Deadlight برای PC تایید شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Deadlight%20%E2%80%93%20opis%20igre.jpg

عنوان survival platformer به نام Deadlight که چندی پیش برای Xbox Live عرضه شد، برای عرضه بر روی Steam تایید شد.
این عنوان 25 اکتبر بر روی این شبکه عرضه خواهد شد ولی هیچ گونه پیش فروشی تا کنون برای بازی در نظر گرفته نشده است.

منبع

بهترین خبری که به یه کپی خور ( پایرت باز:دی ) میتونستین بدین همینه :دی چون میخواستم پول جمع کنم بخرمش:دی!

یکی از بی نظیر ترین بازی های هست که تا الان دیدم کلا رابطه مکرو ببین کنسول و pcرابطه پسرو پدری هست

عالی شد چون ارزش 1200 نداشت که براش بدم:d

خداوکیلی جدی گفتی این حرفو؟؟

برادر بازی رو من و چندتا از دوستام هم خریدیم از لایو کاملا هم از هر نظر ارزشش رو داشت هم از نظر گرافیکی و هم از نظر گیم پلی واقعا عالی بود!!

من تو پست نقدشم گفتم 100 در صد رو استیم میاد !
من که خیلی مشتاقم بازیش کنم.

یه سری میگن 2 ساعته یه سری هم 5
البته 5 ساعت تقریبا برابر خط داستانی MW3 میشه ( من رو 6 ساعت اونو تموم کردم )
یعنی 12 ساعته؟:دی یا مثال زدی؟

یه سری میگن 2 ساعته یه سری هم 5
البته 5 ساعت تقریبا برابر خط داستانی MW3 میشه ( من رو 6 ساعت اونو تموم کردم )
یعنی 12 ساعته؟:دی یا مثال زدی؟

مثال زدم خود بازی تقریبا 5 ساعت میشه

خداوکیلی جدی گفتی این حرفو؟؟

برادر بازی رو من و چندتا از دوستام هم خریدیم از لایو کاملا هم از هر نظر ارزشش رو داشت هم از نظر گرافیکی و هم از نظر گیم پلی واقعا عالی بود!!
اگه عالی بود که نمراتش نمیشد 67

سبکش خیلی قشنگه
الان جانب داری نمیکنم ولی همیشه نمره رو در نظر گرفتن درست نیست منظورم اینه که سلایق متفاوته
مثلا من از DEUS EX خیلی خوشم نیومد
یا مثلا بنظر من JUST CAUSE 2 بینظیره :دی!
اینم بازی خیلی عالییه تو این سبک!
شخصیتشم خیلی قیافه ای شبیه جو تو TLOU داره !

اگه عالی بود که نمراتش نمیشد 67

خیلی از بازیهایی هستن که از بازی کردنشون خیلی لذت بردیم و خواهیم برد ، با اینکه امتیاز بالایی هم نداشتن ... یکی از بازیهای ناب هست و خیلی ازش لذت بردم ..

خیلی از بازیهایی هستن که از بازی کردنشون خیلی لذت بردیم و خواهیم برد ، با اینکه امتیاز بالایی هم نداشتن ... یکی از بازیهای ناب هست و خیلی ازش لذت بردم ..
بله دیگه هرچی باشه انحصاری هست و بازی در حد تیم ملی خدا بوده فقط منتقد ها یه مشت احمق بودن !!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or