Denuvo سیستم ضد کرک خود را کاملا تغییر داده است

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
i0hl_denuvo.jpg

به نظر می آید که Denuvo در حال کار بر قفل نرم افزاری کاملا جدید و متفاوتی است. پس از اینکه بازی Resident Evil 7 فقط 5 روز پس از عرضه هک شد، خیلی ها فکر می کردند عمر این قفل هم به سر رسیده است ولی به نظر می آید که اینطور نیست!
از بازی های آینده، Sniper Ghost Warrior 3 از این نسخه جدید Denuvo استفاده خواهد کرد ولی در مورد بازی هایی مانند For Honor و Mass effect Andromeda هنوز چیزی معلوم نیست. باید بود و دید که آیا گروه های هکر موفق به شکست این قفل ارتقا داده شده می شوند یا خیر!

Denuvo has completely revamped its anti-tamper tech | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
به نظر من دزدی دزدیه.

حالا یکی کلاه شرعی میزاره روش سر خودش کلاه گذاشته.

در مورد ویندوز الان ویندوز شده 150 تومن. ینی مفت ولی باز یه عده دارن حرف خودشون رو میزنن.

آفیس شده 400 تومن ولی باز .....

اصلا آنتی ویروس شده 80 تومن ولی ملت تو کار خودشونن.

کلا دزدی شده عادت ترک عادت هم موجب مرض.

یکی هم که روشنگری میکنه میشه فضول.

من یبار تو این سایت گفتم هنوزم میگم:

گیم سرگرمیه . نون شب نیست که دلیلهای خنده دار میارین. تازه سرگرمیه خیلی گرونی هم هست.

کسی نمیگه دزدی نکنین. بکنین منتها دیگه ثابتش نکنین که دارین کار درست انجام میدین.

نظر شما اصلا مهم نیست :)

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
اشخاصی که معتقدند "چون ما نمی‌تونیم بازی اورجینال بخریم پس باید کرک کردن و اشتراک گذاری آن آزاد باشد!"
بهتر است بدانند اصولاً بازار هدف بازی‌های ویدئویی/رایانه‌ای، کشورهای پیشرفته و توسعه یافته است و نه کشورهای عقب مانده و فقیر مثل ایران و امثالهم، این که شما نمی‌تونی بخری درست! ولی در کشورهای بازار هدف کلی آدم هست که می‌تونند بخرند! ولی بضی هاشون از روی خصاصت و تنگ نظری این کار رو نمی‌کنند، کرک بازی هم که قابل منطقه بندی و محدودسازی در انتشار نیست که در کشورهای فقیر، فعال و منتشر شود و در سایر کشورها غیرفعال و محدود باشد، لذا اینجور اقدامات اصولاً در راستای حفظ همان بازارهای مقصد صورت می‌گیرد.

ضمناً بازی ویدئویی جزو حقوق بشر نیست که اگر شما نمی‌توانید بخرید پس نباید اقدامات لازم برای حفظ حقوق مولفین انجام شود، شما می‌توانید به جای خرید خود بازی، آن را در گیم نت بازی کنید! می‌توانید به صورت آنلاین با پرداخت پول آن را تجربه کنید و یا اصلا ویدئوهای گیم پلی و تصاویر آن را ببینید.

البته اینم اضافه کنم از نظر من قیمت بازی‌ها بالا هستش، به جای شصت دلار باید 30 دلار باشد.

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
ما همه ی منابع نرم افزاری رو رایگان در اختیار داریم ولی طریقه استفاده ازشو بلد نیستیم ، طرف با کلی استعداد در خارج نرم افزار PSشو سال به سال ارتقا نمیده ، ما بدون هیچ پیش زمینه (به قول خودمون خدای نرم افزاریم !) دنبال آپدیتهای جدیدیم ، تو این مورد کاملا آزادیم ، مثلا شما یک بازی اوریج که قصد فروششم نداری روی PS4 میشینی چند بار تمومش میکنی ، ولی ببین چند تا بازی پایرتی روی PC داری که یا نصفه کاره ولشون کردی یا حس بازی کردنشونو نداری . برا چیزی که هزینه کردی قدر همون داشتتو میدونی .

کلا اسمشو حمایت نزاریم بهتره ، هیچکس بدش نمیاد با قیمت جهانیو نرخ پول نه کاغذ بازی بخره ، ولی خب قیمت بازیها سرسام آوره در کشورمون ، بهترین راه صبرکردنو به قول بچه ها ارزونتر شدنه که بسیار عاقلانس ، برا بعضی بازیها هم نمیشه صبر کرد که از قبلش برنامه ریزی میکنن ، خیلی از بچه ها تو بازیسنتر گفتن بودجه کافی ندارن ولی بازی مورد علاقشونو D1 خریدن ، این سلیقس و عشق به گیم . ربطی به حمایت نداره .

یکی اینجا ولتاژش زده بالا از برق بکشش یه نفر :D

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,355
به نظر من دزدی دزدیه.

حالا یکی کلاه شرعی میزاره روش سر خودش کلاه گذاشته.

در مورد ویندوز الان ویندوز شده 150 تومن. ینی مفت ولی باز یه عده دارن حرف خودشون رو میزنن.

آفیس شده 400 تومن ولی باز .....

اصلا آنتی ویروس شده 80 تومن ولی ملت تو کار خودشونن.

کلا دزدی شده عادت ترک عادت هم موجب مرض.

یکی هم که روشنگری میکنه میشه فضول.

من یبار تو این سایت گفتم هنوزم میگم:

گیم سرگرمیه . نون شب نیست که دلیلهای خنده دار میارین. تازه سرگرمیه خیلی گرونی هم هست.

کسی نمیگه دزدی نکنین. بکنین منتها دیگه ثابتش نکنین که دارین کار درست انجام میدین.
ویندوز 150 + آفیس 400 + آنتی ویروس 80 + ...
داداش اینا شاید برای شما پول خرد باشه ولی برای خیلیا حقوق یه ماه کارگریه
پس وقتی مفت میگین اول باید بدونین برای شما مفته یا برای همه مفت حساب میشه؟
من الان 5 ماهه پول ندارم یه هارد 200 تومنی بخرم بعد شما میگی افیس مفته 400 تومن؟

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
من نمی فهمم شماها چرا هر دفعه میشینین اینجا با دلیل و منطق میگین کپی بازی کردن و پایراسی تو ایران دزدی نیست و این حرفا انقدر می نویسین که آدم فکر میکنه واقعا خبریه :| یا شایدم احساس عذاب وجدان بهتون دست میده. بابا بازیتون رو بکنین بی خیال این حرفا بشین. کی اهمیت میده. یکی هم میاد یه چیزی این وسط میگه رو اعصابتون راه بره. خب عصبانی نشید :D میخوای بخر نمیخوای پایرات خورش کن بره :D
انگار هکرها نشستن اینجا منتظرن اگه یه سری مخالفت کردن با پایراسی دست از کار کثیفشون بردارن :D

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
فکر کنم اگه بشینن رو یه قفل جدید کار کنن بهتر باشه، فاتحه این قفلشون خونده شده.

=====

درمورد این موضوع کپی و اریج:
تحقیقات من:D طی سالها تایید کرده، که از بین اریج خورهای وطنی، کسی دلش واقعا برای شرکت سازنده نسوخته و نمیسوزه و صرفا برای پز دادن و فخر فروشی این بحثها رو وسط میکشه.:D
چرا؟ چون اگه داره بسم الله کل بازیهاشو اریج بخره ولی این وسط گفتن اینکه بقیه مردم دزدن مسخره و بیمعنیه. مردم اولا مثل شما پول ندارن، دوما وضع اقتصادی و سـیاسی کشور کلا جوری نیست توش اریج خریدن معنی داشته باشه. تو کشورهایی مثل هند یا روسیه که وضعشون که شرایطشون برای رعایت کپی رایت باز خیلی از اینجا بهتره چنین بحثهای مسخره ای نیست. انقدر با هم متحدن و پشت همن که حد نداره حتی من با چند تا روس خارج روسیه درمورد پوتین حرف زدم، با اینکه ازش دل خوشی نداشتن، ازش دفاع کردن و همینطور سیاستهای کشورشون. چینیها هم باز همینطور. اینطور کارها رو فقط از ایرانیا میشه دید تو خارجم برید باز همین مسائل هست و سایه همدیگه رو با آر پی جی میزنن اکثرا"... کار وقتی بیخ پیاده میکنه که همین کشورایی که گفتم اگه مثل ایران از سمت کشورای مظلوم سازنده بازی تو منگنه بودن کلا اریج خریدنم حرام اعلام میکردن:D ولی خب متاسفانه فهموندن این چیزا به قشر مرفه سخته، قشر مرفهی که شدیدا تو جامعه دو شقه شده ایران از متوسط و فقیر دورن+بعضی خصایص مثل همین لذت بردن از بدبختی دیگران و... و نمیتونن این مسائل رو درک کنند.

آخرین ویرایش:

qaqaj

کاربر سایت
May 1, 2015
361
نام
Farzan
اگه بازی آنلاین مثل بتل 1 یا دیویژن میخوای باید پولشو از زیر سنگ هم شده جور کنی !:Sniper: اگر بازی سینگل هست با قدرت پایرت کنید برای حمایت هم یه صلوات واسه سازنده ها بفرستید :D ختم کلام !

• Like
Reactions: IMANOKA and vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
فکر کنم اگه بشینن رو یه قفل جدید کار کنن بهتر باشه، فاتحه این قفلشون خونده شده.

=====

درمورد این موضوع کپی و اریج:
تحقیقات من:D طی سالها تایید کرده، که از بین اریج خورهای وطنی، کسی دلش واقعا برای شرکت سازنده نسوخته و نمیسوزه و صرفا برای پز دادن و فخر فروشی این بحثها رو وسط میکشه.:D
چرا؟ چون اگه داره بسم الله کل بازیهاشو اریج بخره ولی این وسط گفتن اینکه بقیه مردم دزدن مسخره و بیمعنیه. مردم اولا مثل شما پول ندارن، دوما وضع اقتصادی و سـیاسی کشور کلا جوری نیست توش اریج خریدن معنی داشته باشه. تو کشورهایی مثل هند یا روسیه که وضعشون که شرایطشون برای رعایت کپی رایت باز خیلی از اینجا بهتره چنین بحثهای مسخره ای نیست. انقدر با هم متحدن و پشت همن که حد نداره حتی من با چند تا روس خارج روسیه درمورد پوتین حرف زدم، با اینکه ازش دل خوشی نداشتن، ازش دفاع کردن و همینطور سیاستهای کشورشون. چینیها هم باز همینطور. اینطور کارها رو فقط از ایرانیا میشه دید تو خارجم برید باز همین مسائل هست و سایه همدیگه رو با آر پی جی میزنن اکثرا"... کار وقتی بیخ پیاده میکنه که همین کشورایی که گفتم اگه مثل ایران از سمت کشورای مظلوم سازنده بازی تو منگنه بودن کلا اریج خریدنم حرام اعلام میکردن:D ولی خب متاسفانه فهموندن این چیزا به قشر مرفه سخته، قشر مرفهی که شدیدا تو جامعه دو شقه شده ایران از متوسط و فقیر دورن+بعضی خصایص مثل همین لذت بردن از بدبختی دیگران و... و نمیتونن این مسائل رو درک کنند.
جامعه مرفه و فخر فروشی اینها چیه دیگه داداش. من امروز اگه یه بازی رو خریدم همون یه بازی رو از بین ۴ تا بازی انتخاب کردم و قید سه تای دیگه رو تا اطلاع ثانوی زدم ... از الان نشستم دارم خرت و پرتا و دسته و مموری های اضافم رو میفروشم که حالا بین پرسونا ۵ و هورایزون و nier یکی رو بتونم بخرم و اون دو تای دیگه برن تا وقتی که تو استور یه تخفیف خفن ۷۰-۸۰ درصدی بخورن , متوجه نمیشم این مملکت چه جوری اینجوری شد که اگه کسی توش به اخلاقیاتی پایبند بود در نظر عموم مشکل داره و یه جای کارش میلنگه. ؟
پایرت کنید نوش جونتون ولی چرا دیگه برچسب میزنید

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
جامعه مرفه و فخر فروشی اینها چیه دیگه داداش. من امروز اگه یه بازی رو خریدم همون یه بازی رو از بین ۴ تا بازی انتخاب کردم و قید سه تای دیگه رو تا اطلاع ثانوی زدم ... از الان نشستم دارم خرت و پرتا و دسته و مموری های اضافم رو میفروشم که حالا بین پرسونا ۵ و هورایزون و nier یکی رو بتونم بخرم و اون دو تای دیگه برن تا وقتی که تو استور یه تخفیف خفن ۷۰-۸۰ درصدی بخورن , متوجه نمیشم این مملکت چه جوری اینجوری شد که اگه کسی توش به اخلاقیاتی پایبند بود در نظر عموم مشکل داره و یه جای کارش میلنگه. ؟
پایرت کنید نوش جونتون ولی چرا دیگه برچسب میزنید
البته بهترش لذت بردن از بدبختی دیگران و نداشتن روح جمعیه که منجر به نزدن این برچسبهای دزد و حروم خور به هموطن قشر متوسط و فقیر میشه! دقیقا چنین چیزی هست دیدم که میگم
بعد گفتم الان چرا بین روسها چنین حرفهایی نیست؟ یا هندیها؟ بشخصه ندیدم سر این مسائل به هم بگن دزد-زیادم تو فرومهاشون بودم.
شما خب حتما پولشو داری و شایدم یه سری خرجها رو نداری (طرف هست مثلا کلی هزینه تحصیلشه یا باید به خانواده ش کمک کنه و...) اینهمه هزینه میکنی، من رفیقایی داشتم که با پول کارگری سیستم یا کنسول به زحمت خریدن-یعنی خودم رفتم براشون خریدم. اونا خب آدم نیستن؟ نیاز به تفریح ندارن؟ اونا باور کن همین پولم ندارن بدن پای بازی
خودمم از قشر متوسط-پولی برام بمونه کلی بدبختی هست از تحصیل گرفته تا خرج خانواده و... این وسط بیام 300 تومن بازی بخرم که چی؟ فلان شرکت تو امریکا سهامش سقوط نکنه؟ اون اگه دلش برای ما سوخته بود، میومد 8 سال دوره اوباما، یه جوری شرایط رو برای ما تسهیل میکرد، میگفت اینا گیمرن و ربطی به مسائل سیـاسی ندارن، بیایم لاقل یه استور تو کشورشون با همکاری بقیه بزنیم و...
خیالتون راحت اینا فروششون رو میکنن، ما هم تا وقتی که شرایط 100% مهیا نشه مجبوریم پایرت کنیم.
جوری اینجا یه عده میگن دزدی انگار تو یکی از شیخ نشینهای پولدار زندگی میکنن که همه یه لامبورگینی زیر پاشونه و اونوقت بازی پایرت میکنن :)
دلیل این موضوع همون بحث دو شقه شدن جامعه س که گفتم. طبقه متوسط هم حتی عملا دیگه وجود نداره.
آدم یاد انقلاب کبیر فرانسه میوفته که ملکه فرانسه بهش گفتن مردم نون ندارن بخورن، جواب داد اگه نون ندارن کیک بخورن! اینم حکایت همین دوستانه.

• Like
Reactions: danielo

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
البته بهترش لذت بردن از بدبختی دیگران و نداشتن روح جمعیه که منجر به نزدن این برچسبهای دزد و حروم خور به هموطن قشر متوسط و فقیر میشه! دقیقا چنین چیزی هست دیدم که میگم
بعد گفتم الان چرا بین روسها چنین حرفهایی نیست؟ یا هندیها؟ بشخصه ندیدم سر این مسائل به هم بگن دزد-زیادم تو فرومهاشون بودم.
شما خب حتما پولشو داری و شایدم یه سری خرجها رو نداری (طرف هست مثلا کلی هزینه تحصیلشه یا باید به خانواده ش کمک کنه و...) اینهمه هزینه میکنی، من رفیقایی داشتم که با پول کارگری سیستم یا کنسول به زحمت خریدن-یعنی خودم رفتم براشون خریدم. اونا خب آدم نیستن؟ نیاز به تفریح ندارن؟ اونا باور کن همین پولم ندارن بدن پای بازی
خودمم از قشر متوسط-پولی برام بمونه کلی بدبختی هست از تحصیل گرفته تا خرج خانواده و... این وسط بیام 300 تومن بازی بخرم که چی؟ فلان شرکت تو امریکا سهامش سقوط نکنه؟ اون اگه دلش برای ما سوخته بود، میومد 8 سال دوره اوباما، یه جوری شرایط رو برای ما تسهیل میکرد، میگفت اینا گیمرن و ربطی به مسائل سیـاسی ندارن، بیایم لاقل یه استور تو کشورشون با همکاری بقیه بزنیم و...
خیالتون راحت اینا فروششون رو میکنن، ما هم تا وقتی که شرایط 100% مهیا نشه مجبوریم پایرت کنیم.
جوری اینجا یه عده میگن دزدی انگار تو یکی از شیخ نشینهای پولدار زندگی میکنن که همه یه لامبورگینی زیر پاشونه و اونوقت بازی پایرت میکنن :)
بازم که داری رو میخ خودت میکوبی ... یه جوری میگید بین همه مردم دنیا فقط ایران فقیر داره .. خیر عزیز منم دارم خرج یه خانواده پنج نفری رو هم میدم با برادرم ... شما میتونید تا صبح بهونه بتراشید ...ولی هیچ توجیح چه قانونی چه اخلاقی نمیتونید برای این موضوع به وجود بیارید . خوب همین طوری این مملکت به جای رفت که ۳۰-۴۰ میلیارد دلار تو یه شب توش گم میشه و هیچ کس حتی یه اعتراض هم نمیکنه. اون متخلص عزیز هم به خودش میگه بالاخره زندگی خرج داره .. پای اینده و سعادت بچه هام در میونه .
در مورد باز کردن استور برای ایران هم اولا یکی دو ساله با هک نشدن کنسول ها بازار ایران پا گرفته و همچین چیزی اصلا مورد توجه کمپانی های بزرگ نیست و یه بازار نا مطمینه برای سرمایه گذاری ... دوما قضایای مالی و حقوقی قضیه برای اون کمپانی ها کاملا پیچیده است و حتی هیچ نظام مشخصی نیست که چه طور و به چه طریقی باید جا به جایی مالی داشته باشن تو ایران در این شرایط ... سوما استور به چه شکلی بزنن تو کشوری که ۹۰ درصد بازی ها رده بندی مبتذل و مستهجن و غیر مجاز میگیرن ... اصلا فقط انتظار داریم ..بدون در نظر گرفتن کوچکترین جوانبی .. منم قبلا همین طور فکر میکردما ... ولی یه کم شرایط رو دیدم و بررسی کردم دیدم چه ساده و بی منطق بودم.

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
ویندوز 150 + آفیس 400 + آنتی ویروس 80 + ...
داداش اینا شاید برای شما پول خرد باشه ولی برای خیلیا حقوق یه ماه کارگریه
پس وقتی مفت میگین اول باید بدونین برای شما مفته یا برای همه مفت حساب میشه؟
من الان 5 ماهه پول ندارم یه هارد 200 تومنی بخرم بعد شما میگی افیس مفته 400 تومن؟

آیا اینا دلیل میشه حاصل زحمت یکی دیگه رو هپلی هپو کنی ؟

چون نمیتونی ماشین داشته باشی باید ماشین همسایت رو بدزدی ؟

دزدی دزدیه.

اگه پول نداری لازم نیست تمام عناوین رو بازی کنی. پولات رو جمع کن یدونه بگیر منتها شرافت مندانه.

شماها حتی به حقوق هم وطنتون هم رحم نمیکنین دیگه خارجی پیشکش.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
چندین بار این بحث ها شده همیشه هم تهش به همین رسیده. من بازم نظرم اینه، هر س مسئول کارای خودشه و خودش تصمیم می گیره چجوری زندگی کنه. ولی اینکه بازی گرونه و وضع خرابه بهونه ای بیش نیست. خیلی محصول هاست که گرونن و ایران ور هم تحریم کردن، مثلا همین آیفون. شما اگر واست راه داشته باشه حاضری بری یه گوشی آیفون برداری بگی منم می خوام باید داشته باشم به من چه گرونه اینا؟ یا میری سینما بدون بلیط دادن بگی گرونه ولی می خوام ببینم؟ فقر و نداشتن پول هم دلیلی برای این کار نمیشه، تا اونجا که من می دونم وقتی کسی خلافی می کنه نمیان اول ببینن وضعیت جیبش چیه بعد قضاوت کنن در موردش.

یه نکته: کسایی که می گن چرا ما استور ارزون قیمت نداریم، من به شخصه خیلی ها رو می شناسم دارن از استور های ارزون قیمت خرید می کنن و بازی می کنن. شما هم می تونید این کار رو انجام بدید.

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
اینکه ایران آدم حساب نمیشه درسته اینم که وضع مالی در ایران خرابه کاملا درسته و شکی درش نیست ولی اینکه هر کی اورجینال میخره مفرح و پولداره و این حرفا مسخرس ! طرف میاد میگه منی که درآمدم زیاد نی چطوری بازی ها رو بگیرم موضوعی که هست اینه که تو ایران گیمرها میخوان رسما هر بازی که میاد تو بازار بازی کنند بعد وضع مالی و شرایط ایران میشه یه بهونه عالی ، گیمرهای خارج ایران هم که شرایط اقتصادیشون بهتره اینطوری نیستند که هر بازی میاد بازی کنند قطعا خیلی بازی ها رو یا دیر تهیه میکنند یا اصن تهیه نمیکنند و برا اونا هم بازی خریدن مثل آب نبات خریدن نیست ، من الان خودم خیلی بازی ها رو هنوز نتونستم تهیه کنم . ما هممون داریم در ایران زندگی میکنیم و مردم کشورمونو میشناسیم که قطعا اگر ایران آدم حساب میشد و شرایط اقتصادی هم عالی می شد بازم مردم دنبال مال مفت بودن این تو خون و رگ و ریشه ملت رفته کاریش هم نمیشه کرد . بازم میگم بحث شرایط ایران و اوضاع مالی درسته و بعضی ها شاید واقعا سالی دو سه تا بازی اورجینال هم تهیه کردنش براشون سخت باشه ولی برا خیلی ها همه چیو نمیشه با اون دلایل توجیح کرد

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
در جواب بعضی از دوستان بگم که اگه شخصی توانایی مالی خوبی نداره یا فقیره مشکل خودش هست و به ناشر و بازی ساز و ... ربطی نداره

میتونه مثل بقیه زحمت بکشه و درس بخونه تا چیزهایی رو که دوست داره به دست بیاره

وقتی یه نفر به کارگری رضایت میده باید انتظاراتشو هم در همون حد نگه داره و بالاخره فرق هست بین کسی که بعد از تحصیل و کلی زحمت تونسته جایگاه خوبی پیدا کنه با یه کارگر

البته نمیگم کارگر جایگاه پایینی داره و منظورم اینه که باید سرگرمی های مناسب خودش رو انتخاب کنه

اون دوستمون میگه اوباما میومد استور توی کشورشون میزدیم و خیلی جالبه از دیگران توقع داریم برای ما کاری انجام بدن در حالی که خودمون زحمت انجام اون کار به خودمون نمیدیم

مثل این میمونه که من انتظار داشته باشم یه نفر بیاد لباس های منو بشوره در حالی که خودمم میتونم این کارو بکنم

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر