۱۰ گیگابایت شارژ کردم هرکدومش دو روز بیشتر دووم نیاورد ..
یه سوال دیگه بعضی وقتها که میخوام برم تو نقشه مثلا زمین یا ماه سرور سرچ میکنه دونفر دیگه هم با من همبازی میشن چجوریه یعنی از هر کجای دنیا در اون لحظه دو نفر هم دقیقاً میخوان برن همونجا ؟؟

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
آقا من تو له ول ۱۲ هم سیاره ونوس باز شد هم بعدچند تا ماموریت تو ونوس یه جایی بنام رییف باز شده .. پس چرا بعضی وقتها له ولهای ۲۰ به بالا رو میبینم مثلا تو ماه ؟ اومدن امتیاز جمع کنن؟؟

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,026
آقا من تو له ول ۱۲ هم سیاره ونوس باز شد هم بعدچند تا ماموریت تو ونوس یه جایی بنام رییف باز شده .. پس چرا بعضی وقتها له ولهای ۲۰ به بالا رو میبینم مثلا تو ماه ؟ اومدن امتیاز جمع کنن؟؟
میان امتیاز جم کنن ، بانتی انجام بدن ، متریال پیدا کنن ، ساید میشن برن و از اینجور چیزها.
نصف بازی همین کاراست داداش .

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
آقا چجوری میشه دوستی که در آن واحد با یه سیستم دیگه داره بازی میکنه رو پیدا کرد ؟؟ تو یه زمان رفتیم مثلا تو تاور ولی اون شخص میگفت من اونجا هستم ولی نبود !!

sarbaz@

کاربر سایت
Sep 19, 2014
9
نام
amir ali
من تقريبا تو اين بازي level ام بالاست 29 يه ذره مونده به 30 . اگه كسى دوست داشت id مو add كنه .psn id:AEIRAN_244 فقط بنويسه ايرانى هستش راستى ps3 بازى مى كنم

دوست عزيز reef اصلا مرحله اى وجود نداره شما از queen قبلا دستور گرفتى

میان امتیاز جم کنن ، بانتی انجام بدن ، متریال پیدا کنن ، ساید میشن برن و از اینجور چیزها.
نصف بازی همین کاراست داداش .

من این بازیرو دیروز گرفتم الان لولم 5 .ولی تا الان همشو تکی رفتم بخش چند نفره کی شروع میشه

شما نياز به چندتا freind دارى تو بازى به هم level هاى خودت request freind بده اصولا ادت مى كنن اينجورى خوبيش اين كه با بقيه راحتر مراحل رو رد مى كنى

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
این چیزهایی که تو بازی جمع میکنیم .. به چه دردی میخوره آیا باید با نگه داشتن مربع اونها رو بفروشیم و بجاش از اون مکعب آبیها بگیریم ؟ یا اینکه باید نگهشون داشت ...
دوست گرامی sarbaz آیا شما تا اینجا رو تکی رفتین ؟

Ardavan_Sa

کاربر سایت
Jun 30, 2014
166
نام
Ghol Games (اردوان)
بچه ها وقتی وارد بازی میشم به سرور وصل نمیشه و این ارور رو میده
problem reading game content please close and restart destiny to try again
چند بار تست کردم نشد
واسه شما هم پیش امده ؟

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
بچه ها وقتی وارد بازی میشم به سرور وصل نمیشه و این ارور رو میده
problem reading game content please close and restart destiny to try again
چند بار تست کردم نشد
واسه شما هم پیش امده ؟
بله یه چندتا فایل fix داره که مثل فایلهای خود بازی بعد از نصب هستش و باید شما دانلود و داخل فولدر بازی کپی و اوررات کنید درست میشه ...
همون ارور رو داخل گوگل سرچ کن پیداش میکنی اگه نشد من براتون لینکش رو پیدا میکنم

Ardavan_Sa

کاربر سایت
Jun 30, 2014
166
نام
Ghol Games (اردوان)
بله یه چندتا فایل fix داره که مثل فایلهای خود بازی بعد از نصب هستش و باید شما دانلود و داخل فولدر بازی کپی و اوررات کنید درست میشه ...
همون ارور رو داخل گوگل سرچ کن پیداش میکنی اگه نشد من براتون لینکش رو پیدا میکنم
اگه لینکش رو بدید ممنون میشم
و دقیق توی چه پوشه ای بریزم ؟
چون فایل فیکس هم نصب کردم اما اوکی نشد و دوباره همون ارور رو داد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر