DEATHSTRANDING برای PC تایید شد

delta05

کاربر سایت
Jan 24, 2019
304
مگه میشه، سونی انجین فضاییش رو دو دستی تقدیمت کنه (تا همینجاش عملیات تقریبا غیر ممکنه) بعد بری بازی مولتی پلتفرم بسازی و درست چند روز قبل انتشارش رو پی اس فور بیای اینو بگی،
اقا جدا حق دارید میگید کوجیما نابغه ست، فقط یه نابغه از نوع مافیای یاکوزا ماکوزا میتونه از این حرکتا بزنه :D

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
وای وای چه شوکی :o
بعد از RDR2 این حجم از فشار برای کنسول‌بازها بی سابقست.
خدا بهشون صبر بده :))
منتظر TLOU2 هستیم :D
هدف اصلی و پلتفرم پایه همیشه کنسولها بوده و خواهد بود
فشاری به کنسول بازا نمیاد چون خیالشون از بابت بازی راحته... بهتره بگی چه حالی میکنن پی سی بازا با بازیهای کنسولی :D

انتشار بعضی از بازیهای انحصاری سونی بر روی pc (فقط pc!) رو نکتۀ مثبتی می‌بینم چون هم از لحاظ مالی میتونه به تیم سازنده کمک کنه
هم در نتیجۀ اینکار تیم سازنده محصول بهتری در آینده ارائه میده
البته بنظرم بهتره سونی همچنان برگ برنده‌هاشو برای خودش شخصی نگه داره و کنسولشو تنها محلی که میشه این عناوینو تجربه کرد نگه داره
که البته تا الان هم همینطور بوده... سونی رسما اعلام کرد که بعضی از عناوین که شرایطشو داشته باشن میتونن مخاطبین بیشتری رو در پلتفرم‌های دیگه داشته باشن

آخرین ویرایش:

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
سونی فن ها آرامش خودتون حفظ کنید هنوز لست آف اس و قوست در قلمرو پلی استیشن هستن

فاز جالبی دارن پی سی فن ها! عوض این که خوشحال باشن میتونن این عناوین رو تو پی سی تجربه کنن بر میگردن به کنسول باز میگن بیلاخ:D

البته باید در آینده حال و روز جماعت پایرت خور ایرانی رو دید که آیا میتونن پایرت بخورن یا نه نکنه قفلی چیزی داشته باشه

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
فاز جالبی دارن پی سی فن ها! عوض این که خوشحال باشن میتونن این عناوین رو تو پی سی تجربه کنن بر میگردن به کنسول باز میگن بیلاخ:D

البته باید در آینده حال و روز جماعت پایرت خور ایرانی رو دید که آیا میتونن پایرت بخورن یا نه نکنه قفلی چیزی داشته باشه
من نه pc بازم نه pc دارم خودم ps4 دارم ولی کلا سونی فن ها همچین صحبت میکردم سونی فلان میلیارد خرج کرده اونجوری کرده. کوجیما زیر پر و بالش گرفته ..

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
759
نام
Saeed
هدف اصلی و پلتفرم پایه همیشه کنسولها بوده و خواهد بود
فشاری به کنسول بازا نمیاد چون خیالشون از بابت بازی راحته... بهتره بگی چه حالی میکنن پی سی بازا با بازیهای کنسولی :D
البته منظور من سونی‌بازان متعصب انحصارطلب بودن نه صرفا کسی که کنسول داره. در بازیهای مولتی پلتفرم هم دلیل عمده پلتفرم پایه بودن کنسولها اینه که به لطف سخت‌افزار قوی در PC سازنده مطمئنه بازیش روی PC براحتی اجرا میشه. اگر قرار بود PC رو پایه قرار بدن اونوقت هیچ کنسولی توانایی اجرای بازی رو نمیداشت.

• Like
Reactions: IMANOKA

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
با تشکر از کوجیما انجین دسیما هم برای ویندوز قشنگ پورت و بهینه شد
دوستان سونی فن بتا رو تجربه کنید و ایرادها رو گزارش کنید تا نسخه اصلی بدون هیچ ایرادی روی pc پایرت بشه :D:D
فعلا شما Gears و Halo و خیلی های دیگه رو Beta test کنید ما اینم به روی چشم انجام میدیم

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
من نه pc بازم نه pc دارم خودم ps4 دارم ولی کلا سونی فن ها همچین صحبت میکردم سونی فلان میلیارد خرج کرده اونجوری کرده. کوجیما زیر پر و بالش گرفته ..
تا جایی که من یادم میاد شما ایکس باکس داشتی و خیلی هم سنگ استودیوهای کمپانی مایکروسافت رو به سینه میزنی به اشکال مختلف!!!

الان شما داری میگی کوجیما زیره پرو بال سونی رو گرفته یا من دارم اشتباه می‌بینم؟ :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر