Death Stranding

پیش بینی متای بازی


  • مجموع رای دهنده‌ها
    316
  • نظرسنجی بسته شده است .

.Amirone

ソニー株式会社
Gold User
Oct 1, 2009
4,012
Death Stranding یک بازی اکشن سوم شخص با تاکید بر ارتباطات ، توسط KOJIMA PRODUCTIONS توسعه داده شده و بصورت انحصاری توسط Sony Interactive Entertainment برای PS4 منتشر خواهد شد . این اولین بازی توسط Hideo Kojima می باشد که پس از انحلال Kojima Productions در سال 2015 به عنوان شرکت تابعه Konami و اصلاح آن به عنوان یک استودیوی مستقل در E3 2016 برای سونی اعلام شد .
هیدئو کوجیما اعلام کرد : DS از تعریف سنتی اکشن و نقش آفرینی که در بازیهای دیگر قابل مشاهده است پا را فراتر خواهد گذاشت ، " با Death Stranding می خواهم گام بعدی ، آینده بازی را طوری با گیم پلی و داستان سرایی شکل دهم که فراتر از فرمت های این ژانر است " ، این موضوع ثابت می کند Death Stranding قطعا عنوانی جاه طلبانه است و مانند هر چیزی که توسط کوجیما خلق شده ، قبلا انجام نشده است . همچنین در نمایشگاه TGS 2016 اعلام شد DS یک بازی جهان باز با عناصر آنلاین خواهد بود .

Kojima Productions در حال کار با Guerilla Games در زمینه توسعه Death Stranding است ، بازی از موتور بسیار قدرتمند DECIMA بهره میبرد ، همه چیزهایی که ما تاکنون در تریلر دیده ایم ، مستقیم بر روی PS4 PRO اجرا شده است .
داستان بازی در آینده‌‌ای جریان دارد که اتفاقی هولناک کشور آمریکا را به بخش‌های مختلف تقسیم کرده ، در بخشی از تریلر نقشه‌ای را می‌بینیم که ظاهراً آمریکا را پس از تجزیه نشان می‌دهد . در بالای نقشه نیز کلمه ی Bridges دیده می‌شود که احتمالاً به جایی اشاره داشته که سم برای آن کار می‌کند .
در اوایل تریلر می‌بینیم که رئیس جمهور آمریکا وضعیت سلامتی خوبی ندارد و روی تختی مخصوص بیماران در داخل اتاق دراز کشیده است. او از سم می‌خواهد که به آن‌ها برای بازسازی آمریکا کند . این اتفاق یا خاطره ای از گذشته بوده یا یکی از اولین اتفاقاتی خواهد بود که پس از شروع بازی شاهدش هستیم .
سم به طور حتم تنها آدم مهمیه که در کاخ سفید ، به او برای نجات بشر نیاز مبرم دارند ، در بخشی از تریلر می‌بینیم که یک پلاک را در دست گرفته و چندین سکانس جنگی عجیب و زیبا نیز وجود دارد . دیگر نکته مهم تریلر، اشاره به شهری با نام اج نات بود که احتمالاً یکی از مکان‌های بسیار مهم در آینده ی آخرالزمانی Death Stranding محسوب می‌شود .
یک گروه تروریستی با نام هومو دیمن وجود دارد ، که ظاهراً شخصیت‌های منفی که تاکنون با آن‌ها دیدار داشتیم ، از اعضای آن بوده‌اند ، دیگر دشمن سم در طول داستان ، هیولاهای نامرئی با نام بی تی ها هستند که اطلاعات چندانی از آن‌ها نداریم . تنها چیزی که می‌دانیم این است که باعث بارش باران مرگباری می شوند .
در تریلر سم با اتصال کودک به خود ، طی فرآیند ناخوشایندی ، بنظر میتواند با بعد دیگر اتصال پیدا کند .

شخصی‌سازی بخشی مهم از گیم‌پلی Death Stranding خواهد بود ، مسیریابی در محیط‌ها بخش عمده‌ای از تجربه بازی را شامل می‌شود و بازیکن می‌تواند از آیتم‌های مختلفی مانند نردبان ، قلاب برای صخره نوردی و تبر یخ نوردی استفاده کند ، همچنین به نظر می‌رسد بازیکن در مسیریابی آزادی عمل داشته و می‌تواند برای عبور از موانع سر راه ، به دلخواه از گزینه‌های مختلف استفاده کند . برای مسیرهای طولانی ، میتوان از وسایل نقلیه برای طی کردن مسیرها استفاده نمود .
در تریلر سم از یک نوع موتور پیشرفته با نورهای درخشان آبی استفاده می کند ، وسایل نقلیه دیگری نیز در تریلر مشاهده شد ، سم احتمالاً می‌تواند از انواع وسیله‌ها برای تسریع در حرکت استفاده کند .

مبارزات بازی کمی دور از انتظار و مقداری عجیب بود ، بنظر بهترین گزینه بازیکن در هنگام مواجهه با نیروهای دشمن فرار کردن است و برای شرایط خاص نیز تعدادی مکانیزم مبارزه تن به تن در نظر گرفته شده است . همچنین در یکی از صحنه‌های مبارزه ، سم از یک کیف دستی به عنوان سلاح خود استفاده کرد . با توجه به این موضوع ، احتمالاً بازیکن می‌تواند با تعامل با محیط و استفاده از آیتم‌های مختلف برای صدمه زدن به دشمنان خود بهره ببرد .

لیست سلاح‌های بازیکن در بخشی از تریلر شامل اسلحه گرم می‌شد ، حتی برای مدت کوتاهی نیز شاهد تیراندازی بودیم . به نظر نمی‌رسد که درگیری‌های مسلحانه اهمیت بالایی در بازی داشته باشد و احتمالاً در برخی از مراحل بازیکن مجبور به استفاده از سلاح‌های گرم خواهد شد . اگر هم اجباری در کار نباشد ، استفاده از اسلحه احتمالاً برای موارد بسیار خاص در نظر گرفته شده است .

سیستم ردیابی که در تریلر شاهدش بودیم ، می‌تواند با ارسال نوعی موج سونار ، تصویری از آیتم‌ها و به طور کلی اشیا ارزشمند قرار گرفته در محیط اطراف را نشان دهد . دیگر ویژگی سیستم ردیابی ، نشان دادن ردپای یک نوع موجود شکارچی و نامرئی بود که با چشم غیرمسلح دیده نمی‌شد .

در بخش‌هایی از تریلر کوله پشتی سم صداهایی تولید می‌کرد ، ظاهراً این صداها برای یک نوع سیستم هشدار دهنده بود که لباس سم به آن‌ مجهز است .

سونی پس از انتشار تریلر تایید کرد این بازی دارای حالت آنلاین Travelers خواهد بود که به بازیکن اجازه می‌دهد تا مسیرهای طی شده ، تجهیزات و مناطق امن خود را با دیگران به اشتراک بگذارد ، در بازی چیزی به نام «مرگ» وجود ندارد و پس از دست دادن جان خود تنها باید برای بازگشت از آن طرف (Other Side) تلاش کنید .

دستبندهای سم به عنوان نوار سلامتی از آبی به زرد و از زرد به قرمز تغییر رنگ میدهند مانند نوار نورانی DS4

نسخه های مختلف بازی

تمامی آیتم‌های پیش خرید ، با پیشرفت‌های بازیکن در طول بازی در دسترس هستند .


تریلر سوم :

تحلیل تریلر سوم :
اولین چیزی که ما در تریلر میبینم یک پوشش گیاهیست که به سرعت در حال رشد و مرگ است ! ، نورمن که ما آن را در بازی به نام سم میشناسیم مسیری که جهان طی کرده را توضیح میدهد ، انفجاری که زمان ، فضا و زندگی را به همان اندازه که ما از آن اطلاع داریم شرح میدهد ، تئوری بیگ بنگ ، ولی در کلماتش به یک انفجار دیگر ( انفجاری که آخرین ماست) ، که ماهیت نامشخصی دارد اشاره میکند . این انفجار منظور جنگ هسته ای نیست ، کلیت بازی شبیه به اثر نئون گونزیس می باشد ، دنیایی که در معرض نابسامانی و فاجعه زیست محیطی قرار گرفته است ، میتوان مثالی آورد ؛ جهان ساختگی Evangelion که خدایانی دارد با نهادهای عظیم ، که قادر به اشکال مختلف ویرانی مانند سلاح هسته ای هستند . این موجودات اغلب برای ترور و یا سایر بلایای طبیعی طراحی و تفسیر می شوند . اما اکنون ما از خودمان جلوتر هستیم !
سم و دو مرد بی نام در یک حادثه ، زخمی بیدار میشوند ، بر روی شلوار سم نامی به چشم میخورد که ممکن است مربوط به یک سازمان یا نقش او باشد ، یا یک حامی ، آن دو نفر به عنوان گروه خلبانی "CORPSE DISPOSAL TEAM 6" شناخته می شوند که ممکن است توضیح دهد آنها چه کارهایی را با جسدی که جمجمه زرد دارد انجام می دهند . ما از تریلر قبل متوجه شدیم مدس رهبری تیمی از جنگجویان جنگ جهانی دوم رو بر عهده دارد ، کسی یا چیزی که قادر به جان بخشیدن بدن بی جان آنها می باشد . ولی هدف آنها هنوز مشخص نیست .


زمانی که مرد تلاش میکند همکارش را از زیر ماشین بیرون بکشد ، آنچه که میتوانیم از گیم پلی انتظار داشته باشیم را مشاهده خواهیم کرد ؛ هشدار ربات در زمانی که خطر (موجودات نفتی ! ) نزدیک شماست ، چیزی که جالب است در این مورد ، این روبات نیس که متوجه موجودات می شود ، کودک آنها را شناسایی میکند ، زمانی که کودک را رها میکند ، روبات غیر فعال میشود ! و قدرتش را از دست میدهد ، دستبندها به عنوان نوار سلامتی از آبی به زرد و از زرد به قرمز تغییر رنگ میدهند مانند نوار نورانی DS4 ، ماهیتی که تا الان شرح داده ام فقط قسمتی کوچک از یک راز بزرگتر است .


ایده ی موجودات نامریی بنظر ساده است ، در اینجا بجای بی حرکت ماندن ، خود را درگیر اتفاقات می کنند ، گودال نفت توسط یک شخصیت شناور کنترل می شود ، تلاش برای بدست آوردن شخصیت مجروح ، درحال حاضر ما میدانیم آنها می خواهند مردم زنده بمانند ، پس از مرگ ، شخصیت را رها می کنند .
در این مرحله تریلر شکل کلاسیک مرموز به خود میگیرد ،
حرکات دست و اشاره ای که آن شخص مرموز انجام میدهد با حرکات مدس در تریلر اول یکسان است ، لباس او بسیار شبیه به Chico در MGSV مییاشد . و بنظر می آید او نسخه ی پیشرفته تر روبات را در اختیار دارد .


زمانی که موجودات برای مقابله می آیند ، میبینیم که او نوزاد را به سم منتقل میکند ، و به او میفهماند قبل از تلاش برای کشتن خود ، آن را اجرا کند ! ، در مورد این صحنه یک چیز جلبه توجه میکند ، همه چیز جز سم در هوا شناور است ! . در اوج تریلر ، با موجودی عظیم مانند مارینت ، سم مواجه میشود ، که سیم یا طنابهایی از او آویزانه ، پس از انفجار بنظر می آید سم به سوی دیگری هدایت میشود ، اینجاست که ایده ی جنگ هسته ای ، با فاجعه ی از هم گسیخته شدن واقعیتهای ما شکل میگیرد ، و در بسیاری از داستانها محبوبیت دارد .

در زیر آب ما یک خالکوبی بر روی دست راست سم میبینیم که بنظر نماد شیطان است ، علامتی به صورت مختصر در قفسه سینه ظاهر و ناپدید می شود ، در اطراف او همه چیز تغییر میکند ، همه چیز آهسته شناور می شود ، موجودی غول پیکر نمایان ، و تمام ماهیها به سمت بالا می روند .
در داخل سم دوم ! ما تنها یک کودک میبینیم ، بخش C اول تیزر به این معنی است که آنچه در اینجا مشاهده می کنیم قبل از اینکه کودک در نهایت از او خارج شود اتفاق می افتد .
یکی از نظریه های محبوب ، نشان می دهد نوزادان کلون ، صاحبان آنها هستند ! که می توانند مکانیک مرگ و تولد را از کلون خود بازیابی کنند .


مدس در کنفرانس Tokyo Comic Con امسال با IGN ژاپن مصاحبه داشت و نشان داد که شخصیت ها "دوبعدی" همانند سایر بازی های کوجیما هستند.

مدس گفت: "شما باید این شخصیت ها را به شیوه های مختلف در طول بازی ببینید ، که ممکن است در برخورد با کلونی های جدید هر شخصیت ، در نسل ها و دوره های زمانی اشاره کند ! .

پس از دنباله زیر آب ، سم بر روی سطح بیدار میشود ، و سرانجام آن دسته از tardigrades ی که قبلا دیدیم را مشاهده خواهیم کرد ، این فقط یک رویا نیست .

و آن 5 شخصیت مرموز از جنگجویان اتمی ..

تحلیل و بررسی ویدئوی چهارم


زیرنویس فارسی تریلر ششم


 
آخرین ویرایش:

PERSIANGAMER_313

کاربر سایت
Nov 1, 2019
77
دوستان من یه ده ساعتی بازی کردم لطفا بدون هیچ گونه اسپویل نظرتون رو بهم بگید . آقا من احساس میکنم خیلی بازی تو حالت آنلاین شلوغ پلوغه و کلا بازی مزش میره و آسون میشه . از اول بازی تا الان یبارم نردبون نذاشتم همش بقیه همه چی گذاشتن انقدر هر جا میرم رو زمین چیز میز ریخته اصلا خیلی ناجور . تازه اون علامت هایی که میذارن و حالت اسپویل داره و حس بازیو میگیره بدتر . که مثلا اینجا BT هست اونجا فلان .
رو حالت آفلاین بازی کنیم بازی چالش بر انگیز تر و قشنگ تر نمیشه ؟ یا برم جلوتر این شلوغی و کمک بقیه بدرد میخوره ؟
رو هارد هم دارم بازی میکنم .
مپ اول یا همون تا باس اول و یا همون اول اپیزود ۳
کلا بازی توی حالت آفلاین هم یه سری تجهیرات گذاشته تا بفهمی مکانیزم گیم چیه

ولی بیس اصلی و مپ دوم هیچی نیست حتی توی حالت آنلاین هم شما باید حتما یه مسیر رو بدون کمک بقیه و با تکیه به تجهیزات و وسایل خودت بری وقتی مسیرو طی کردی و متصل شدی بعد المانهای آنلاین رو میشه و بقیه تجهیزات شما و شما تجهیزات بقیه رو میببنید و میتونید استفاده کنید

اینجوری نیست مسیر از اول هموار شده باشه شما سختی نکشی بلکه باید یه بار سختی مسیر رو تجربه کنی بعد با کمک بقیه مسیر رو هموار کنید
 
  • Like
Reactions: Scαrface

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
1,828
نام
davood
شما اصلا به کمک دیگران توجه نکن جای که نردبان هست خودتم بزار البته safehouse که نرفتی هیچ کمکی نیست بری کمک معلوم میشه که واقعا لازم همین جاده ها شما میتونی تکمیلش کنی شما که داری هاردمیری حتما دردت میخوره
 
  • Like
Reactions: Scαrface

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
715
خدمت دوستان من دیشب بازی رو تموم کردم حداقل به عنوان یک گیمر که بیشتر از 30 ساله دارم گیم بازی میکنم و شوتر باز هم نیستم (نمیتونین بگین شعور و فهم گیم رو ندارم چون زمان زیادی رو تو این کار گذاشتم ) فکر میکنم حداقل این آزادی رو دارم نظر "خودم"
رو اینجا بیارم فقط میتونم بگم استاد کوجیما یه نابقه هست!!! چرا؟ چون فقط یه نابقه میتونه کاری کنه که من یه گیم " مزخرف!" رو تا آخر بازی کنم!
نمیگم " آشغال" چون واقعا آشغال نیست...! آقا من چرا باید یه فیلم سینمایی رو که دوساعت باید دسته بازی رو بذارم زمین بشینم ببینمش و تازه حتا نتونم بزنم جلو!!! رو 650 هزارتومن بخرم؟؟ اصلا مشکلم پول نیست این کار توهینیه به جامعه گیمرهای جهان که منم جزئشونم نظر من اینه گیمر میخواد گیم بازی کنه دوست دار فیلم میخواد فیلم ببینه !!!!دوستان حالا هرکدوم از شما میتونین بگیم من شعور و فهم یه گیم خوب یا یه قولی یه "سبک جدید" رو ندارم ، بابا هوی رین هم وقتی اومد یه سبک جدید بود ولی شاید همین الان هم بدن من بازیش کنم..
من عصبانی هستم احساس میکنم گول خوردم حیف زمانی که گذاشتم حیف انرژی که گذاشتم .. چرا باید برای دیدن یک فیلم 2 ساعته 20 ساعت حمالی کرد و بار برد دیگه حالم از کلمه " کارگو" و "دلیوری" " سم پورتر" بهم میخوره...
من یه لیستی از موارد " مزخرف" رو در آوردم میذارم داخل اسپویل که دوستانی که بازی رو تموم کردن بتونن ببینن اصلا هم براش فلسفه نمیسازم که احتمالا اگه این کار و بکنم دارم خودمو گول میزنم شاید حداقل من شهامتشو دارم اینجا نام ببرمشون:
صدای گریه بچه و بچه داری (گوگوری گریه نکن!!!) تو وسط جنگ جهانی اول!!!
ملق زدن نهنگ تو آسمون !!!
باس فایتهایی که ابتدا(سر) و انتها(ته) شون مشخص نیست
باربری مثل بلانصبت " قاطر" برای هیچی !!!(پیتزا- دخترخانم!!!)
مبارزه تو میدان جنگ جهانی با سربازهای اسکلتی با تجیزات مدرن آینده
در اومدن قارچ از جای جیش کردن سم
مبارزه هیگز با سم به سبک مورتال کومبت و تیکن!!! دوتا نوار خون هم بالای سرشونه با مشت!!!!
دربدر شدن تو پایان بازی تو ساحل که حتا نمیدونی چکار باید بکنی تازه نمیشه کنسلشم کرد
دیدن فیلم سینمایی به زور در انتهای بازی که نمیشه ردش هم کرد ( البته توضیحات سوالات بی پایان گیمر ها بصورت فله ای در قالب فیلم هالیوودی!!!
بی تی های شبیه شلغم در انتهای بازی که میزنیشون دوتا میشن:))
و .... و ..... و
امیدوارم به دوستان برنخورده باشه این ها نظرات "بنده" بود خیلی شفاف و بدون تعارف (گذاشتم نصف قیمت که زود بره نبینمش...)
من فکر میکردم آدم کج سلیقه ای هستم که فرق بین گیم خوب و بد رو نمیفهمم ولی خوب مثل اینکه تنها نیستم !!!!:
چرا Death Stranding از نظر داستان سرایی یک بازی شکست خورده است؟ (بدون اسپویل)
 

Cpt. price

Will we ever see the end?
عضو تحریریه
Dec 7, 2015
1,947
تیزر Making of Death Stranding، نمیدونم اطلاعات خاصی ازش اومده یا نه ولی کاش یه چیز طولانی بالای یه ساعت و نیمی باشه. :D

 

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,295
نام
عرفان

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
715
کجای این متن گفته شده گیم بد هست؟ از شیوه روایت ایراد گرفته
یاد فیلم قدیمی هندی شعله افتادم اونجایی که ویجی میره برای اون دوستش خواستگاری میگه عرق میخوره قمار میکنه خونه اون رقاصه میره ولی آخر میگه من کی گفتم دوستم آدم بدیه!!!! :D:)
 
  • Like
Reactions: Syamak8808

Altair.2008

کاربر سایت
Apr 29, 2008
981
خواهشا بذارین همه نقدشون از بازی رو بگن حالا چ خوب چ بد چون من همه رو میخونم و میخوام ببینم بازی رو بالاخره بذارم تو لیست خریدم یا نه.
حس میکنم اینجا جوری شده ک کسایی ک از بازی خوششون نیومده حق ندارن بیان نقد کنن بازی رو!
 
  • Like
Reactions: vaan 2

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
750
نام
JoE
خواهشا بذارین همه نقدشون از بازی رو بگن حالا چ خوب چ بد چون من همه رو میخونم و میخوام ببینم بازی رو بالاخره بذارم تو لیست خریدم یا نه.
حس میکنم اینجا جوری شده ک کسایی ک از بازی خوششون نیومده حق ندارن بیان نقد کنن بازی رو!
شما بیا بگو بازی مفتشم گرونه کسی بهت چیزی نمیگه ولی وقتی بیای بگی شما دارین خودتون رو گول میزنین و الکی تعریف میکنین و ...
جای نقد بازی داری کسایی رو نقد میکنی که از بازی خوششون اومده و پشت بندش هم باید جوابش رو دریافت کنی :D (البته منظورم خود شما نیست کلی گفتم)
 

Altair.2008

کاربر سایت
Apr 29, 2008
981
شما بیا بگو بازی مفتشم گرونه کسی بهت چیزی نمیگه ولی وقتی بیای بگی شما دارین خودتون رو گول میزنین و الکی تعریف میکنین و ...
جای نقد بازی داری کسایی رو نقد میکنی که از بازی خوششون اومده و پشت بندش هم باید جوابش رو دریافت کنی :D (البته منظورم خود شما نیست کلی گفتم)
والا من دیدم ی نفر 2 صفحه پیش اومد گفت از نظر من بازی مسخرست ولی کلی واکنش منفی داشت و طرف قهر کرد رفت دیگه :D
البته منم مخالف اینم ک ادم از نظر خودش دیگران رو نفهم خطاب کنه و بخواد جای همه بازی رو نقد کنه ولی خب بنظرم هدف از وجود
فروم اینه ک همه ازادانه و از جانب خودشون نقدشون رو بگن، چون من از اول ک اومدم تو بازیسنتر خیلی از انتخابام برا خرید بازی رو بر اساس نظر و نقد بعضی از بچها میخرم چون وقتی
ک همه ازادانه نقدشون رو بگن ادم میفهمه سلیقه خودش ب ک شبیه هست و توی این گرونی با خیال راحت میشه ادم بره ی بازی بخره :D
 
  • Like
Reactions: vaan 2 and D.ace

PERSIANGAMER_313

کاربر سایت
Nov 1, 2019
77
خواهشا بذارین همه نقدشون از بازی رو بگن حالا چ خوب چ بد چون من همه رو میخونم و میخوام ببینم بازی رو بالاخره بذارم تو لیست خریدم یا نه.
حس میکنم اینجا جوری شده ک کسایی ک از بازی خوششون نیومده حق ندارن بیان نقد کنن بازی رو!
برعکس من فکر میکنم کسایی که از بازی خوششون اومده حق ندارن بیان نقد کنن.

جالب اینه چند نفر هستن که بدشون اومده همون چند نفر چند ده نظر منفی فرستادنشل کنید باو متا بازی ۸۳ شده و هم سطح بیشتر بازیای ۲۰۱۹ هست
استاروارز ۷۹ شد
کالاف ۷۹ شد
گیرز ۸۴ شد
ترمیناتور ۴۰ شد
ووووو

بیشترین کاندید گوتی هم شد
تا الان هم چندتا گوتی ۲۰۱۹ برده
سبک بازی مشخصا همه پسند نیست ولی دلیلی نمیبینم بیایین اینجا چرت بگید
 

Altair.2008

کاربر سایت
Apr 29, 2008
981
برعکس من فکر میکنم کسایی که از بازی خوششون اومده حق ندارن بیان نقد کنن.

جالب اینه چند نفر هستن که بدشون اومده همون چند نفر چند ده نظر منفی فرستادنشل کنید باو متا بازی ۸۳ شده و هم سطح بیشتر بازیای ۲۰۱۹ هست
استاروارز ۷۹ شد
کالاف ۷۹ شد
گیرز ۸۴ شد
ترمیناتور ۴۰ شد
ووووو

بیشترین کاندید گوتی هم شد
تا الان هم چندتا گوتی ۲۰۱۹ برده
سبک بازی مشخصا همه پسند نیست ولی دلیلی نمیبینم بیایین اینجا چرت بگید
خب چکاریه دیگه پس ادم بیاد فروم؟!اینجوری ک ادم فقط تعریف کنه میشه فن کلاب!

من نمیگم haterها بیان نظر بدن تند تند،کسایی ک بازی کردن بیان نظرشون رو بگن و بیخیال شن نه اینکه هی دنبال این باشن ک بگن بازی اشغاله و بدرد نمیخوره!
من بازم میگم از روی همین نقد ها چند نفر رو پیدا کردم ک سلیقشون مثل منه و کلی بهم کمک میکنه توی انتخاب بازی.
سبک بازی کاملا مشخصه از تریلرا هم همه فهمیدن ولی هر کسی ی نظری داره و همه کسایی ک بازی کردن باید نظرشون رو بگن.
 

PERSIANGAMER_313

کاربر سایت
Nov 1, 2019
77
خب چکاریه دیگه پس ادم بیاد فروم؟!اینجوری ک ادم فقط تعریف کنه میشه فن کلاب!

من نمیگم haterها بیان نظر بدن تند تند،کسایی ک بازی کردن بیان نظرشون رو بگن و بیخیال شن نه اینکه هی دنبال این باشن ک بگن بازی اشغاله و بدرد نمیخوره!
من بازم میگم از روی همین نقد ها چند نفر رو پیدا کردم ک سلیقشون مثل منه و کلی بهم کمک میکنه توی انتخاب بازی.
سبک بازی کاملا مشخصه از تریلرا هم همه فهمیدن ولی هر کسی ی نظری داره و همه کسایی ک بازی کردن باید نظرشون رو بگن.
خودتو خسته نکن این بازیو تا خودت تجربه نکنی نمیفهمیش
یا عاشقش میشی یا متنفر حد وسط نداره

من خودم فک نمیکردم انقدر حال کنم باهاش ۴ بار رفتم الانم دارم از اول میرم و کلی ساخت و ساز میکنم چون جاهای حیاتی رو پیدا کردم .

رفیق خودم ۱ بار تمومش کرد پاکش کرد گفت حال نکرده ولی ارزش ۱ بار تجربه رو داشته

کلا خودت باید تجربه کنی چون بازیش حسی هست اون حس تنهایی و اون حس خاص دنیای بازیو نمیشه تو نوشتن انتقالش داد .
 

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,295
نام
عرفان
یاد فیلم قدیمی هندی شعله افتادم اونجایی که ویجی میره برای اون دوستش خواستگاری میگه عرق میخوره قمار میکنه خونه اون رقاصه میره ولی آخر میگه من کی گفتم دوستم آدم بدیه!!!! :D:)
حالا این که شما دوست داری اعتبار نظرت بالا ببری نیاز نیست پای وی جی وسط بکشی :D
 
  • Like
Reactions: iman86z

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
899
خب منم بعد از 80 ساعت جویدن بازی تمومش کردم و باید بگم که بعد از اتفاقات MGSV اصلاً انتظار همچین چیزی رو نداشتم و با خودم گفتم ای کاش MGSV هم در سطح DS بود و اونموقع تبدیل می شد به یه شاهکار برای همه!
این بازی ای بود که به عنوان یه IP جدید از کوجیما بنیان گذار MGS انتظار می رفت =D> بازی ای با ایده های نو (ولی نه کامل)، گیم پلی اعتیاد آور (که یجورایی تکمیل کننده گیم پلی ای بود که تو MGSV نهادینه شده بود)، داستانی پیچیده با روایت عالی، کارگردانی بالاتر از حد انتظار (به جرأت میشه گفت کوجیما از خودش جلو زد) و بازیگر های بی نقص; اصلاً فکر نمی کردم Norman Reedus همچین اکتی بتونه بکنه و مشخص شد استفاده از بازیگر های هالیوودی فقط جنبه تبلیغاتی نداشت! حرف آخر اینکه شاید DS به مذاق خیلی ها خوش نیومده باشه ولی کوجیما کاملاً در ارضا کردن مخاطب هایی که انتظار جذبشون رو داشت موفق بود
کوجیما از خودش جلوزد!! ولی بعد متوجه شد تو آینه بوده یعنی از قبل هم عقبتر رفت !!!!
:)
 
آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,679
نام
محمد
آخییییش من که بازیو Offline کردم راحت شدم . وای چیه این حالت آنلاینش اصلا Broken ـه . داشتم بازی رو دراپ میکردم از شلوغی و درهم ور هم بودن . آفلاین کردم اصلا بازی انقدر قشنگ آروم و دوست داشتنی شد که نگو .
 

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 3)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟