PlayStation Demon's Souls Remake

سازنده
Bluepoint
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
ASL 4-min_copy_400x497.png
توسعه دهنده: Bluepoint Games / SIE Japan Studio
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing
تاریخ عرضه:۱۲ نوامبر (۲۲ آبان)

:Arrowd:
:Arrowl: 70$ :Arrowr:
:Arrowu:
20201118_025000_copy_159x246.jpg
?????
با تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی​

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,912
نام
امین پاشاپور
سلام اساتید و دوستان دو تا سوال
1_ الان من تو همه منطقه ها همه باس ها رو زدم،، یعنی تو هر ارچستون الان 4 تا (بونفایر) دارم، الان باید چیکار کنم؟
2_ برا تروفی one of the few به مشکل برخوردم
برا این تروفی سلاح Istarelle رو از 5/1 میخواد، اونم وقتی میده که ورلد تندنسی " پیور وایت" داشته باشی. من الان همه منطقه ها پیور وایت هستم به جز همین منطقه 5، اونم یه بار اشتباهی تو فرم انسان رفتم و تو مرحله مردم، الان پیور وایت نیست ( یکی مونده به پیور وایت هستم) اون منطقه، راهی داره الان بعد از کشتن همه ی باسهای این منطقه پیور وایت بشم، افلاین بازی میکنم ( به خاطر همین پیور وایت شدنم) ؟

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

آخرین ویرایش:

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
1_ الان من تو همه منطقه ها همه باس ها رو زدم،، یعنی تو هر ارچستون الان 4 تا (بونفایر) دارم، الان باید چیکار کنم؟
برگرد archstone اول. اون دری که بعد از مبارزه Towering Knight جلوش مِه بود الان بازه و میتونی برسی به Final Boss.

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,912
نام
امین پاشاپور
برگرد archstone اول. اون دری که بعد از مبارزه Towering Knight جلوش مِه بود الان بازه و میتونی برسی به Final Boss.
اره مرسی، اونجا یادم نبود، الان رسیدم اژدها آبی، اونو بکشم فکر کنم میرسه فاینال باس

• Like
Reactions: Frozen Flame

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,912
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان،
1_ من تو نیوگیم پلاس هستم و کلاس جادوگر دارم
الان چون لباس خیلی سبک پوشیدم به همین خاطر خیلی دمیج میخورم، بعضی دشمنا با یه ضربه میکشنم، میخواستم یکم زره سنگین تر بپوشم، خواستم بپرسم از چند درصد به بعد سرعت حرکت و داج کردن کاراکتر کم میشه
2_ من میراکل second chance رو گرفتم و استفاده میکنم، ولی موقع مردن دوباره زنده نمیشم، چیکار باید بکنم، درضمن درحالت روح بازی میکنم

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
سلام دوستان برا پایان بد بازی دقیقا کی باید Maiden in Black. رو بکشیم؟

بعد از اینکه با هم رفتید داخل the old one و King Allant واقعی رو کشتی، یا میتونی وارد مِه بشی یا اونجا بُکشیش.

آخرین ویرایش:
  • Like

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,912
نام
امین پاشاپور
سلام و درود بر اساتید
1_ یه سوال، من الان یه تروفیم مونده برا پلت، اونم تمام حلقه ها رو بگیرم، الان باید پیور وایت کاراکتر تندنسی بشم، و یه پله موندم برا پیور وایت، سوالم اینجاست، خوندم که اگه بخوام افلاین تندسی کاراکتر رو پیور وایت کنم باید 5 تا دارک فانتوم رو تو پیور بلک ورلد تندنسی بزنم، من الان برا تغییر وایت کراکتر تندنسی به پیور وایت هم باید همه 5 تا رو بزنم، یعنی برا یه پله بالا رفتن هم باید هر 5 تا رو بزنم؟ یعنی تو هر حالت کاراکتر تندنسی هم که باشم (پیور بلک، بلک، خاکستري، وایت) برا پیور وایت شدن باید هر 5 تا فانتوم رو بزنم؟
برا این میپرسم که من الان دو تا از ارچستون ها رو همه باس هاش رو زدم و فکر نمیکنم برام فانتوم ها رو بیاره دیگه، نمیخوام برا یه حلقه یک دور دیگه بازی کنم،
انلاین چطوری میتونم پیور وایت کنم کاراکترم رو؟
کلی بخوام بپرسم اینطوری میشه سوالم
من الان تو ارچ استون 2 و 5 همه باس ها رو زدم و تمومشون کردم، حالا چطور میتونم تو این دست بازی پیور وایت کنم کاراکتر تندنسی رو؟ افلاین و انلاین هم فرقی نمیکنه برام.
2_ تو انلاین هم اگه به صورت human باشم و یکی. Invaid بشه برام و بزنمش کراکتر تندنسیم میره به طرف پیور وایت دیگه درسته؟ حالا اگه اونی که invaid شده برام منو بکشه چی، رو کراکتر تندنسی تاثیر داره، یا فقط رو ورلد تندنسی تاثیر داره؟

آخرین ویرایش:

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,543
نام
محمدرضا
من تازه بازیو شروع کردم، کلا این سبک بازیو اولین بارمه که دارم بازی میکنم، این towering knight رو چه جوری باید بکشم؟
بازی به شکل مزخرف و مریضی سخته :D

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
من تازه بازیو شروع کردم، کلا این سبک بازیو اولین بارمه که دارم بازی میکنم، این towering knight رو چه جوری باید بکشم؟
بازی به شکل مزخرف و مریضی سخته :D
اول تیر کمونی های اطراف رو برو بزن
به پاهاش ضربه بزن تا دود کنه و بیفته زمین , بعد سرش رو بزن

• Like
Reactions: challengeeverything

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,912
نام
امین پاشاپور
چه اعصابی دارین شماها :D تازه به این میگین آسون نسبت به بقیه بازیاش
این بازی باسهای خیلی راحتی داره (نسبت به سایر بازی های سولزبورن) ، فقط رسیدن به خود باس تو بعضی مراحل خیلی سخته

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: challengeeverything

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,912
نام
امین پاشاپور
سلام و درود بر اساتید
1_ یه سوال، من الان یه تروفیم مونده برا پلت، اونم تمام حلقه ها رو بگیرم، الان باید پیور وایت کاراکتر تندنسی بشم، و یه پله موندم برا پیور وایت، سوالم اینجاست، خوندم که اگه بخوام افلاین تندسی کاراکتر رو پیور وایت کنم باید 5 تا دارک فانتوم رو تو پیور بلک ورلد تندنسی بزنم، من الان برا تغییر وایت کراکتر تندنسی به پیور وایت هم باید همه 5 تا رو بزنم، یعنی برا یه پله بالا رفتن هم باید هر 5 تا رو بزنم؟ یعنی تو هر حالت کاراکتر تندنسی هم که باشم (پیور بلک، بلک، خاکستري، وایت) برا پیور وایت شدن باید هر 5 تا فانتوم رو بزنم؟
برا این میپرسم که من الان دو تا از ارچستون ها رو همه باس هاش رو زدم و فکر نمیکنم برام فانتوم ها رو بیاره دیگه، نمیخوام برا یه حلقه یک دور دیگه بازی کنم،
انلاین چطوری میتونم پیور وایت کنم کاراکترم رو؟
کلی بخوام بپرسم اینطوری میشه سوالم
من الان تو ارچ استون 2 و 5 همه باس ها رو زدم و تمومشون کردم، حالا چطور میتونم تو این دست بازی پیور وایت کنم کاراکتر تندنسی رو؟ افلاین و انلاین هم فرقی نمیکنه برام.
2_ تو انلاین هم اگه به صورت human باشم و یکی. Invaid بشه برام و بزنمش کراکتر تندنسیم میره به طرف پیور وایت دیگه درسته؟ حالا اگه اونی که invaid شده برام منو بکشه چی، رو کراکتر تندنسی تاثیر داره، یا فقط رو ورلد تندنسی تاثیر داره؟
اینم یکی جواب بده لطفا

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,912
نام
امین پاشاپور
دوستان کاراکتر تندنسی با نیو گیم پلاس ریست میشه، من یه حلقه مونده پلات کنم تو pure white character tendency
الان اخر بازی هستم و کاراکتر تندنسیم پیور بلک شده، الان تو نیو گیم پلاس جدید میتونم پیور بلک رو پیور وایت کنم

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,912
نام
امین پاشاپور
بدبخت شدم، تو ردیت خوندم که اگه پیور بلک باشی برا پیور وایت کردن باید 10 تا فانتوم سیاه بکشی، یعنی برا یه حلقه دوستی باید دو بار دیگه نیو گیم پلاس بازی کنم
احتمالا دیگه باید بیخیال یه حلقه و یه تروفی و پلات بشم، دو بار دیگه، تو هر نیو گیم پلاس هم بازی به شدت سخت تر میشه

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
بدبخت شدم، تو ردیت خوندم که اگه پیور بلک باشی برا پیور وایت کردن باید 10 تا فانتوم سیاه بکشی، یعنی برا یه حلقه دوستی باید دو بار دیگه نیو گیم پلاس بازی کنم
احتمالا دیگه باید بیخیال یه حلقه و یه تروفی و پلات بشم، دو بار دیگه، تو هر نیو گیم پلاس هم بازی به شدت سخت تر میشه

اگه یه نفر پیدا کنی هم level خودت دعوتش میکنی و یه جاهایی از بازی هست که میرید منتظر میشید که بلک فانتومها بهتون سامن بشن با 3 یا 4 تا کشتن اونا کاراکترت پیور میشه.منهی باید تو حالت human form باشی که این اتفاق برات بیوفته.اون آیتم red stone eye رو هم داشته باشی بد نیست.صد بار تو این فروم گفته شد تو حالت soul form بازی رو تموم کنید.به هر حال کار رو برای خودت سخت کردی.بدبختیش اینه مثلا با یه نفر دیگه با بلک فانتومها تو این حالت مبارزه بشه و بمیری تو کاراکتر تندنسیت تاثیر داره.باید خیلی تو مبارزه به خودت مطمئن باشی.یه شمشیر خوب بیلد کن بورو به مبارزات آنلاین:Dوگرنه باید همونطور که گفتی اگه بازی رو تموم کردی و سیوی از بازی نداری دوباره بازی رو بری.اگه باس آخر بازی رو نزده باشی میتونی حداقل اون 5 تا رو بزنی بعد بری سراغ نیوگیم بعدی.

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر