PlayStation Demon's Souls Remake

سازنده
Bluepoint
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
ASL 4-min_copy_400x497.png
توسعه دهنده: Bluepoint Games / SIE Japan Studio
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing
تاریخ عرضه:۱۲ نوامبر (۲۲ آبان)

:Arrowd:
:Arrowl: 70$ :Arrowr:
:Arrowu:
20201118_025000_copy_159x246.jpg
?????
با تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی​

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
اگه یه نفر پیدا کنی هم level خودت دعوتش میکنی و یه جاهایی از بازی هست که میرید منتظر میشید که بلک فانتومها بهتون سامن بشن با 3 یا 4 تا کشتن اونا کاراکترت پیور میشه.منهی باید تو حالت human form باشی که این اتفاق برات بیوفته.اون آیتم red stone eye رو هم داشته باشی بد نیست.صد بار تو این فروم گفته شد تو حالت soul form بازی رو تموم کنید.به هر حال کار رو برای خودت سخت کردی.بدبختیش اینه مثلا با یه نفر دیگه با بلک فانتومها تو این حالت مبارزه بشه و بمیری تو کاراکتر تندنسیت تاثیر داره.باید خیلی تو مبارزه به خودت مطمئن باشی.یه شمشیر خوب بیلد کن بورو به مبارزات آنلاین:Dوگرنه باید همونطور که گفتی اگه بازی رو تموم کردی و سیوی از بازی نداری دوباره بازی رو بری.اگه باس آخر بازی رو نزده باشی میتونی حداقل اون 5 تا رو بزنی بعد بری سراغ نیوگیم بعدی.
ممنون، من یه پله مونده بودم برا پیور وایت، داداشم برداشته و سرخود با اکانتم بازی کرده و npc ها رو کشته و پیور بلک شده، دیونه شده بودم،
الان فقط باس اخر ارچستون 5 مونده، یعنی الان تو مناطق دیگه که همه باس ها رو زدم، میتونم بلک فانتوم رو بزنم؟ فکر میکردم که بعد زدن همه باس های هر منطقه دیگه بلک فانتوم ها نمیان

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
ممنون، من یه پله مونده بودم برا پیور وایت، داداشم برداشته و سرخود با اکانتم بازی کرده و npc ها رو کشته و پیور بلک شده، دیونه شده بودم،
الان فقط باس اخر ارچستون 5 مونده، یعنی الان تو مناطق دیگه که همه باس ها رو زدم، میتونم بلک فانتوم رو بزنم؟ فکر میکردم که بعد زدن همه باس های هر منطقه دیگه بلک فانتوم ها نمیان

شما تو هر arcstone یدونه بلک فانتوم داری منتهی قبل از رسیدن به maiden black یا old king alant اگه اشتباه نکنم دسترسی به black phantom ها رو داری باز تست کن.فقط باید هر آرک استونی که میخوای بری داخل اون پیور بلک باشه ,محیطت تا بلک فانتوم ها رو ببینی.یه آیتمی هست به نام Stone of Ephemeral Eyes که 7 بار استفاده میکنی البته بعد از هر بار مردن بعدش محیطت پیور بلک میشه .blackphantom و primival demon هر آرک استون جای مشخصی داره.بلک فانتوم رو میزنی بعد بدون اینکه از محیط خارج بشی میری primival demon رو میزنی میای بیرون میری سراغ آرک استون بعدی.بعد هم نیو گیم رو میری.دقت کن وقتی بلک فانتوم رو زدی نباید از محیط خارج بشی بعد باید بری سراغ primival demon وقتی هم که محیط رو پیور بلک کردی خودت رو به حالت soul form در بیار که مردن روی کاراکترت تاثیر نداشته باشه در ضمن اینو بگم که بلک فانتومها رو باید با مبارزه شکست بدی و از بلندی پرت نکنی و یا با جادو شکست ندی وادامه....

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AMIN-PASHA

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
شما تو هر arcstone یدونه بلک فانتوم داری منتهی قبل از رسیدن به maiden black یا old king alant اگه اشتباه نکنم دسترسی به black phantom ها رو داری باز تست کن.فقط باید هر آرک استونی که میخوای بری داخل اون پیور بلک باشه ,محیطت تا بلک فانتوم ها رو ببینی.یه آیتمی هست به نام Stone of Ephemeral Eyes که 7 بار استفاده میکنی البته بعد از هر بار مردن بعدش محیطت پیور بلک میشه .blackphantom و primival demon هر آرک استون جای مشخصی داره.بلک فانتوم رو میزنی بعد بدون اینکه از محیط خارج بشی میری primival demon رو میزنی میای بیرون میری سراغ آرک استون بعدی.بعد هم نیو گیم رو میری.دقت کن وقتی بلک فانتوم رو زدی نباید از محیط خارج بشی بعد باید بری سراغ primival demon وقتی هم که محیط رو پیور بلک کردی خودت رو به حالت soul form در بیار که مردن روی کاراکترت تاثیر نداشته باشه در ضمن اینو بگم که بلک فانتومها رو باید با مبارزه شکست بدی و از بلندی پرت نکنی و یا با جادو شکست ندی وادامه....
واقعا ممنون داداش، راهنمایی خیلی خوبی بود

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
من دیگه بیخیال بازی شدم، یه حلقه نیاز دارم برا پلات شدن بازی و برا اون حلقه باید 1ونیم بار بازی رو تموم کنم، اینم از حوصلم خارجه و همون 3 بار اتمام بازی کفایت میکنه، دیگه بیخیال یه تروفی و پلات شدم

• Like
Reactions: ardalthebest

Pedirahimzadeh

کاربر سایت
Jun 24, 2015
392
نام
پدرام
دوستان سلام - کسی هست مارو لطفا راهنمایی کنه ؟
ما دو نفریم که میخوایم جوین هم دیگه بدیم و وارد دنیاهای همدیگه بشیم - ولی بازی اصلا سنگ های آبی رو زمین رو بهمون نشون نمیده که جوین شدن رو ببینیم .
هر دو آنلاین هستیم - سرورهامون هم یکسان انتخاب کردیم و وصل شدیم (تو یک محدوده مشخص هم سنگ هارو میندازیم). اما وقتی سنگ آبی رو روی زمین میندازیم به اون یکی که تو همون منطقه هست چیزی نشون نمیده
اگر درست متوجه شده باشم برای استخدام شدن باید در حالت روح باشید - برای دعوت کردن در حالت انسان (وقتی در حالت انسان بودیم که اصلا سنگ رو نمینداخت روی زمین)

چکار باید کرد ؟
ممنون

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
دوستان سلام - کسی هست مارو لطفا راهنمایی کنه ؟
ما دو نفریم که میخوایم جوین هم دیگه بدیم و وارد دنیاهای همدیگه بشیم - ولی بازی اصلا سنگ های آبی رو زمین رو بهمون نشون نمیده که جوین شدن رو ببینیم .
هر دو آنلاین هستیم - سرورهامون هم یکسان انتخاب کردیم و وصل شدیم (تو یک محدوده مشخص هم سنگ هارو میندازیم). اما وقتی سنگ آبی رو روی زمین میندازیم به اون یکی که تو همون منطقه هست چیزی نشون نمیده
اگر درست متوجه شده باشم برای استخدام شدن باید در حالت روح باشید - برای دعوت کردن در حالت انسان (وقتی در حالت انسان بودیم که اصلا سنگ رو نمینداخت روی زمین)

چکار باید کرد ؟
ممنون
همه مراحل رو درست میرید ولی یه کاری رو نکردید. شما تو تنظیمات نتورک داخل بازی باید تو قسمت رمز،. هر دو یک رمز یکسان رو بزارید

Pedirahimzadeh

کاربر سایت
Jun 24, 2015
392
نام
پدرام
همه مراحل رو درست میرید ولی یه کاری رو نکردید. شما تو تنظیمات نتورک داخل بازی باید تو قسمت رمز،. هر دو یک رمز یکسان رو بزارید

ممنون ازتون - یعنی تو لابی که هستیم موقعی که میخوایم سرور رو انتخاب کنیم - یک گزینه داره که میتونیم پسورد بزاریم . اون پسورد رو یک سان بزاریم ؟
نباید اون موقع که علامت رو زمین رو بهمون نشون داد پسورد رو اونجا بزنیم ؟ چقدر عجیب . ممنون بازم - فردا امتحان میکنم . لطف کردید

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,342
نام
مهدی
دوستان این تروفی که کمک میکنی به یک پلیر دیگه واسه شکست باس رو میخوام بگیرم،رندوم اصلا کسی نیست
اگه کسی پلی میده میشه لطف کنه من رو اینوایت کنه
ممنون

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
911
نام
Ahmad
دوستان چطور میتونم کواپ بزنم؟
این تروفی ها که ساده هست.ولی اگر واسه پلت میری حتما با راهنما بازی کن.بحث بلک وورد و وایت وورد تندنسی یه کم پیچیدس و باید تروفی های مربوط به پیور(Pure) هر دو رو بگیری.برای تروفی های آنلاین اونی که شما مهاجم میشی،بهترین لوکیشن اون باسی هست که بیلد جادو داره و یه کلاه شکل عمامه خیلی بلند.اگر اشتباه نکنم بعد از باس فایت دوتا گارگویل ورودی این باس هست که یه راه پله خیلی طولانیه.شما میشی باس و بقیه پلیرها که آن لاین هستن با شما مواجه میشن به جای اون.برای کمک به پلیر برای باس هم به نظرم بهترین واسه ساین سفید گذاشتن باس Fire Lurker هست(قبل از دراگون گاد).چون خیلی پلیرها باهاش مشکل دارن.

• Like
Reactions: db07

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,342
نام
مهدی
این تروفی ها که ساده هست.ولی اگر واسه پلت میری حتما با راهنما بازی کن.بحث بلک وورد و وایت وورد تندنسی یه کم پیچیدس و باید تروفی های مربوط به پیور(Pure) هر دو رو بگیری.برای تروفی های آنلاین اونی که شما مهاجم میشی،بهترین لوکیشن اون باسی هست که بیلد جادو داره و یه کلاه شکل عمامه خیلی بلند.اگر اشتباه نکنم بعد از باس فایت دوتا گارگویل ورودی این باس هست که یه راه پله خیلی طولانیه.شما میشی باس و بقیه پلیرها که آن لاین هستن با شما مواجه میشن به جای اون.برای کمک به پلیر برای باس هم به نظرم بهترین واسه ساین سفید گذاشتن باس Fire Lurker هست(قبل از دراگون گاد).چون خیلی پلیرها باهاش مشکل دارن.
والا همه رو گرفتم
این مونده با اون دو تا تروفی که مربوط به مجیکها و میرکلها میشه
مشکلی که دارم اینه که هیچکس منو احضار نمیکنه
ساین سفید یا آبی؟
چطور میتونم کمک یک دوست بکنم واسه کشتن باس؟
باید پسورد همدیگه رو داشته باشیم؟

آخرین ویرایش:

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
911
نام
Ahmad
والا همه رو گرفتم
این مونده با اون دو تا تروفی که مربوط به مجیکها و میرکلها میشه
مشکلی که دارم اینه که هیچکس منو احضار نمیکنه
ساین سفید یا آبی؟
چطور میتونم کمک یک دوست بکنم واسه کشتن باس؟
باید پسورد همدیگه رو داشته باشیم؟
واسه مجیک ها و ... که بک آپ سیو احتیاج هست اگر نخوای اضافه بازی کنی.واسه کمک کردن ساین سفید قبل از ورودی باس.
با فرند هم میشه.ساین مشخصه متعلق به چه کسیه.ساین مورد نظر رو انتخاب میکنی.Invade رو هم که گفتم.

• Like

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,342
نام
مهدی
واسه مجیک ها و ... که بک آپ سیو احتیاج هست اگر نخوای اضافه بازی کنی.واسه کمک کردن ساین سفید قبل از ورودی باس.
با فرند هم میشه.ساین مشخصه متعلق به چه کسیه.ساین مورد نظر رو انتخاب میکنی.Invade رو هم که گفتم.
حل شد,همونجا که گفتی باس Fire Lurker علامت گذاشتم ی پلیر رندوم سامونم کرد و تروفی رو گرفتم
اگه بخوام دوستم من رو سامون کنه باید پسوردمون یکی باشه؟
اون باید بادی فرم باشه تا من رو بتونه سامون کنه؟

• Like
Reactions: Tatsumaru

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
911
نام
Ahmad
حل شد,همونجا که گفتی باس Fire Lurker علامت گذاشتم ی پلیر رندوم سامونم کرد و تروفی رو گرفتم
اگه بخوام دوستم من رو سامون کنه باید پسوردمون یکی باشه؟
اون باید بادی فرم باشه تا من رو بتونه سامون کنه؟
بادی فرم تا اونجایی که یادمه(همون امبرد سواز 3) بله.ولی پسوورد ضروری نیست فکر کنم.چون مشخصات ساین واضحه.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر