Deadlight برای PC تایید شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Deadlight%20%E2%80%93%20opis%20igre.jpg

عنوان survival platformer به نام Deadlight که چندی پیش برای Xbox Live عرضه شد، برای عرضه بر روی Steam تایید شد.
این عنوان 25 اکتبر بر روی این شبکه عرضه خواهد شد ولی هیچ گونه پیش فروشی تا کنون برای بازی در نظر گرفته نشده است.

منبع

بازی میتونه بدون نقص و ایراد باشه ولی ارزش نمره بالا رو نداشته باشه.

میشه یه توضیحی بدی ؟! یه چنتا مثال بزنی تا متوجه بشم منظورت رو ؟! "از دیدگاه خودم حرفت خیلی عجیبه!"

ای بابا این بحث بچگونه رو تموم کنید :دی
زنگ میزنم فرخ بیاد تو تاپیک بحث تخصصی راه بندازه ها :دی
( لایک کنید ضایع نشم :| )

من که مثال زدم شما ها هنوز دارین بحث میکنید :دی

دقیقا چجوری؟ هر موضوعی که باعث بشه بازی نمره ی بالا نگیره ایراد محسوب میشه.
یکم بیشتر توضیح بده.
یعنی همه چیز بازی خوب اما تا خرخره تکراری باشه، اتفاقی که برای Deadlight افتاده. بذار بیاد رو PC بازیش کن خودت متوجه می شی چطور می شه یه بازی همه چیش خوب باشه اما ارزش بالایی نداشته باشه. مثلا Dark Sector که 5 6 سال پیش اومد مشکل خاصی نداشت اما ارزش نمره بالا گرفتن نداره.
همین جوری دارک سکتور یادم اومد خودمم نمی دونم چرا! :دی

یعنی همه چیز بازی خوب اما تا خرخره تکراری باشه، اتفاقی که برای Deadlight افتاده. بذار بیاد رو PC بازیش کن خودت متوجه می شی چطور می شه یه بازی همه چیش خوب باشه اما ارزش بالایی نداشته باشه. مثلا Dark Sector که 5 6 سال پیش اومد مشکل خاصی نداشت اما ارزش نمره بالا گرفتن نداره.
همین جوری دارک سکتور یادم اومد خودمم نمی دونم چرا! :دی
خب همین تکراری بودن هم ایراد و نکته ی منفی محسوب میشه دیگه؟ نمیشه؟ من که ایراد حساب میکنم.
حالا من اصلا اسراری ندارم بازی خوبه یا بده. گفتم خودم ازش خوشم اومده و منتظرم بیاد بازی کنم.
فقط میخواستم بگم دوستان انقدر این نمره های پایین بازی ها رو با بهانه های الکی توجیه نکنن. دلیلی نداره چون من و شما خوشمون اومده پس بازی بی ایراد باشه.

الله اکبر !!

یعنی بازی میتونه خوب و بی عیب و نقص باشه ولی نمره نگیره !! اهان اون موقع 30 تا منتقد نمیان بهش 6 و 5 و7 بدن همه میان 8 تا 9 میدم بعد 5 تا ادم میاد 6 در میکنه نه بر عکس !!
بله دقیقا. بازی میتونه بدون ایراد باشه ولی ارزش امتیاز بیشتر از 8 رو نداشته باشه!. به عنوان مثال uncharted drake's fortune ایراد خاصی که بشه بهش پیله کرد و نمره رو اورد پائین نداره ولی نمیشه نمره بیشتر از 8-8.5 بهش داد.
برعکس. یه بازی مثل GTA IV ایرادات عجیب غریب زیادی داره ولی نمیشه ازش نمره کم کرد!.

انتظارم ندارم درک کنید چی به چیه ولی خبف من تلاشم رو میکنم :دی.

پ.ن. ایرادات GTA IV از نظرم نداشتم Health Pack در اینونتوریش هست (درحالی که چند میلیون تن اسلحه و مهمات همراه داره). چک پوینت های خیلی دور. هزاران دلاری که نه میشد ماشین خرید و نه خونه. رانندگی بینهایت افتضاح. دواندن بازیباز در فاصله های طولانی در مپ. و چیزهای دیگه که یادم نمیاد.

رانندگی بینهایت افتضاح.

واقعا زبونم الان بند اومده !! اصلا نمیتونم الان صحبت کنم !!

یعنی اگه بگیم کل GTA IV مشکل باگ و مزخرفات بود این قسمت دیگه واقعا گذشت ناپذیر هست !!! یعنی فیزیک ماشین ها و هندلینگشون و تنوعشون از اکثر بازی های ریسینگ این نسل بهتر و شبیه ساز تر بود !! من اصولا IV بازی میکردم برای رانندگی !!

پیشنهاد میکنم این یک قلم رو سریعاً تجدید نظر کنی .

واقعا زبونم الان بند اومده !! اصلا نمیتونم الان صحبت کنم !!

یعنی اگه بگیم کل GTA IV مشکل باگ و مزخرفات بود این قسمت دیگه واقعا گذشت ناپذیر هست !!! یعنی فیزیک ماشین ها و هندلینگشون و تنوعشون از اکثر بازی های ریسینگ این نسل بهتر و شبیه ساز تر بود !! من اصولا IV بازی میکردم برای رانندگی !!
از اون مطلب فقط همین یه موردش رو گرفتید =)).

به عنوان مثال uncharted drake's fortune ایراد خاصی که بشه بهش پیله کرد و نمره رو اورد پائین نداره ولی نمیشه نمره بیشتر از 8-8.5 بهش داد

اگه اشتباه نکنم این قسمت مولتی نداشت که چه بخوایم چه نخوایم تو این دوره زمونه یه ایراد محسوب میشه "در واقع این عنوان رو همه رقیب gears میدونستن به خاطر همین این نکته به چشم میومد" و مسلما چون اولین تجربه سازنده تو این سبک هم بوده ایراداتی داشته که نمره کم شده و با کسب تجربه تو نسخه های بعد جبران کرده ...

بازم به نظرم حرفت عجیبه، اینطوری بخوایم نگاه کنیم ماینکرفت هم ارزش نمره بالا نداره و اصلا همه سایتها به خاطر گرافیکش باید همون اول 3 نمره کم میکردن و از 7 نمره میدادن

مثلا Dark Sector که 5 6 سال پیش اومد

مطمئنی اون موقع اومده یه احساسی بهم میگه به 4 سال نمیرسه که این بازی رو انجام دادم ...

حیف بازی های مختلف که زیر دست ماکروسافت گاگول انحصاری میشن !:d

زنده باد سونی که بازیهاش رو نابود نمیکنه هیچ وقت ...

--------
در کل من چند وقت پیش که اومده بود رو 360 زدم ، خیلی حال کردم باهاش ، اتمسفر سنگینی داشت ...

بقیش هم ایرادات مزخرفیه، ولی خُب این بیشتر خودنمایی میکرد.
هر فکتی خلاف نظر سونی فنبوی جماعت باشه مزخرفه. شکی درش نیست. اون GTA IV فقط برای مثال بود.
یه لیست ام از بازیهای مقدستون ارائه بدید بد نیست. حواسمون باش از اونها به عنوان "مثال" استفاده نکنیم.

--------
در کل من چند وقت پیش که اومده بود رو 360 زدم ، خیلی حال کردم باهاش ، اتمسفر سنگینی داشت ...

الان از انحصار Microsoft در امده ؟ ایا میدانین کلامه انحصار چیست ؟

--------
یعنی حذب باد که چه عرض کنم.حذب نسیم هم کمه.تا همین دیروز داشتی سنگ ماکرو رو به سینه میزدی!
تافل 1002319084 تم واسه خودت.خوش به حال تو که تافل گرفتی!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or