PlayStation Demon's Souls Remake

سازنده
Bluepoint
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
ASL 4-min_copy_400x497.png
توسعه دهنده: Bluepoint Games / SIE Japan Studio
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing
تاریخ عرضه:۱۲ نوامبر (۲۲ آبان)

:Arrowd:
:Arrowl: 70$ :Arrowr:
:Arrowu:
20201118_025000_copy_159x246.jpg
?????
با تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی​

آخرین ویرایش:

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
955
نام
Ahmad
حل شد,همونجا که گفتی باس Fire Lurker علامت گذاشتم ی پلیر رندوم سامونم کرد و تروفی رو گرفتم
اگه بخوام دوستم من رو سامون کنه باید پسوردمون یکی باشه؟
اون باید بادی فرم باشه تا من رو بتونه سامون کنه؟
یه نکته ای رو هم یاد آوری کنم.چون خودم متاسفانه کم دقتی کردم.اونم اینه که تا زمانی که یه مرحله پیور وایت یا پیور بلک هست،سکه های سرامیکی مربوطه رو هم بگیر تو دنیای معکوس.چون آرمور Penetrator که پشت اون در مخفی هست،خیلی خفنه.

• Like
Reactions: db07

MDNA

کاربر سایت
Mar 31, 2012
263
سلام. من امروز این بازی رو شروع کردم. تا باس اول رو راحت رفتم باس رو هم تو همون دفعه اول زدم و برگشتم نکسوس لول آپ کردم خودمو ولی وقتی برگشتم به همون قلعه باس بعدی خیلی خیلی سخت تر بود و نیاز به لول آپ داشت ولی مشکل اینجاست که هیچکدوم از دشمنا سول زیادی نمیدن و اصلا نمیشه فارم کرد! محیط های بعدی رو هم امتحان کردم تو اونا که اصلا نمیشه تکون خورد با لول فعلیم. فلاسک جون و اینا هم انگار نداره برخلاف دارک سولز. اگه کاری رو اشتباه دارم انجام میدم یا راهنمایی هست انجام بدید حیفم میاد بفروشمش. من قبلا بلادبورن رو هم تموم کردم ولی اون اصلا مثل این سخت و خسیس نبود.

• Like
Reactions: Destro and db07

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,351
نام
مهدی
سلام. من امروز این بازی رو شروع کردم. تا باس اول رو راحت رفتم باس رو هم تو همون دفعه اول زدم و برگشتم نکسوس لول آپ کردم خودمو ولی وقتی برگشتم به همون قلعه باس بعدی خیلی خیلی سخت تر بود و نیاز به لول آپ داشت ولی مشکل اینجاست که هیچکدوم از دشمنا سول زیادی نمیدن و اصلا نمیشه فارم کرد! محیط های بعدی رو هم امتحان کردم تو اونا که اصلا نمیشه تکون خورد با لول فعلیم. فلاسک جون و اینا هم انگار نداره برخلاف دارک سولز. اگه کاری رو اشتباه دارم انجام میدم یا راهنمایی هست انجام بدید حیفم میاد بفروشمش. من قبلا بلادبورن رو هم تموم کردم ولی اون اصلا مثل این سخت و خسیس نبود.
اگه منظورت تاور نایت هست برو پشت سرش به پاهاش ضربه بزن تا بیفته زمین و بعد ضربه بزن به سرش البته ی تروفی مخفی داره که واسه اون تاور نایت رو بدون اینکه کماندارها رو بکشی باید فینیشش کنی واسه لول اپم اگه میخوای قبلش کنی بروی دنیای 1-4 جایی که اسکلتون ها هستن چند تا اولی رو بکش و به زیر اونجایی که قلعه مانند هست رسیدی برو سمت چپ ی راهش پله هست که میره بالا و اون راهی که میخوره به یک محیط کوچیک که یک اسکلتون چشم قرمز هست رو برو,کاری بهش نداشته باش که الان زدنش سخته,پشت سرش یک ایتم هست که ی شمشر مجیک دار هست اون رو بردار که خیلی بدرد زدن این اسکلتونها میخوره و همین 1-4 اولش رو با این شمشیره چند بار تکرار کن تا لول اپ کنی
داخل دنیای یک بعد از زدن باس اولی میتونی اژدها رو هم بکشی که تا جایی که یادمه سول خوبی میداد با compound shor bow میتونی بکشیش, کمان رو تا لول 5 لول اپش کن و حدود 150 تایی هم کمان داشته باش و بالای قلعه اولی روی پل سمت راستش بایست و نشونت رو بزار رو بنر آبی رنگ سمت چپی که میبینی,ی 15 دقیقه ای طول میکشه اگه حوصلش رو داری
داخل کنترلر ستینگ میتونی نشان کمان رو از هولد بزاری روی پریست که نیاز نباشه هی بخوای L2 بگیری
از نظر باسها راحترین بازی میازاکی هست حتی نیو گیم پلاس هم انچنان سخت نمیشه
ورلد تندسی و کرکتر تندسی رو هم باید حواست باشه اگه میخوای بازی رو پلات کنی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Destro and MDNA

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,485
نام
Nightwing
اصلا با این سبک بازی ها کنار نیومدم:D به طرز غیر منطقی ای سخته. هم این هم bloodborne هم dark souls
سکیرو و هنوز تست نکردم.

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
اصلا با این سبک بازی ها کنار نیومدم:D به طرز غیر منطقی ای سخته. هم این هم bloodborne هم dark souls
سکیرو و هنوز تست نکردم.
با توجه به تجربه کامیونیتی ها، پس نرو اصلا سراغ Sekiro :D من شخصا عاشقش بودم ولی گویا خیلی ها با سختیش کنار نیومدن.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,485
نام
Nightwing
آقا من ميخوام ايشون و از تاور پرت كنم پايين، ولي تا يه جايي بيشتر نمياد باهام، بعدش برميگرده خونه ش ، كسي تجربه اينكارو داره ؟؟
حل شد :دي ٢٧٠٠٠ سول داد

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,485
نام
Nightwing
به یه جایی رسیدم که قفل کردم:D
زورم به Flamelurker که نمیرسه
اونور هم خوردم به maneater
هنوز نمیدونم چطوری از یه سری از شمشیرا و سپرا استفاده کنم همش میزنه you don't have stat to use this weapon
شنیدم فایر استورم به شدت مقابل maneater جوابه. گرفتن اون نیازمنده آزادسازی yuria the witch هست که باید ۱-۳ رو بریم.که اونم نمیزاره رد شیم میگه archdemon و باید بزنی. که دقیقا باید ۲ کامل بشه
خدایا بسه :|

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,351
نام
مهدی
Flamelurker رو سعی کن وقتی بهت اتک میزنه داج کنی و از پشت بهش ضربه بزنی
واسه maneater از حلقه thief ring استفاده کن,اومدی روی پل سریع برو پشت اون اتیشی که وسط پل هست,maneater دنبالت میاد ولی تا نزدیک اتیش و به لطف حلقه ای که گفتم نمیبینتت و باز بر میگرده همین که برگشت سریع برو پشت سرش بهش ضربه بزن و همینجور ادامه بده ,به اتیش هم حساس هستن

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,351
نام
مهدی
به یه جایی رسیدم که قفل کردم:D
زورم به Flamelurker که نمیرسه
اونور هم خوردم به maneater
هنوز نمیدونم چطوری از یه سری از شمشیرا و سپرا استفاده کنم همش میزنه you don't have stat to use this weapon
شنیدم فایر استورم به شدت مقابل maneater جوابه. گرفتن اون نیازمنده آزادسازی yuria the witch هست که باید ۱-۳ رو بریم.که اونم نمیزاره رد شیم میگه archdemon و باید بزنی. که دقیقا باید ۲ کامل بشه
خدایا بسه :|
واسه maneater از حلقه thief ring استفاده کن,اومدی روی پل سریع برو پشت اون اتیشی که وسط پل هست,maneater دنبالت میاد ولی تا نزدیک اتیش و به لطف حلقه ای که گفتم نمیبینتت و باز بر میگرده همین که برگشت سریع برو پشت سرش بهش ضربه بزن و همینجور ادامه بده ,به اتیش هم حساس هستن
از حلقه thief ring واسه dragon god هم استفاده کن
Cling Ring هم استفاده کن اگه نکردی کهhp رو داخل حالت سول 40 درصد افزایش میده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Destro

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,485
نام
Nightwing
از حلقه thief ring واسه dragon god هم استفاده کن
Cling Ring هم استفاده کن اگه نکردی کهhp رو داخل حالت سول 40 درصد افزایش میده
مرسي بلاخره يكي پيدا شد جواب بده
سول باز كم داريم اينجا فكر ميكنم
و اساسي ترين مشكلم استفاده از سلاح هاست، يا ميگه قوي نيستي يا ميگه stats كافي نداري، اينم توضيح بدي لطف بزرگي كردي، تمام سنگ ها و سلاح هاي به درد بخور و پيدا كردم ولي فقط از Axe 3 دارم استفاده ميكنم ، ضعيفه يكم هنوز

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
مرسي بلاخره يكي پيدا شد جواب بده
سول باز كم داريم اينجا فكر ميكنم
و اساسي ترين مشكلم استفاده از سلاح هاست، يا ميگه قوي نيستي يا ميگه stats كافي نداري، اينم توضيح بدي لطف بزرگي كردي، تمام سنگ ها و سلاح هاي به درد بخور و پيدا كردم ولي فقط از Axe 3 دارم استفاده ميكنم ، ضعيفه يكم هنوز
درود دوست من، شما موقع ابدیت که stats ها رو ابدیت میکنی رو نگاه کن، مثلا ویتالیتی یا اینتلجنس یا اندورانس یا مجیک یا...... رو لول آپ میکنی،
موقع استفاده از سلاح هم یه پیش نیاز هست تو مشخصات سلاح، مثلا برا یه شمشیر نیاز داری تا اندورانست بالای 20 باشه، واسه همونه که نمیتونی استفاده کنی یا اگه استفاده کنی اون دمیج مربوطه رو بهت نمیده
یه نکته دیگه, تو مشخصات سلاح یه بخش بونوس هم هست که مثلا نوشته endurance A, این یعنی اندورانس تاثیر خیلی زیادی تو این سلاح داره و اگه مثلا یه بار اندورانس رو لول آپ کنی خیلی به دمیج سلاحت اضافه میشه، این علائم از کمتر به بیشتر شامل D, C, B, A, S هست ، شما کدوم stats کاراکترت رو بیشتر بالا میبری، باید سلاحی انتخاب کنی که اون stats ش A یا S, باشه تا خیلی دمیج بیشتری بده،
امیدوارم تونسته باشم یکم راهنماییت کنم، اگه باز سوالی داشتی بگو تا برم تو بازی و نگاه کنم بگم، چون چند ماهه بازیش نکردم یادم نیست زیاد

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,485
نام
Nightwing
درود دوست من، شما موقع ابدیت که stats ها رو ابدیت میکنی رو نگاه کن، مثلا ویتالیتی یا اینتلجنس یا اندورانس یا مجیک یا...... رو لول آپ میکنی،
موقع استفاده از سلاح هم یه پیش نیاز هست تو مشخصات سلاح، مثلا برا یه شمشیر نیاز داری تا اندورانست بالای 20 باشه، واسه همونه که نمیتونی استفاده کنی یا اگه استفاده کنی اون دمیج مربوطه رو بهت نمیده
یه نکته دیگه, تو مشخصات سلاح یه بخش بونوس هم هست که مثلا نوشته endurance A, این یعنی اندورانس تاثیر خیلی زیادی تو این سلاح داره و اگه مثلا یه بار اندورانس رو لول آپ کنی خیلی به دمیج سلاحت اضافه میشه، این علائم از کمتر به بیشتر شامل D, C, B, A, S هست ، شما کدوم stats کاراکترت رو بیشتر بالا میبری، باید سلاحی انتخاب کنی که اون stats ش A یا S, باشه تا خیلی دمیج بیشتری بده،
امیدوارم تونسته باشم یکم راهنماییت کنم، اگه باز سوالی داشتی بگو تا برم تو بازی و نگاه کنم بگم، چون چند ماهه بازیش نکردم یادم نیست زیاد

ممنون ازت خیلی خوب توضیح دادی
در مورد فارمینگ یادت هست که کجا انجام میدادی بیشتر؟ اینطور که معلومه خیلی ضعیفم همچنان

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
ممنون ازت خیلی خوب توضیح دادی
در مورد فارمینگ یادت هست که کجا انجام میدادی بیشتر؟ اینطور که معلومه خیلی ضعیفم همچنان
اخه نمیدونم تا کجا رفتی نمیخوام اسپویل کنم، دو تا جا رو یادمه ولی نمیخوام اسپویل کنم،
بخوایی راحت باشه باید مراحل اول همه ارچستون ها رو بری، بعد مراحل دوم همه ارچستون ها بعد به همین ترتیب،
فقط باس ها رو کشتی روحشون رو الکی تبدیل به سول نکن ها، میتونی باهاشون سلاح های خیلی خفنی درست کنی،
انگشتر هات هم چک کن معمولا انگشتر های خیلی به درد بخوری هم میده

• Like

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,485
نام
Nightwing
اخه نمیدونم تا کجا رفتی نمیخوام اسپویل کنم، دو تا جا رو یادمه ولی نمیخوام اسپویل کنم،
بخوایی راحت باشه باید مراحل اول همه ارچستون ها رو بری، بعد مراحل دوم همه ارچستون ها بعد به همین ترتیب،
فقط باس ها رو کشتی روحشون رو الکی تبدیل به سول نکن ها، میتونی باهاشون سلاح های خیلی خفنی درست کنی،
انگشتر هات هم چک کن معمولا انگشتر های خیلی به درد بخوری هم میده

۱ تا تاور نایت
۲ رو کامل کردم
۳ و تا Maneater
4 و نتونستم از یه جا بیشتر برم چون هی شبح تولید میشه و گیر میفتم
روحشون و چجوری باید استفاده کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر