Death's Door | PC

picture12-min_e48x.png

شاید سخت باشه، هر روز برای رفتن به سر کار قبل از اینکه همه بیدار بشند، خواب آلود, سوار اتوبوسی بشی که تنها مسافرش تو هستی ...
شاید سخت باشه بخواهی هر بار از جلوی نگهبانی با سردی رد بشی و از زیر نگاه های سنگین همه عبور کنی تا حکم ماموریت اون روز رو از بخش اداری تحویل بگیری...
و شاید سخت تر باشه ، برای بازگرداندن ارواح دزدیده شده هر روز درب رو به روی مرگ باز کنی و ساعت بزنی..
اما خب این یک شغل شرافتمندانه هست بویژه اگه شما یک کلاغ باشید...​

مرگ در میزند..!

سازنده Titan Souls از قلب منچستر یعنی Acid Nerve با همراهی همیشگی تهیه کننده محبوب قلب ها Devolver Digital اینبار با یک بازی جدید برگشتند که هنوز نیومده دل خیلی ها رو برده...

کلاغ ها و مرگ همیشه جزئی جدا نشدنی از ادبیات داستانی و فرای اون ، ادبیات گیمینگ! بوده و هستند , فرقی نمی کنه توی چندتا بازی یا چندبار به قبرستان های حوزه دیجیتال سرزده باشید , ولی چیزی که همه روی اون اتفاق نظر داریم اینه که همیشه بر سر در گورستان ها یا درخت های آرامستان ها چندین کلاغ نشستند...حتی اگه اونقدرخوش شانس بوده باشید که کنترل شخصیت مرگ رو به دست گرفته باشید می دونید که حیوان خونگی ش یک کلاغه...
این ایده استفاده از کلاغ به عنوان شخصیت اصلی در بازی ای که نام مرگ رو یدک میکشه و ترکیب اون با فضایی نوآر و تا حدودی بر گرفته از تفکرات تیم برتونی، چیزی هست که از همون اولین نمایش بازی در کنفرانس ایکس باکس ایندی ورلد!! نظر همگان رو به خودش جلب کرد...

سبک بازی اکشن ادونچر هست با اندک مقداری المان های نقش آفرینی . به واسطه دوربین ایزومتریک و نامی که برای بازی انتخاب شده شاید خیلی ها فکر کنند که با یک روگ لایک دیگه طرف هستند که به هیچ عنوان اینطور نیست..تاکید میکنم قراره کلی ادونچر داشته باشیم اون هم به سبک زلدای کلاسیک..ممکنه یک مترویدونیای لایت هم داشته باشیم..

چیزهایی رو که از خبرچینی و قالب پنیر توی ذهنتون دارید دور بریزید دنیای کلاغ ها خیلی وقته که عوض شده... کلاغ سیاه قصه ما ! به عنوان یکی از عاملین دستگاه مرگ یا بهتره بگم Reaper of the soul، قابلیت این رو داره برای غلبه بر موجودات شرور و نیمه خدایگان گمراه، از شمشیر به همراه کمان و حتی جادو استفاده کنه و مبارزاتی fast-paced رقم بزنه.!

اگر تایتان سولز رو بازی کرده باشید احتمالا حس کردید که یک استعداد ذاتی در طراحی باس فایت های مهیج در درون این استدیوی دو نفره وجود داره. که اینجا با توجه به عقبه دوستان و اظهارات خود شخص سازندگان و تاکید موکدشون روی واژه مبارزه با colossal tyrants ها، که هر کدوم داستان و انگیزه ای نهفته در سینه دارند و استناد به تریلر ها و اعتماد به چشم های خودمون , مبارزه با باس ها قراره به نقطه اوج خودش برسه حتی می تونید شاهد چندتا چهره آشنا هم باشید...

در طول سفر, شما علاوه بر باز کردن درب ها به ابعاد مختلف و کشف سرزمین هایی اسرارآمیز با شخصیت هایی پیچیده و عجیب روبرو خواهید شد. که استدیو دو نفره اسید نرو ، با به خدمت گرفتن طراح های فریلنس از سراسر دنیا بهشون دست پیدا کرده پس میشه گفت شاید بشه رگه هایی از همه قومیت ها و اساطیرشون در اونها یافت.... باورتون میشه یکی از شخصیت ها قابلمه آشه! که وقتی با شما روبرو میشه به نشانه احترام کلاه که همون درب قابلمه باشه برمیداره و تعظیم میکنه و به قاعده دوتا کاسه, آش میریزه روی زمین...!! و رفتار ایشون شاید شما رو به یاد Siegmeyer از دارک سول بیاندازه...

پس برای اینکه یک داستان کمدی غم انگیز و در عین حال تاریک را تجربه کنید و حقایقی را که در پس درب های هراس انگیز مرگ و نقش کلاغ ها این وسط وجود دارد ، کشف کنید باید تا 20 جولای صبر کنید. آیا شما شهامت باز کردن درب بر روی مرگ رو دارید؟

بازی برای کامپیوتر های شخصی و کلیه برادران ایکس باکس بجز 360 شون! میاد ..سونی و نینتندو... ... ..
شرمنده داداشی های خودم هستم بازی انحصار کنسولی هست...!! >:)>:)

picture10-min_y5vz.png

0.jpg 1.jpg 9.jpg 4.jpg 2.jpg 3.jpg 11.jpg deaths-door-preview_15.jpg 12.jpg

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,999
نام
آریا
به شدت منتظر این Death's Door هستم! :D تریلرهاش خیلی خوشگل بوده و یه حال و هوا و اتمسفری هم داره که فکر کنم بدجوری با سلیقه‌م جور باشه. اصلاً همین که یه کلاغ شمشیر دستش بگیره، یعنی باید بازی رو تجربه کرد!
بازی قبلی‌شون Titan Souls هم چیز جالبی بود، ولی من از محیط‌هاش سر در نمی‌آوردم و هی گم و گور می‌شدم و بعد از یه مدت ولش کردم! :-" ایشالا توی این یکی بیشتر دووم بیارم و به مقصد برسم! :D

mjmk

کاربر سایت
Aug 19, 2018
279
بازی فردا منتشر میشه. (به طور دقیق 27 ساعت دیگه) پس رفت تو لیست دانلود :D

کدوم گروه مسئولیت کرک رو بر عهده گرفته؟ اگه رو GOG بیاد که دیگه این داستان هارو هم نداره.
دوربین ایزومتریک بازی رو دوست دارم.

پ.ن: رو GOG هم منتشر میشه
Screenshot (497).png

آخرین ویرایش:

mjmk

کاربر سایت
Aug 19, 2018
279
Screenshot (500).png
Hey Poor Player
100
ـــــــــــــــــــــــــــ

Player 2
100

Digital Trends
90
ــــــــــــــــــــــــــــ

GamingTrend
90

Shacknews
90

IGN
90

WellPlayed
90

Checkpoint Gaming
90

Digitally Downloaded
90

Twinfinite
90

Screen Rant
90

Gamers Heroes
90

Softpedia
85

Easy Allies
85

Noisy Pixel
85

PC Gamer
83

Worth Playing
82

Gamer.no
80

Eurogamer Italy
80

PC Games
80

Multiplayer.it
80

GameSpot
80

Attack of the Fanboy
80

Vandal
78

3DJuegos
. . .

Rock, Paper, Shotgun
. . .

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
من یک بیست دقیقه ای رفتم توی بازی و سر و گوشی آب دادم..
به عنوان اولین نکته اینکه گزینه هایی که تنظیمات بازی در اختیارتون قرار میده خیلی بیشتر از بازی هایی هست که اخیرا بر روی pc پورت شدند..!! و این حکایت از این داره که pc برای سازنده ها از جایگاه والایی برخوردار هست و صرفا یک پورت از ایکس باکس نبوده...

اول بازی اتوبوس شما رو میاره دم در هایرول..!!ببخشید یعنی چیز ..اداره Reaping commission headquarters… این اداره قشنگ ترین اداره ای هست که تو عمرم دیدم و برخلاف همه ادارات اصلا دلتون نمی خواد ازش بیایید بیرون موسیقی هم میزاره پشت بند فضاسازی.. چی میگن این کلمه ای که سونی فن ها خیلی استفاده میکنند اتمسفر! تا با همدیگه دیوونه تون کنند...
2-min_(2)_fn73.png

نمی دونم من خیلی جو گیرم یا بازی خیلی حس این زلدای ریمیک سوییچ رو داره .. بطوریکه هنگامی که آیتم پیدا می کنید مثل لینک با تقریبا همون انیمیشن , آقا یا خانم کلاغ، خوشحال و خندون آیتم رو می اندازه بالا و صحنه متوقف میشه....یدونه لایف سید پیدا کردم تازه اونم گفت ببر حیات پشت اداره بکال!!! انتظارم این بود که پنیر یا صابون پیدا کنم ولی خب مثل اینکه ذائقه و رژیم غذایی کلاغ های فرنگی خیلی با مال ما فرق داره.. !! حتی صدای کلیک کلیک که هنگام نوشته شدن دیالوگ ها میده خیلی برای نینتندوییون آشناست!...منوی تجهیزات هم لامصب خیلی شبیه هست..!اولین در مرگ به یک جای گرم وخشک شبیه آرامستان باز میشه به نام بیشه ارواح.. جای Dampé واقعا خالی هست..

بازی در عرض 15 ثانیه شمشیر زدن و تیر اندازی رو اونم برای بازکردن در ها یادم داد و به نام خدا باس فایت...سازنده ها بدجور دلشون می خواد که بازی قبلیشون هم دیده بشه...همونطور که گفتم چهره های آشنایی رو از Titan souls می بیند ...

1-min_(4)_o5p.png

نمی خوام بیشتر از این اسپویل کنم چون همون اول توییست ماجرا کلید میخوره...! با این مقداری که من بازی رو تجربه کردم قضاوت زوده ولی به نظرم شما می توانید عشق و علاقه خالق را در هر گوشه ای از این بازی احساس کنید .نمره ها هم خود گویای همه چیز هست... تبریک میگم به همه ایکس باکس فن ها ..و درود بر عمو فیله بزرگ...

بازی بسیار زیبایی هست لطفا از دستش ندید... حتی اگه از سونی فن های خشک و متعصب هستید...
حتی اگه از سونی فن های خشک و متعصب هستید و اسم تون توی شناسنامه امیره...

واقعا تا به حال به این موضوع اندیشیده اید که چرا بر روی همه سونی فن های خشمگین!! نام امیر نهاده شده است؟ امیر آکیبا -وان -گیم شو....

یکی از فامیل های ما بود قدیم تلویزیون و ضبط و حتی کاست و سی دی و باتری هم سونی استفاده می کرد بخدا اسم اونم امیره.....
اگه روزی بچه دار بشم به جان خودم اگه لحظه ای به انتخاب نام امیر برای او فکر کنم!! با این قیمت های پلی استیشن در توانم نیست یک سونی فن رو بزرگ کنم...!!! اگه ایکس باکس فن ها ترجیحا سری s ! چندتا نام پیشنهادی در اختیارم قرار بدن ممنون میشم...!!

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
خب خداروشکر بازی تاپیک هم داره اونم توسط استارتر محبوب دلها :D

خب خب دوستان توی اون قصر پیرزن جادوگر ما باید چهارتا روح رو پیدا کنیم تا دری که توی اون قصر هست رو باز کنیم. سه تا پیدا شده ولی اون آخریه ستاره سهیل شده! حتی یه شراین مخفی رو پیدا کردم ولی اون پیدا نمیشه :)) نمیدونم شاید اصن یه جای دیگه باید دنبالش بگردم :D

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
خب خداروشکر بازی تاپیک هم داره اونم توسط استارتر محبوب دلها :D

خب خب دوستان توی اون قصر پیرزن جادوگر ما باید چهارتا روح رو پیدا کنیم تا دری که توی اون قصر هست رو باز کنیم. سه تا پیدا شده ولی اون آخریه ستاره سهیل شده! حتی یه شراین مخفی رو پیدا کردم ولی اون پیدا نمیشه :)) نمیدونم شاید اصن یه جای دیگه باید دنبالش بگردم :D

سلام ..احتمالا تا حالا پیدا کردید چون جلوی چشم تون هست...ولی اگر نه...
همونجایی که شراین مخفی رو پیدا کردید روبروش که اتاق خوابه پیرزنه هست و یکیش اونجاست ولی بهتره یک نگاهی هم به پشت سرتون بیاندازید اونجا یک راه دیگه هست و ختم میشه به سالن رقص که یک کوزه رقاص انتظارتون رو میکشه...
12_mi4f.png

پ .ن :آقا گفتید شراین من اونجا یک لحظه حس کردم دارم سایلنت هیل بازی میکنم...

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
دوستان بازی چطوره ؟ من عاشق بازیی هم سبک اینم مثلا ori .. بنظرتون از اینم خوشم بیاد ؟

سلام...
جسارت نباشه مقداری تداخل سبک ها در دیدگاه شما حس میشه..!! :D چون سبک ori مترویدونیاست ...البته اینجا هم با گرفتن قابلیت های جدید همون رفت و برگشت ها و المان های مترویدی رو شاهد هستید ولی بیشتر بواسطه تفاوت دوربین ها عرض کردم...

اگر zelda link's awakening رو انجام داده باشید شباهت های کمرنگی با اون بزرگوار داره..یعنی همه دلشون می خواد داشته باشه..!!
ولی با معماهای کمتر و سعی بیشتر روی فضاسازی ... قسمت اکشن بازی هم بسیار پررنگ تر هست ,اکشنی از جنس Hades … یعنی کاملا سریع و چالش برانگیزه...باس فایت های زیاد و خفن هم داره.. دیگه چی می خواهید از این ها بهتر..

یا نه اجازه بدید بهتر بگم شبیه Mages of Mystralia هم هست ..البته اگه بازی کردید...یا Hob رو چی، بازی نکردید..؟... ..
اوووم ... .. آقا همون شبیه Ori هست... !! :-" حداقل موسیقی Ori تماما برای شما نواخته میشه...

بازی بسیار زیبا و خوش ساختی هست و اصلا نیاز نداره که شبیه چیزی باشه و راه مرام خودشو طی میکنه...!
بنظرم خوشتون بیاد ..حداقل دیدن چند تا گیمپلی بیشتر که ضرری نداره...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر