DEATHSTRANDING برای PC تایید شد

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
================================================
بازی نه تنها انحصاری کنسولی نیست بلکه حق نشر PC رو هم ظاهرا 505 Game بر عهده داری یعنی عملا کوجیما بخشی از حق بازی رو داره LOL
همین چند روز پیش بحث میکردم با دوستان در مورد " بودجه نامحدود " و مارکتینگ بازی و هزینه های ساخت و ... که این مساله نشون داد ، چرا سونی با Death Stranding مثل دیگر بازیهای تاپش برخورد نکرد .
کلا برام عجیب بود ، یه فردی به عظیم بودن کوجیما امده سمت سونی ، ولی اون طوری که باید به بازیش رسیده نشده ، مثل ساخت بازی با 80 نفر و قرار ندادن در رویدادهای بزرگ تبلیغاتی و ... و میگفتم سونی شک داره به بزرگی کوجیما ؟ واقعا ؟؟
شاید دلیلش همین بوده که خود سونی هم دستش انچنان باز نبوده و عملا بخشی از بازی در اختیار دیگران هستش :D این توافق احتمالا از قبل و از بدو شروع بوده که کوجیما بازی رو بصورت مستقل در دست ساخت قرار داد
الان مشخص نیست حق مالکیت IP با کیه ؟ کوجیما یا سونی ؟ کوجیما پرداکشن که مستقل هست ، بازی برای کیه این وسط ؟ چون اگه تحت اختیار کوجیما باشه ، ممکنه حتی نسخه XBOX اش هم بعدها تایید بشه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
الان مشخص نیست حق مالکیت IP با کیه ؟ کوجیما یا سونی ؟ کوجیما پرداکشن که مستقل هست ، بازی برای کیه این وسط ؟ چون اگه تحت اختیار کوجیما باشه ، ممکنه حتی نسخه XBOX اش هم بعدها تایید بشه

به نظر من توافق سونی و کوجیما پروداکشن اولش به یه شکل دیگه ای بوده و بعدا تغییر کرده. البته همش حدس و گمان خودمه اما اگه برگردیم به E3 دو سال قبل، سونی اتفاقا مانور بسیار زیادی روی انحصاری بودن DS میداد و گنده هم زده بودن انحصاری. اما بعد اون یهو انحصار از مارکتینگ بازی حذف شد. من تصورم این هست که کوجیما و سونی به توافق میرسن که بخشی از حقوق بازی به خود استدیو برگرده و اجازه داشته باشن بازی رو روی PC هم منتشر کنن. من فکر میکنم بعید نیست که بازی کراس پلی هم باشه و فیچرهای آنلاینش رو بشه مشترک روی PC و PS4 دید. ولی به هر حال هرچیزی که هست تصمیم خود کوجیماست.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
چه حرکتی زد لعنتی!:D
جای هیچگونه دفاعی نداره!
اوج قضیه اونجاس که حتی پابلیشر pc رو ندادن سونی ، اونم بعد این همه اختیارات تمام و کمال و سرمایه و تو بوق کرنا کردن ها!
قشنگ با 18 چرخ از رو سونی رد شد

ezgif.com-gif-maker.gif

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,869
http://uupload.ir/files/mqkg_untitled.jpg

تسلیت به انحصار طلبان سونی . یه بازی دیگه هم به چوخ رفت :))
صبر کن حالا معلوم شه بازی اصلا انحصاری بوده یا نه برادر ضد انحصار:D

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,259
نام
محمد
همزمان با اینکه،تعجب برانگیزه، اونم نه بخاطر خود انتشار برای پیسی کاملا بخاطر اینکه یهویی قبل عرضه اعلام کردن، تایمینگشون واقعا عجیب بود‌.:D
با اینحال بشدت خنده دارم هست بخاطر کسایی که به هیچ وجه احتمالش رو باور نداشتن. :))

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
به نظر من اینجور که هموطنان پاره میکنن یکدیگر رو اوضاع بره اونا اصلا شبیه اوضاع ما نیست :D

چه فازیه از هر چیزی استفاده میکنیم برای تحقیر هم دیگه ! جامعه گیمر به کدوم سمت داره میره! جامعه گیمر ایرانی که داره جر میخره رسما:D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مبارک هرکسی باشه که دوست داره تجربه اش کنه ولی با بنظرم گیم پلی خوبی نداره خیلیم بورینگ هست، نیاین بگید حالا که از انحصار خارج شده این حرفو میزنی، والا من هرچی تریلر گیم پلی از این بازی دیدم بیشتر حالم بهم خورد تو لیست خریدمم هیچجوره جای نداشت، بنظرم سونی فهمیده فروش بازی روی ps4 اصلا خوب نخواهد بود باتوجه به آمار پیش فروش بازی، بخاطر همین روی pc هم منتشر میکنن تا فروش بیشتری رو شاهد باشن

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
:):):)

View attachment 120782

================================================
بازی نه تنها انحصاری کنسولی نیست بلکه حق نشر PC رو هم 505 Game بر عهده داری یعنی عملا کوجیما بخشی از حق بازی رو داره LOL

قبول میکنم اشتباه کردم،
مبارکتون باشه کِیفشو ببرید، چون کوجیما در حد مادر آف گادی بازیهاش رو پی سی بهینه ان..

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
مبارک هرکسی باشه که دوست داره تجربه اش کنه ولی با بنظرم گیم پلی خوبی نداره خیلیم بورینگ هست، نیاین بگید حالا که از انحصار خارج شده این حرفو میزنی، والا من هرچی تریلر گیم پلی از این بازی دیدم بیشتر حالم بهم خورد تو لیست خریدمم هیچجوره جای نداشت، بنظرم سونی فهمیده فروش بازی روی ps4 اصلا خوب نخواهد بود باتوجه به آمار پیش فروش بازی، بخاطر همین روی pc هم منتشر میکنن تا فروش بیشتری رو شاهد باشن

کوجیما فن پیش خرید کرده تموم شده رفته

استاد هم در امر هایپ های الکی مهارت کافی رو دارن:D کلا فردا روزی کوجیما قصه های مجید هم بسازه فروش ش تضمین شده ست

کافیه یه زخم دست سازی رو باسن یکی از کاراکتر ها باشه . وای وای چه خفن عجب پازلی اوه مای جیز

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
بریم که داشته باشیم تبدیل شدن منتقدان اصلی بازی رو به عاشقان کوجیما و این بازی.
این از انحصار در اومدن خوب بود برا سونی فن ها، دیگه مجبور نیستن از این شبیه ساز پیاده روی دفاع کنن. راحت همه میشینن یه بازی مدیکور رو با خیال راحت تجربه میکنن.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,156
نام
سبحان
والا این از همون اولشم معلوم بود واسه pc میاد
ولی اصلا معلوم نیست بازی چی هست و چجوریه.باید بیاد و ببینیم.سبکش عجیب و غریبه شاید هرکسی دوست نداشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر