PlayStation Demon's Souls Remake

سازنده
Bluepoint
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
ASL 4-min_copy_400x497.png
توسعه دهنده: Bluepoint Games / SIE Japan Studio
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing
تاریخ عرضه:۱۲ نوامبر (۲۲ آبان)

:Arrowd:
:Arrowl: 70$ :Arrowr:
:Arrowu:
20201118_025000_copy_159x246.jpg
?????
با تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی​

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
View attachment 148585
به نظرم تو ریمیک کمی به سمت فانتزی کردن بازی پیش رفتن
اینو ign همون فردای معرفی بود گمانم که قرارداد
زیرش خیلی بحث ها شکل گرفت
یه سری از فن ها از جمله خودِ من معتقدیم بازی نیازمند اتمسفری تیره تر از اونچه که زمان معرفی نشون دادن هست
یعنی از تغییرات در گیم پلی کاملا استقبال میکنیم
ولی اینکه تم خوف بازی دچار تغییرات بشه نه!
اگر بتونن بدون تغییر در اتمسفر، تکسچرها رو به روز کنن رویایی میشه
یا اینکه یک مود مشابه حالت کلاسیک تعریف کنن و در اون فقط دست به گیم پلی بزنن و ایرادات رو برطرف کنن و نه بافت ها و محیط رو

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
این ری‌اکشن‌های اونت‌هایی که برگزار میشه تو یوتیوب خیلی جالبه. ملت کف و خون قاطی کردن با چیزی که بلو‌پوینت درست کرده. البته اون حالت تاریک و خسته بازی کمی رفته و خب ماهیت ریمستر هم همینه،ریمستر بازی که نسخه اصلی‌ش از نظر گرافیکی تو دیوار بود واقعا.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
slayer of demons وقتی انبار و طبقات پایینی قلعه رو پاکسازی میکنه باید دوباره برگرده به قلعه و اون مسیری که در بزرگ بسته داشت و نرفته بود رو بره
اما همین که در رو باز میکنه با منظره عجیبی روبرو میشه
صدای Piano به همراه Cello با هم میاد که نوازنده هاش پشت به اون و رو به یک میز بلند که مهمان هایی روش نشستن دارن اجرا میکنن
با ورود slayer of demons دو سه جوونی که سنشون شجاع بودن رو میطلبه بهش نزدیک میشن
slayer of demons یک دیوانگی که رو به زوال کامل عقل داره میره میینه اما هنوز انسانند همشون برای همین از کشتنشون صرف نظر میکنه
میفهمه که این جشن عروسی یک خانواده پادشاهیه که با هجوم دیمن ها خواستند هر چه سریع تر و کوچک تر برگزارش کنند
اما slayer of demons میخواد بهشون بگه که دیمن ها تا خود درون قلعه نفوذ کردن و من از کشتن چندین تن از اونا برمیگردم
اما اینجا نگاه عروس با چشم هاش تلاقی میکنه
انگار عروسه از صرف حضور slayer of demons در اینجا همه چیز رو فهمیده
نگاهش به slayer of demons میگه که :
پس بالاخره دیمن ها به داخل قلعه اومدن؟ استرسی که انگار در امتداد روزهای پیاپی اون رو به سطوح در اورده بود
بعد چشماش التماس میکنه که میشه این موضوع رو نگی تا جشن من سریع تموم شه.
و التماسی سنگین تر
اگر در باز شد و دیمن ها حمله کردن ، میتونم رو کمکت حساب باز کنم؟

slayer of demons بدون گفتن چیزی به اون سمت اتاق میره، پنجره رو باز میکنه و به دشت و خلنگزار خیره میشه، میتونن از این سمت پا به فرار بزارن...

اینجا من با عرعر یکی از خواب بلند میشم.
خیلی اتمسفریک بود

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
slayer of demons وقتی انبار و طبقات پایینی قلعه رو پاکسازی میکنه باید دوباره برگرده به قلعه و اون مسیری که در بزرگ بسته داشت و نرفته بود رو بره
اما همین که در رو باز میکنه با منظره عجیبی روبرو میشه
صدای Piano به همراه Cello با هم میاد که نوازنده هاش پشت به اون و رو به یک میز بلند که مهمان هایی روش نشستن دارن اجرا میکنن
با ورود slayer of demons دو سه جوونی که سنشون شجاع بودن رو میطلبه بهش نزدیک میشن
slayer of demons یک دیوانگی که رو به زوال کامل عقل داره میره میینه اما هنوز انسانند همشون برای همین از کشتنشون صرف نظر میکنه
میفهمه که این جشن عروسی یک خانواده پادشاهیه که با هجوم دیمن ها خواستند هر چه سریع تر و کوچک تر برگزارش کنند
اما slayer of demons میخواد بهشون بگه که دیمن ها تا خود درون قلعه نفوذ کردن و من از کشتن چندین تن از اونا برمیگردم
اما اینجا نگاه عروس با چشم هاش تلاقی میکنه
انگار عروسه از صرف حضور slayer of demons در اینجا همه چیز رو فهمیده
نگاهش به slayer of demons میگه که :
پس بالاخره دیمن ها به داخل قلعه اومدن؟ استرسی که انگار در امتداد روزهای پیاپی اون رو به سطوح در اورده بود
بعد چشماش التماس میکنه که میشه این موضوع رو نگی تا جشن من سریع تموم شه.
و التماسی سنگین تر
اگر در باز شد و دیمن ها حمله کردن ، میتونم رو کمکت حساب باز کنم؟

slayer of demons بدون گفتن چیزی به اون سمت اتاق میره، پنجره رو باز میکنه و به دشت و خلنگزار خیره میشه، میتونن از این سمت پا به فرار بزارن...

اینجا من با عرعر یکی از خواب بلند میشم.
خیلی اتمسفریک بود
من مطمئنم Demon داخل Maiden of Black رو Touch کردی.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
واقعا با یک ریمیک خفن و قوی رو به رو هستیم . گرافیک متحول شده و اتمسفر و جو سنگینی بازی داره . سیاهی بی انتها^:)^^:)^

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,817
نام
نریمان
c3as_ehebmnruyaar8d8.jpeg

zvjg_ehebk4bu8airiwh.jpeg

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
چرا اینقدر ونگارد و فلیم لورکر رو تغییر دادند اصلا انگار یه موجود دیگه ساختن از روشون اتمسفر هم رسما رفته به سمت فانتزی شدن یه مقدار این دو تا قضیه تو ذوقم زد امیدوارم اون چیزی که تو فکرمه دربیاد و خراب نکنه

MehdiAhmadi

کاربر سایت
Jul 26, 2020
176
چرا اینقدر ونگارد و فلیم لورکر رو تغییر دادند اصلا انگار یه موجود دیگه ساختن از روشون اتمسفر هم رسما رفته به سمت فانتزی شدن یه مقدار این دو تا قضیه تو ذوقم زد امیدوارم اون چیزی که تو فکرمه دربیاد و خراب نکنه
آره کلا اتمسفرش از اون حالت دارک در اومده به سمت دیگه رفته اون اتمسفر درآوردن کار هر کسی نیستکاملا
ولی احتمالا با گرافیک خارق العاده ای طرفیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر