Delta Force: Hawk Ops

سازنده
Team Jade
تاریخ انتشار
16 October سال 2024 - ۲۵ مهر ۱۴۰۳
ناشر
TiMi Studio Group
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
تاپیک مشکلات بازی
برو به تاپیک مشکلات بازی
Delta-Force-Hawk-Ops-Art.jpg

SetWidth280-delta-force-hawk-ops-image.png
عنوان کلاسیک دلتافورس که در سبک شوتر نظامی که پس از نسخه های متعدد آخرین بار در سال 2009 شاهد انتشار نسخه ای از این مجموعه بودیم دوباره برگشته.
اینبار در فرمت Free to play به همراه پخش سینگل پلیر داستانی که قابل خریداریه.

بخش سینگل پلیر بازی در واقع بازسازی نسخه سال 2003 این مجوعه Black Hawk Down که خودش برگردان از فیلم سینمایی موفقی با همین نام ساخته ریدلی اسکاته ساخته شده.
بخش سینگل پلیر بازی از Unreal Engine 5 در توسعش استفاده شده.
نسخه اصلی Black Hawk Down بخش سینگل پلیر 6 تا 7 ساعته داشت.
باید دید نسخه ریمیک چندساعت پلی تایم ارائه میده.
نقطه قوت بازی بخش مولتی پلیر اون هست که بطور جدی یادآور نسخه های مختلف بتلفیلد از استودیوی دایس هست مخصوصا نسخه آخر اون 2042.
اما نکته جالب اینکه برای بخش مولتی پلیر استودیو از Unreal Engine 4 استفاده کرده.
این از معدود دفعاتیه که استودیویی در توسعه بازی در بخشهای سینگل پلیر و مولتی پلیر از دو انجین مختلف از یک خانواده استفاده کرده.

این بازی سعی میکنه هم طرفدارهای بخش سینگل پلیر رو راضی کنه و هم با کپی برداری خیلی زیاد از بتلفیلد و تا حدی مجموعه ندای وظیفه بخش مولتی پلیر سرگرم کننده ای رو ارائه بده.

========================​

جدای از اونها با توسعه یک بخش جدا که این روزها خیلی پرطرفداره اونهم در سبک Extraction Shooter (مثل بازیهای Escap from Tarkov و...) به اسم Hazard Operations سعی کرده که بتونه طرفدارهای اون سبک رو هم به سمت بازی بکشونه.

hazard_en.gif

بازی همین الان در استیم و یا لانچر اختصاصی بازی تحت کلوزدآلفا قابل بازیه.

همینطور تاپیک رو آوردم بالا که نظرهامون رو پخش و پلا و اینور اونور ننویسیم ولی بعدا کاملش میکنم.

آخرین ویرایش:
Arena Breakout این بازی رو من نصب کردم بازی کردم جو قشنگی داره خیلی جذابه ولی یه مشکل بزرگ داره برداشته برای مراحلش زمان گذاشته مثلا مرحله FARM سی و پنج دقیقه فرصت میده تا بازی رو انجام بدی تا بیای بگردی لوت پیدا کنی باید سریع بری تو نقطه خروج نه اجازه میده مخفیانه کسی رو بکشی نه اجازه میده کامل لوت پیدا کنی کسانی که بازی کردن بگن بی زحمت کل بازی اینجوریه یا فقط این مرحلشه ؟ بعد اینکه باید پرداخت خارج برنتامه داشته باشیم مثل نسخه موبایلش ؟ چون اگه ایمنجوری باشه اصلا نمی ارزه هزینه کنی واسه بازی گان پلیش هم خیلی خفن نساختن ولی جو کل بازی جذابه میخواستم این موارد رو دوستان بگن مخصوصا خرید آیتم ها باید هزینه ریالی براش پرداخت بشه؟

ب

Arena Breakout: Infinite | PC

• Like
Reactions: SCORPION8
بازی ارلی اکسس برای pc تا اخر سال منتشر میشه.
حدودا۳۰ ساعت بازی کردم گان پلی بشدت خوبه حس بتل۳ میده برام.
هردو مپ هم ok هستن.در کل اگه اینجوری پیش بزن فاتحه بتل خوندس.فقط یه شاهکار در حد بتل۳ میتونه نجاتش بده
واقعا نکته منفی بزرگی در موردش نمیبینم
گرافیکش واقعا خوبه.صدا گذاری خیلی خوبه مخصوصا انجین صداش خیلی خوبه قشنگ تشخیص میده کجا شلیک میکنن.
بزرگترین مشکلش هلیکوپتره که خیلی بده و فک کنم راحت بتونن درستش کنن
در کل برا الفا برای من ۸/۱۰
خبری اومده بود که سازنده الان دارن رو سیزن۳ کار میکنن....سیزن ۳ هم احتمالا یکسال دیگه میاد...
ناموست دایس...

Arena Breakout این بازی رو من نصب کردم بازی کردم جو قشنگی داره خیلی جذابه ولی یه مشکل بزرگ داره برداشته برای مراحلش زمان گذاشته مثلا مرحله FARM سی و پنج دقیقه فرصت میده تا بازی رو انجام بدی تا بیای بگردی لوت پیدا کنی باید سریع بری تو نقطه خروج نه اجازه میده مخفیانه کسی رو بکشی نه اجازه میده کامل لوت پیدا کنی کسانی که بازی کردن بگن بی زحمت کل بازی اینجوریه یا فقط این مرحلشه ؟ بعد اینکه باید پرداخت خارج برنتامه داشته باشیم مثل نسخه موبایلش ؟ چون اگه ایمنجوری باشه اصلا نمی ارزه هزینه کنی واسه بازی گان پلیش هم خیلی خفن نساختن ولی جو کل بازی جذابه میخواستم این موارد رو دوستان بگن مخصوصا خرید آیتم ها باید هزینه ریالی براش پرداخت بشه؟

ب

من تقریبا الان لول ۱۶ هستم ،
مثل تارکوف یک سری contractor داره که اگر عملیات هاشون رو انجام بدید‌ علاوه بر یک سری تحهیزات xp خوبی هم بهتون میده

سه مد کلی داره که از ابتدا فقط یک مود قابل بازی هست و برای انلاک کردن بقیه مودها باید به لول ۶ یا ۸ برسید اگه درست گفته باشم

این بازی دقیقا Escape from tarkov هست اگر پلی داده باشی ، تمام Asset های تارکوف رو کپی پیست کرده علاوه بر اون مواردی که پلیرها از سازنده تارکوف سالها انتظار داشتن و اضافه نشد ، در Arena Breakout هست

مود دوم که اسمش یادم نیست برخلاف مود اول که pvp/pve بود فقط pvp هست و ریوارد خوبی هم به شرط اکسترکت شدن میده

سبک بازی fpsmmo survival هست ی جورایی و کل تمرکزش روی کشتن ، لوت کردن و اکسترکت هست ،

با استیصال دنبال سی دی کی بودم که دیدم دایرکت توییترم دوماه قبل یک پیام از سازنده دارم ، نوشته بود شما برای تست انتخاب شدید بازش کردم و روش ریپلی گذاشتم
چند ساعت بعد کد رو فرستاد و روی استیم اکتیو کردم

IMG_20240827_202224.jpgIMG_20240828_150116.jpg

فقط مونده دانلود 😬

میری تو تایپیک بتلفیلد میبینی در مورد دلتافورس پست میزارن میای تو تایپیک خود دلتا فورس میبینی دارن در مورد Arena Breakout پست میزارن:Balloon:
تو تایپیک Arena Breakout نرفتم ببینم در مورد چه بازی ای حرف میزنن

آخرین ویرایش:
من تقریبا الان لول ۱۶ هستم ،
مثل تارکوف یک سری contractor داره که اگر عملیات هاشون رو انجام بدید‌ علاوه بر یک سری تحهیزات xp خوبی هم بهتون میده

سه مد کلی داره که از ابتدا فقط یک مود قابل بازی هست و برای انلاک کردن بقیه مودها باید به لول ۶ یا ۸ برسید اگه درست گفته باشم

این بازی دقیقا Escape from tarkov هست اگر پلی داده باشی ، تمام Asset های تارکوف رو کپی پیست کرده علاوه بر اون مواردی که پلیرها از سازنده تارکوف سالها انتظار داشتن و اضافه نشد ، در Arena Breakout هست

مود دوم که اسمش یادم نیست برخلاف مود اول که pvp/pve بود فقط pvp هست و ریوارد خوبی هم به شرط اکسترکت شدن میده

سبک بازی fpsmmo survival هست ی جورایی و کل تمرکزش روی کشتن ، لوت کردن و اکسترکت هست ،
ممنون بایت پاسخت شاید جاش این جا نباشه ولی باید ازت بپرسم ببین مرحله فارم که اولین مرحله هست زمان داره برای اکسترکت کردن من خوشم نیومد چون فرصت نمیشه خیلی خوب مپ رو بگردی بعدشم چون یار باهاته زودتر میرن خالی میکنن همه چیو من الان چون دوبار باختم کل داراییمو از دست دادم اسلحه هم ندارم دیگه نمیشه کاریش کرد یا از اول بازی کرد و سوال اخرم اینه همه مرحله های تایم داره یا فقط اولی اینجوریه چون من تایمر توش نمیبینم که ببینم چه قدر از زمانم مونده و اینکه اون پول هایی که تو صندوقت داری رو چیکارش باید کرد میشه فروخت یا اضافه کرد به کیف پول ؟

• Like
Reactions: Annunaki ™
بعد قفلی زدن روی دلتافورس گفتم برگردم ببینم 2042 واقعا به این بدی که الان تو ذهنمه واقعا هست یا نه.
یا اینکه میگن دلتافورس کپی پیست 2042 هست درسته ؟

اولین چیزی که بعد دلتافورس برام حالت دانگرید داشت این اینپوت لگ حین تیراندازی و به طور کلی تیرخوردن و رجیستر شدنه.
اصلا پاسخگویی که دلتافورس حین هدفگیری و تیراندازی داره و احساسی که انتقال میده 2042 رو زده ترکونده.
2042 افتضاحه تو این مورد.

مورد بعدی گیم پلی 2042 خیلی خیلی سریعه.
یکی از بچه ها اینجا یا تو تاپیک 2042 میگفت که بتلفیلد خیلی حس واقعی تر میده و... باید بگم 2042 از این لحاظ چند برابر کال آو دیوتیه تا دلتافورس.
اینجا همه چی کندتره.

مورد بعدی اینکه شاید تو شرایط الان خیلی منصفانه نباشه چون دلتافورس فقط 2تا مپ داره و باقیش میره برای انتشار نهایی.
ولی میخوام بگم مپهای دلتافورس واقعا بهتره.

حالا به اینها مواردی که قبلا هم اشاره کرده بودم مثل :
شوتینگ ، گان پلی و انیمیشنهای خیلی بهتر
سیستم پیشرفت عالی
تنوع بالای اسلحه ها
بهینه بودن گرافیکی (کلا از 2042 خیلی پرفورمنس بهتری میده)
داشتن سینگل پلیر داستانی
و...

همه اینها باعث میشه قیاس 2042 و دلتافورس اصلا منطقی نباشه.
این دوتا بازی رو که پشت به پشت هم بازی میکنین کاملا متوجه میشین که فقط شاید ظاهرا تشابه داشته باشن ولی کاملا دوجور متفاوت بازی و احساس میشن.

البته این وسط قبلا هم اشاره کردم که مواردی مثل وسایل نقلیه هیچ کس رقیب دایس نمیشه.
اینجا استفاده از هلی یا تانک و... خیلی حس معمولی میده و اصلا هم بالانس نیست که خیلی بده.
شاید یکی دو مورد دیگه اینطوری به نفع 2042 باز هم باشه ولی به ذهن من نرسیده.

در کل میخوام بگم دلتافورس خودشه با اینکه اومده تو فرمت و چهارچوبی که بتلفیلد ابداع کرده و حاکمشه بازی میکنه و حتما از اون کلی ایده گرفته ولی در آخر کاملا امضای خودش رو داره و این بعد از چندساعت بازی کردن کاملا به چشم میاد که دلتافورس به هیچ عنوان کپی پیست نیست.

چیزی که برای من روشن شد اینه که اگه از این به بعد از هر کسی این مورد کپی پیست بودن رو بشنوم میتونم کاملا بگم یا 2042 بازی نکرده یا دلتافورس رو.
از این دو حالت خارج نیست.

بعد قفلی زدن روی دلتافورس گفتم برگردم ببینم 2042 واقعا به این بدی که الان تو ذهنمه واقعا هست یا نه.
یا اینکه میگن دلتافورس کپی پیست 2042 هست درسته ؟

اولین چیزی که بعد دلتافورس برام حالت دانگرید داشت این اینپوت لگ حین تیراندازی و به طور کلی تیرخوردن و رجیستر شدنه.
اصلا پاسخگویی که دلتافورس حین هدفگیری و تیراندازی داره و احساسی که انتقال میده 2042 رو زده ترکونده.
2042 افتضاحه تو این مورد.

مورد بعدی گیم پلی 2042 خیلی خیلی سریعه.
یکی از بچه ها اینجا یا تو تاپیک 2042 میگفت که بتلفیلد خیلی حس واقعی تر میده و... باید بگم 2042 از این لحاظ چند برابر کال آو دیوتیه تا دلتافورس.
اینجا همه چی کندتره.

مورد بعدی اینکه شاید تو شرایط الان خیلی منصفانه نباشه چون دلتافورس فقط 2تا مپ داره و باقیش میره برای انتشار نهایی.
ولی میخوام بگم مپهای دلتافورس واقعا بهتره.

حالا به اینها مواردی که قبلا هم اشاره کرده بودم مثل :
شوتینگ ، گان پلی و انیمیشنهای خیلی بهتر
سیستم پیشرفت عالی
تنوع بالای اسلحه ها
بهینه بودن گرافیکی (کلا از 2042 خیلی پرفورمنس بهتری میده)
داشتن سینگل پلیر داستانی
و...

همه اینها باعث میشه قیاس 2042 و دلتافورس اصلا منطقی نباشه.
این دوتا بازی رو که پشت به پشت هم بازی میکنین کاملا متوجه میشین که فقط شاید ظاهرا تشابه داشته باشن ولی کاملا دوجور متفاوت بازی و احساس میشن.

البته این وسط قبلا هم اشاره کردم که مواردی مثل وسایل نقلیه هیچ کس رقیب دایس نمیشه.
اینجا استفاده از هلی یا تانک و... خیلی حس معمولی میده و اصلا هم بالانس نیست که خیلی بده.
شاید یکی دو مورد دیگه اینطوری به نفع 2042 باز هم باشه ولی به ذهن من نرسیده.

در کل میخوام بگم دلتافورس خودشه با اینکه اومده تو فرمت و چهارچوبی که بتلفیلد ابداع کرده و حاکمشه بازی میکنه و حتما از اون کلی ایده گرفته ولی در آخر کاملا امضای خودش رو داره و این بعد از چندساعت بازی کردن کاملا به چشم میاد که دلتافورس به هیچ عنوان کپی پیست نیست.

چیزی که برای من روشن شد اینه که اگه از این به بعد از هر کسی این مورد کپی پیست بودن رو بشنوم میتونم کاملا بگم یا 2042 بازی نکرده یا دلتافورس رو.
از این دو حالت خارج نیست.
والا من 2 ساعت پلی دادم

گرافیک خوبه اما پرفورمنس داغونه !
با 4070 فریم تا 45 هم پایین میاد روی تنظیمات اسکتریم و ی لگ بدی داره موقع اسنایپ !
اما dlss رو فعال کنی یکم بهتر میشه
البته بازم برای نسخه الفا خیلی خوبه

من که ازش زده شدم تا نسخه نهایی بیاد

و اینکه بدون قند شکن به سرور وصل نمیشه و همین پینگ رو داغون می کنه

• Like
Reactions: m.d.makan
والا من 2 ساعت پلی دادم

گرافیک خوبه اما پرفورمنس داغونه !
با 4070 فریم تا 45 هم پایین میاد روی تنظیمات اسکتریم و ی لگ بدی داره موقع اسنایپ !
اما dlss رو فعال کنی یکم بهتر میشه
البته بازم برای نسخه الفا خیلی خوبه

من که ازش زده شدم تا نسخه نهایی بیاد

و اینکه بدون قند شکن به سرور وصل نمیشه و همین پینگ رو داغون می کنه
خب شاید تو تنظیمات بالا یکی دوتا آپشن گرافیکی بیاد وسط که باعث بشه فریمت بیاد پایین.
ولی من که جفتشون رو با تنظیمات مشابه بازی میکنم تجربم تو دلتافورس بهتره ، البته افت فریم که پیش میاد ولی دلتافورس خیلی نرم و روونتر اجرا میشه و استاتر و اینپوتلگی که تو 2042 بصورت پیوسته تجربه میکنم رو نداره.

vpn فقط تا منوی اول بازی مهمه ، بعدش میتونی خاموش کنی.

من هم بالاخره تونستم بازی کنم به عنوان بازی‌ که مرحله پلی تست هست به شدت خوبه و از رقیب‌ خودش‌ که چند سالی از ریلیزش رو سپری کرده در همین مرحله پلی تست خیلی خیلی خیلی جلوتر هست و به نظرم کلا EA و dice اگر بتلفیلد ندن خیلی بهتره و برن رو فرانچایز های دیگه به کل صنعت گیم لطف بزرگی کردن بعد از اشغالی به اسم 2042 که شما رو حتی نمیتونه برای چند ساعت داخل بازی سرگرم کنه واقعا این بازی بهم چسبید.

• Like
Reactions: m.d.makan and jdepp

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or