Demon's Souls

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
دوستان دیگه به فنا رفتم بس که تو این تاپیک خرید و فروش پست دادم !!!

بازی الان قیمتش به چقدر رسیده ؟ کسی نداره برا فروش ؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
حیف که من بازی رو نگرفتم وگرنه خیلی دوست داشتم رکورد شما رو بزنم :biggrin1: خیلی حال میده آدم این جوری بازی کنه .

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
سلام سوال قبلی منو که کسی جواب نداد لطفا ایندفعه یکی جواب بده.
این سنگ ابیرو کجا میشه استفاده کرد؟ (برای مولتی پلیر بازی کردن) تو دفترچه نوشته جاهایی که major demon ها هستن ولی من تو اون اتاقی که boss اول بود نمیتونم ازش استفاده کنم (همون سیاهه) اون major demon نبوده؟ یا مشکل از جای دیگس؟

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
اگر کسی زحمت کشید اون سوال قبلیو جواب داد لطف کنه این دوتارم جواب بده :cheesygri
اول مرحله اول سمت چپ یه راهی هست که میره پایین (درش قفله و بعدا باز میشه) وسطایه اون چاهه یه جنازه روی یه تیر چوبی بین زمین و هوا آویزونه اونو چجوری میشه loot کرد؟

دوتا هم در تو مرحله یک هست که میگه قفلا (یکی پشت اون چشم قرمریه یکیم تو اطاق قبل از tower knight ) این درا بعدا خودشون باز میشن یا کلید میخوان؟ اگه کلید می خوان کلیدشون کجاست؟

Observer

کاربر سایت
Apr 3, 2008
51
اگر کسی زحمت کشید اون سوال قبلیو جواب داد لطف کنه این دوتارم جواب بده :cheesygri
اول مرحله اول سمت چپ یه راهی هست که میره پایین (درش قفله و بعدا باز میشه) وسطایه اون چاهه یه جنازه روی یه تیر چوبی بین زمین و هوا آویزونه اونو چجوری میشه loot کرد؟

دوتا هم در تو مرحله یک هست که میگه قفلا (یکی پشت اون چشم قرمریه یکیم تو اطاق قبل از tower knight ) این درا بعدا خودشون باز میشن یا کلید میخوان؟ اگه کلید می خوان کلیدشون کجاست؟

1) اون برای این هست که شما خودتون رو قابل Summon شدن بکنید. یعنی دیگران وقتی اون Soul Sign شما رو ببینن می‌تونن شمارو Summon کنند تا با هم برین جلو. اگه اونجا هم بتونین Black Phantom ها رو بکشین، Soul Tendency شما به سمت White میره، اگه نه که هیچ.

۲) از اون میله‌ی چوبی بالاییش باید بپرین رو اون پایینه‌ی، سخته ولی میشه. یه Primevil Soul هست، که هم می‌تونین استفاده کنین (۴۰۰۰ تا Soul) یا که باهاش Special Weapon هارو Upgrade کنین. (باید Fire Demon Soul رو قبلش به Ed Blacksmith داده باشین)

۳) اونی که پشت اون Red eye Knight هست کلیدش رو Ostrava قبل از اینکه بمیره پشت دره قلعه‌ی False King بهتون میده، البته اگه اون دوبار قبلی نجاتش داده باشین. اون یکی در هم کلیدش پیشه اون Fat Official آخریه است که اگه بازش کنین هم می‌تونین Bior رو نجات بدین هم Yura رو که بعدا می‌تونین با Demon Soul ها ازش Magic های قدرتمند و جالب بگیرین. ‌Bior هم در مبارزه با The Penetrator و ‌Blue Dragon میاد کمکتون که خیلی خیلی راحت‌تر میشه زدنشون.

آخرین ویرایش:

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
من دیشب نشستم 5 دقیقه بازی کردم (فقط در حدی که بفهمم چطوریه) شاهکار بود
این بازی اون چیزیه که سال ها دنبالش بودم
سختم نبود زیاد .................
اون 60 تومن هم که بابت خریدش دادم گوارای وجود سازنده :)

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
1) اون برای این هست که شما خودتون رو قابل Summon شدن بکنید. یعنی دیگران وقتی اون Soul Sign شما رو ببینن می‌تونن شمارو Summon کنند تا با هم برین جلو. اگه اونجا هم بتونین Black Phantom ها رو بکشین، Soul Tendency شما به سمت White میره، اگه نه که هیچ.

۲) از اون میله‌ی چوبی بالاییش باید بپرین رو اون پایینه‌ی، سخته ولی میشه. یه Primevil Soul هست، که هم می‌تونین استفاده کنین (۴۰۰۰ تا Soul) یا که باهاش Special Weapon هارو Upgrade کنین. (باید Fire Demon Soul رو قبلش به Ed Blacksmith داده باشین)

۳) اونی که پشت اون Red eye Knight هست کلیدش رو Ostrava قبل از اینکه بمیره پشت دره قلعه‌ی False King بهتون میده، البته اگه اون دوبار قبلی نجاتش داده باشین. اون یکی در هم کلیدش پیشه اون Fat Official آخریه است که اگه بازش کنین هم می‌تونین Bior رو نجات بدین هم Yura رو که بعدا می‌تونین با Demon Soul ها ازش Magic های قدرتمند و جالب بگیرین. ‌Bior هم در مبارزه با The Penetrator و ‌Blue Dragon میاد کمکتون که خیلی خیلی راحت‌تر میشه زدنشون.
ممنون از جواب های جامع و کاملت.
فقط در مورد سوال اول میدونم کار سنگ چیه ولی وقتی می خوام ازش استفاده کنم. کاراکتر سری به نشانه ی مخالفت تکون میده.

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
امروز يه نيم ساعت بازيش كردم

ميتونم بگم كه محشر و خيلي زيبا و بسيار سخت بود.

بازي خودش سخته واي به حال تروفي هاش!!!

Observer

کاربر سایت
Apr 3, 2008
51
ممنون از جواب های جامع و کاملت.
فقط در مورد سوال اول میدونم کار سنگ چیه ولی وقتی می خوام ازش استفاده کنم. کاراکتر سری به نشانه ی مخالفت تکون میده.

احتمالا به این خاطر که تو حالت Soul Form نیستین. اون سنگ‌ها فقط تو حالت Soul Form کار می‌کنند.

آخرین ویرایش:

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
دوستان من تازه میخوام شروع کنم
میشه بگین کدوم کلاس رو بردارم بهتره؟ چون کلاساش اینقدر گستردس ادم نمیدونه کدومو انتخواب کنه

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
دوستان من تازه میخوام شروع کنم
میشه بگین کدوم کلاس رو بردارم بهتره؟ چون کلاساش اینقدر گستردس ادم نمیدونه کدومو انتخواب کنه
یکی از ایراد هایی که نقاد ها از بازی گرفتن همین گستردگی کلاس ها هست و هیچگونه توضیح مفیدی هم در مورد اون ها داده نشده...
یکی بیاد یه کمی توضیح بده...لطفا...:biggrin1:

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
یکی از ایراد هایی که نقاد ها از بازی گرفتن همین گستردگی کلاس ها هست و هیچگونه توضیح مفیدی هم در مورد اون ها داده نشده...
یکی بیاد یه کمی توضیح بده...لطفا...:biggrin1:
البته بنظرم خیلی خفنه چون هر کلاسی رو که برداری باید یه سری امتیازات رو از دست بدی :biggrin1:

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
خواستید بفروشید بازیتونه من خریدارم !!!

مردم بس که اومدم اینجا همه دارن تعریف میکنن !!!

گیم پلی مفیدش چند ساعته ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر