DEATHSTRANDING برای PC تایید شد

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
تا جایی که من یادم میاد شما ایکس باکس داشتی و خیلی هم سنگ استودیوهای کمپانی مایکروسافت رو به سینه میزنی به اشکال مختلف!!!

الان شما داری میگی کوجیما زیره پرو بال سونی رو گرفته یا من دارم اشتباه می‌بینم؟ :|
نیازی نیست به شما چیزی اثبات کنم اشتباه یادت میاد حواست به تحریریه باشه من از اول نسل ps4 داشتم ولی نه سهام دار سونی ام نه تو این شرکت حق رای دارم و حقوق نمیگیرم

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
البته منظور من سونی‌بازان متعصب انحصارطلب بودن نه صرفا کسی که کنسول داره. در بازیهای مولتی پلتفرم هم دلیل عمده پلتفرم پایه بودن کنسولها اینه که به لطف سخت‌افزار قوی در PC سازنده مطمئنه بازیش روی PC براحتی اجرا میشه. اگر قرار بود PC رو پایه قرار بدن اونوقت هیچ کنسولی توانایی اجرای بازی رو نمیداشت.
و البته قیمت فضایی اون PC رو هم یادت نره....و معلوم نبود بازی با چه کنترلری قراره تجربه بشه
بقول دوستمون معماری خاص کنسول‌ها هم که هیچی!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Rezahajizadegan

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
به شدت از عرضه بازی رو PC استقبال میشه! بعد از مدت ها از بی تکلیفی در آمدیم بالاخره!

والا شک دارم ضربه بزرگی به فروش نسخه PS4 بخوره! پارسال Monster Hunter هم اومد با شرایط مشابه، بعد از حدود همین 6-9 ماه رو PC عرضه شد فکر نکنم مشکل هم درست کرده بوده برای فروش نسخه های کنسولی، مگه چند درصد افراد هستند که همه دستگاه ها رو داشته باشند و ترجیح بدهند رو PC اونم با یک فاصله زمانی چند ماه بازی کنند؟ فقط الان تکلیف اون گروهی که ترجیح میدادند رو PC با این شرایط بازی کنند معلوم شده. جماعت PC هم گروه خودشون هستند!

بالاخره هر کنسول انحصاری های خودش رو داره که یک گروه رو جذب کنه، خوشحالم این بازی که IP جدید بود الان برای گروه بیشتری در دسترسه! دیگه شرکتای اصلی با هم کنار اومدند، کاسه داغ تر از آش شدن نداره دیگه!

البته فک کنم ی فاصلۀ زمانی کوتاه بین نسخۀ PS4 و PC باشه
یعنی برای PC یکم دیرتر

ویرایش کردم. مرسی عزیز.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: IMANOKA

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,570
تازه دارم میفهمم چرا با کوجیما تو کونامی مشکل داشتن. آدم به این نمک نشناس تر ندیدم. خودش میگه میخواستم از بدبختی وام بگیرم و هیچی نداشتم سونی از استودیو و انجین کلی مسافرت واسه منطقه مورد علاقش میده که ناشر رو بده کس دیگه. خاک بر سر هاوس احمق که به این آدم اعتماد کرد.

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
@The End Of Ps
حاجی چیشد پس اینو که قرار بود سونی منتشر کنه :D ؟
البته اینکه نسخه PC ناشرش سونی نیست هیچ ربطی نداره به اینکه IP برا سونی نیست , ناشر نسخه PS ماینکرفت هم سونیه ولی IP برا مایکرو هستش . trademark بازی رو n بار دیدیم که دست سونیه , به هر حال کوجیما نشون داد برشی داره که طرف حسابش سونی هم باشه هر چی بگه قبول میکنن :D
ولی من از این خوشحالم که بازی از نظر دوستان از شبیه ساز کولبری و پیاده روی میاد بیرون و تبدیل به بازی میشه , یک بار دیگه شاهد بودیم که این بازی های آشغال و سینما زده در یک لحظه چقدر ذوق و شادی میتونن ایجاد کنن :D
هرچند pc پلتفرم مایکرو نیست و هنوز انحصاری سونی هستش!:D
چرا بابا PC که پلتفرم مایکرو هست کلا هر چیزی غیر از PS پلتفرم مایکرو هست فقط اونا انحصاری باقی میمونن :D

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
نیازی نیست به شما چیزی اثبات کنم اشتباه یادت میاد حواست به تحریریه باشه من از اول نسل ps4 داشتم ولی نه سهام دار سونی ام نه تو این شرکت حق رای دارم و حقوق نمیگیرم
حواس ما به همه جا هست!
میتونم هزارتا نمونه از رفتار چند پهلوی شما در تاپیکهای مختلف بیارم... که چقدر فن مایکرو بودی و حالا اینجا رنگ عوض میکنی!
بحث با شما رو هم ادامه نمیدم چون به دلیل رفتاری که در گذشته از خودتون نشون دادید اصلا نمیخام دوباره وارد بحثهای حاشیه‌ای بشم.

الان شما داری میگی کوجیما زیره پرو بال سونی رو گرفته یا من دارم اشتباه می‌بینم؟ :|

جواب این سوالم ندادی

آخرین ویرایش:

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
به شدت از عرضه بازی رو PC استقبال میشه! بعد از مدت ها از بی تکلیفی در آمدیم بالاخره!

والا شک دارم ضربه بزرگی به فروش نسخه PS4 بخوره! پارسال Monster Hunter هم اومد با شرایط مشابه، بعد از حدود همین 6 ماه رو PC عرضه شد فکر نکنم مشکل هم داشته فروش نسخه های کنسولی، مگه چند درصد افراد هستند که همه دستگاه ها رو داشته باشند و ترجیح بدهند رو PC با کیفیت بالاتر بازی کنند؟ فقط الان تکلیف اون گروهی که ترجیح میدادند رو PC بازی کنند معلوم شده. جماعت PC هم گروه خودشون هستند!

بالاخره هر کنسول انحصاری های خودش رو داره که یک گروه رو جذب کنه، خوشحالم این بازی که IP جدید بود الان برای گروه بیشتری در دسترسه! دیگه شرکتای اصلی با هم کنار اومدند، کاسه داغ تر از آش شدن نداره دیگه!
البته فک کنم ی فاصلۀ زمانی کوتاه بین نسخۀ PS4 و PC باشه
یعنی برای PC یکم دیرتر

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
البته اینکه نسخه PC ناشرش سونی نیست هیچ ربطی نداره به اینکه IP برا سونی نیست , ناشر نسخه PS ماینکرفت هم سونیه ولی IP برا مایکرو هستش . trademark بازی رو n بار دیدیم که دست سونیه , به هر حال کوجیما نشون داد برشی داره که طرف حسابش سونی باشه هم هر چی بگه قبول میکنه :D
ولی من از این خوشحالم که بازی از نظر دوستان از شبیه ساز کولبری و پیاده روی میاد بیرون و تبدیل به بازی میشه , یک بار دیگه شاهد بودیم که این بازی های آشغال و سینما زده در یک لحظه چقدر ذوق و شادی میتونن ایجاد کنن :D
همم این حرفا اشناست این بحث حق حقوق IP رو یک بار ماکرو فن ها واسه دفاع از IP هاشون اینجا انجام دادن حالا بر عکس شده :D
پست هات موجوده قرار بود پول فروش بازی روی پی سی بره تو جیب سونی چون سونی همه ی خرج مخارج بازی رو داده و این صحبتا حالا معلوم شد سونی هم ناشر بازی نیست ترید مارک بازی حالا میخواد مال هرجا باشه وقتی اینجوری بیلاخ نشون کوجیما چند روز قبل عرضه بازی رو PS4 خبر نسخه ی PC رو میده یعنی پاش بیوفته برا Xbox هم میتونه منتشرش کنه بازم از اصل ماجرا کم نمیکنه کوجیما هرکاری دلش بخواد میتونه بکنه

lomis

کاربر سایت
Aug 6, 2017
166
فکر نکنم در طول تاریخ صنعت بازی سابقه داشته باشه که معرفی نسخه‌ای از یه بازی رو انقدر عجیب انجام بدن! :D
Death Stranding سال ۲۰۱۶ معرفی شد. سه سال و خورده‌ای گذشت و هیچ‌وقت به طور کاملاً رسمی نگفتن برای کامپیوتر هم میاد. بعد دقیقاً ۱۰ روز قبل از اومدن نسخه‌ی PS4 خبرش رو اعلام می‌کنن؟! :)) یعنی ماجرا در حدی حالت کمدی داره که انگار کوجیما با سونی قهر کرده و پیش خودش گفته چطوری گند بزنم به هیاهوی عرضه‌ی نسخه‌ی PS4 و به این راه حل رسیده! :D
نه چند سال یا چند ماه قبل از انتشار بازی و نه مثلاً ۲ ماه بعد از انتشارش، بلکه دقیقاً چند روز مونده به انتشار، اون هم بازی‌ای که قراره تابستون ۲۰۲۰ برای کامپیوتر بیاد نه مثلاً آخر امسال! الله اکبر!
اولا اینکه خیلی خبر خوبیه ...این جور بازیهای که محیط بزرگی دارن همیشه رو کنسول مشکل داشتن ...یعنی درا دیستنس همیشه حالت رو میگیره aa هم که 10 متر وجود داره بعدش محو میشه در حالی که رو pc این مشکلات وجود نداره
مورد بعدی اینکه بازی 100 دردصد توسط تسترهای مختلف تست شده و گفتن بازی همه پسند نیست وگرنه به این سرعت رو pc تایید نمیشد یعنی هم سونی هم کوجیما میخوان پول و زحمتی که گزاشتن برگرده از من نشنیده بگیرید ولی یه بوهایی داره می یاد که قراره متا بازی گند بزنه!!! ...مورد بعدی مربوط میشه بهسونی فنهای دو اتیشه عزیز:
بریزید به سونی اعتراض کنید که این یه تسته واسه بقه انحصاریها بیبینید کی گفتم سونی داره واکنشتون رو میسنجه...از ما گفتم بود من که pc های اند دارم از خدامه رو این پلتفرم بیاد مجانی با تنظیمات عالی بزنم تو رگ ....خداییش اکانت هکی درد سرش از نصب بازی رو پی سی خیلی بیشتره

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
بابا بوکمارک از 2019 ندید، میرم از 2016 میارم، 3 سال تو آب نمک خوابیده بود اما الان به درجه ای از رستگاری رسیدم که بیخیال شدم :D

درسته حرکت عجیبی بود تایید بازی قبل ریلیز روی PS4 ، اما سونی همینکه 3سال کوجیما سمت خودش داشت، تو 2تا E3 خیلی خوب روش مانور داد، سودشو کرد.
شما میگی انجین داد، هزینه کرد، چقدر باید پول خرج میکرد که انداره آوردن این نابغه و سوپراستار صنعت گیم براشون منفعت داشته باشه؟
تمام هزینه پلی استیشن تو همون E3 اول وقتی کوجیما اومد روی سن و سالن مثل بمب ترکید برگشت به جیبش.

==========
یکبار تو تاپیک امتیازهای Gears گفتم که ایکس باکس فن ها لطفا سکوت کنین یا بیاید بگید که اشتباه کردیم.
الان اینجا باز باید تکرار کنم، بابا حرفی نزنیم نمیگن طرف چیزی نگفت، بیخیال.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,163
نام
سبحان
پست ها رو میبینم قشنگ وارد خلسه میشم:D
بچه ها یجوری از حق نشر و حمایت سونی از کوجیما و انجین و این چیزا بحث میکنن انگار هر کدوم 10 سالی توی استودیوهای بازی سازی و صنعت گیم فعالیت داشتن.
این که تصمیم گرفتن این بازی روی یه پلتفرم دیگه هم منتشر شه صد در صد سود سرشاری برای همه دست اندرکاران بازی داشته
بعدم باور کنید این که یه عده دیگه هم یه بازی رو تجربه کنن هیچ ضرری به کسی نمیرسونه.
باور کنید همه باید حق این رو داشته باشن که یه بازی رو روی هر پلتفرمی که دوست دارن تجربه کنن و کسی به چیزی مجبوروشن نکنه

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
همم این حرفا اشناست این بحث حق حقوق IP رو یک بار ماکرو فن ها واسه دفاع از IP هاشون اینجا انجام دادن حالا بر عکس شده :D
پست هات موجوده قرار بود پول فروش بازی روی پی سی بره تو جیب سونی چون سونی همه ی خرج مخارج بازی رو داده و این صحبتا حالا معلوم شد سونی هم ناشر بازی نیست ترید مارک بازی حالا میخواد مال هرجا باشه وقتی اینجوری بیلاخ نشون کوجیما چند روز قبل عرضه بازی رو PS4 خبر نسخه ی PC رو میده یعنی پاش بیوفته برا Xbox هم میتونه منتشرش کنه بازم از اصل ماجرا کم نمیکنه کوجیما هرکاری دلش بخواد میتونه بکنه
الان اعلام انتشار نسخه PC چند روز قبل از عرضه PS4 بیلاخ به سونی هست ؟ یا فن های سونی ؟

یعنی الان تصور میکنی کوجیما با یه حالت چهره D: وار ، نشسته جلوی ماها و میگه : بیا اینم بیلاخ خدمت شما ؟

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,862
نام
Sajjad
چرا اینجا همه دارن از برش و زور کوجیما صحبت میکنن؟:D یعنی سه سال پیش قرارداد بستن که بازی انحصاری پلی‌استیشن باشه الان کوجیما یه دفعه‌ای زده زیرش که میخوام برای PC هم بیاد، سونی هم گفته چشم؟:D
احتمال زیاد از همون اول قرار بوده بازی برای PC هم منتشر بشه (همینطور که خودش میخواست و بعد از جدایی از کونامی گفتش)، ولی سونی با مخفی کردن این قضیه خواسته نهایت استفاده رو ببره، الانم که هر کسی میخواسته بازی رو پیش خرید کنه، کرده دیگه.
دقیقا همین اتفاق سر ریمیک کرش هم افتاد.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
الان اعلام انتشار نسخه PC چند روز قبل از عرضه PS4 بیلاخ به سونی هست ؟ یا فن های سونی ؟

یعنی الان تصور میکنی کوجیما با یه حالت چهره D: وار ، نشسته جلوی ماها و میگه : بیا اینم بیلاخ خدمت شما ؟
دقیقه 10 روز قبل انتشار بازی تماما تو اوج مارکتینگ سونی بازی برای PC تایید میشه یعنی قشنگ یـ قسمتی از مشتری های بلقوع راحت پریدن اسم این بیلاخ نیست پس چیه ؟ حالا من نمیگم به عمد بیلاخ نشون داده میگم کوجیما وقتی اینقدر بی کله هستش که اینجوری گند میزنه به مارکتینگ سونی قاعدتا هر کاری از دستش بر میاد تو این ضمینه .....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر