PlayStation Death Stranding 2: On The Beach

سازنده
Kojima Productions
تاریخ انتشار
2025
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
DS2.JPG

سازنده: Kojima Production
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
تاریخ عرضه: 2025

"دث استرندیگ 2 ژانر استرند را بازنگری خواهد کرد."
استاد هیدئو کوجیما B-)

سم و یارانش سفری فراتر از UCA را برای وصل کردن آدمها به یکدیگر آغاز میکند تا نسل انسان را از خطر انقراض نجات دهند, و در طول این سفر با موانع زیادی همچون دشمنان فراطبیعی و سوال های سختی همچون "آیا ما باید به یکدیگر وصل میشدیم؟" رو به رو میشوند.
photo_2024-02-06_18-21-04.png
اطلاعات داستانی:

1. نام کامل بازی Death Stranding 2: On The Beach است.

2. علاوه بر بازگشت سه شخصیت سم, فرجایل و هیگز , دو شخصیت جدید با هنرپیشگی Elle Fanning و Shioli Kutsuna به مجموعه دث استرندینگ اضافه خواهند شد, هویت این شخصیت ها مشخص نیست.

3. کوجیما پس از وقوع کرونا مجبور به بازنویسی قسمت دوم شده.

4. براساس گفته این بازیساز بزرگ, اگر الی فنینگ پیشنهاد همکاری اش را قبول نمیکرد, او مجبور به بازنویسی بخشی از بازی میشد, شخصیت فنینگ در بازی مرموزه و ممکنه دوست یا دشمن شما باشه.

5. مدل کارگردان معروف جورج میلر, در بازی وجود دارد که گربه روی دوشش از شخصیت کاپیتان هارلاک ایده برداری شده.

6. مدل کارگردانی دیگری به نام فیف آکین در بازی است که نقش عروسکی کوچک شبیه عروسک های ژاپنی bunraku را ایفا میکند, او سم را در سفر هایش همراهی میکند و میتواند با او درباره بارهایش صحبت کند, اینکه چرا او به شکل مترسک درآمده در طی داستان مشخص میشود.

6. شخصیت هیگز زنده شده و بار دیگر شخصیت منفی است, همچنین گفته شده که او ممکن است در قسمتی از داستان به شما علیه روبات های سامورایی کمک کند.

7. شخصیتی با لباس نینجای سایبورگی, مشابه گری فاکس از متال گیر در این بازی وجود دارد.

8. "فرجایل گروه جدیدی به نام Drawbridge را تشکیل داده تا مناطق بیرون از UCA را بهم متصل کند. او رهبر این گروه بوده" و دیگر مثل گذشته خودش ضعیف نیست, دست دوم فرجایل نقش بزرگی در بازی دارد.

9. سفینه ای که در تریلر دیدیم ماگلان یا ماژلان نام دارد. این سفینه یک پایگاه متحرک است که سم را در باربری هایش همراهی میکند. همینطور به زیر زمین هم میرود.

10. بازی در قاره ای متفاوت از آمریکا جریان داره, جایی که سم برای وصل کردن Chiral Network بهش سفر میکنه. برای متصل شدن مناطق خارج یک گروه خصوصی باید وارد عمل شود چرا که اگر UCA دست بکار شود عملش به عنوان یک حمله شناسایی میگردد.

11. حظور بازی سازانی همچون سم لیک و نیل دراکمن به عنوان بازیگر مهمان در بازی تایید شده.

اطلاعات گیم پلی:

1. تریلر روی PS5 اجرا میشده, کوجیما فکر میکنه که گرافیک بازی بهتر هم میشه. به گفته کوجیما "است های بازی آماده اند و فقط باید بسازیمشون." دوبله ژاپنی بازی امسال شروع میشه تا به عرضه بازی در 2025 برسه.

3. سم حالا میتونه کیفش رو برای راحت تر حرکت کردن و مبارزه دربیاره.

4. محیط بازی بصورت ریل تایم میتونه تغییر فرم بده. جاده ها میتونن توسط زمین لرزه نصف بشن, جتگل ها بسوزن, سیل بیاد و...

5. وقتی که سم شبکه کایرال را وصل میکند, سفینه ماژلان میتواند آزادانه با این مناطق سفر کند. همچنین میتوانید سفینه را خبر کنید که به دنبالتان بی آید.

6. بازی تعداد زیادی وسایل نقلیه داره.

----------------------------------------------------------------------

7. طبق گفته کوجیما موشن کپچر و صداپیشگی بازی به پایان رسیده.

8. دث استرندیگ 2 در سال 2025 عرضه خواهد شد.

آخرین ویرایش:
ایشون اون صداگذار ژاپنیه نیست روی انیمه ها.
صدای خیلی جذاب و بمی داره ؟
=======
پس انتخاب صداگذاری ژاپنی رفت انتخاب اولم برای تجربه بازی.
چون مطمئنا بازیگر کار که نمیتونه باشه.

بازیهای کوجیما با صدای ژاپنی همیشه عالی بوده.
متال گیرها هم از این لحاظ فوق العاده بودن.

این بازی شاهکاریه که هیچوقت مثلش قرار نیست تو صنعت گیم بیاد اینو قاطعانه میشه بگم.
یادمه شماره اولشو وقتی آخرشب خسته از سرکار میومدم و بعد یه شام سبک پلی میدادمش حس میکردم دارم یه فیلم سینمایی نگاه میکنم علی الخصوص که اکثر چهره هارو میشناختم بخاطر بازیگر بودنشون و یه حس عجیبی بود......یادمه وقتی اولین بار صحنه دوش گرفتن سم دیده بودم و بعدش خوابید و قبل رفتن برا بردن یه محموله یه مانستر زد به بدن حس عجیبی بود برام!!!!
بازی کردن روزمرگی یه پستچی تو یه دنیای پساآخرالزمانی.......

شماره اول این بازیو بخاطر سنجیدنش با عناوین دیگه صنعت گیم و درک نکردن و صد البته همخونی نداشتن سلیقه خیلیا باهاش بدجوری بردن زیر تیغ که امیدوارم حالا که شماره دومش داره میاد خیلیا باهاش جوری رفتار نکنن که نمیدونن چیه و الکی نکوبوننش اما شک دارم که اینطور بشه مخصوصا وقتی نگاه میکنیم و میبینیم داره تو سالی عرضه میشه که هیولای بی چون و چرای صنعت گیم یعنی جی تی ای بعد از 12 سال شماره جدیدش داره عرضه میشه.

ایشون اون صداگذار ژاپنیه نیست روی انیمه ها.
صدای خیلی جذاب و بمی داره ؟
=======
پس انتخاب صداگذاری ژاپنی رفت انتخاب اولم برای تجربه بازی.
چون مطمئنا بازیگر کار که نمیتونه باشه.

بازیهای کوجیما با صدای ژاپنی همیشه عالی بوده.
متال گیرها هم از این لحاظ فوق العاده بودن.
خودشه. دیگه کم‌کم انگلیسی رفتنش داره حرام میشه
من سال‌هاست که اکثر بازی‌های ژاپنی رو با صدای ژاپنی بازی می‌کنم، از Nier: Automata و Final Fantasyها تا Yakuza و... ولی هنوز در مورد بازی‌های کوجیما شک و تردید دارم. :دی
از یه طرف صداهای ژاپنی خیلی خوبی دارن و مثلاً یادمه توی دوران MGS3 و MGS4 که تریلرهای ژاپنی رو می‌دیدم، عاشق صدای کاراکترها بودم ولی از اون طرف کوجیما چون خیلی به حال و هوای هالیوودی و غربی ارادت داره، صداپیشه‌های انگلیسی فوق‌العاده‌ای رو هم انتخاب می‌کنه و برای همین سخت می‌شه بین صدای ژاپنی و انگلیسی یکی رو ترجیح داد. ولی الآن کم‌کم دارم تشویق می‌شم به اینکه DS2 رو ژاپنی بازی کنم! :دی

یکی از‌ معدود بازی‌هایی هستش که هم ورژن انگلیسی هم جاپونیش تو بالاترین سطح قرار دارن. سوال اینجاس که آیا میشه از صدای تروی بیکر گذشت؟ :D

View attachment 347900
منکر دوبله ژاپنی فوق العاده نیستم و نبودم.

ولی کلا با چهره غربی نمیتونم صدا ژاپنی رو تحمل کنم

یکی از‌ معدود بازی‌هایی هستش که هم ورژن انگلیسی هم جاپونیش تو بالاترین سطح قرار دارن. سوال اینجاس که آیا میشه از صدای تروی بیکر گذشت؟ :D

View attachment 347900
من اینطور بازیها که انتخاب سخته رو دوبار میرم.

دفعه اول صدای ژاپنی و دفعه دوم انگلیسی.
اینطوری اصلا دفعه دوم انگار یه بازی جدید داری بازی میکنی.
اگه بازی نیوگیم پلاس هم داشته باشه که بهترین ترکیبه که امیدوارم این یکی داشته باشه.

به نظرم سه زبانه کنن بهتره 8->
خیلی ها دنبال دوبله ژاپنی ان
منی که این وسط خواهان دوبله شخصیت هیگز با صدای منوچهر اسماعیلی و سم با صدای سعید مظفری هستم B-)
اینقدر ندیدیم و تجربه نکردیم تو بازیها نسبت به زبان فارسی دافعه گرفتیم.
من حتی این فارسیسازها که منوها رو فارسی میکرد نمیپسندیدم و خوشم نمیومد.

اما این پرنس آخریه با اینکه دوبلورهای تاپی هم نبودن ولی خیلی چسبید.
کاش میشد این روند ادامه دار باشه.
از شانس خوبمون فارسی ما معیاره و مابقی هم اگه زیرنویس یا دوبله فارسی جذاب باشه میان سمت ما.

d2c931_24hideeoeoe.jpg

:-"

یه سرچی کردم و گویا از این VTuberها هست! :دی بعید نیست توی DS2 یه نقش جانبی داشته باشه و مثلاً جزو اون افرادی باشه که براشون بار می‌بریم یا با یه شکل و شمایل مجازی توی کشتی حضور داشته باشه. :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or