Deadlight برای PC تایید شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Deadlight%20%E2%80%93%20opis%20igre.jpg

عنوان survival platformer به نام Deadlight که چندی پیش برای Xbox Live عرضه شد، برای عرضه بر روی Steam تایید شد.
این عنوان 25 اکتبر بر روی این شبکه عرضه خواهد شد ولی هیچ گونه پیش فروشی تا کنون برای بازی در نظر گرفته نشده است.

منبع

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
شما کلا مشکل داری با 360 ظاهرا برادر من درسته ؟ چون همه جا داری به بچه ها پیله میکنی!
داره میگه خیلی از بازی ها نگفت بازی های انحصاری که ! پست بنده رو هم بخونید که قبل ایشون دادم موشکافانه توضیح دادم :
سبکش خیلی قشنگه
الان جانب داری نمیکنم ولی همیشه نمره رو در نظر گرفتن درست نیست منظورم اینه که سلایق متفاوته
مثلا من از DEUS EX خیلی خوشم نیومد
یا مثلا بنظر من JUST CAUSE 2 بینظیره :biggrin1:!
اینم بازی خیلی عالییه تو این سبک!

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
ايول خيلي خبر خوبي بودش ، ارزش 1200 پوينت رو نداشت كه براش صرف كرد:d

---------- نوشته در 04:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:08 PM ارسال شده بود ----------

بله دیگه هرچی باشه انحصاری هست و بازی در حد تیم ملی خدا بوده فقط منتقد ها یه مشت احمق بودن !!

شمايي كه فن Ps3 هستي و از Xbox 360 خوشت نمياد نظر ندي بهتره ! نمي دونم اين فن بازي ها توي انجمن هاي بازي تا كي مي خواد ادامه داشته باشه ؟!؟!

طبيعتا نظر منتقدان با نظر شخصي فرق زيادي داره

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
ايول خيلي خبر خوبي بودش ، ارزش 1200 پوينت رو نداشت كه براش صرف كرد:d

---------- نوشته در 04:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:08 PM ارسال شده بود ----------

شمايي كه فن Ps3 هستي و از Xbox 360 خوشت نمياد نظر ندي بهتره ! نمي دونم اين فن بازي ها توي انجمن هاي بازي تا كي مي خواد ادامه داشته باشه ؟!؟!

طبيعتا نظر منتقدان با نظر شخصي فرق زيادي داره

نخیر عزیز یسری مشکلات هستند که تو بازی بدیهی هست و کاملا وجود دارند و غیر قابل انکار هستند مگر اینکه بخوای چشمت رو ببندی و همینجوری بازی کنی و به به و چه چه !!

این بازی کم مشکلات نداشته وگرنه منتقد هم دل درد نداره که بیاد به بازی نمره کم بده !!

بودند بازی های بسیار عالی مثل Mark Of The Ninja که جز بهترین بازی های xbl هستند ولی به هیچ وجه Deadlight جز اونها نیست مگر اینکه فن کنسول باشی و بله دیگه !!!!!!!

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
نخیر عزیز یسری مشکلات هستند که تو بازی بدیهی هست و کاملا وجود دارند و غیر قابل انکار هستند مگر اینکه بخوای چشمت رو ببندی و همینجوری بازی کنی و به به و چه چه !!

این بازی کم مشکلات نداشته وگرنه منتقد هم دل درد نداره که بیاد به بازی نمره کم بده !!

بودند بازی های بسیار عالی مثل Mark Of The Ninja که جز بهترین بازی های xbl هستند ولی به هیچ وجه Deadlight جز اونها نیست مگر اینکه فن کنسول باشی و بله دیگه !!!!!!!

والا من مشكل خاصي توي بازي و نقد ها نديدم

8-9 مگه نمره بديه ، اين 7 هايي كه به بازي دادن بر مي گرده به سليقه ...

نه خير عزيز ، من فن (پنكه !) نيستم :d

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
987
نام
محسن
دوباره نوش دارو پس از مرگه سهراب! واقعا تو کاره مدریت فروش اینا میمونه آدم پول .پول . بازم پول! تو که میخای بفروشی مثه آدم واسه PC هم زمان با کنشول بده بیرون دیگه مفت که نمیخای بدی !
عجب!

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
8-9 مگه نمره بديه ، اين 7 هايي كه به بازي دادن بر مي گرده به سليقه ...

یکم فکر کنیم میبینیم بازی که متاش 67 هست همش 8 و 9 نگرفته !!!!

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
دوباره نوش دارو پس از مرگه سهراب! واقعا تو کاره مدریت فروش اینا میمونه آدم پول .پول . بازم پول! تو که میخای بفروشی مثه آدم واسه PC هم زمان با کنشول بده بیرون دیگه مفت که نمیخای بدی !
عجب!

بازي كه ساخته نمي شه كه از سايت ها نمره بالا بگيره ، ساخته مي شه كه با هاش پول در بيارن ! :d

جالبه اكثر عنواين انحصاري Xbox Live بعد از 1-2 ماه براي pc هم تاييد مي شن !

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,757
نام
مراد حلیمی
بله دیگه هرچی باشه انحصاری هست و بازی در حد تیم ملی خدا بوده فقط منتقد ها یه مشت احمق بودن !!
كسي كه نگفت بهترين بازي پنجاه سال اخير .....
كسايي كه بازيش كردن(من جمله خودم) ايراداشو قبول داريم ايراد داره ولي كلا تجريبه لذت بخشيه و ايراداش جوري نيس كه باعث بشه از بازي زده بشيد و حس تهوع بهتون دست بده:d
متاي بازي هم ٦٩ هست و نه ٦٧ و بيشتر ايراداي بازي هم حول پازلاي آبكي و مدت زمان بازي مي چرخه.........

+
در نتيجه بازيش كنيد كه ارزشش بازي كردنو داره و بازي لحظات زيبايي داره(خواستيد هم بازيش نكنيد)

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
یکم فکر کنیم میبینیم بازی که متاش 67 هست همش 8 و 9 نگرفته !!!!

سايت هاي معروف مثل gameinformer و IGN و چند سايت ديگه نمره بالا دادن ، Eurogamer هم نمره خوبي داده بودش نسبت به بقيه بازي ها

فقط gamespot يكمي پايين داده بود ، همه جور نمره اي داره ولي اكثر نمره هاي بالا رو سايت هاي معروف دادن ، نمره هاي پايين رو هم كه اكثرا سايت هايي كه معروف نيستن دادن

گفتم كه بازي سليق اي هستش ، من تريلر هاشو ديدم ، دموشو بازي كردم خيلي خوشم اومده ولي شمايي كه فن ps3 هستيد خوشتون نمياد (دليلش مشخصه!)

---------- نوشته در 04:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:35 PM ارسال شده بود ----------

بازي كه ايراد خاصي نداشت ، به جزي كوتاهي بازي ، ديگه مشكل خاصي نداره

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
خداوکیلی جدی گفتی این حرفو؟؟

برادر بازی رو من و چندتا از دوستام هم خریدیم از لایو کاملا هم از هر نظر ارزشش رو داشت هم از نظر گرافیکی و هم از نظر گیم پلی واقعا عالی بود!!
جدی گفتم:d
من تریال ـش رو بازی کردم ولی چندان به دلم ننشست که براش 1200 تا بدم.
تریلرهاش فوق العاده بود و میخواستم تا اومد سریع بگیرمش ولی مشکلاتی که توی گیم پلی داشت منصرف ـم کرد.همچنین ارزش تکرار بازی با توجه به زمان اندکش پایین ـه.
بعد قبول کن این بازی در مقابل بقیه بازی های آرکید مثل dust و mark of the ninja قوی نبود.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد

بازي كه ايراد خاصي نداشت ، به جزي كوتاهي بازي ، ديگه مشكل خاصي نداره

بزرگترین مشکلات بازی رو سایت ها و مجله ها گیم پلی و مبارزات بازی میدونند !! بعد میگید مشکل نداشت !!

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
بزرگترین مشکلات بازی رو سایت ها و مجله ها گیم پلی و مبارزات بازی میدونند !! بعد میگید مشکل نداشت !!

مبارزات هيچ مشكلي نداره ، بازيبار رو به چالش مي كشونه

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
برا من خبر خوبی بود. از سبک و اتمسفر بازی خوشم اومده بود و دوست داشتم بازیش کنم. حالا رو PC پایرتش میکنیم ببینیم چجوریاست :D
====
بازی ای که نمره کم میگیره 100% ایراد داره. دیگه بدیهی تر از این موضوع چیزی وجود نداره.
منتقد نمیاد نگاه کنه از بازی خوشش اومده یا نه بعد بیاد بگه خب من حال نکردم با این بازی پس بهش 5 میدم!
مسائل فنی بازی بازی رو و ارزشش رو مورد بررسی قرار میدن و نمره میدن. (گرافیک، داستان، گیم پلی، موسیقی و صداگزاری، محتوای کلی بازی و ارزش بازی نسبت به پولی که براش پرداخت میشه)
در ضمن اکثر سایت ها و مجلات هر بازی ای رو با توجه به سبک و حال و هواش میدن به یکی از منتقد هاشون که تو اون زمینه تجربه و علاقه داره که نقد کنه. بازی نقش آفرینی رو میدن دست منتقد RPG باز، بازی شوتر رو میدن دست شوتر باز. اکثرا همینه. پس این موضوع که بازی به خاطر سلیقه ی منتقد نمره کم میگیره منتفی هست.
همیشه اکثریت رو ملاک قرار بدید. اگر بازی اکثر نمراتش 8 و 9 باشه و اون وسط یکی دو تا هم 6 و 7 بگیره حرف شما درسته ولی بازی که اکثر نمراتش حول و حوش 7 و 6 هست و میانگینش هم زیر 70 هست قضیه بر عکسه!
یعنی چی؟ یعنی بازی ایراد داره اما شما به خاطر سلیقتون از بازی خوشتون اومده.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
بازی میتونه بدون نقص و ایراد باشه ولی ارزش نمره بالا رو نداشته باشه.
الله اکبر !!

یعنی بازی میتونه خوب و بی عیب و نقص باشه ولی نمره نگیره !! اهان اون موقع 30 تا منتقد نمیان بهش 6 و 5 و7 بدن همه میان 8 تا 9 میدم بعد 5 تا ادم میاد 6 در میکنه نه بر عکس !!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر