مشکلات در هر بازی (نصب ، مشکلات گرافیکی و ... )

mehrdad_

کاربر سایت
Oct 1, 2005
192
0
اقا کسی در مورد بازی Total Overdose اطلاعاتی داره؟ من این بازی رو دارم ولی نمیتونم اجراش کنم اگر کسی اینو بازی کرده در مورد کرکش یه توضیح بده ممنون میشم

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,895
18
نام
علی رضا
نوشته شده توسط mehrdad_:
اقا کسی در مورد بازی Total Overdose اطلاعاتی داره؟ من این بازی رو دارم ولی نمیتونم اجراش کنم اگر کسی اینو بازی کرده در مورد کرکش یه توضیح بده ممنون میشم
این بازی کرک نداره بلکه با برنامه Daemon tools اجرا میشه
1.بازی رو طور کامل نصب کن
2.برنامه Daemon tools رو نصب کن
3.فایل tod.mds رو که در محل نصب بازی می یباشد را توسط برنامه Daemon tools درون درایو مجازی قرار دهید
4.فایل Anti Blaxx.exe رو اجرا کنید (در Desktop موجود میباشد)
5.بازی رو توسط این برنامه که راست پایین است کلیک راست کرده و به قسمت ران گیم رفته و بازی را اجرا کرده

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,895
18
نام
علی رضا
آقا من بازی ECHO: Secrets of The Lost Cavern رو گرفتم برای شرکت تکین
وقتی از غار اولی میام بیرون میرم تو غار دومی آتیش رو روشن میکنم مخام برم جلوتر بازی ریست میشه مشکل از چیه البته فکر کنم مشکل از بازی باشه میخاستم راه حلی برای رفع میشکل نیست؟

• Like
Reactions: Kiamnmm

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
683
20
نام
سایه
چی شده تازگی همه بازیها رو باید با دیامون اجرا کرد . سیمز نایت لایف رو هم و فارنهایت رو هم همینطوری باید اجرا کرد.

• Like

snakeonline

کاربر سایت
Sep 26, 2005
220
2
نام
مسعود
اقا به دادم برسید من الان این بازی فارنهایت رو نصب کردم بعد نصب بازی که روی برنامه تتریس کلیک کردم و اون رو نصب کردم گفت که ریبوت کن بعد از اینکه ریسترت کردم تمام درایو های سیدی رام و سیدی رام های مجازی و درایو دیویدی رامم غیب شد من چی کار کنم خواهشا یکی کمک کنه من چی کار کنم

• Like

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,895
18
نام
علی رضا
نوشته شده توسط snakeonline:
اقا به دادم برسید من الان این بازی فارنهایت رو نصب کردم بعد نصب بازی که روی برنامه تتریس کلیک کردم و اون رو نصب کردم گفت که ریبوت کن بعد از اینکه ریسترت کردم تمام درایو های سیدی رام و سیدی رام های مجازی و درایو دیویدی رامم غیب شد من چی کار کنم خواهشا یکی کمک کنه من چی کار کنم
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :cheesygri :cheesygri
عجب همدردی :o

وقتی از غار اولی میام بیرون میرم تو غار دومی آتیش رو روشن میکنم مخام برم جلوتر بازی ریست میشه مشکل از چیه البته فکر کنم مشکل از بازی باشه میخاستم راه حلی برای رفع میشکل نیست؟
کسی نیست کمک کنه

• Like

snakeonline

کاربر سایت
Sep 26, 2005
220
2
نام
مسعود
به به واقعا دستتون درد نکنه من که ویندوز رو پاک کردم ودوباره ریختم ولی.... خیلی بی وفایید

koorosh_evil

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2
0
آقا من تو بازي ريديك به مشكل برخوردم نصبش كردم ولي تو بازي نميره اين ارورو رو ميده

رم 512 سي پيو 2.8 گرافيك fx 5500 256 mb
درايور كارتم هم آپديت شده 77.30

آخرین ویرایش:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,179
30
نام
مصطفی
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
دوست عزیز این مشکل خود بازی و ایراد از کرک بازی هست . هیچ راهی نداری جز اینکه بتونی نسخه سالم کرک رو تو اینترنت پیدا کنی و دانلود کنی . اگه پیدا کردی به من هم خبر بده که بدجوری تو کف این بازیم !! :neutral:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,179
30
نام
مصطفی
نوشته شده توسط snakeonline:
اگر اشتباه نکرده باشم برنامه رو از رو سی دی اجرا کردی درسته ؟؟؟
باید برنامه و فایل Mini Image رو کپی کنی رو هارد بعد از روی هارد اجرا کنی . در غیر اینصورت همون مشکلی که گفتی برات پیش میاد و باید یه ویندوز دیگه پیاده شی !! ;)

snakeonline

کاربر سایت
Sep 26, 2005
220
2
نام
مسعود
نوشته شده توسط Kain:
اگر اشتباه نکرده باشم برنامه رو از رو سی دی اجرا کردی درسته ؟؟؟
باید برنامه و فایل Mini Image رو کپی کنی رو هارد بعد از روی هارد اجرا کنی . در غیر اینصورت همون مشکلی که گفتی برات پیش میاد و باید یه ویندوز دیگه پیاده شی !! ;)
باشه دستت درد نکنه مرسی میرم تست کنم

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,175
11
آقا من تو بازي ريديك به مشكل برخوردم نصبش كردم ولي تو بازي نميره اين ارورو رو ميده
من خودم هم همین مشکل را داشتم ..اشکال از سیستم یا بازیت نیست
این بازی با درایور های جدید انویدیا مشکل داره و اجرا نمیشه...باید یکی از درایور های قدیمی انویدیا را نصب کنی تا بتونی اجراش کنی...

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,895
18
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Kain:
دوست عزیز این مشکل خود بازی و ایراد از کرک بازی هست . هیچ راهی نداری جز اینکه بتونی نسخه سالم کرک رو تو اینترنت پیدا کنی و دانلود کنی . اگه پیدا کردی به من هم خبر بده که بدجوری تو کف این بازیم !! :neutral:
ممنون ولی میگن برای dc درست است یه راه حله دیگه ای هم داره اینکه سیوهای بازی رو بعد از اونجایی که بازی خراب دانلود کنیم درست میشه

به به کوروش جان خودمون بلاخره ریدیک رو نصب کردی به نظر من هم مشکلت همونی که فرزاد گفت اینکار رو بکنی درست میشه

hitmax14

کاربر سایت
Oct 6, 2005
161
1
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
اين مشكل با سيو درست نميشه بايد كرك tetris اين بازي رو كرك كني. تو اينترنت بگردي پيدا ميشه
ضمن اينكه براي شركت dc اين كرك رو داره.

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟