PlayStation Demon's Souls Remake

سازنده
Bluepoint
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
ASL 4-min_copy_400x497.png
توسعه دهنده: Bluepoint Games / SIE Japan Studio
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing
تاریخ عرضه:۱۲ نوامبر (۲۲ آبان)

:Arrowd:
:Arrowl: 70$ :Arrowr:
:Arrowu:
20201118_025000_copy_159x246.jpg
?????
با تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی​

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دیدید چه دلایلی میاوردم که Demon's رو ریمیک میکنن همه خوردن به هدف :D حتی تا اینکه تو رتبه دوم بازی هاش یوشیداست پیش رفتم :D

گیم پلی دیمنز تعطیله علی ؟ :-t:|:|

فرقی هم با گیم پلی دارک سولز داره مگه که اون شاهکاره این تعطیل؟ :D حرکتا نرم تر میشه فقط. عمرا گیم پلی رو دست بزنن .

اما مث اینکه داستان بازی رو شاخ و برگ دادن من در یک نماهایی یک چیزای اضافه دیدم :ئدی

حالا فکر کن اینی که داره پاهاشو تکون میده قوی ترین Demon بازیه :D همینی که داره پاهاش رو تکون میده وقتی میخوای بکشیش میگه I'm sorry. I cannot die.
یعنی عذرخواهی میکنه ازت که نمیتونه بمیره الله ! :D
یا برا آپگرید میری پیشش میگه : touch the Demon inside me . این جا اگه تمام شاخک های جنسیتون نزنه بالا یعنی غریزه هاتون بیمار شده :D
البته اشتباه از من بود که از کلمات بدی استفاده کردم:D منظورم دقیقا همون حرکات کرکتر اصلیه. عین این میمونه که 2تا بلوک بسته باشن به پاهاش و این به زور راه میره:D وگرنه آره، دارک سولز هم همینه دقیقا و فقط یه خرده پالیش شده تره:D

اون نماهایی هم که یه چیزایی توشون، Grant us eyes تا ما هم ببینیم:D

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
دوستان خود بازی ( چون به هر حال شروعی بوده بر این سبک ) وضعیتش چطوره از نظر داستان و این چیزا ؟ قابل مقایسه با بلادبورن و دارک سولز 1 هست یا نه یکم کلا سطحش پایین تره ؟ ( لطفا چیزی رو اسپویل نکنید )
از نظر Lore داستان اتمسفر و این چیزاش منظورمه بیشتر .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: BARDI YA

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
البته اشتباه از من بود که از کلمات بدی استفاده کردم:D منظورم دقیقا همون حرکات کرکتر اصلیه. عین این میمونه که 2تا بلوک بسته باشن به پاهاش و این به زور راه میره:D وگرنه آره، دارک سولز هم همینه دقیقا و فقط یه خرده پالیش شده تره:D

اون نماهایی هم که یه چیزایی توشون، Grant us eyes تا ما هم ببینیم:D

من الان دسترسی به تریلر ندارم مثلا اونجایی که لب ساحل Old One نشون میده یه فرقه مذهبی داره تردد میکنه همچین چیزایی رو تو نسخه اصلی نداشتیم :D چیزای دیگه هم بود تریلر که دوباره دیدم میگم

دوستان خود بازی ( چون به هر حال شروعی بوده بر این سبک ) وضعیتش چطوره از نظر داستان و این چیزا ؟ قابل مقایسه با بلادبورن و دارک سولز 1 هست یا نه یکم کلا سطحش پایین تره ؟ ( لطفا چیزی رو اسپویل نکنید )
من بلاد رو نزدم اما
داستانش به همون فوق العادگی دارک سولزه
روایتش از دارک سولزم مینیمال تره
در لول دیزاین پایین تر از دارک سولزه چون اون در هم تنیدگی و یکپارچگی دنیا رو نداره چون اولین بار تو همین دارک سولز این حرکت کمرشکن رو میازاکی رو زد
این جا دنیاها سوا از همن
اما لوکیشن ها جدا جدا به همون فوق العادگی و چه بسا برای سلیقه هایی مث من خفن تر از دارک سولز.
بالانس سختی باس ها به بی نقصی دارک سولز نیست
اما خود باس ها جدا میتونه برا کسایی جزو بهترین ها قرار بگیره دیزاینشون
موزیک ها به همون فوق العادگی و چه بسا برای سلیقه هایی شبیه من بهتر از دارک سولز
یک ویژگی منحصر به فرد داره به نام World Tendency و Character Tendency که از Pure Black تا Pure White متغیره.
اگر متغیرِ کرکتر سیاه کامل باشه بازی و دشمنا سخت تر میشن اما سول ها بیشتر
متغیر جهان به نسبت سیاه و یا سفید بودن یه سری انمی ها و کرکتر ها رو ظاهر میکنه یا جاشون رو تغییر میده و یا یه سری آیتم ها رو قابل دسترس میکنه
و این موضوع رو شاید طرف دو بار تموم میکرد بازی رو نمیفهمید :D
اتمسفرش هم برای من غم انگیز تر از دارک سولز.
تو دارک سولز قلعه ها رنگ بندی رئال دارن اما اینجا قلعه ها هم رنگ ماتم گرفته.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,240
من الان دسترسی به تریلر ندارم مثلا اونجایی که لب ساحل Old One نشون میده یه فرقه مذهبی داره تردد میکنه همچین چیزایی رو تو نسخه اصلی نداشتیم :D چیزای دیگه هم بود تریلر که دوباره دیدم میگم

من بلاد رو نزدم اما
داستانش به همون فوق العادگی دارک سولزه
روایتش از دارک سولزم مینیمال تره
در لول دیزاین پایین تر از دارک سولزه چون اون در هم تنیدگی و یکپارچگی دنیا رو نداره چون اولین بار تو همین دارک سولز این حرکت کمرشکن رو میازاکی رو زد
این جا دنیاها سوا از همن
اما لوکیشن ها جدا جدا به همون فوق العادگی و چه بسا برای سلیقه هایی مث من خفن تر از دارک سولز.
بالانس سختی باس ها به بی نقصی دارک سولز نیست
اما خود باس ها جدا میتونه برا کسایی جزو بهترین ها قرار بگیره دیزاینشون
موزیک ها به همون فوق العادگی و چه بسا برای سلیقه هایی شبیه من بهتر از دارک سولز
یک ویژگی منحصر به فرد داره به نام World Tendency و Character Tendency که از Pure Black تا Pure White متغیره.
اگر متغیرِ کرکتر سیاه کامل باشه بازی و دشمنا سخت تر میشن اما سول ها بیشتر
متغیر جهان به نسبت سیاه و یا سفید بودن یه سری انمی ها و کرکتر ها رو ظاهر میکنه یا جاشون رو تغییر میده و یا یه سری آیتم ها رو قابل دسترس میکنه
و این موضوع رو شاید طرف دو بار تموم میکرد بازی رو نمیفهمید :D
اتمسفرش هم برای من غم انگیز تر از دارک سولز.
تو دارک سولز قلعه ها رنگ بندی رئال دارن اما اینجا قلعه ها هم رنگ ماتم گرفته.
کلا دیمنز سولز بازی پیچیده تری نسبت به دارک سولز بودش. هم ورلد تندنسی هم کرکتر تندنسی که بسیار بر گیم پلی تاثیرگذار بودن (برعکس هیومنیتی دارک سولز که اونقدر در روند بازی تاثیرگذار نبود) در کنار کلی NPCپنهان و آیتم مخفی که در هر دور بازی کردن فقط یدونه ازشون میتونستی بدست بیاری و مکانیزم پیچیده تر آپگرید سلاح ها با روح شیاطین..... واقعا خیلی از نکات بازی رو خیلی راحت در دور اول ممکنه از دست بدی.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
این عکسها بول شات عه یا شبیه سازی چیزی ؟ چون رو PS3 خیلی بی کیفیت تر از این حرفهاست
تا جایی که خاطرمه اول مراسم دیشب اعلام شد که تمام بازی ها روی کنسول اجرا شده
پس تا روز عرضه با کیفیتی حتی بالاتر از انچه در شات دیدین رو به رو خواهیم شد>:)
البته واسه من گیم پلی ارجحیت داره و باید صبر کنیم ببینیم که توی این ریمیک تا چه حد توی گیم پلی و حتی اتمسفر بازی دست خواهند برد

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,538
نام
کورش
از نظر Lore داستان اتمسفر و این چیزاش منظورمه بیشتر .
بستگی داره شما چه دیدی نسبت به بازیهای مختلف سری سولز داشته باشی.
برای من که دارک سولز یک بهترین شماره از سری سولزه دیمنز مساویه با دارک سولز یک و بالاتر از دارک سولز 2 و 3 قرار میگیره. اینکه شما در مورد لور میگی این رو در نظر داشته باش که چند تا کاراکتر داره که برای خیلی ها از تمامی کاراکترهای سری سولز مهمترن مخصوصا یکیشون تنها کاراکتریه که برای من از نظر اهمیت با lady aribeth برابری میکنه و اگر به یک سری مسائل علاقه داشته باشید ممکنه تا سالها به فکر داستان اون کاراکتر باشید.
اتمسفر رو نمیشه گفت باید دید چطور ریمیک میکنن.اتمسفر گیم اصلی عالی بود.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
من دیگ هیچ حرفی ندارم...
هیچی تو زندگیم نمیخام دیگه...
بهترین آرزوی زندگیم برآورده شد...

فقط دیدار دوباره بانو و غرق در زیبایی و دیالوگاش...

دیمنز سولز رو ۹ بار تموم کردم بریم روی ریمیک که بشه ۱۰ بار... :D:D

مرسی بچه ها...
مرسی سونی...

MAIDEN IN BLACK
SEE THE DARKNEES WITHIN ME

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
پ.ن : امیدوارم فقط بتونن اون حالت رویامانند و عجیب گونه ی این بازی رو حفظ کنن چون بنظرم بین کل سولزبورن ها واقعا اتمسفرش عجیب عالی بود و اینکه موسیقی بازی اصلی هم از اکچوال اینسترومنت بودند بدون میکس های زیاد واسه همین خیلی خاص بود.
و اینکه سنگینی و کلانکی بودن گیم پلی رو نگهدارند عالیه و این که ب کلاس رویالتی هم کاری نداشته باشند. و همچنین چندتا باس هاب سخت بازی هم مثل lurker جون گلیچ داشتند، بر ندارند گلیچ هارو عالیه و اینکع بتونن لوکیشن خاص مثل
زندان
رو خوب در بیارند و اینا عالیه...
در کل هم نسخه ی اصلی هنوز عالیه و هم این عالی خاهد بود

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
Black_Desert_Online_header-590x334.jpg

چهره سازی یکی از عناصر مهم توی هر بازی هست همیشه رویای اینو داشتم که یه روزی چهره سازی بازیهای فرام سافتور مثل بازی بلک دیزرت باشه مثل اینکه باید یکم دیگه صبر کنم تا ببینم اینطوری هست یا نه یعنی واقعا میشه؟

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
View attachment 147073

چهره سازی یکی از عناصر مهم توی هر بازی هست همیشه رویای اینو داشتم که یه روزی چهره سازی بازیهای فرام سافتور مثل بازی بلک دیزرت باشه مثل اینکه باید یکم دیگه صبر کنم تا ببینم اینطوری هست یا نه یعنی واقعا میشه؟
از اونجایی که مهمترین ارکان بازی های سولزبورن اون اتمسفر خوفناک و تم دارک و محیط های خفقان آور و به همان اندازه داستان پر رمز راز و مریض هستش ،فکر نمیکنم فن های این سری به کاستومایز کرکتر بازی انچنان اهمیت بدن
در واقع ما با مواردی فراتر از این موضوع ارضا میشیم و دوست داریم خودمون رو گرفتار نفرین های بیشمار بازی کنیم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر