Death's Door | PC

picture12-min_e48x.png

شاید سخت باشه، هر روز برای رفتن به سر کار قبل از اینکه همه بیدار بشند، خواب آلود, سوار اتوبوسی بشی که تنها مسافرش تو هستی ...
شاید سخت باشه بخواهی هر بار از جلوی نگهبانی با سردی رد بشی و از زیر نگاه های سنگین همه عبور کنی تا حکم ماموریت اون روز رو از بخش اداری تحویل بگیری...
و شاید سخت تر باشه ، برای بازگرداندن ارواح دزدیده شده هر روز درب رو به روی مرگ باز کنی و ساعت بزنی..
اما خب این یک شغل شرافتمندانه هست بویژه اگه شما یک کلاغ باشید...​

مرگ در میزند..!

سازنده Titan Souls از قلب منچستر یعنی Acid Nerve با همراهی همیشگی تهیه کننده محبوب قلب ها Devolver Digital اینبار با یک بازی جدید برگشتند که هنوز نیومده دل خیلی ها رو برده...

کلاغ ها و مرگ همیشه جزئی جدا نشدنی از ادبیات داستانی و فرای اون ، ادبیات گیمینگ! بوده و هستند , فرقی نمی کنه توی چندتا بازی یا چندبار به قبرستان های حوزه دیجیتال سرزده باشید , ولی چیزی که همه روی اون اتفاق نظر داریم اینه که همیشه بر سر در گورستان ها یا درخت های آرامستان ها چندین کلاغ نشستند...حتی اگه اونقدرخوش شانس بوده باشید که کنترل شخصیت مرگ رو به دست گرفته باشید می دونید که حیوان خونگی ش یک کلاغه...
این ایده استفاده از کلاغ به عنوان شخصیت اصلی در بازی ای که نام مرگ رو یدک میکشه و ترکیب اون با فضایی نوآر و تا حدودی بر گرفته از تفکرات تیم برتونی، چیزی هست که از همون اولین نمایش بازی در کنفرانس ایکس باکس ایندی ورلد!! نظر همگان رو به خودش جلب کرد...

سبک بازی اکشن ادونچر هست با اندک مقداری المان های نقش آفرینی . به واسطه دوربین ایزومتریک و نامی که برای بازی انتخاب شده شاید خیلی ها فکر کنند که با یک روگ لایک دیگه طرف هستند که به هیچ عنوان اینطور نیست..تاکید میکنم قراره کلی ادونچر داشته باشیم اون هم به سبک زلدای کلاسیک..ممکنه یک مترویدونیای لایت هم داشته باشیم..

چیزهایی رو که از خبرچینی و قالب پنیر توی ذهنتون دارید دور بریزید دنیای کلاغ ها خیلی وقته که عوض شده... کلاغ سیاه قصه ما ! به عنوان یکی از عاملین دستگاه مرگ یا بهتره بگم Reaper of the soul، قابلیت این رو داره برای غلبه بر موجودات شرور و نیمه خدایگان گمراه، از شمشیر به همراه کمان و حتی جادو استفاده کنه و مبارزاتی fast-paced رقم بزنه.!

اگر تایتان سولز رو بازی کرده باشید احتمالا حس کردید که یک استعداد ذاتی در طراحی باس فایت های مهیج در درون این استدیوی دو نفره وجود داره. که اینجا با توجه به عقبه دوستان و اظهارات خود شخص سازندگان و تاکید موکدشون روی واژه مبارزه با colossal tyrants ها، که هر کدوم داستان و انگیزه ای نهفته در سینه دارند و استناد به تریلر ها و اعتماد به چشم های خودمون , مبارزه با باس ها قراره به نقطه اوج خودش برسه حتی می تونید شاهد چندتا چهره آشنا هم باشید...

در طول سفر, شما علاوه بر باز کردن درب ها به ابعاد مختلف و کشف سرزمین هایی اسرارآمیز با شخصیت هایی پیچیده و عجیب روبرو خواهید شد. که استدیو دو نفره اسید نرو ، با به خدمت گرفتن طراح های فریلنس از سراسر دنیا بهشون دست پیدا کرده پس میشه گفت شاید بشه رگه هایی از همه قومیت ها و اساطیرشون در اونها یافت.... باورتون میشه یکی از شخصیت ها قابلمه آشه! که وقتی با شما روبرو میشه به نشانه احترام کلاه که همون درب قابلمه باشه برمیداره و تعظیم میکنه و به قاعده دوتا کاسه, آش میریزه روی زمین...!! و رفتار ایشون شاید شما رو به یاد Siegmeyer از دارک سول بیاندازه...

پس برای اینکه یک داستان کمدی غم انگیز و در عین حال تاریک را تجربه کنید و حقایقی را که در پس درب های هراس انگیز مرگ و نقش کلاغ ها این وسط وجود دارد ، کشف کنید باید تا 20 جولای صبر کنید. آیا شما شهامت باز کردن درب بر روی مرگ رو دارید؟

بازی برای کامپیوتر های شخصی و کلیه برادران ایکس باکس بجز 360 شون! میاد ..سونی و نینتندو... ... ..
شرمنده داداشی های خودم هستم بازی انحصار کنسولی هست...!! >:)>:)

picture10-min_y5vz.png

0.jpg 1.jpg 9.jpg 4.jpg 2.jpg 3.jpg 11.jpg deaths-door-preview_15.jpg 12.jpg

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
GRANDMA
بالاخره تقدیر امروز ما رو در مقابل هم قرار داد...! چقدر مبارزه باهاش لذت بخش بود . چقدر پترن هایی که انجام میداد رو دوست داشتم بویژه انیمیشن پریدن توی...! دقیقا 3 بار با این که بر ایشون برتری داشتم ولی از زدن ضربه آخر امتناع کردم و تن به خود سوزی دادم تا دوباره باهاش فایت کنم ..وای که چه موسیقی ای روی فایت گذاشته بودند...

اصلا شده بخاطر همین یدونه باس فایت هم بازی رو انجام بدید ارزشش رو داره...قشنگ رفت جزو 100 باس فایت برتر زندگیم..حتی مامانم رو صدا کردم تا off screen برام از روی مانیتور فیلم برداری کنه..! بخدا راست می گم...

در این اثنا برای من دو فرضیه کاملا علمی مطرح شد ..خواهشا اگه حس می کنید قراره اسپول بشید نخونید..

picture11-min_ve9f.png

اولین فرضیه اینکه قرار دادن این حجم از کوزه در بازی و بویژه در عمارت بانو و حتی در روی سر و نام این بانوی بزرگوار (URNS ) تصادفی نبوده و می تونه به صورت کاملا عمدی و طعنه ای به زلدا و کوزه هایش باشه که همیشه جزیی از همه بازی های کلاسیکش هست حتی باس فایت دوم La هم یدونه جن توی کوزه ست...حتی شباهت هایی خیلی ریز بین این دو باس فایت هم میشه شاهد بود...

راستی بچه ها کسی پازل The garden of love ، همینکه تو عکس گذاشتم رو پاسخ داده...!!

و به عنوان دومین فرضیه برای اونهایی که عمارت بانو رو جارو کردند آیا تصدیق می فرمایید که قصر اسپنسری بود برای خودش...! فیلشون رو نمیگم ، اون بیچاره قصرش کجا بود دامادسرخونه است بنده خدا , آزوِلشون رو میگم... یا چرا راه دور بریم حتی میشه با عمارت بانو دمیتریسک قیاس کرد ..

طبقات بالا شامل سالن ها واتاق هایی ملوکانه و سرسرایی لاکچری , پرده و مبل و صندلی های سلطنتی ...خلاصه خونه های اعیانی، ولی در زیر زمین ..آزمایشگاه و محفظه هایی سبز رنگ که توش چوچو تایرنت نگه میدارند ..به نظر یکی دیگه از آزمایشگاه های وابسته به آمبرلا هست که پروژه uroboros رو هم زمان با RE5 کلید زده...! بماند که باسی با همین نام مستعار Grandma در رزیدنت اویل 7 هم داریم...

picture6_y0xc.jpg

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,076
نام
مــاکــان
پیرو اون کامنتی که نوشتم کنترل تایتان سولز خیلی بد بود ،دیروز یکی از بچه ها بهم گفت چرا تایتان سولز با گیم پد بازی نکردی؟
گفتم مگه فرقی میکرد؟
خلاصه دیدم 200 مگه زدم نصب بشه، دیدم اصلا همون اولش تاکید میکنه با گیم پد بازی کنید:-w
هیچی دیگه آخرش دیدم 5-4 ساعت یک ضرب دارم بازی میکنم، واقعا بازی خوبی بود و یک نکته که دوباره به اون پی بردم اینکه بازی هرچی بالاتر میری برات آسونتر نمیشه و اون چالش همیشه برات حفظ میکنه.
300بار مردم تا تموم شد :|
خلاصه اینکه خیلی خوب بود، اگه بازی نکردین از دست ندید، البته یکم به اعصابتون هم مسلط باشید:D
=========
ادیت :الان رفتم دیدم مثل اینکه میگن DD یکجورایی به تایتان سولز ربط داره، نمیدونم برای اسپویل پیگیری نکردم اما خب خوشحالم که زد به سرم و رفتم دوباره بازی کردمش.
============
حالا میریم ببینم با DD چند چندیم، تریلر که دیدم کیلومترها با تایتان سولز فاصله داره و فوق العاده بنظر میرسه.
@New Shredder پست بالا رو نخونده لایک کردم، میزارم بعد اتمام بازی میخونم، امیدوارم فحشی چیزی ننوشته باشی:))

آخرین ویرایش:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
توصیه دوستانه: بازی رو ۱۰۰٪ کنید :D من با اینکه بازی رو تموم کردم همچنان توی دنیای بازی سرگرم هستم و کلی سوپرایز میشم هر سری! سیستم اچیومنت بازی هم اعصاب خورد کن نیست. من زیاد درگیر پلات کردن بازیا نیستم ولی این بازی سیستمی که به پلات کردنش منتهی میشه سراسر لذته :D

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
قورباغه , جادوگر , جا لباسی....

پیرو توصیه دوستانه دوست عزیزمون :x ، من هم خیلی دلم میخواد بازی رو 100% کنم ولی بازی اصلا تموم نمیشه:D ، این قدر که راه مخفی و پازل های سکرت داره ..آقا من 14 ساعت بازی کردم با 77 درصد پیشروی... الان دقیقا رسیدم پشت در اتاق سومین بزرگوار که باید روح مطهرش رو قبض کنیم...!:-w

تا اینجا تمام شراین ها رو پیدا کردم به انضمام تمامی اسلحه ها ..مونده 5 تا خنزل پنزل سمساری...اما دونه ها رو چیکار کنم...!! دونه به جهنم ، گویا بعد از اون چرخه شب و روز رو در پیش داریم و بازی تازه حرف پیدا کردن 7 تبلت ریجستری نشده! رو پیش میکشه ,حتی اگه شما بازی رو به خیال خودتون تموم کرده باشید ..
وای خدا چه بازی ای ساختند ...یاد سمفونی نیمه شب افتادم که بعد از 100 درصد کردنش تازه می فهمید که بازی تا 200 درصد جا داره...!!

اصلا اجازه بدید من نتایج کارم رو تا این لحظه اینجا قرار بدم تا با دلیل و مدرک صحبت کرده باشم و شائبه ای پیش نیاد..همینجا خواهش می کنم از اون عزیزانی که فکر میکنند شاید اسپویل هم داخلش باشه .. لطفا خوددار باشید و به چیزهای من نگاه نکنید..!! انداختمش اون پایین..
همین اول خدمت برادرانی که در ابتدای راه هستند عرض کنم که اگه می بینید اِسپل های من رنگی هست و مال شما سیفیده!:> دلیلش اینه که مال من اصل جاپونه!:p به علاوه آپگرید هم شده , منتها نه با پول بلکه با عرق و خون...بجورید افرادی silent servant نام رو...

دوستان توجه کنید برای دیدن پایان اصلی یکی از کارهایی که باید انجام بدید اینه که همه لایف سید ها رو که بالغ بر 50 عدد هستند توی گلدون ها بکارید ..برای این کار باید قبلش همه دونه ها رو پیدا کنید.. و برای اون کار هم باید به یک عضو پربازده از بدنتون ! فشار زیادی بیارید که احتمال پارگی داره..! .. به کدوم عضو می اندیشید بی تربیت ها...![-x منظورم تاندون قوزک پای چپ هست...!!

فقط به عنوان نصیحت، هر لایف سیدی که گیرتون اومد تو رو خدا تو همون نزدیک ترین گلدون بکالید .. من الان 4 تا دونه ته جیبم دارم که نمی دونم کجا و سر کدوم گلدون لعنتی گدا بازی درآوردم و از کالیدن امتناع ورزیدم...حالا باید راه بیافتم از اول بازی به تمام گلدون ها سرکشی کنم ...بدی بازی اینه که نمیگه شما تا حالا چندتا پیدا کردید و چندتا مونده...
اونهایی که تا حالا بازی رو از نزدیک حس نکردند بدانند و آگاه باشند که بازی هیچ گونه نقشه ای حتی مینی در اختیارتون قرار نمیده ..! و همه چی گریبان گیر حافظه مخدوش شماست..!!

سه تا اسلحه اول راحت پیدا میشند ولی پیدا کردن آخرین شمشیر که از همه کت و کلفت تر و خفن تره...به نام Great sword سخت ترین کاری هست که تا اینجا انجام دادم..جاش معلومه ولی...یعنی شعر نوشته روی دیوار براتون در حد معمای پیانوی سایلنت هیل...به عنوان راهنمایی به هیچ دیواری چه مهربانی چه نامهربانی اعتماد نکنید و بمب رو بمالید بهش...

بعد تا اینجای کار با اینکه خداوند شاهده از هیچ کوششی در فارم کردن فروگذار نکردم هنوز 4 تا سلول آپگرید کاراکترم خالیه .. یک حساب سرانگشتی کردم دیدم با کسری حدود 5500 تا سول مواجه هستم.. الان که تقریبا به پایان راه نزدیک شدم (آره ارواح عمم..) این کسری در بودجه رو چجوری باید پر کنم ..آیا در ادامه قراره اتفاق خاصی بیافته یا من برم سهام درب های اداره رو به اهالی گاگول overgrown ruins ...بفروشم..؟.....:-"
وبه عنوان چند نصیحت دیگه ...
یادتون نره هر بار که برید پیش جفرسون کله ماهی پز! که یک کاسه آب مغز مجانی بزنین به بدن ، قُد بازی در نیارید و به نصایح پدرانه اش گوش بدید ،کلی از اسرار راه های مخفی رو براتون میریزه روی داریه...
توی باغ حاج خانم ! حواستون به جاهایی که شمشاد نداره باشه....
اگه عکس زن و شوهری! پیدا کردید همش به عروس نگاه نکنید! پشتش رو هم ببینید..!
لوستر سالن رقص هم بهش اعتباری نیست به یک سیم بنده...!!
زنجیر رو که گرفتید حتما برگردید به اولین جاها مثلا اولین باری که به جنگل وارد شدید یا اولین باری که از در سفید رنگ خارج شدید...!!
و اگه درون مقبره ای در ارتفاعات به درب بسته ای خوردید و پنجره ای هلالی شکل دیدید از فرو کردن زنجیر در اون دریغ نکنید...!!
.....
از این موارد خیلی زیاده تا صبح می تونم اینجا گرای پازل و راه مخفی بدم...خلاصه بازی خیلی خیلی سکرت داره و شاید بعضی جاها بد یوتیوب لازم بشید , سر پیدا کردن آخرین شراین خودم رفتم یوتوب...:">

بزرگی میگفت کلمه شاهکار رو زیاد و در مورد هر بازی ای استفاده نکنید ولی از محضر بزرگان جمع اجازه می خوام که این کلمه رو در مورد این بازی به کار ببرم چون واقعا لیاقتش رو داره...بویژه از وقتی ناخودآگاه فهمیدم که قراره هوت هوت هم توی بازی ببینیم...!!

picture9-min_qd24.png

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
picture3-min_83fl.png

بالاخره تموم شد.... :Excited:
18 ساعت و 36 دقیقه...با اینکه دیگه قدرت خریدم به دو تا آپگرید آخر نرسید بازی مرام گذاشت و 100 درصد پام حساب کرد...

همونطوری که قبلا اشاره کردم بازی بعد از کشتن باس اصلی ادامه داره حتی اگه همه چیز هم پیدا کرده باشید که محاله، چون یدونه اشیا گمشده تا قبل از اون پیدا نمیشه. در اون صورت باز هم حول و حوش 90 درصد هستید..

پس باس اصلی رو که کشتید بازی خودش بهتون نشون میده که باید کجا برید و چه چیزی رو بردارید...و چه چیزی رو به صدا دربیارید!...اوخ اوخ این آخری رو نمیگه ببخشید از دستم در رفت..!
بچه ها به اداره برگردید، اینقدر از زیر کار در رو نباشید! خوبی این کار اینه که اگه کار نیمه تمومی توی یک منطقه داشته باشید دور درب اون ناحیه هاله قرمز قرار میده...
اگه مثل من لایف سید نکاشته هم دارید و نمی دونید کجا بوده یک سری به آقای دیگ بسر بزنید بهتون میگه کجا کور بودید...!! قبلش باید معمای کوزه ها رو حل کرده باشید ..!

خلاصه باید 7 تا کار انجام بدید که با تغییراتی که توی محیط صورت میگیره تقریبا مشخصه، ولی دروغ چرا من خودم یکی از این کارها رو شانسی فهمیدم و یکی دیگه رو هم که از همه لعنتی تر بود رفتم از راهنما استفاده کردم....اگه کسی خواست اینم راهنماش...
32_mwp.jpg

اون کار کثیف که حسابی تجربه ام رو خراب و اعصابم رو خورد کرد روشن کردن 6 تا آتشدان هست قشنگ دهنم رو سرویس کرد و بیشتر از دو ساعت داشتم توی تاریکی شب سیاه, با کلاغ سیاه , دنبال ذغال سیاه ، روی در و دیوار با سنگ سیاه میگشتم...هی رفتم هی برگشتم هی رفتم ... آخرش مجبور شدم اون منطقه رو تو روز بگردم و جاهاش رو نشون کنم...این عکس زیر رو ببینید آخه از کجا اینو توی تاریکی باید پیدا کنیم...:Ranting:

picture4-min_1ogk.png

بین این کارها یک باس فایت بسیار جذاب هست که بعد از پیدا کردن آخرین اشیای مخفی ! بهش دسترسی پیدا می کنید حالا بگو کی..کسی که از همه بیشتر بهش اعتماد داشتم...او کسی نیست جز آقای :ziped:....!
ولی این همه جون کندن و چرخیدن هزار باره توی محیط برای پیدا کردن همه چیز ارزشش رو داشت.. پایان اصلی خیلی سوپرایز بود بویژه برای کسانی که تایتان سول رو بازی کرده باشند...

1_l5ij.jpg

خب دیگه خسته شدم , قول میدم دیگه اینجا پست ندم...ببخشید سرتون رو درد آوردم ...^:)^
.. از شما چه پنهون دیشب آیزاک اومد به خوابم و منو طلبید!! ..اون آیزاک کچله رو نمیگم ...! منظورم آقای مهندسه ! با معرفی ریمیک DEAD SPACE هوس کردم دوباره بازیش کنم...دلم لک زده برای لاین گان به دست گرفتن و برش دادن زیر زانوی نکرومورف ها...خدافــــظ...!!:Victory:

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,552
پیرو اون کامنتی که نوشتم کنترل تایتان سولز خیلی بد بود ،دیروز یکی از بچه ها بهم گفت چرا تایتان سولز با گیم پد بازی نکردی؟
گفتم مگه فرقی میکرد؟
خلاصه دیدم 200 مگه زدم نصب بشه، دیدم اصلا همون اولش تاکید میکنه با گیم پد بازی کنید:-w
هیچی دیگه آخرش دیدم 5-4 ساعت یک ضرب دارم بازی میکنم، واقعا بازی خوبی بود و یک نکته که دوباره به اون پی بردم اینکه بازی هرچی بالاتر میری برات آسونتر نمیشه و اون چالش همیشه برات حفظ میکنه.
300بار مردم تا تموم شد :|
خلاصه اینکه خیلی خوب بود، اگه بازی نکردین از دست ندید، البته یکم به اعصابتون هم مسلط باشید:D
=========
ادیت :الان رفتم دیدم مثل اینکه میگن DD یکجورایی به تایتان سولز ربط داره، نمیدونم برای اسپویل پیگیری نکردم اما خب خوشحالم که زد به سرم و رفتم دوباره بازی کردمش.
============
حالا میریم ببینم با DD چند چندیم، تریلر که دیدم کیلومترها با تایتان سولز فاصله داره و فوق العاده بنظر میرسه.
@New Shredder پست بالا رو نخونده لایک کردم، میزارم بعد اتمام بازی میخونم، امیدوارم فحشی چیزی ننوشته باشی:))
آقا شما بازی رو با کیبورد تموم کردی؟یعنی امکان پذیره؟چون فعلا گیم پدم داغونه.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,076
نام
مــاکــان
DD منظورمه.
مطمئنا با گیم پد خیلی بهتره چون بنظرم بر همین اساس طراحی شده ولی با موس/کیبورد هم مشکلی نداره.
با اونها هم کنترل خوبی داره، مثل تایتان سولز نیست.

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
خب من هم با تاخیر بازی رو گرفتم و شروع کردم، 2 ساعتی بازی کردم، شدید جذبم کرده! جوری که فک کنم گوتی 2021 من باید تغییر بکنه!:D چه طراحی هنری خفنی هم داره، باسها و دشمنان بازی هم خیلی بامزه و باحال طراحی شدن! فعلا تا اونجا رفتم که 2 تا از Soul ها رو توی Ceramic Mansion آزاد کردم و اصلا دلم نمیخواست از بازی بیام بیرون ولی چه کنیم آخر شبه.:D

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
این بازی تا حالا اسمش نشنیده بودم
سبکش چیه؟ چطوریه از نظر گیمپلی اینها؟
ترکیبی از هک ان اسلش/مترویدوینیا با نمای ایزومتریک
اصلا از دستش نده عالیه :D
نمیدونم هیدیس بازی کردی یا نه ولی تا حدودی شبیه اونه از نظر گیمپلی ولی المان های ادونچرش خیلی بیشتره که به نظرم باعث میشه جذابتر باشه

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
خب بازی روی 85.7% تموم شد. خیلی لذت بردم مخصوصا از گشت و گذار تو محیطش. بنظرم لول دیزاین بازی بهترین قسمت بازی بود و چه موسیقیهای خوبی هم داشت بازی، اینکه هر سری Ability جدیدی به دست میاوردی برمیگشتی جاهای قبلی واسه اکتشاف از جذابترین کارها واسم بود. باسهای بازی بامزه بودن اما میزون نبود سختیشون، بعضیشون عجیب آسون بودن و بعضی هم واقعا سخت بودن، سخت ترین باس بازی هم اون باسی بود بنظرم که باهاش قابلیت آتیشت رو آپگرید میکنی بیشتر از همه سر همین مردم. یک Chest زیر آب هم دیدم تو مرحله جنگل اینها که داشت دیوونم میکرد ولی ظاهرا مال بعد اتمام بازی هست حالا برم سراغش ببینم چطوری باید بهش برسم. 5 تا از Shrine ها هم هنوز پیدا نکردم ولی تموم Ability ها رو آپدیت کردم. نتونست جایگاه سایکوناتز 2 رو واسم بگیره اما بنظرم بعد سایکو بهترین بازی 2021 بود.

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
476
نام
Sera
یادم نمی آید. که آیا بازی AAA هست که منتظرش باشم.شاید آلن ویک و اتمسفر تاریک و تیره و تار آن و فلسفه ی سم لیک که هنوز هم تأثیر خود را دارد.،این مورد در مورد بازی‌های مستقل صدق نمی کند.دت دور نعمتیست در روزهای اندوهگین یه گمیر رو به مرگ.تا در اندیشه های خود در تاریکی فرو رود.مانند جوانه ای از خاک بیرون آید.و درخشش آفتاب را زیباتر از آنچه هست ببیند.چه بسا دنیایی ترسناک،لمس ناپذیر و ناشناخته.اما شگفت آور.حیرت انگیز و مسحور کننده.
به معنوی ترین شکل ممکنه روح را تسخیر می کند.باشد که ذات اغواگر روشنایی را بشناسد.وقتی مجذوب شعله های شب می شود.در میان انحطاط روح و طغیان جسم،احساسات می میرند.همچون بودن در میان عشق سنگینی وجود درد را احساس می کند.ودر لبه ی مرگ و زندگی تنها لغزشی نیاز است برای فروپاشی و سقوط در ورطه ی تاریکی.چنان که امید نیز راهی به آن نمی یابد.در پیچ و تاب فریب،برتری جویی سرگردان از دل تاریکی بر می خیزد همچون نمادی به خود ضربه می زند.با تیغه های شمشیرش در میان تاریکی می رقصد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر